Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλή επιτυχία να μας πεις τα νέα σου μολις τις εχεις :) 

Ευχαριστώ πολύ.. εννοείται καλε.. ελπίζω να μην θέλω παρηγοριά 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα. Μακάρι να είναι όλα καλά και δω θετικό τεστ. Έχω ήδη ένα παιδάκι 5,5 χρόνων και δύο αποβολές μετά τον γιο μου.

Εύχομαι σε όλες μας θετικά τεστακια.

Και εγώ έχω 2 από προηγούμενο γάμο και ενδιάμεσα τους αποβολή.. με τον νυν έμεινα έγκυος  τον περασμένο Μάιο αλλα το έχασα και τώρα μόλις τελειώσει η περίοδος μου θα είναι η 3η προσπάθεια μας.. λένε μένεις εύκολα μετά από αποξεση.. σου εύχομαι να έχεις το σπορακι σου αυτό το μήνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μουυυυ!!!! τι κανετε;;;

εγω τρεχω απο το πρωι σαν την τρελη!! και στο σπιτι και απ τη στιγμη που ηρθα γραφειο!!

Σας φιλω και θα σας στειλω αργοτερα!!!

@Hopemumtobeσιδερενιος ο αντρας σου!!! κανε υπομονη γιατι εμεινε πολυ λιγο και θα επιστρεψετε συντομα στο σπιτι και την καθημερινοτητά σας!!!! σου στελνω μπολικη θετικη ενεργεια και σε περιμενουμε να επιστρεψεις στην παρεα μας!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μού καλημέρα! Το έκανα αυτό, αλλά δεν βλέπω πάλι εισερχόμενα.. πάλι τα έχασα 😂 πφφφ

Καλημέρα. Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο.😟 Μόνο αν έχεις κάνει ζουμ στην οθόνη ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αν έχεις i phone δεν ξέρω πως γίνεται. Σε android μόνο. Αν πας πάνω πάνω την σελίδα σου ανοίγει η λωρίδα του ίντερνετ και δίχνει αριστερά το σπιτάκι, μετά την σελίδα που έχεις μπει, μετά πόσες σελίδες έχεις ανοίξει και τέλος τις τελιτσες αυτές. 

Ναι iphone έχω…καλά δε πειράζει γιατί όταν είχα ένα εισερχόμενο κ μου ήρθε από κάτω στην οθόνη το πάτησα κ έχω μόνιμα ανοικτή σελίδα στα εισερχόμενα… είναι πρόβλημα ομως πρέπει να το φτιάξουν   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Καλημέρα. Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο.😟 Μόνο αν έχεις κάνει ζουμ στην οθόνη ...

Κορίτσι μου δεν ξέρω αν μου ξανά έστειλες.. καταλαβαίνω ότι όταν το κάνω για υπολογιστή δείχνει οτι δεν είμαι συνδεδεμένη... 

 

Screenshot_20211103-102656_Samsung Internet.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσι μου δεν ξέρω αν μου ξανά έστειλες.. καταλαβαίνω ότι όταν το κάνω για υπολογιστή δείχνει οτι δεν είμαι συνδεδεμένη... 

 

Screenshot_20211103-102656_Samsung Internet.jpg

ετσι οπως σου το δειχνει, κανε συνδεση.. βαλε τους κωδικους σου και θα σου δειξει τα μνματα που εχεις!! 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Froufro είπε:

@Mimi26 που είσαι κορίτσι μου? Σε χάσαμε.... Θα τρέχεις με την μετακόμιση λογικά, είσαι καλά?

@Froufro ευχαριστώ που με σκέφτηκες.! 

Καλημέρα κορίτσια μου! Είχα πολύ τρέξιμο αυτές τις μέρες. Πηγαινοερχομουν συνεχώς Αθήνα για δουλειά και για γιατρούς και δεν έχω προλάβει καθόλου να μπω μέσα.

Είμαι ψυχολογικά κάπως περίεργα δεν μπορώ να πω πως είμαι πολύ καλά έχω κουραστεί πολύ ψυχολογικά και σωματικά με τη δουλειά εγιναν κάποια πράγματα που με πείραξαν πολύ στη δουλειά και επίσης τα χάπια που έχω ξεκινήσει για την κύστη αισθάνομαι πως με έχουν επηρεάσει πολύ στην ψυχολογία μου.

Στο σαββατοκύριακο ήμουν μόνη μου το αγόρι μου δούλευε οπότε έκατσα πήγα μία βόλτα με τα κορίτσια και την Κυριακή μάζεψα κάποιος κούτες και πήγα για φαγητό έξω.

Αισθάνομαι πολύ πιεσμένη με το θέμα της δουλειάς αν θυμάστε καλά κορίτσια πηγαινοέρχομαι λιβαδειά-αθήνα για δουλειά είναι μακρινή απόσταση είναι 2 ώρες να πας και άλλες δύο να γυρίσεις και σκεφτόμουνα μήπως σταματήσω αλλά οικονομικά δεν είμαι έτοιμη να το υποστηρίξω αυτό.

Σε ένα γραφείο που δουλεύω τρεις μέρες την εβδομάδα εδώ και δύο χρόνια ήταν όλα καλά αλλά φέτος τα πράγματα δεν είναι πολύ καλά και έχω προβληματιστεί επίσης.

Σκεφτόμουν να τολμήσω να το σταματήσω από τη στιγμή που δεν με συμφέρουν και να έβρισκα μία δουλειά εδώ στην πόλη μου κ άσχετη δεν με πειράζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mimi26 είπε:

@Froufro ευχαριστώ που με σκέφτηκες.! 

Καλημέρα κορίτσια μου! Είχα πολύ τρέξιμο αυτές τις μέρες. Πηγαινοερχομουν συνεχώς Αθήνα για δουλειά και για γιατρούς και δεν έχω προλάβει καθόλου να μπω μέσα.

Είμαι ψυχολογικά κάπως περίεργα δεν μπορώ να πω πως είμαι πολύ καλά έχω κουραστεί πολύ ψυχολογικά και σωματικά με τη δουλειά εγιναν κάποια πράγματα που με πείραξαν πολύ στη δουλειά και επίσης τα χάπια που έχω ξεκινήσει για την κύστη αισθάνομαι πως με έχουν επηρεάσει πολύ στην ψυχολογία μου.

Στο σαββατοκύριακο ήμουν μόνη μου το αγόρι μου δούλευε οπότε έκατσα πήγα μία βόλτα με τα κορίτσια και την Κυριακή μάζεψα κάποιος κούτες και πήγα για φαγητό έξω.

Αισθάνομαι πολύ πιεσμένη με το θέμα της δουλειάς αν θυμάστε καλά κορίτσια πηγαινοέρχομαι λιβαδειά-αθήνα για δουλειά είναι μακρινή απόσταση είναι 2 ώρες να πας και άλλες δύο να γυρίσεις και σκεφτόμουνα μήπως σταματήσω αλλά οικονομικά δεν είμαι έτοιμη να το υποστηρίξω αυτό.

Σε ένα γραφείο που δουλεύω τρεις μέρες την εβδομάδα εδώ και δύο χρόνια ήταν όλα καλά αλλά φέτος τα πράγματα δεν είναι πολύ καλά και έχω προβληματιστεί επίσης.

Σκεφτόμουν να τολμήσω να το σταματήσω από τη στιγμή που δεν με συμφέρουν και να έβρισκα μία δουλειά εδώ στην πόλη μου κ άσχετη δεν με πειράζει.

Επίσης δεν έχει σταματήσει ακόμα το αίμα από τη μέρα που μου ήρθε η περίοδος και ξεκίνησα τα αντισυλληπτικά από το προηγούμενο Σάββατο δηλαδή έχω κάθε μέρα από λίγο αίμα .. .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσι μου δεν ξέρω αν μου ξανά έστειλες.. καταλαβαίνω ότι όταν το κάνω για υπολογιστή δείχνει οτι δεν είμαι συνδεδεμένη... 

 

Screenshot_20211103-102656_Samsung Internet.jpg

Άμα πατήσεις εκεί που είναι το Ν σε πορτοκαλί θα δεις ότι κάπου γράφει τοποθέτηση για υπολογιστή.. έτσι το έκανα εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ετσι οπως σου το δειχνει, κανε συνδεση.. βαλε τους κωδικους σου και θα σου δειξει τα μνματα που εχεις!! 😄

Εχω ξεχάσει τούς κωδικούς, αν είναι δυνατόν! Πατάω την επιλογή "ξέχασα τον κωδικό " λέει οτι θα μου στείλουν μειλ, αλλά μάλλον έρχεται με χελώνα απο κινα.. σας κούρασα ρε κορίτσια μου σόρρυ ☹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Άμα πατήσεις εκεί που είναι το Ν σε πορτοκαλί θα δεις ότι κάπου γράφει τοποθέτηση για υπολογιστή.. έτσι το έκανα εγω

Ναι ναι το κάνω και φαίνετε όπως σας έστειλα την φωτο, δλδ η φωτο είναι αφου πάτησα την επιλογή για υπολογιστές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

@Froufro ευχαριστώ που με σκέφτηκες.! 

Καλημέρα κορίτσια μου! Είχα πολύ τρέξιμο αυτές τις μέρες. Πηγαινοερχομουν συνεχώς Αθήνα για δουλειά και για γιατρούς και δεν έχω προλάβει καθόλου να μπω μέσα.

Είμαι ψυχολογικά κάπως περίεργα δεν μπορώ να πω πως είμαι πολύ καλά έχω κουραστεί πολύ ψυχολογικά και σωματικά με τη δουλειά εγιναν κάποια πράγματα που με πείραξαν πολύ στη δουλειά και επίσης τα χάπια που έχω ξεκινήσει για την κύστη αισθάνομαι πως με έχουν επηρεάσει πολύ στην ψυχολογία μου.

Στο σαββατοκύριακο ήμουν μόνη μου το αγόρι μου δούλευε οπότε έκατσα πήγα μία βόλτα με τα κορίτσια και την Κυριακή μάζεψα κάποιος κούτες και πήγα για φαγητό έξω.

Αισθάνομαι πολύ πιεσμένη με το θέμα της δουλειάς αν θυμάστε καλά κορίτσια πηγαινοέρχομαι λιβαδειά-αθήνα για δουλειά είναι μακρινή απόσταση είναι 2 ώρες να πας και άλλες δύο να γυρίσεις και σκεφτόμουνα μήπως σταματήσω αλλά οικονομικά δεν είμαι έτοιμη να το υποστηρίξω αυτό.

Σε ένα γραφείο που δουλεύω τρεις μέρες την εβδομάδα εδώ και δύο χρόνια ήταν όλα καλά αλλά φέτος τα πράγματα δεν είναι πολύ καλά και έχω προβληματιστεί επίσης.

Σκεφτόμουν να τολμήσω να το σταματήσω από τη στιγμή που δεν με συμφέρουν και να έβρισκα μία δουλειά εδώ στην πόλη μου κ άσχετη δεν με πειράζει.

Κορίτσι μου, πρέπει να προσπαθήσεις να κρατήσεις την ψυχική σου ηρεμία.. εγω θα σου πω το άλλο,  όταν με το καλό ξεκινήσει η κοιλίτσα να φουσκώνει δεν θα μπορείς να είσαι στους δρόμους και να διανύεις τέτοιες αποστάσεις.. όποτε για εμένα κάνε το βήμα σου απο τώρα για να είσαι και ψυχικά ήρεμη Στην ετ σου! 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια τι κάνετε?  Από το πρωί είμαι στο πόδι ρίχνουμε μπετά σήμερα @Raf123 κ όσες έχετε κάνει οικοδομή με καταλαβαίνετε 😄😄

Επίσης στην πορεία από τη μια δουλειά στην άλλη έπαθα ζημιά με το αμάξι 😭😭😭

Ευτυχώς έστειλα την αδερφή μου να πάρει το παιδάκι μου από το σχολείο μέχρι να πάρω το άλλο αυτοκίνητο, αλλιώς θα με περίμενε ακόμα με τη δασκάλα 😔

ΦΟΒΕΡΉ ΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κοριτσάκια τι κάνετε?  Από το πρωί είμαι στο πόδι ρίχνουμε μπετά σήμερα @Raf123 κ όσες έχετε κάνει οικοδομή με καταλαβαίνετε 😄😄

Επίσης στην πορεία από τη μια δουλειά στην άλλη έπαθα ζημιά με το αμάξι 😭😭😭

Ευτυχώς έστειλα την αδερφή μου να πάρει το παιδάκι μου από το σχολείο μέχρι να πάρω το άλλο αυτοκίνητο, αλλιώς θα με περίμενε ακόμα με τη δασκάλα 😔

ΦΟΒΕΡΉ ΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!

Κορίτσι μου να αναμένεις τα ωραία αποτελέσματα,  οι αναποδιές συμβαίνουν στην καθημερινότητα να έχεις πάντα Καλή ψυχολογία γιατί την χρειάζετε το μπεμπακι σου!! 💗

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσι μου να αναμένεις τα ωραία αποτελέσματα,  οι αναποδιές συμβαίνουν στην καθημερινότητα να έχεις πάντα Καλή ψυχολογία γιατί την χρειάζετε το μπεμπακι σου!! 💗

 

Είμαι σε τόσο καλή διάθεση ακόμα μετά την επίσκεψη στη γιατρό που είδα τη μικρούλα μου που δεν με ρίχνει τίποτα!!!!! 😁 αγχώθηκα λίγο εκείνη την ώρα γιατί ήμουν στον δρόμο για δουλειά κ έφτανε κ η ώρα που σχολάει το παιδί, αλλά αφού φρόντισα να τον πάρουν δεν με στεναχώρησε κάτι άλλο..... απλά ρε παιδί μου, πως γίνεται να τυχαίνουν πάντα όλα μαζί!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Είμαι σε τόσο καλή διάθεση ακόμα μετά την επίσκεψη στη γιατρό που είδα τη μικρούλα μου που δεν με ρίχνει τίποτα!!!!! 😁 αγχώθηκα λίγο εκείνη την ώρα γιατί ήμουν στον δρόμο για δουλειά κ έφτανε κ η ώρα που σχολάει το παιδί, αλλά αφού φρόντισα να τον πάρουν δεν με στεναχώρησε κάτι άλλο..... απλά ρε παιδί μου, πως γίνεται να τυχαίνουν πάντα όλα μαζί!!!!!

Πάντα έτσι είναι ολες οι αναποδιές μαζί τυγχάνουν και μόνο και μόνο από την ψυχική διαταραχή και το άγχος νιωθεις τόσο κουρασμένος μετά λες και έσκαβες όλη την ημέρα 🙄🙄

σε καταλαβαίνω για την οικοδομή πρέπει να είσαι εκεί να βλέπεις γιατί αν τους αφήσεις θα τα κάνουν κ λαθος…χθες ήδη έγινε ένα λαθος στα καλούπια το αντιλήφθηκε ο άντρας μου όταν ήδη έγιναν γιατί δε μπορούσε να φύγει από τη δουλεια πιο νωρις κ τώρα σταμάτησαν οι εργασίες κ περιμένουμε καινούργια σχέδια με τα καινούργια υψόμετρα 😏😏 πολύ άγχος όλο αυτό αλήθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ναι ναι το κάνω και φαίνετε όπως σας έστειλα την φωτο, δλδ η φωτο είναι αφου πάτησα την επιλογή για υπολογιστές 

Στειλε ένα email στους διαχειριστές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσι μου, πρέπει να προσπαθήσεις να κρατήσεις την ψυχική σου ηρεμία.. εγω θα σου πω το άλλο,  όταν με το καλό ξεκινήσει η κοιλίτσα να φουσκώνει δεν θα μπορείς να είσαι στους δρόμους και να διανύεις τέτοιες αποστάσεις.. όποτε για εμένα κάνε το βήμα σου απο τώρα για να είσαι και ψυχικά ήρεμη Στην ετ σου! 💗

@Mimi26συμφωνω με την Κατερίνα σε όλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Πάντα έτσι είναι ολες οι αναποδιές μαζί τυγχάνουν και μόνο και μόνο από την ψυχική διαταραχή και το άγχος νιωθεις τόσο κουρασμένος μετά λες και έσκαβες όλη την ημέρα 🙄🙄

σε καταλαβαίνω για την οικοδομή πρέπει να είσαι εκεί να βλέπεις γιατί αν τους αφήσεις θα τα κάνουν κ λαθος…χθες ήδη έγινε ένα λαθος στα καλούπια το αντιλήφθηκε ο άντρας μου όταν ήδη έγιναν γιατί δε μπορούσε να φύγει από τη δουλεια πιο νωρις κ τώρα σταμάτησαν οι εργασίες κ περιμένουμε καινούργια σχέδια με τα καινούργια υψόμετρα 😏😏 πολύ άγχος όλο αυτό αλήθεια 

Χαχαχαχα το πάθαμε κ εμείς αυτό με τα καλούπια, θα γινόταν χοντρή βλακεία κ τους πρόλαβα στο τσακ! Εντάξει εννοείται ότι δεν μπορώ να είμαι όλη μέρα εκεί δυστυχώς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

@Froufro ευχαριστώ που με σκέφτηκες.! 

Καλημέρα κορίτσια μου! Είχα πολύ τρέξιμο αυτές τις μέρες. Πηγαινοερχομουν συνεχώς Αθήνα για δουλειά και για γιατρούς και δεν έχω προλάβει καθόλου να μπω μέσα.

Είμαι ψυχολογικά κάπως περίεργα δεν μπορώ να πω πως είμαι πολύ καλά έχω κουραστεί πολύ ψυχολογικά και σωματικά με τη δουλειά εγιναν κάποια πράγματα που με πείραξαν πολύ στη δουλειά και επίσης τα χάπια που έχω ξεκινήσει για την κύστη αισθάνομαι πως με έχουν επηρεάσει πολύ στην ψυχολογία μου.

Στο σαββατοκύριακο ήμουν μόνη μου το αγόρι μου δούλευε οπότε έκατσα πήγα μία βόλτα με τα κορίτσια και την Κυριακή μάζεψα κάποιος κούτες και πήγα για φαγητό έξω.

Αισθάνομαι πολύ πιεσμένη με το θέμα της δουλειάς αν θυμάστε καλά κορίτσια πηγαινοέρχομαι λιβαδειά-αθήνα για δουλειά είναι μακρινή απόσταση είναι 2 ώρες να πας και άλλες δύο να γυρίσεις και σκεφτόμουνα μήπως σταματήσω αλλά οικονομικά δεν είμαι έτοιμη να το υποστηρίξω αυτό.

Σε ένα γραφείο που δουλεύω τρεις μέρες την εβδομάδα εδώ και δύο χρόνια ήταν όλα καλά αλλά φέτος τα πράγματα δεν είναι πολύ καλά και έχω προβληματιστεί επίσης.

Σκεφτόμουν να τολμήσω να το σταματήσω από τη στιγμή που δεν με συμφέρουν και να έβρισκα μία δουλειά εδώ στην πόλη μου κ άσχετη δεν με πειράζει.

κοριτσι μου η ψυχολογια ειναι το παν... εχεις πιεστει απο πολλά τωρα τελευταια αλλα εισαι πολυ δυνατη και δεν θα λυγισεις... σχετικα με τη δουλεια και τις μετακινησεις τι να σου πω;; εγω δεν θα μπορουσα να μεινω χωρις δουλεια γιατι νιωθω τεραστια ανασφαλεια, οποτε αν ημουν στη θεση σου θα εψαχνα κατι καλυτερο και θα παραιτούμουν μετα... ωστόσο, δεδομενου οτι συντομα θα κανεις εξωσωματικη ειναι και λιγο αντιεπαγγελματικο (κατα τη γνώμη μου) να πας σε μια νεα δουλεια και αμεσως να φυγεις με αδεια εγκυμοσυνης... ελπίζω να μη σε μπερδεψα με το συλλογισμό μου αλλα βαζοντας ολα τα δεδομενα μαζι (πίεση στη δουλεια και ταξιδια, επικειμενη εγκυμοσυνη, επαγγελματισμός), θα εκανα λιγη υπομονη ακομα ωστε μετα να παρεις και την άδεια σου ή καποια αναρρωτική που θα σου γραψει ο γιατρος και να αποφυγεις τα ταξίδια..

(προφανως αν υπαρχει η οικονομικη δυνατοτητα σε συμβουλευω να παραιτηθείς και να ησυχάσεις, απλά στη δικη μου περίπτωση χρειαζόμαστε και τις 2 δουλειες γιατι με 1 μισθό το νοικοκυριό δε βγαίνει πέρα!!!)

να εισαι θετική και ολα θα πανε κατ' ευχήν!!!! 🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Επίσης δεν έχει σταματήσει ακόμα το αίμα από τη μέρα που μου ήρθε η περίοδος και ξεκίνησα τα αντισυλληπτικά από το προηγούμενο Σάββατο δηλαδή έχω κάθε μέρα από λίγο αίμα .. .

με το γιατρο σου μιλησες;;; τι σου ειπε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Εχω ξεχάσει τούς κωδικούς, αν είναι δυνατόν! Πατάω την επιλογή "ξέχασα τον κωδικό " λέει οτι θα μου στείλουν μειλ, αλλά μάλλον έρχεται με χελώνα απο κινα.. σας κούρασα ρε κορίτσια μου σόρρυ ☹

χαχαχααχχα!!!! 😂😂😂😂 ακομα να ερθει ο νεος κωδικος;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Χαχαχαχα το πάθαμε κ εμείς αυτό με τα καλούπια, θα γινόταν χοντρή βλακεία κ τους πρόλαβα στο τσακ! Εντάξει εννοείται ότι δεν μπορώ να είμαι όλη μέρα εκεί δυστυχώς!!!

Ε ναι δε μπορείς να είσαι όλη την ώρα εκεί να επιβλέπεις έχουμε και δουλεια οφείλουν κ αυτοί να κρατάνε τα σχέδια κ να πάνε βάση σχεδίων όχι ότι τους κατέβει και ότι πιστεύουν οι ίδιοι είναι το σωστό…άσε είχαμε και μούτρα από τον μηχανικό που σαν να του έλεγε ο εργολάβος ότι δεν κανεις σωστά τη δουλεια σου… παιδάκια στη συμπεριφορά άσε έλεγε ο κάθε ενας τα δικά του και εμεις να θελουμε να τελειώσουμε τουλάχιστον με την χαμηλότερη τιμή μπετόν για τους τοίχους αντιστήριξης…τελικά με τα μούτρα του ενος κ του αλλου το πληρώσαμε διπλάσια 🤨🤨🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Ε ναι δε μπορείς να είσαι όλη την ώρα εκεί να επιβλέπεις έχουμε και δουλεια οφείλουν κ αυτοί να κρατάνε τα σχέδια κ να πάνε βάση σχεδίων όχι ότι τους κατέβει και ότι πιστεύουν οι ίδιοι είναι το σωστό…άσε είχαμε και μούτρα από τον μηχανικό που σαν να του έλεγε ο εργολάβος ότι δεν κανεις σωστά τη δουλεια σου… παιδάκια στη συμπεριφορά άσε έλεγε ο κάθε ενας τα δικά του και εμεις να θελουμε να τελειώσουμε τουλάχιστον με την χαμηλότερη τιμή μπετόν για τους τοίχους αντιστήριξης…τελικά με τα μούτρα του ενος κ του αλλου το πληρώσαμε διπλάσια 🤨🤨🤪

Εγώ ξέρεις τι έχω πάθει....? Ο εργολάβος είναι ο πεθερός μου!!!!! Κ δεν μπορώ να μαλώσω ελεύθερα όταν κάνουν Μ........Σ!!! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...