Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Ιούλιος θα έρθει και μαζί του θα μας φέρει χαμόγελα , θαύματα , ζωές....Με αγάπη , αγκαλιές , μπάνια στις ακρογιαλιές θα γεμίσουν οι κοιλιες...


Heart

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα, καλό μήνα! Για όσες αδιαθετησαμε εύχομαι αυτός ο μήνας που έρχεται να είναι ο τυχερός!Βρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι; Γιατί όταν κάνω μια ανάρτηση αργεί τόσο πολύ να ανέβει; Και μου βγάζει για ώρες πως είναι "κρυφό";

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια άσχετο και σχετικό , τι θα κάνετε με το εμβόλιο;; Σκέφτομαι μήπως πρέπει να το κάνω τώρα για να είμαι πιο ήσυχη το χειμώνα αν με το καλό μείνω έγκυος . Ο γιατρός μου μου είπε αν το κάνω να απέχω ενδιάμεσα τον δόσεων , υποθετικά δύο κύκλους... Κάπως έτσι το κατάλαβα.... Λέω να προσπαθήσω αυτόν τον μήνα τον Ιούλιο που θα είμαστε και διακοπές , να κάνω το εμβόλιο αν μου έρθει περίοδος και να απέχω Αύγουστο , Σεπτέμβρη...ούτως η άλλως τον Αύγουστο τις γόνιμες θα είμαστε όλο το σόι μαζί , θα πάει χαμένος...Τι λέτε;; Δεν ξέρω τι να κάνω πραγματικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια άσχετο και σχετικό , τι θα κάνετε με το εμβόλιο;; Σκέφτομαι μήπως πρέπει να το κάνω τώρα για να είμαι πιο ήσυχη το χειμώνα αν με το καλό μείνω έγκυος . Ο γιατρός μου μου είπε αν το κάνω να απέχω ενδιάμεσα τον δόσεων , υποθετικά δύο κύκλους... Κάπως έτσι το κατάλαβα.... Λέω να προσπαθήσω αυτόν τον μήνα τον Ιούλιο που θα είμαστε και διακοπές , να κάνω το εμβόλιο αν μου έρθει περίοδος και να απέχω Αύγουστο , Σεπτέμβρη...ούτως η άλλως τον Αύγουστο τις γόνιμες θα είμαστε όλο το σόι μαζί , θα πάει χαμένος...Τι λέτε;; Δεν ξέρω τι να κάνω πραγματικά...

Και εγώ σκέφτομαι να το κάνω γιατί όσο πάνε έμμεσα μας το κάνουν υποχρεωτικο γιατί αλλιώς δεν μπορείς να κινείσαι πλέον χωρίς rapid test.. Δευτέρα θα πάω στον νέο γυναικολόγο και θα τον ρωτήσω αν το κάνω αν θα πρέπει να σταματήσω επαφές ή όχι.. Εσένα λέει δηλαδή για 2 μήνες να μην μείνεις έγκυος δηλαδή ε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Και εγώ σκέφτομαι να το κάνω γιατί όσο πάνε έμμεσα μας το κάνουν υποχρεωτικο γιατί αλλιώς δεν μπορείς να κινείσαι πλέον χωρίς rapid test.. Δευτέρα θα πάω στον νέο γυναικολόγο και θα τον ρωτήσω αν το κάνω αν θα πρέπει να σταματήσω επαφές ή όχι.. Εσένα λέει δηλαδή για 2 μήνες να μην μείνεις έγκυος δηλαδή ε; 

Έτσι το κατάλαβα , κατά λέξη μου είπε     " αποχή μόνο μεταξύ των δόσεων" . Και λέω εγώ τώρα 1η δόση πες 1 Αυγούστου  μέχρι 21 Αυγούστου που θα είναι η 2η δόση  αποχή άρα πάει ο πρώτος κυκλος , και μετά από 21 Αυγούστου για 5 -6 μέρες πάλι να έχεις άποχη ( μπορεί να κάνεις υψηλό πυρετό , να έχεις τίποτα παρενέργειες ) άρα πάει και ο 2 κύκλος.χοντρα χοντρά τα λέω!!! Αυτό βλέπω κι εγώ και δεν ξέρω!! Πολύ προβληματίζομαι!! Δεν ξέρω!! Μακάρι να γίνει το θαύμα τον Ιούλιο να έχω δικαιολογία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ έκανα την πρώτη δόση κ είμαι κ έγκυος. Σε λίγες μέρες έχω την δεύτερη δόση. Αυστηρά όμως Pfizer η moderna. Η αδερφή μου θηλάζουσα το έκανε κ αυτή, έχοντας άλλο γιατρό. Προσωπική υπόθεση της καθεμία μας σίγουρα, έχοντας χάσει φίλο μας όπως 38 χρόνων χωρίς υποκείμενα νοσήματα, δεν το πολυσκέφτηκα. Έχω κ ένα παιδί ακόμα να μεγαλώσω κ δεν θα το ρίσκαρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσια εγώ έκανα την πρώτη δόση κ είμαι κ έγκυος. Σε λίγες μέρες έχω την δεύτερη δόση. Αυστηρά όμως Pfizer η moderna. Η αδερφή μου θηλάζουσα το έκανε κ αυτή, έχοντας άλλο γιατρό. Προσωπική υπόθεση της καθεμία μας σίγουρα, έχοντας χάσει φίλο μας όπως 38 χρόνων χωρίς υποκείμενα νοσήματα, δεν το πολυσκέφτηκα. Έχω κ ένα παιδί ακόμα να μεγαλώσω κ δεν θα το ρίσκαρα.

Τι να πω βρε κορίτσι μου , δίκιο έχεις...Να σου πω αν απ' την αρχή δεν υπήρχε τόση ανασφάλεια θα το έκανα πιο εύκολα...Η ανασφάλεια , τα ίσως , τα μήπως  Μ έχουν μπερδέψει!! Τι να πω; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Heart είπε:

Τι να πω βρε κορίτσι μου , δίκιο έχεις...Να σου πω αν απ' την αρχή δεν υπήρχε τόση ανασφάλεια θα το έκανα πιο εύκολα...Η ανασφάλεια , τα ίσως , τα μήπως  Μ έχουν μπερδέψει!! Τι να πω; 

Όπως νιώθει η καθεμία μας… τα βάζουμε κάτω, τα μετράμε κ αποφασίζουμε. Οι αποστάσεις πάντως τον εμβολίων που ανέφερα είναι 2 βαριά 3 εβδομάδες. Άρα αν ακολουθήσεις τις οδηγίες του γιατρού σου έναν κύκλο κάνεις αποχή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Τι να πω βρε κορίτσι μου , δίκιο έχεις...Να σου πω αν απ' την αρχή δεν υπήρχε τόση ανασφάλεια θα το έκανα πιο εύκολα...Η ανασφάλεια , τα ίσως , τα μήπως  Μ έχουν μπερδέψει!! Τι να πω; 

  Πάντως ο αδερφός μου που έκανε και τη δεύτερη δόση είχε μια μέρα πολύ υψηλό πυρετό , ίσως γι αυτό να συστηνουν αποχή... Ο υψηλός πυρετός νομίζω επηρεάζει το σπέρμα... το οποίο ανανεώνεται όμως ...δεν το ξέρω βέβαια με σιγουριά , δεν ρώτησα τον γιατρό γιατί τότε μου εξηγούσε για την εξωσωματική..δεν έδωσα σημασιά στο εμβολιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Όπως νιώθει η καθεμία μας… τα βάζουμε κάτω, τα μετράμε κ αποφασίζουμε. Οι αποστάσεις πάντως τον εμβολίων που ανέφερα είναι 2 βαριά 3 εβδομάδες. Άρα αν ακολουθήσεις τις οδηγίες του γιατρού σου έναν κύκλο κάνεις αποχή.

Ναι τόσο , ε εγώ βάζω ακόμη έναν να είμαστε σίγουροι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σχεδόν πριν 1 χρόνο ανακάλυψα το φόρουμ εδώ.. Διάβαζα και έπαιρνα κουράγιο γιατί είχα 2 αποβολές. Είμαι από της κοπέλες που δεν ταλαιοωρηθηκα πολύ να μείνω έγκυος αλλά παρ όλα αυτά ένιωθα ότι εδώ είχα μια συμπαράσταση.. Σήμερα λοιπόν έφερα στον κόσμο τον γιο μας.. Σας εύχομαι ολόψυχα να ζήσετε όλες αυτήν την στιγμή ❤️

@Lacostaki μπορείς πλέον να με βάλεις στο πινακάκι με τα μωράκια.. 1/7/21 αγόρι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια σχεδόν πριν 1 χρόνο ανακάλυψα το φόρουμ εδώ.. Διάβαζα και έπαιρνα κουράγιο γιατί είχα 2 αποβολές. Είμαι από της κοπέλες που δεν ταλαιοωρηθηκα πολύ να μείνω έγκυος αλλά παρ όλα αυτά ένιωθα ότι εδώ είχα μια συμπαράσταση.. Σήμερα λοιπόν έφερα στον κόσμο τον γιο μας.. Σας εύχομαι ολόψυχα να ζήσετε όλες αυτήν την στιγμή ❤️

@Lacostaki μπορείς πλέον να με βάλεις στο πινακάκι με τα μωράκια.. 1/7/21 αγόρι.. 

Αχ τι καλά !!! Να είναι καλότυχος!!! Πάντα χαρούμενος και ευτυχισμένος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσια εγώ έκανα την πρώτη δόση κ είμαι κ έγκυος. Σε λίγες μέρες έχω την δεύτερη δόση. Αυστηρά όμως Pfizer η moderna. Η αδερφή μου θηλάζουσα το έκανε κ αυτή, έχοντας άλλο γιατρό. Προσωπική υπόθεση της καθεμία μας σίγουρα, έχοντας χάσει φίλο μας όπως 38 χρόνων χωρίς υποκείμενα νοσήματα, δεν το πολυσκέφτηκα. Έχω κ ένα παιδί ακόμα να μεγαλώσω κ δεν θα το ρίσκαρα.

Στο πρώτο τρίμηνο επιτρέπουν εμβόλιο; νόμιζα μετά το πρώτο τρίμηνο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια σχεδόν πριν 1 χρόνο ανακάλυψα το φόρουμ εδώ.. Διάβαζα και έπαιρνα κουράγιο γιατί είχα 2 αποβολές. Είμαι από της κοπέλες που δεν ταλαιοωρηθηκα πολύ να μείνω έγκυος αλλά παρ όλα αυτά ένιωθα ότι εδώ είχα μια συμπαράσταση.. Σήμερα λοιπόν έφερα στον κόσμο τον γιο μας.. Σας εύχομαι ολόψυχα να ζήσετε όλες αυτήν την στιγμή ❤️

@Lacostaki μπορείς πλέον να με βάλεις στο πινακάκι με τα μωράκια.. 1/7/21 αγόρι.. 

Να σας ζήσει το μωράκι σας!!! Να είναι γερό κι ευλογημένο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια σχεδόν πριν 1 χρόνο ανακάλυψα το φόρουμ εδώ.. Διάβαζα και έπαιρνα κουράγιο γιατί είχα 2 αποβολές. Είμαι από της κοπέλες που δεν ταλαιοωρηθηκα πολύ να μείνω έγκυος αλλά παρ όλα αυτά ένιωθα ότι εδώ είχα μια συμπαράσταση.. Σήμερα λοιπόν έφερα στον κόσμο τον γιο μας.. Σας εύχομαι ολόψυχα να ζήσετε όλες αυτήν την στιγμή ❤️

@Lacostaki μπορείς πλέον να με βάλεις στο πινακάκι με τα μωράκια.. 1/7/21 αγόρι.. 

Νομίζω πως ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο νέο για να πάει καλά ο μήνας και για εμάς τις υπόλοιπες. 
Εγώ θα το θεωρήσω σημαδιακό!

Να σου ζήσει το παιδάκι σου καλή μου και να έχετε πάντα μια γερή και ευτυχισμένη οικογένεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια σχεδόν πριν 1 χρόνο ανακάλυψα το φόρουμ εδώ.. Διάβαζα και έπαιρνα κουράγιο γιατί είχα 2 αποβολές. Είμαι από της κοπέλες που δεν ταλαιοωρηθηκα πολύ να μείνω έγκυος αλλά παρ όλα αυτά ένιωθα ότι εδώ είχα μια συμπαράσταση.. Σήμερα λοιπόν έφερα στον κόσμο τον γιο μας.. Σας εύχομαι ολόψυχα να ζήσετε όλες αυτήν την στιγμή ❤️

@Lacostaki μπορείς πλέον να με βάλεις στο πινακάκι με τα μωράκια.. 1/7/21 αγόρι.. 

Να σας ζήσει κορίτσι μου να είναι ευτυχισμένος γερός και καλότυχος πάντα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια σχεδόν πριν 1 χρόνο ανακάλυψα το φόρουμ εδώ.. Διάβαζα και έπαιρνα κουράγιο γιατί είχα 2 αποβολές. Είμαι από της κοπέλες που δεν ταλαιοωρηθηκα πολύ να μείνω έγκυος αλλά παρ όλα αυτά ένιωθα ότι εδώ είχα μια συμπαράσταση.. Σήμερα λοιπόν έφερα στον κόσμο τον γιο μας.. Σας εύχομαι ολόψυχα να ζήσετε όλες αυτήν την στιγμή ❤️

@Lacostaki μπορείς πλέον να με βάλεις στο πινακάκι με τα μωράκια.. 1/7/21 αγόρι.. 

Κορίτσι μου να σου ζήσει το αγόρι σου, να είναι γερό και ευτυχισμένο!!όλα τα καλά εύχομαι στην οικογένεια σου...άνοιξες τον Ιούλιο υπέροχα..τώρα παίρνω εγώ κουράγιο και δυναμη από σένα γιατί είναι ο μήνας που θα ξαναπροσπαθήσω μετά από αποβολή και πραγματικά ενώ γενικά είμαι αισιόδοξη, έχω έναν φόβο που προσπαθώ να διαχειριστώ και να πιστέψω πως όλα θα πάνε καλα..εύχομαι και εγώ να ζήσουμε όλες αυτή τη μοναδική στιγμή χωρίς άλλη ταλαιπωρία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια σχεδόν πριν 1 χρόνο ανακάλυψα το φόρουμ εδώ.. Διάβαζα και έπαιρνα κουράγιο γιατί είχα 2 αποβολές. Είμαι από της κοπέλες που δεν ταλαιοωρηθηκα πολύ να μείνω έγκυος αλλά παρ όλα αυτά ένιωθα ότι εδώ είχα μια συμπαράσταση.. Σήμερα λοιπόν έφερα στον κόσμο τον γιο μας.. Σας εύχομαι ολόψυχα να ζήσετε όλες αυτήν την στιγμή ❤️

@Lacostaki μπορείς πλέον να με βάλεις στο πινακάκι με τα μωράκια.. 1/7/21 αγόρι.. 

Να σας ζήσει!! Καλοτυχος και ευτυχισμένος!! 💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Και εγώ σκέφτομαι να το κάνω γιατί όσο πάνε έμμεσα μας το κάνουν υποχρεωτικο γιατί αλλιώς δεν μπορείς να κινείσαι πλέον χωρίς rapid test.. Δευτέρα θα πάω στον νέο γυναικολόγο και θα τον ρωτήσω αν το κάνω αν θα πρέπει να σταματήσω επαφές ή όχι.. Εσένα λέει δηλαδή για 2 μήνες να μην μείνεις έγκυος δηλαδή ε; 

Αυτά τα πράγματα είναι εντελώς υποκειμενικά η κάθε μία κάνει αυτό που νιώθει εγώ όπως έχω ξανά πει δεν έχω καμία εμπιστοσύνη στο εμβόλιο και δεν υπάρχει περίπτωση να το κάνω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Αυτά τα πράγματα είναι εντελώς υποκειμενικά η κάθε μία κάνει αυτό που νιώθει εγώ όπως έχω ξανά πει δεν έχω καμία εμπιστοσύνη στο εμβόλιο και δεν υπάρχει περίπτωση να το κάνω....

Ναι lacostaki μου , υποκειμενικά είναι , γνώμες μοιραζόμαστε...απλά έχω προβληματιστεί πολύ είναι η αλήθεια και είπα να το μοιραστώ!!!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλότυχο το νέο θεματακι μας κορίτσια! Μακάρι να βοηθήσουν οι καλοκαιρινές και καυτές ( από όλες τις πλευρές 😁) νύχτες μας και να τα πιάσουμε τα νινακια μας!

@Clairy. μου τι υπέροχα νέα! Σαν χθές μου φαίνεται που τα συζητούσαμε όλα αυτά! Και να που ο χρόνος τελικά περνάει σαν νερό και τώρα κρατάς αγκαλιά το αστεράκι σας!

Να σας ζήσει κορίτσι μου! Γερός κι ευλογημένος να είναι ο κούκλος σας! Όλα τα καλά να έχει!🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια σχεδόν πριν 1 χρόνο ανακάλυψα το φόρουμ εδώ.. Διάβαζα και έπαιρνα κουράγιο γιατί είχα 2 αποβολές. Είμαι από της κοπέλες που δεν ταλαιοωρηθηκα πολύ να μείνω έγκυος αλλά παρ όλα αυτά ένιωθα ότι εδώ είχα μια συμπαράσταση.. Σήμερα λοιπόν έφερα στον κόσμο τον γιο μας.. Σας εύχομαι ολόψυχα να ζήσετε όλες αυτήν την στιγμή ❤️

@Lacostaki μπορείς πλέον να με βάλεις στο πινακάκι με τα μωράκια.. 1/7/21 αγόρι.. 

να σας ζησει κοριτσι μου!!να ειναι υγιης και χαρουμενος!!😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μηνα κοριτσια μου!!μακαρι αυτος ο μηνας να φέρει πολλα θετικα τεστακια και τελειομηνες εγκυμοσυνες!!

οσον αφορα το εμβόλιο εμεις μαλλον θα περιμενουμε να δουμε  τι κάναμε αυτο το μηνα κ αν ερθει η περίοδος θα κανονισουμε να εμβολιαστούμε αναγκαστικα εφοσον οι γονεις μας ειναι σε αλλους νομους κ δεν γίνεται να κανουμε συνεχεια ραπιντ τεστ για να παμε να τους δουμε...ειχαμε πει να το κανουμε το σεπτεμβρη αλλα θα  το επισπεύσουμε...απλά θελω να μιλησω με το γιατρο μου για το ποσο αποχη θα πρεπει να κανουμε μετα απο τις προσπαθειες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

καλο μηνα κοριτσια μου!!μακαρι αυτος ο μηνας να φέρει πολλα θετικα τεστακια και τελειομηνες εγκυμοσυνες!!

οσον αφορα το εμβόλιο εμεις μαλλον θα περιμενουμε να δουμε  τι κάναμε αυτο το μηνα κ αν ερθει η περίοδος θα κανονισουμε να εμβολιαστούμε αναγκαστικα εφοσον οι γονεις μας ειναι σε αλλους νομους κ δεν γίνεται να κανουμε συνεχεια ραπιντ τεστ για να παμε να τους δουμε...ειχαμε πει να το κανουμε το σεπτεμβρη αλλα θα  το επισπεύσουμε...απλά θελω να μιλησω με το γιατρο μου για το ποσο αποχη θα πρεπει να κανουμε μετα απο τις προσπαθειες!!

Όλες πάνω - κάτω τα ίδια σκεφτόμαστε , απ' ότι βλέπω ...Για να δούμε τι θα πουν και οι δικοί σας γιατροί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Heart είπε:

Ναι lacostaki μου , υποκειμενικά είναι , γνώμες μοιραζόμαστε...απλά έχω προβληματιστεί πολύ είναι η αλήθεια και είπα να το μοιραστώ!!!

 

 

Και πολύ καλά έκανες... Εμένα να σου πω την αλήθεια ποιο πολύ με προβληματίζει και με τρομάζει αυτή η επιμονή τους να εμβολιαστούμε  γιατί δεν με πείθουν ότι νοιάζονται για την υγεία μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Και πολύ καλά έκανες... Εμένα να σου πω την αλήθεια ποιο πολύ με προβληματίζει και με τρομάζει αυτή η επιμονή τους να εμβολιαστούμε  γιατί δεν με πείθουν ότι νοιάζονται για την υγεία μας

Κι εγώ το έχω σκεφτεί αυτό , αλλά τι να κάνεις όταν θα το φτάσουν στα άκρα; Πραγματικά πολύ μπέρδεμα , μεγάλη ανασφάλεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...