Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μόλις βγήκα από τη γιατρό!!! Είδα το κοριτσάκι μου.... βέβαια αρνήθηκε να μας δείξει φατσούλα είχε γυρίσει προς την μέσα μεριά. Όλα είναι μια χαρά!!! Είναι σχεδόν ένα κιλό 🥰

τελεια... με το καλο να ερθει.. να ειναι γερο και δυνατο 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μόλις βγήκα από τη γιατρό!!! Είδα το κοριτσάκι μου.... βέβαια αρνήθηκε να μας δείξει φατσούλα είχε γυρίσει προς την μέσα μεριά. Όλα είναι μια χαρά!!! Είναι σχεδόν ένα κιλό 🥰

τελεια νεα!!!! 😄😄😄 πω πω 1 κιλο ειναι το κουκουνι σας!!!!!! περασε ο καιρος!!! 2μιση μηνες υπομονη και θα την εχεις στην αγκαλια σου!!!! θα βλεπεις το μουτρακι της μερα-νυχτα!!!! 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μόλις βγήκα από τη γιατρό!!! Είδα το κοριτσάκι μου.... βέβαια αρνήθηκε να μας δείξει φατσούλα είχε γυρίσει προς την μέσα μεριά. Όλα είναι μια χαρά!!! Είναι σχεδόν ένα κιλό 🥰

Αχ τι γλυκουλα 🥰🥰🥰 σας κάνει νάζια από την κοιλιτσα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

τελεια νεα!!!! 😄😄😄 πω πω 1 κιλο ειναι το κουκουνι σας!!!!!! περασε ο καιρος!!! 2μιση μηνες υπομονη και θα την εχεις στην αγκαλια σου!!!! θα βλεπεις το μουτρακι της μερα-νυχτα!!!! 😍😍😍

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Αχ τι γλυκουλα 🥰🥰🥰 σας κάνει νάζια από την κοιλιτσα 

Δεν κρατιέμαι ρε κορίτσια!!! Τελικά κάθε φορά είναι σαν να είναι το πρώτο..... ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

και εγω το βρηκα γιατι θα ηταν τον οκτωβριο που περασε αλλα δεν με νοιαζει.. το νυφικο σε μια ραπτρια μεταποιειται το μωρο οποτε θελει θα ερθει...οσο για την ημερομηνια θα βρεθει... ολα θα γινουν σιγα σιγα.. εγω του ειπα το μωρο ειναι προτεραιοτητα.. δεν ειμαι μικρη να πω οκ χρονο εχω οποτε ερθει και εξαλλου αφου μπηκαμε στην διαδικασια ας την συνεχισω γιατι να σταματησω..

Εγώ 29 είμαι και αυτό το μήνα έχουμε τις εξετάσεις μας βέβαια να δούμε τι πάει στραβά και τόσο καιρό τίποτα! Όσο για το μωρό εγώ είπα ότι δεν θέλω να αγχωθώ ως τον γάμο μετά ομως δε το συζητώ θα το τρέξουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

 

Δεν κρατιέμαι ρε κορίτσια!!! Τελικά κάθε φορά είναι σαν να είναι το πρώτο..... ❤❤

Επειδή είναι το μωράκι σου και νιωθεις πάντα την ίδια αγωνία να πάνε καλά ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου εμένα πραγματικά δεν με νοιάζει ο γάμος, το μωρό μου θέλω 💗 ας παντρευτώ και αργότερα  δεν με απασχολεί καθόλου.. να μείνω έγκυος θέλω και δεν μπορώ να το διαπραγματευτω με τπτ και κανένα γάμο,  για αυτο κιόλας οσοι με ρωτάνε γιατί οολοι ξέρουν ότι το καλοκαίρι θα παντρευτούμε, τους λέω υγεία να έχουμε και βλέπουμε 😂

Συμφωνώ μαζί σου!!

Για πότε κλείσατε κορίτσι μου;

Κλείσαμε κι εμείς για 24 Ιουλίου τον θρησκευτικό μαζί με βάφτιση..έχουμε κάνει πολιτικό πριν 1,5 χρόνο κ τη βάφτιση του πρώτου φέτος τον Ιούνιο..είχαμε κλείσει κ το θρησκευτικό φέτος 2 Οκτωβρίου αλλά έμεινα έγκυος και το πήγαμε για του χρόνου..δε μας ένοιαζε κ τόσο ο θρησκευτικός να γίνει τώρα, προηγείται το μωράκι που ήρθε🤗 ούτως ή άλλως είμαστε ήδη παντρεμένοι😊

Εντωμεταξύ δεν είχε καθόλου ημερομηνίες για το 2022, 3 ημερομηνίες μας έδωσε να επιλέξουμε, με τον κορονοιό παντρεύονται όλοι του χρόνου απότι κατάλαβα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Συμφωνώ μαζί σου!!

Για πότε κλείσατε κορίτσι μου;

Κλείσαμε κι εμείς για 24 Ιουλίου τον θρησκευτικό μαζί με βάφτιση..έχουμε κάνει πολιτικό πριν 1,5 χρόνο κ τη βάφτιση του πρώτου φέτος τον Ιούνιο..είχαμε κλείσει κ το θρησκευτικό φέτος 2 Οκτωβρίου αλλά έμεινα έγκυος και το πήγαμε για του χρόνου..δε μας ένοιαζε κ τόσο ο θρησκευτικός να γίνει τώρα, προηγείται το μωράκι που ήρθε🤗 ούτως ή άλλως είμαστε ήδη παντρεμένοι😊

Εντωμεταξύ δεν είχε καθόλου ημερομηνίες για το 2022, 3 ημερομηνίες μας έδωσε να επιλέξουμε, με τον κορονοιό παντρεύονται όλοι του χρόνου απότι κατάλαβα!!

με το καλό και ο γαμος και η βάφτιση!!! :) μόνο χαρές!!

το 22 γίνεται χαμός με τους γάμους λόγο covid, φετος Παντρεύονται και Πέμπτες να προλάβουν πριν τα κλείσουν πάλι… απορώ γιατί βιάζονται 🤣🤣🤣

Και εμεις κάναμε πολιτικό φετος τον Μάιο 22/5 και έχουμε προγραμματίσει τον γάμο για 22/10/22 και τους είπα ότι βρέξει χιονίσει με κοβιντ χωρις κοβιντ δε το ξανά αλλάζω και ας είμαι με την κοιλια στο στόμα 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

με το καλό και ο γαμος και η βάφτιση!!! :) μόνο χαρές!!

το 22 γίνεται χαμός με τους γάμους λόγο covid, φετος Παντρεύονται και Πέμπτες να προλάβουν πριν τα κλείσουν πάλι… απορώ γιατί βιάζονται 🤣🤣🤣

Και εμεις κάναμε πολιτικό φετος τον Μάιο 22/5 και έχουμε προγραμματίσει τον γάμο για 22/10/22 και τους είπα ότι βρέξει χιονίσει με κοβιντ χωρις κοβιντ δε το ξανά αλλάζω και ας είμαι με την κοιλια στο στόμα 🤣🤣

😂😂😂😂 Βρε ραφαελα μου ειναι κριμα να μην ζησετε το γαμο σας... Πρεπει να τον χαρειτε!!!! Εγω ευχομαι να ερθει το συνυομοτερο το μωρακι σας κ μετα ολα τα αλλα θ μας φαινονται αστεια...

Κι εμεις κλεισαμε για 17 σεπτεμβρη αλλα ας ερθει η εγκυμοσυνη κ να πανε ολα καλα κ πραγματικα τον ακυρωμω το γαμο χθες...

Απλα σε περιπτωση που δυσκολευτουμε κι αλλο μ τη συλληψη, τοτε ας κανουμε το γαμο να εχουμε τις ετοιμασιες κ να ασχολουμαι.. αλλιως θ με παρει πολυ απο κατω 🙃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

😂😂😂😂 Βρε ραφαελα μου ειναι κριμα να μην ζησετε το γαμο σας... Πρεπει να τον χαρειτε!!!! Εγω ευχομαι να ερθει το συνυομοτερο το μωρακι σας κ μετα ολα τα αλλα θ μας φαινονται αστεια...

Κι εμεις κλεισαμε για 17 σεπτεμβρη αλλα ας ερθει η εγκυμοσυνη κ να πανε ολα καλα κ πραγματικα τον ακυρωμω το γαμο χθες...

Απλα σε περιπτωση που δυσκολευτουμε κι αλλο μ τη συλληψη, τοτε ας κανουμε το γαμο να εχουμε τις ετοιμασιες κ να ασχολουμαι.. αλλιως θ με παρει πολυ απο κατω 🙃

Σίγουρα θελουμε να το χαρούμε και να το θυμόμαστε αλλά με αυτά τα πρωτόκολλα αν συνεχίσουν δεν είναι κ ότι καλύτερο! Εμας πχ το πρωτόκολλο λέει ότι μόνο το ζευγάρι δικαιούται να χορέψει αλλά κανεις δε το τηρεί και γι αυτό το καλοκαίρι είχαμε έξαρση από κρούσματα 😂😂 

Να σου πω την αλήθεια κ εγώ αυτό σκέφτηκα αν δεν έρθει τουλάχιστον να γίνει ο γαμος να ασχοληθώ με τις ετοιμασίες κ μετά βουρ για το σποράκι μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Συμφωνώ μαζί σου!!

Για πότε κλείσατε κορίτσι μου;

Κλείσαμε κι εμείς για 24 Ιουλίου τον θρησκευτικό μαζί με βάφτιση..έχουμε κάνει πολιτικό πριν 1,5 χρόνο κ τη βάφτιση του πρώτου φέτος τον Ιούνιο..είχαμε κλείσει κ το θρησκευτικό φέτος 2 Οκτωβρίου αλλά έμεινα έγκυος και το πήγαμε για του χρόνου..δε μας ένοιαζε κ τόσο ο θρησκευτικός να γίνει τώρα, προηγείται το μωράκι που ήρθε🤗 ούτως ή άλλως είμαστε ήδη παντρεμένοι😊

Εντωμεταξύ δεν είχε καθόλου ημερομηνίες για το 2022, 3 ημερομηνίες μας έδωσε να επιλέξουμε, με τον κορονοιό παντρεύονται όλοι του χρόνου απότι κατάλαβα!!

Είπαμε για καλοκαίρι Του 22, δεν έχουμε κλείσει ημερομηνία γτ προέχει το μπεμπεκι μου οοταν μας κάνει τη χάρη και έρθει! Με το καλο κορίτσι μου να γίνει ο γάμος σας και να το απολαύσεις αγκαλιά με το μωρο σας 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, μόλις ήρθα σπίτι απο γιατρό

Λοιπόν αυτός το υγρό το είδε σαν κύστη, μου είπε κατηγορηματικά ότι είναι απο την κλομιφαινη και θα φύγει, να μην με ανησυχεί, κατα λέξη μου είπε πως η κλομιφαινη τα κάνει αυτά! 

Παμε στην εξωσωματική τωρα, μου έδωσε τις εξετάσεις που πρέπει να κάνω και έπαθα εγκεφαλικό, καλά μου είπε ο γιατρός μου οτι θα με ξετιναξει στις εξετάσεις ο εξωσωματιστης.. αυτές που γράφονται το μεριδιο του κόστος που πρέπει να πληρώσω είναι 300κατι ευρώ.. μου εδωσε και αλλες 3 που δεν γράφονται και ούτε ξέρω πόσο θα κοστίσουν.. Μου είπε και αυτός οτι είμαστε εύκολη περίπτωση η υπερδιέγερση λόγω πολυκυστικων δύσκολα να αποφευχθεί, η εμβρυομεταφορα θα γίνει σε επόμενο κύκλο.. Όταν τον ρώτησα σύμφωνα με την εμπειρία του, αν εχω επιτυχία στην εξωσωματική με κοίταξε και με απόλυτη ύφος Μου είπε ναι και αυτο οφείλεται στο ότι η μήτρα μου είναι καθαρή και η ηλικία μου ειναι πολύ καλή! 

Αυτά κορίτσια μου! Οπότε τρέχω με εξετάσεις τώρα... και τόσες που μιυ έδωσε θα μπουρδουκλωθω.. ήδη δεν ξέρω πώς να τα βάλω σε σειρά.

Δεν πρόλαβα να διαβάσω ολα τα μνμτα.. θα το κάνω αύριο 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου, μόλις ήρθα σπίτι απο γιατρό

Λοιπόν αυτός το υγρό το είδε σαν κύστη, μου είπε κατηγορηματικά ότι είναι απο την κλομιφαινη και θα φύγει, να μην με ανησυχεί, κατα λέξη μου είπε πως η κλομιφαινη τα κάνει αυτά! 

Παμε στην εξωσωματική τωρα, μου έδωσε τις εξετάσεις που πρέπει να κάνω και έπαθα εγκεφαλικό, καλά μου είπε ο γιατρός μου οτι θα με ξετιναξει στις εξετάσεις ο εξωσωματιστης.. αυτές που γράφονται το μεριδιο του κόστος που πρέπει να πληρώσω είναι 300κατι ευρώ.. μου εδωσε και αλλες 3 που δεν γράφονται και ούτε ξέρω πόσο θα κοστίσουν.. Μου είπε και αυτός οτι είμαστε εύκολη περίπτωση η υπερδιέγερση λόγω πολυκυστικων δύσκολα να αποφευχθεί, η εμβρυομεταφορα θα γίνει σε επόμενο κύκλο.. Όταν τον ρώτησα σύμφωνα με την εμπειρία του, αν εχω επιτυχία στην εξωσωματική με κοίταξε και με απόλυτη ύφος Μου είπε ναι και αυτο οφείλεται στο ότι η μήτρα μου είναι καθαρή και η ηλικία μου ειναι πολύ καλή! 

Αυτά κορίτσια μου! Οπότε τρέχω με εξετάσεις τώρα... και τόσες που μιυ έδωσε θα μπουρδουκλωθω.. ήδη δεν ξέρω πώς να τα βάλω σε σειρά.

Δεν πρόλαβα να διαβάσω ολα τα μνμτα.. θα το κάνω αύριο 💗

Σου ευχομαι καλη επιτυχια.. η παναγια μαζι σου.. εγω ειμαι 38 αν και εχω 2 παιδια απο προηγουμενο γαμο και εμεινα εγκυος αλλα παλινδρομησε με τον νυν δεν εχω μεινει ακομα (οκ ηταν ο 2ος μηνας προσπαθειων) σκεφτομαι μηπως και δεν μπορεσω και χρειαστει να προχωρησω σε εξωσωματικη κυριως λογο ηλικιας.. εσυ ποσο χρονων εισαι αν επιτρεπεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Σου ευχομαι καλη επιτυχια.. η παναγια μαζι σου.. εγω ειμαι 38 αν και εχω 2 παιδια απο προηγουμενο γαμο και εμεινα εγκυος αλλα παλινδρομησε με τον νυν δεν εχω μεινει ακομα (οκ ηταν ο 2ος μηνας προσπαθειων) σκεφτομαι μηπως και δεν μπορεσω και χρειαστει να προχωρησω σε εξωσωματικη κυριως λογο ηλικιας.. εσυ ποσο χρονων εισαι αν επιτρεπεται

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μού να είσαι καλά!! 33 είμαι εγω.. Αυτό θα στο πει ο γιατρός σου, η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική.. και οι μανούλες τιε εξωσωματικής τα ξέρουν καλύτερα τα πράγματα 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια Μου!!! Να κάνω μια διόρθωση τελικά απο το  χρηματικό ποσό που ανέφερα παραπάνω εγώ πληρώνω το 15 % .. Εγώ είδα Εχθές το σύνολο και όχι το ποσοστό που μου απολογείται 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου, μόλις ήρθα σπίτι απο γιατρό

Λοιπόν αυτός το υγρό το είδε σαν κύστη, μου είπε κατηγορηματικά ότι είναι απο την κλομιφαινη και θα φύγει, να μην με ανησυχεί, κατα λέξη μου είπε πως η κλομιφαινη τα κάνει αυτά! 

Παμε στην εξωσωματική τωρα, μου έδωσε τις εξετάσεις που πρέπει να κάνω και έπαθα εγκεφαλικό, καλά μου είπε ο γιατρός μου οτι θα με ξετιναξει στις εξετάσεις ο εξωσωματιστης.. αυτές που γράφονται το μεριδιο του κόστος που πρέπει να πληρώσω είναι 300κατι ευρώ.. μου εδωσε και αλλες 3 που δεν γράφονται και ούτε ξέρω πόσο θα κοστίσουν.. Μου είπε και αυτός οτι είμαστε εύκολη περίπτωση η υπερδιέγερση λόγω πολυκυστικων δύσκολα να αποφευχθεί, η εμβρυομεταφορα θα γίνει σε επόμενο κύκλο.. Όταν τον ρώτησα σύμφωνα με την εμπειρία του, αν εχω επιτυχία στην εξωσωματική με κοίταξε και με απόλυτη ύφος Μου είπε ναι και αυτο οφείλεται στο ότι η μήτρα μου είναι καθαρή και η ηλικία μου ειναι πολύ καλή! 

Αυτά κορίτσια μου! Οπότε τρέχω με εξετάσεις τώρα... και τόσες που μιυ έδωσε θα μπουρδουκλωθω.. ήδη δεν ξέρω πώς να τα βάλω σε σειρά.

Δεν πρόλαβα να διαβάσω ολα τα μνμτα.. θα το κάνω αύριο 💗

Ωχ πολλες εξετάσεις έχει κορίτσι μου όλα είναι πολύ θετικά αυτό να σκέφτεσαι και στο ξανά είπα όταν το ενδομήτριο είναι καλό να μην αγχώνεσαι!! Σου εύχομαι καλή επιτυχία ☺️💖💖😘😘😘😘 πως σου φάνηκε αυτος;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια Μου!!! Να κάνω μια διόρθωση τελικά απο το  χρηματικό ποσό που ανέφερα παραπάνω εγώ πληρώνω το 15 % .. Εγώ είδα Εχθές το σύνολο και όχι το ποσοστό που μου απολογείται 😂😂😂

Σου εχω στείλει προσωπικό μήνυμα για τις εξετάσεις και τον γιατρό. Οποτε καταφέρεις να το δεις.    

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

καλο μηνα κοριτσια!!μακάρι να ειναι ένας μηνας γεματος με θετικα τεστακια!!❤

καλο μηνα κοριτσι μου!!!! μακαρι να ερθουν τα θαυματακια που τοσο θελουμε!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Σου ευχομαι καλη επιτυχια.. η παναγια μαζι σου.. εγω ειμαι 38 αν και εχω 2 παιδια απο προηγουμενο γαμο και εμεινα εγκυος αλλα παλινδρομησε με τον νυν δεν εχω μεινει ακομα (οκ ηταν ο 2ος μηνας προσπαθειων) σκεφτομαι μηπως και δεν μπορεσω και χρειαστει να προχωρησω σε εξωσωματικη κυριως λογο ηλικιας.. εσυ ποσο χρονων εισαι αν επιτρεπεται

Καλή μου το ξέρω αυτό το άγχος.... με τα κορίτσια εδώ έχω ξανασυζητήσει ότι το έχω περάσει κ εγώ. Έκανα ένα παιδάκι κ μετά είχα παλίνδρομη στην δωδέκατη βδομάδα, μετά από αυτή είχα μια βιοχημική κ έτσι αφού το πάλευα για καιρό ήμουν σίγουρη ότι δεν θα καταφέρω να γίνω μανούλα ξανά. ΠΙΣΤΕΨΑ με όλη την σημασία της λέξης, ότι η παλίνδρομη για κάποιο λόγο μου είχε καταστρέψει τον οργανισμό... τελικά όμως τα κατάφερα κ έκανα άλλο ένα υγιέστατο αγόρι! Το συμπέρασμα μου ξέρεις ποιο είναι πλέον? Ότι εγώ ή ίδια από το άγχος μου δεν άφηνα τον οργανισμό μου να λειτουργήσει. Μετά από το δεύτερο, πάλι πέρασα μια παλίνδρομη..... ξανά από την αρχή το ίδιο άγχος κ τρία χρόνια προσπάθεια!!! Είμασταν κ εμείς πολλές φορές οριακά με την εξωσωματική αλλά δεν πήγαμε. Τώρα είμαι έγκυος στο κοριτσάκι μου ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια Μου!!! Να κάνω μια διόρθωση τελικά απο το  χρηματικό ποσό που ανέφερα παραπάνω εγώ πληρώνω το 15 % .. Εγώ είδα Εχθές το σύνολο και όχι το ποσοστό που μου απολογείται 😂😂😂

καλημερα κατερινακι μου!!!!!! παλι καλα που το ποσο ειναι μειωμενο... ειναι μια ανακουφιση!! ευχομαι απ την καρδια μου να πανε ολα τελεια και συντομα να εχεις θετικη χοριακη!!! ο γιατρος φαινεται πολυ σιγουρος για το αποτελεσμα!!!! 😉😉 

να εισαι αισιοδοξη και να εχεις πιστη!!!!!! 💪💪

εσυ ειχες χημεια με το γιατρο; νιωθεις ασφαλεια μαζι του;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...