Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Μακάρι να μην χρειαστεί απλά θέλω να σου πω είναι κάτι το οποίο αντιμετωπίζεται κ μάλιστα έχει επιτυχία οπότε όλα καλά ❤️ μην ανησυχείτε καθόλου μπορεί να μην επηρεάζει καν! Έφτασα κορίτσια και περίμενουμε!

τελεια!!! ρωτα τα ΠΑΝΤΑ!!!!!!

Εγω μολις πηρα τηλ τη γυναικολογο για το Τεστ ΠΑΠ μου και ειναι καθαρο!!! 😁😁🎉🎉🎉 Επαναληψη σε ενα χρονο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου,  δεν πρέπει να έρθεις σε επαφή για το ενδεχόμενο πιθανής εγκυμοσύνης.. αυτό ξέρω εγώ απο τον γιατρό μου,  έπειτα συνεχίζεις κανονικά τις προσπάθειες και λένε ότι έχεις περισσότερες πιθανότητες σύλληψης μετα την σαλπιγκογραφια μέχρι και 2 κύκλους, λειτουργεί σαν τουμποφλο ☺ εφόσον οι σάλπιγγες είναι διαβατες! Αν κάνεις καλά αποτελέσματα εύχομαι!!

αχ κι εγω το εχω ακουσει αυτο οτι μετα την σαλπιγγογραφια εχεις καποιες πιθανοτητες συλληψης παραπανω!! αν πανε ολα καλα και δεν εχουμε θεματα, θα κανω τη σαλπιγγογραφια και οταν βγει το θετικο τεστ ωορρηξιας θα κανουμε 3ημερη απεργια στο κρεβατι 😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ κοριτσι μου κι εγω μετα την επομενη περιοδο θα κανω σαλπιγγογραφια.. δεν ξερω τις λεπτομερειες.. μαζι με τις δικες σου αποριες θα μαθω κι εγω..

Καλη επιτυχια σου ευχομαι και θετικα αποτελεσματα!!❤️

Κορίτσια μου, όσο για το σκιαγραφικο βεβαιώνεται ο γιατρός οτι έχει φύγει από μεσα μας, θα πατήσει λίγο κοιλίτσα και θα σηκώθητε ώστε να φανεί στην οθόνη οτι δεν υπάρχει υγρό!  Έπειτα είναι ευκαιρία για προσπάθεια, να το εκμεταλλευτείτε!!!😉 οσο για τον πόνο??? Εγω πονεσα πολύ σε σημείο που φώναξα " γιατρέ πεθαίνω" ήθελα να σηκωθώ και να φύγω.. μίλαμε για 2 δευτερόλεπτα όμως!! 1 ώρα Πριν την εξέταση θα πάρετε παυσίπονο κατα την γνώμη μου κατι δυνατό που να σας πιασει.. αυτό δεν σημαίνει οτι συμβαίνει σε όλες όμως,  ξέρω περιπτώσεις που απλά ενα τσιμπήματακι ένιωσαν,  εύχομαι καλα αποτελέσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ κι εγω το εχω ακουσει αυτο οτι μετα την σαλπιγγογραφια εχεις καποιες πιθανοτητες συλληψης παραπανω!! αν πανε ολα καλα και δεν εχουμε θεματα, θα κανω τη σαλπιγγογραφια και οταν βγει το θετικο τεστ ωορρηξιας θα κανουμε 3ημερη απεργια στο κρεβατι 😆😆😆

😂😂😂😂 τελείωσαν οι αντιδράσεις μου, μην το σκέφτεσαι και απλά κάνε τις προσπάθειες σου,  χωρίς να σκέφτεσαι " α ευκαιρία τώρα θα γίνει η σύλληψη " απολαύστε την απεργία σας 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου, όσο για το σκιαγραφικο βεβαιώνεται ο γιατρός οτι έχει φύγει από μεσα μας, θα πατήσει λίγο κοιλίτσα και θα σηκώθητε ώστε να φανεί στην οθόνη οτι δεν υπάρχει υγρό!  Έπειτα είναι ευκαιρία για προσπάθεια, να το εκμεταλλευτείτε!!!😉 οσο για τον πόνο??? Εγω πονεσα πολύ σε σημείο που φώναξα " γιατρέ πεθαίνω" ήθελα να σηκωθώ και να φύγω.. μίλαμε για 2 δευτερόλεπτα όμως!! 1 ώρα Πριν την εξέταση θα πάρετε παυσίπονο κατα την γνώμη μου κατι δυνατό που να σας πιασει.. αυτό δεν σημαίνει οτι συμβαίνει σε όλες όμως,  ξέρω περιπτώσεις που απλά ενα τσιμπήματακι ένιωσαν,  εύχομαι καλα αποτελέσματα!!

αν ειναι να πιασω μετα παιδι.. ας το περασω κι αυτο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

αν ειναι να πιασω μετα παιδι.. ας το περασω κι αυτο.....

Έτσι ακριβώς κορίτσι μου είπα και εγώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Έτσι ακριβώς κορίτσι μου είπα και εγώ!!!

αχ και η φιλη μου που προσπαθουσε 1,5 χρονο μετα απο μια παλινδρομη κυηση, το ιδιο ελεγε.. οτι θα τη βοηθησει αυτη η εξεταση (αν δεν προκυψει καποιο θεμα..)

και τελικα κοριτσια μου ανηκει στην κατηγορια "μολις ξεαγχωθηκα και απολαυσα τον αντρα μου εμεινα εγκυος"!! 

κουμπι ειναι ρε κοριτσια;;;;;;;;;;;;;;!! που ειναι να το πατησω κι εγω;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Να κάνω μια ερώτηση;; Στη σαλπιγγογραφια δεν επιτρέπονται πριν οι επαφές απλά και μόνο για να μην υπάρξει εγκυμοσύνη ή υπάρχει περίπτωση να παραμείνει το σπέρμα στις σάλπιγγες και να αλλοιωθεί το αποτέλεσμα;; 

Μόνο για εγκυμοσύνη...χαχα γελάω γιατί κι εγώ τα ίδια , έπαθα...όταν την είχα κάνει μια μέρα πριν ο σύντροφός μου είχε πολύ όρεξη...δεν ήθελα να χαλάσω τη στιγμή κι έτσι είχαμε επαφή...ήξερα όμως ότι δεν έχω ωορρηξία ακόμη θα είχα σε 5 μέρες ....ρώτησα και μου είπαν μόνο για τυχόν εγκυμοσύνη...μετά βέβαια σ αυτόν τον κύκλο δεν προσπαθήσαμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Μόνο για εγκυμοσύνη...χαχα γελάω γιατί κι εγώ τα ίδια , έπαθα...όταν την είχα κάνει μια μέρα πριν ο σύντροφός μου είχε πολύ όρεξη...δεν ήθελα να χαλάσω τη στιγμή κι έτσι είχαμε επαφή...ήξερα όμως ότι δεν έχω ωορρηξία ακόμη θα είχα σε 5 μέρες ....ρώτησα και μου είπαν μόνο για τυχόν εγκυμοσύνη...μετά βέβαια σ αυτόν τον κύκλο δεν προσπαθήσαμε...

δηλαδη περα απο την αποχη πριν τη σαλπιγγογραφια, πρεπει να παρουμε προφυλαξεις και μετα για 1 κυκλο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

δηλαδη περα απο την αποχη πριν τη σαλπιγγογραφια, πρεπει να παρουμε προφυλαξεις και μετα για 1 κυκλο;;

Εγω όταν η εξέταση βγήκε Καλή ρωτάω τον γιατρό μου "γιατρέ τώρα τι κάνω?" Και μου λεει "sex και μονο sex" 😂😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Εγω όταν η εξέταση βγήκε Καλή ρωτάω τον γιατρό μου "γιατρέ τώρα τι κάνω?" Και μου λεει "sex και μονο sex" 😂😂😂 

Τελειος!!!!!! 👍👍 Λακωνικος και to the point!!!!!!😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Τελειος!!!!!! 👍👍 Λακωνικος και to the point!!!!!!😆

Χαχαχα καλα τα λεει αυτος, εγώ τι κάνω που απο το άγχος μου σε κάθε σκέψη εγκυμοσύνης σφίγγεται το στομάχι μου λιγονεται η καρδιά μου ρε κορίτσια.. Δεν ξέρω αν το παθαίνετε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Μόνο για εγκυμοσύνη...χαχα γελάω γιατί κι εγώ τα ίδια , έπαθα...όταν την είχα κάνει μια μέρα πριν ο σύντροφός μου είχε πολύ όρεξη...δεν ήθελα να χαλάσω τη στιγμή κι έτσι είχαμε επαφή...ήξερα όμως ότι δεν έχω ωορρηξία ακόμη θα είχα σε 5 μέρες ....ρώτησα και μου είπαν μόνο για τυχόν εγκυμοσύνη...μετά βέβαια σ αυτόν τον κύκλο δεν προσπαθήσαμε...

Μωρέ ξέρεις τι γίνεται έκλεισα ραντεβού για την Τετάρτη αλλά δεν το έχω πει στον άντρα μου γιατί φοβάται το σκιαγραφικό και δεν θέλει να την κάνω... Εντάξει για εγκυμοσύνη δεν υπάρχει περίπτωση την μέρα που θα την κάνω θα είναι η πρώτη μέρα των γονιμων εδώ δεν έχει κάτσει τόσο καιρό τώρα θα κάτσει... Όσο για το μετά άλλοι λένε ότι μπορείς να προσπαθήσεις στον ίδιο κύκλο άλλοι όχι δεν έχω αποφασίσει ακόμα τι θα κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Μωρέ ξέρεις τι γίνεται έκλεισα ραντεβού για την Τετάρτη αλλά δεν το έχω πει στον άντρα μου γιατί φοβάται το σκιαγραφικό και δεν θέλει να την κάνω... Εντάξει για εγκυμοσύνη δεν υπάρχει περίπτωση την μέρα που θα την κάνω θα είναι η πρώτη μέρα των γονιμων εδώ δεν έχει κάτσει τόσο καιρό τώρα θα κάτσει... Όσο για το μετά άλλοι λένε ότι μπορείς να προσπαθήσεις στον ίδιο κύκλο άλλοι όχι δεν έχω αποφασίσει ακόμα τι θα κανω

Κορίτσια έφυγα,

Μιλήσαμε. Αρχικά ο φίλος μου θα πάει σε ενδοκρινολογο τώρα να λυθεί κ το ορμονικό θέμα.  Κ τα μικρόβια θα τα δούμε από εδώ κ πέρα με τον ουρολόγο.

Εμένα μου είπε πως είμαι οκ με τις εξετάσεις όλες, 

Δεν φάνηκε να έχω μικρόβια στην καλλιέργεια κολπικού. Αν είχα θα είχαν φανεί κ επικοινώνησε κ εκείνη την ώρα με την μικρόβιολογο.κ μιλήσανε για την καλλιέργεια.

Οπότε μου είπε εφόσον έχω καθαρή καλλιεργεία δεν θέλει να κάνω ούτε μοριακή pcr ούτε υστεροσκοπηση λέει προφανώς.

Δεν έχω λέει δείγματα για να με βάλει σε αυτή την διαδικασία. Λέει αυτά είναι πρωτόκολλα. Κ εκείνος σε περιπτώσεις όπως εγώ δεν βάζει . Τα έχω όλα πολύ καθαρά κ δεν τον ανησυχεί κάτι.

Οπότε είμαστε οκ.

Όσον αφορά το τεστ Παπ όχι δεν χρειάζεται λέει να κάνω κολποσκόπηση. Δεν χρειάζεται να σταθούμε τόσο εφόσον δεν βγάλει στάδιο 1. Κ εφόσον το DNA test δεν ανιχνεύει τον ιό.

Μου είπε κ δύο εναλλακτικές για τα φάρμακα .

Διαλέξαμε τη μια . Δηλαδή παίρνω φεμαρα 5 μέρες. Να κανωα ωορηξία.

Στην αρχή μου έδωσε μια εναλλακτική που δεν μου άρεσε μόνο με cyclacour αν το γράφω σωστά γιατί λίγο φοβήθηκε την υπερδιέγερση πάλι.

Αλλά του θυμησα εγώ πως τότε που έκανα σπερματεγχυση έπαιρνα φεμαρα κ έβγαζα μόνο 1 ωάριο οπότε μου είπε να το πάμε με φεμαρα κ ωορηξία.

Και εννοείται θα το παρακολουθούμε κ βλέπουμε πως θα πάει μέσα στον κύκλο.

Αυτά είπαμε!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια έφυγα,

Μιλήσαμε. Αρχικά ο φίλος μου θα πάει σε ενδοκρινολογο τώρα να λυθεί κ το ορμονικό θέμα.  Κ τα μικρόβια θα τα δούμε από εδώ κ πέρα με τον ουρολόγο.

Εμένα μου είπε πως είμαι οκ με τις εξετάσεις όλες, 

Δεν φάνηκε να έχω μικρόβια στην καλλιέργεια κολπικού. Αν είχα θα είχαν φανεί κ επικοινώνησε κ εκείνη την ώρα με την μικρόβιολογο.κ μιλήσανε για την καλλιέργεια.

Οπότε μου είπε εφόσον έχω καθαρή καλλιεργεία δεν θέλει να κάνω ούτε μοριακή pcr ούτε υστεροσκοπηση λέει προφανώς.

Δεν έχω λέει δείγματα για να με βάλει σε αυτή την διαδικασία. Λέει αυτά είναι πρωτόκολλα. Κ εκείνος σε περιπτώσεις όπως εγώ δεν βάζει . Τα έχω όλα πολύ καθαρά κ δεν τον ανησυχεί κάτι.

Οπότε είμαστε οκ.

Όσον αφορά το τεστ Παπ όχι δεν χρειάζεται λέει να κάνω κολποσκόπηση. Δεν χρειάζεται να σταθούμε τόσο εφόσον δεν βγάλει στάδιο 1. Κ εφόσον το DNA test δεν ανιχνεύει τον ιό.

Μου είπε κ δύο εναλλακτικές για τα φάρμακα .

Διαλέξαμε τη μια . Δηλαδή παίρνω φεμαρα 5 μέρες. Να κανωα ωορηξία.

Στην αρχή μου έδωσε μια εναλλακτική που δεν μου άρεσε μόνο με cyclacour αν το γράφω σωστά γιατί λίγο φοβήθηκε την υπερδιέγερση πάλι.

Αλλά του θυμησα εγώ πως τότε που έκανα σπερματεγχυση έπαιρνα φεμαρα κ έβγαζα μόνο 1 ωάριο οπότε μου είπε να το πάμε με φεμαρα κ ωορηξία.

Και εννοείται θα το παρακολουθούμε κ βλέπουμε πως θα πάει μέσα στον κύκλο.

Αυτά είπαμε!

 

Ωραία ακούγονται ολα και αισιόδοξα,  μπράβο κορίτσι μου! Όταν λες καλλιέργεια κολπικό υγρού εννοείς το τεστ παπ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ωραία ακούγονται ολα και αισιόδοξα,  μπράβο κορίτσι μου! Όταν λες καλλιέργεια κολπικό υγρού εννοείς το τεστ παπ?

Όχι, καλλιέργεια κολπικού από μικροβιολόγικο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Όχι, καλλιέργεια κολπικού από μικροβιολόγικο .

Αα μάλιστα αυτη την εξέτασή την έκανες επειδή είχες ένδειξης? Ή έπρεπε λόγω εξωσωματικης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αα μάλιστα αυτη την εξέτασή την έκανες επειδή είχες ένδειξης? Ή έπρεπε λόγω εξωσωματικης?

Όχι κάθε χρόνο κάνω καλλιεργεία κολπικού υγρού μαζί με το τεστ Παπ. Η και χωριστά αν δω ότι έχω υγρα και μου φανούν περίεργα. ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 @Lacostaki λένε να μην έχεις επαφές για να είναι σίγουρο ότι δεν είσαι έγκυος κ να μην κάνεις ακτινογραφία στο έμβρυο. Έτσι κ αλλιώς όπως κάνεις τις πρώτες μέρες του κύκλου αμέσως μετά την περίοδο είναι κάπως εύκολο να τις αποφύγεις. Βέβαια εμείς είχαμε πάει μαζί οπότε δεν είχε χρειαστεί να πω κάποια δικαιολογία. Τώρα για το μετά μου είχε πει οκ κ να  προσπαθήσεις μικρή είναι η ακτινοβολία που δέχτηκε το ωάριο όμως είναι υπαρκτή οπότε καλύτερα αποχή. Αυτό έκανα...

Τώρα όσο για τις αυξημένες πιθανότητες κορίτσια τι να σας πω. Αν ο λόγος που δε μένει κάποια είναι οι σάλπιγγες ναι βοηθάει γιατί τις καθαρίζει, όταν όμως είναι άσχετος ο λόγος κ είναι ήδη ανοιχτές δεν κάνει διαφορά... Σε μένα ήταν ανοιχτές οπότε δεν είχε να με βοηθήσει σε κάτι. Φίλη μου που είχε κλειστές κ όντως πόνεσε πολύ κ στην εξέταση (εγώ καθόλου) γιατί ψιλό άνοιξαν όντως έμεινε μετά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Antonia2 @Lacostaki λένε να μην έχεις επαφές για να είναι σίγουρο ότι δεν είσαι έγκυος κ να μην κάνεις ακτινογραφία στο έμβρυο. Έτσι κ αλλιώς όπως κάνεις τις πρώτες μέρες του κύκλου αμέσως μετά την περίοδο είναι κάπως εύκολο να τις αποφύγεις. Βέβαια εμείς είχαμε πάει μαζί οπότε δεν είχε χρειαστεί να πω κάποια δικαιολογία. Τώρα για το μετά μου είχε πει οκ κ να  προσπαθήσεις μικρή είναι η ακτινοβολία που δέχτηκε το ωάριο όμως είναι υπαρκτή οπότε καλύτερα αποχή. Αυτό έκανα...

Τώρα όσο για τις αυξημένες πιθανότητες κορίτσια τι να σας πω. Αν ο λόγος που δε μένει κάποια είναι οι σάλπιγγες ναι βοηθάει γιατί τις καθαρίζει, όταν όμως είναι άσχετος ο λόγος κ είναι ήδη ανοιχτές δεν κάνει διαφορά... Σε μένα ήταν ανοιχτές οπότε δεν είχε να με βοηθήσει σε κάτι. Φίλη μου που είχε κλειστές κ όντως πόνεσε πολύ κ στην εξέταση (εγώ καθόλου) γιατί ψιλό άνοιξαν όντως έμεινε μετά! 

Ευχαριστουμε κοριτσι για την απαντηση κ τη βοηθεια!!!! ❤️❤️❤️

Οποτε εσυ πηρες προφυλαξεις για ενα κυκλο, σωστα; Μετα συνεχισατε την προσπαθεια αν τα λεω καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια έφυγα,

Μιλήσαμε. Αρχικά ο φίλος μου θα πάει σε ενδοκρινολογο τώρα να λυθεί κ το ορμονικό θέμα.  Κ τα μικρόβια θα τα δούμε από εδώ κ πέρα με τον ουρολόγο.

Εμένα μου είπε πως είμαι οκ με τις εξετάσεις όλες, 

Δεν φάνηκε να έχω μικρόβια στην καλλιέργεια κολπικού. Αν είχα θα είχαν φανεί κ επικοινώνησε κ εκείνη την ώρα με την μικρόβιολογο.κ μιλήσανε για την καλλιέργεια.

Οπότε μου είπε εφόσον έχω καθαρή καλλιεργεία δεν θέλει να κάνω ούτε μοριακή pcr ούτε υστεροσκοπηση λέει προφανώς.

Δεν έχω λέει δείγματα για να με βάλει σε αυτή την διαδικασία. Λέει αυτά είναι πρωτόκολλα. Κ εκείνος σε περιπτώσεις όπως εγώ δεν βάζει . Τα έχω όλα πολύ καθαρά κ δεν τον ανησυχεί κάτι.

Οπότε είμαστε οκ.

Όσον αφορά το τεστ Παπ όχι δεν χρειάζεται λέει να κάνω κολποσκόπηση. Δεν χρειάζεται να σταθούμε τόσο εφόσον δεν βγάλει στάδιο 1. Κ εφόσον το DNA test δεν ανιχνεύει τον ιό.

Μου είπε κ δύο εναλλακτικές για τα φάρμακα .

Διαλέξαμε τη μια . Δηλαδή παίρνω φεμαρα 5 μέρες. Να κανωα ωορηξία.

Στην αρχή μου έδωσε μια εναλλακτική που δεν μου άρεσε μόνο με cyclacour αν το γράφω σωστά γιατί λίγο φοβήθηκε την υπερδιέγερση πάλι.

Αλλά του θυμησα εγώ πως τότε που έκανα σπερματεγχυση έπαιρνα φεμαρα κ έβγαζα μόνο 1 ωάριο οπότε μου είπε να το πάμε με φεμαρα κ ωορηξία.

Και εννοείται θα το παρακολουθούμε κ βλέπουμε πως θα πάει μέσα στον κύκλο.

Αυτά είπαμε!

 

Μπραβο κοριτσι μου!!!!👍👍👍 Ολα καθαρα με το παπ κ τον hpv και πατε βουρ για την εξωσωματικη!!!!

Μακαρι να πανε ολα τελεια κ γρηγορα να μας μιλας γ τα συμπτωματα της εγκυμοσυνης!!! 🤰❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστουμε κοριτσι για την απαντηση κ τη βοηθεια!!!! ❤️❤️❤️

Οποτε εσυ πηρες προφυλαξεις για ενα κυκλο, σωστα; Μετα συνεχισατε την προσπαθεια αν τα λεω καλα...

ΝΙ ακριβώς! Συνεχίσαμε άλλο ένα εξάμηνο χωρίς αποτέλεσμα κ μετά εξωσωματική... 

Αντωνια σίγουρα το έχεις πει αλλά δεν το θυμάμαι, πόσο χρονών είσαι; εγώ τότε ήμουν 37

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Elcielo_virgin είπε:

Σας ευχαριστώ έχω πολύ άγχος θα σας στείλω τις μονάδες.μακαρι να πάνε σε όλες μας καλά!

Συγχαρητήρια με το καλό!!! Έκανες σπερματεγχύση κ έμεινες έγκυος? Όλα καλά να σ πανε. Βουρ αυριο για χοριακη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια και καλορίζικο το νέο θεματακι! Εύχομαι να είναι ο τυχερός μήνας για όλες!!! Έχω καιρό να μπω και έχασα νέα σας... εύχομαι να είστε όλες καλά!! Πέρυσι είχα ανοίξει εγώ το θέμα του Οκτωβρίου και την επόμενη μέρα κρατούσα το θετικό τέστ 💖💖💖 σας στέλνω λοιπόν όλη τη θετική μου ενέργεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Μωρέ ξέρεις τι γίνεται έκλεισα ραντεβού για την Τετάρτη αλλά δεν το έχω πει στον άντρα μου γιατί φοβάται το σκιαγραφικό και δεν θέλει να την κάνω... Εντάξει για εγκυμοσύνη δεν υπάρχει περίπτωση την μέρα που θα την κάνω θα είναι η πρώτη μέρα των γονιμων εδώ δεν έχει κάτσει τόσο καιρό τώρα θα κάτσει... Όσο για το μετά άλλοι λένε ότι μπορείς να προσπαθήσεις στον ίδιο κύκλο άλλοι όχι δεν έχω αποφασίσει ακόμα τι θα κανω

Εμένα στο Ιασώ η γυναίκα που μου την έκανε μου είπε καλύτερα να αφήσεις αυτόν τον κύκλο ...μπορεί να είδε την ηλικία μου και σου λέει εντάξει δεν θα γίνει και τίποτα να μην προσπαθήσει ενα κύκλο..τι να πω; Οι απόψεις διίστανται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...