Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

28 κοριτσι μου.. απο 13/10 θ ερθει 10/11.. εσενα;

Εμένα τους 3 τελευταίους κύκλους ήταν 25 όποτε υπολογίζω σε 25 ημερες πάλι εκτός αν αλλάξει πάλι…😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εμένα τους 3 τελευταίους κύκλους ήταν 25 όποτε υπολογίζω σε 25 ημερες πάλι εκτός αν αλλάξει πάλι…😆

Το ξερω οτι ΔΕ ΘΕΛΕΤΕ ΠΑΙΔΙ αλλα μπορει κ ν μην ερθει σε 25 μερες 😉😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μολις μου ηρθε!!!😑 (Το περιμενα εννοείται με αποτελεσματα σπερμοδιαγραμματος αλλα εζησα και λιγες στιγμες πιστευοντας ειμαι εγκυος κ χαχα αι ηρθε μια απογοητευση)

Κύριε Ασβέστη και κυριε Λυμπερόπουλε σας ερχόμαστε🤣 (πρέπει να έχουν λόξυγκα όλη μερα οι ανθρωποι!!!)😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσι μολις μου ηρθε!!!😑 (Το περιμενα εννοείται με αποτελεσματα σπερμοδιαγραμματος αλλα εζησα και λιγες στιγμες πιστευοντας ειμαι εγκυος κ χαχα αι ηρθε μια απογοητευση)

Κύριε Ασβέστη και κυριε Λυμπερόπουλε σας ερχόμαστε🤣 (πρέπει να έχουν λόξυγκα όλη μερα οι ανθρωποι!!!)😅

Πολυ λυπαμαι κοριτσι μου...😔😔😔

Θα ερθετε στους καλυτερους γιατρους κ θ τη βρειτε την ακρη!!! Υπομονη κι επιμονη!!! 💪💪💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπερα σας ....σας διαβαζω και σας σκεφτομαι συνεχεια!!! Μια συμβουλη αν μπορω να σας δωσω ειναι θετικη ενεργεια και χωρις πολυ αγχος.... με τον ενα η τον αλλο τροπο θα μεινετε ολες εγγυουλες ειμαι σιγουρη γι αυτο... να ξερετε οτι μετα αρχιζουν τα οργανα 😂😂😂 τουλαχιστον ετσι συμβαινει σε μενα... πολυ αγχος ρε κοριτσια για το αν θα πανε ολα καλα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Αν του πεις ότι έχεις πρόβλημα με το πόδι σου και χρειάζεσαι μονοκατοικία άμεσα, και δε βρίσκεις, μπορεί να τον πιάσεις στο φιλότιμο και να σας το δωσει το σπίτι..

Καλός άνθρωπος είναι , μιλήσαμε κ σήμερα θα περιμένω λίγο μην τον πρίζω! 

Ταξίδευε προς εξωτερικό σήμερα εκείνος !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Καλός άνθρωπος είναι , μιλήσαμε κ σήμερα θα περιμένω λίγο μην τον πρίζω! 

Ταξίδευε προς εξωτερικό σήμερα εκείνος !!

Καλημέρα κορίτσια ❤️

Καλά η προγεστερόνη μου προκαλεί αϋπνία και πονοκέφαλο!

Έχω ξυπνήσει πρωί πρωί κ έχω φτιάξει ένα μπωλ ποριντζ, έχω κατσει στο καναπέ κ τρώω κ βλέπω παιδικά . Δεν έχει Παπαδάκη σήμερα 😂 είναι Κυριακή 😂

Δεν με λες κ νορμάλ🙄🤔😠😟🥱🥱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ❤️

Καλά η προγεστερόνη μου προκαλεί αϋπνία και πονοκέφαλο!

Έχω ξυπνήσει πρωί πρωί κ έχω φτιάξει ένα μπωλ ποριντζ, έχω κατσει στο καναπέ κ τρώω κ βλέπω παιδικά . Δεν έχει Παπαδάκη σήμερα 😂 είναι Κυριακή 😂

Δεν με λες κ νορμάλ🙄🤔😠😟🥱🥱

Καλημέρα... Δεν πειράζει βλέπε παιδικά να τα συνηθίζεις 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Καλημέρα... Δεν πειράζει βλέπε παιδικά να τα συνηθίζεις 😉

Χαχαχαχαχαχχαα δεν το είχα σκεφτει έτσι 👅🤗🤗🙈🙈🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Το ξερω οτι ΔΕ ΘΕΛΕΤΕ ΠΑΙΔΙ αλλα μπορει κ ν μην ερθει σε 25 μερες 😉😂😂😂😂😂

Μακάρι να μας έρθει έτσι χωρις να το καταλάβουμε να πέσουμε από τα σύννεφα οπως όλα αυτά τα ζευγάρια που χωρις να το θέλουν έτυχε από ατύχημα 😂😂😂😂

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Όμορφη Κυριακή σας εύχομαι!!! Έχω κάτι για τη δουλεια να ετοιμάσω και μετά θα πάμε για καφέ και φαγητό με τα πεθερικά ☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Όμορφη Κυριακή σας εύχομαι!!! Έχω κάτι για τη δουλεια να ετοιμάσω και μετά θα πάμε για καφέ και φαγητό με τα πεθερικά ☺️☺️

Καλημερααα!!!! Ομορφη κυριακη να εχουμε!!! ❤️❤️

Να περασετε τελεια στη βολτα σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Όμορφη Κυριακή σας εύχομαι!!! Έχω κάτι για τη δουλεια να ετοιμάσω και μετά θα πάμε για καφέ και φαγητό με τα πεθερικά ☺️☺️

Κ εμείς στα πεθερικά 😂🙊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερααα!!!! Ομορφη κυριακη να εχουμε!!! ❤️❤️

Να περασετε τελεια στη βολτα σας!!

Σε ευχαριστώ και εσείς ότι κάνετε ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κ εμείς στα πεθερικά 😂🙊

Έχουν επέτειο γάμου τα πεθερικά και θα μας πάνε να μας κεράσουν το βράδυ 😉😉 αγαπώ τα πεθερικά μου είναι καλοί άνθρωποι αλλά ακούω τη συμβουλή της μαμας μου να διαλέγω τι θέλω να τους λεω 😆😆😆😆(μεταξύ μας αυτό το κάνω και με την μαμα μου βέβαια )😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Έχουν επέτειο γάμου τα πεθερικά και θα μας πάνε να μας κεράσουν το βράδυ 😉😉 αγαπώ τα πεθερικά μου είναι καλοί άνθρωποι αλλά ακούω τη συμβουλή της μαμας μου να διαλέγω τι θέλω να τους λεω 😆😆😆😆(μεταξύ μας αυτό το κάνω και με την μαμα μου βέβαια )😆😆

Κ πολυ καλα κανεις!!!! 😏😏😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Πολυ λυπαμαι κοριτσι μου...😔😔😔

Θα ερθετε στους καλυτερους γιατρους κ θ τη βρειτε την ακρη!!! Υπομονη κι επιμονη!!! 💪💪💪

Ευχαριστουμε κοριτσι μου❤️

Καλημερα κοριτσια μου!! Να εχετε μια ομορφη Κυριακη❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ρωτήσω κάτι άσχετο;; Ήμουν 55 κιλά μέσα σε ένα χρόνο με τις καραντίνες κτλ ενώ πρόσεχα έβαλα κάποια κιλά! Είχα παρά πολύ καιρό να ζυγιστώ και ζυγίστηκα σήμερα το πρωί και τι να δω ΣΟΚ 64 πως μπήκαν 9 κιλά χωρις να το καταλάβω;;;; Το υποψιάστηκα ότι κατι συμβαίνει διότι πήγα στα καταστήματα την Παρασκευή κ εκεί που έπαιρνα small ζήτησα το medium….Και χωρις να τρώω ζάχαρη; Τηγανητά; Πατατάκια; Μαγειρεύω και τα σνακ μου εγώ τα φτιάχνω;;; Και γυμναστική 4 φορες την εβδομάδα; Τι να κάνω;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλή Κυριακή σε όλες!!!! 

Lacostaki μου εσύ τι κάνεις ; Πως έχεις δρομολογήσει τα πράγματα; Νομίζω σε μια εβδομάδα έχεις γόνιμες , το θυμάμαι γιατί όταν έχεις γόνιμες εγώ έχω περίοδο!!! Με τη σαλπιγγογραφια, τι θα κάνεις; Θυμάμαι την άφησες λίγο πίσω γιατί προέκυψαν έξοδα!!! Αυτά τα έξοδα ρε κορίτσια και τώρα όλα ακριβυναν , εμείς ήδη το βλέπουμε στους λογαριασμούς ΔΕΗ , αέριο κτλ....Τελοσπαντων όλα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια μου, τι γίνεται??? Γιατι δεν μου έρχονται ειδοποιήσεις? Αχχ θα τρελαθώ απλα μπήκα να γράψω και είδα ότι εχω χάσει γεγονότα 2 ημερών σχεδόν,  τι σκ@τ@ πάτησα? Απο τις μελλοντικές μανούλες μου έρχετε ειδοποίηση,  πφφφ είπαμε ολα τα στραβά πανω μου 😂 

 

Κορίτσια μου κανονικότατα η περίοδος μου ήρθε, την μια στιγμή ροζ και σε λίγα λεπτά έκανε εμφανησαρα όπως Παντα!!!

@Antonia2 @Hopemumtobe και οοοολα τα κορίτσια ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον, πραγματικά με συγκίνητε κάθε φορά 💗💗💗

Λυπάμαι που αδιαθετησες @Hopemumtobeαλλά είμαι σίγουρη οτι θα τα καταφέρεις σύντομα.. 

Τα νέα μου τα ίδια,  αποφάσισα να κάνω υστετοσκοπηση και περιμένω απο την άλλη εβδομάδα να ξεκινήσουν τα ραντεβού μας στους γιατρούς!

@Antonia2 εχω κλάψει με τον αντρα σου και τη μαμακα του🤣🤣🤣

Στα κορίτσια που ξεκινάνε οι γόνιμες μέρες να το ευχαριστήθουν και να μην σκέφτονται τπτ!!!

Μπράβο κορίτσια μου είσαι αισιόδοξες και ευχαριστώ για αυτο!!!💗💕💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Να ρωτήσω κάτι άσχετο;; Ήμουν 55 κιλά μέσα σε ένα χρόνο με τις καραντίνες κτλ ενώ πρόσεχα έβαλα κάποια κιλά! Είχα παρά πολύ καιρό να ζυγιστώ και ζυγίστηκα σήμερα το πρωί και τι να δω ΣΟΚ 64 πως μπήκαν 9 κιλά χωρις να το καταλάβω;;;; Το υποψιάστηκα ότι κατι συμβαίνει διότι πήγα στα καταστήματα την Παρασκευή κ εκεί που έπαιρνα small ζήτησα το medium….Και χωρις να τρώω ζάχαρη; Τηγανητά; Πατατάκια; Μαγειρεύω και τα σνακ μου εγώ τα φτιάχνω;;; Και γυμναστική 4 φορες την εβδομάδα; Τι να κάνω;; 

Εχεις τσεκαρει το θυροειδη? Συγνωμη αν εχεις ηδη πει και δεν θυμαμαι❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Βρε κορίτσια μου, τι γίνεται??? Γιατι δεν μου έρχονται ειδοποιήσεις? Αχχ θα τρελαθώ απλα μπήκα να γράψω και είδα ότι εχω χάσει γεγονότα 2 ημερών σχεδόν,  τι σκ@τ@ πάτησα? Απο τις μελλοντικές μανούλες μου έρχετε ειδοποίηση,  πφφφ είπαμε ολα τα στραβά πανω μου 😂 

 

Κορίτσια μου κανονικότατα η περίοδος μου ήρθε, την μια στιγμή ροζ και σε λίγα λεπτά έκανε εμφανησαρα όπως Παντα!!!

@Antonia2 @Hopemumtobe και οοοολα τα κορίτσια ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον, πραγματικά με συγκίνητε κάθε φορά 💗💗💗

Λυπάμαι που αδιαθετησες @Hopemumtobeαλλά είμαι σίγουρη οτι θα τα καταφέρεις σύντομα.. 

Τα νέα μου τα ίδια,  αποφάσισα να κάνω υστετοσκοπηση και περιμένω απο την άλλη εβδομάδα να ξεκινήσουν τα ραντεβού μας στους γιατρούς!

@Antonia2 εχω κλάψει με τον αντρα σου και τη μαμακα του🤣🤣🤣

Στα κορίτσια που ξεκινάνε οι γόνιμες μέρες να το ευχαριστήθουν και να μην σκέφτονται τπτ!!!

Μπράβο κορίτσια μου είσαι αισιόδοξες και ευχαριστώ για αυτο!!!💗💕💖

Σε ευχαριστω πολυ Κατερινα μου, καλα εκανες και θα κανεις υστεροσκοπηση, ειμαι σιγουρη οτι κι εσυ θα τα καταφερεις συντομα❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εχεις τσεκαρει το θυροειδη? Συγνωμη αν εχεις ηδη πει και δεν θυμαμαι❤️

Πέρσι το τσέκαρα ήταν μια χαρά… αλλά δεν θέλει και τίποτα να αποσυντονιστεί!! Άσε θα πάω να κάνω μια εξέταση καλού κακού από εβδομάδας!!! Σε ευχαριστώ έπαθα ΣΟΚ και μαρεσει που ελεγα στον άντρα μου ότι μου φάνηκε ότι αδυνατισαν τα πόδια μου και ότι έφυγε και λίγη κυτταρίτιδα που είχα 😂😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...