Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Ιούλιος θα έρθει και μαζί του θα μας φέρει χαμόγελα , θαύματα , ζωές....Με αγάπη , αγκαλιές , μπάνια στις ακρογιαλιές θα γεμίσουν οι κοιλιες...


Heart

Recommended Posts

Μόνο θετικά αυτός ο μήνας!!! Και δεν εννοώ μόνο θετικά τεστακια , εννοώ και όμορφες στιγμές !!!! Ένα βραδινό μπανάκι με τον σύντροφό στις διακοπές , ένα φαγητό πάνω στο κύμα , μια βόλτα με τις φίλες μας , ένα πρωινό περπάτημα μονές να χαλαρώσουμε!!! Εύχομαι αυτός ο μήνας κάθε μέρα να μας βρίσκει με χαμόγελα και αισιοδοξία και μακάρι να γίνει το θαύμα της καθεμιάς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Heart είπε:

Μόνο θετικά αυτός ο μήνας!!! Και δεν εννοώ μόνο θετικά τεστακια , εννοώ και όμορφες στιγμές !!!! Ένα βραδινό μπανάκι με τον σύντροφό στις διακοπές , ένα φαγητό πάνω στο κύμα , μια βόλτα με τις φίλες μας , ένα πρωινό περπάτημα μονές να χαλαρώσουμε!!! Εύχομαι αυτός ο μήνας κάθε μέρα να μας βρίσκει με χαμόγελα και αισιοδοξία και μακάρι να γίνει το θαύμα της καθεμιάς!!!

Συγνώμη για όσες ξέχασα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Συγνώμη για όσες ξέχασα...

Να ευχηθώ και στο Starακι με το καλό!!! Περιμένει το δεύτερο παιδάκι της και από μέρα σε μέρα γεννάει!!! Μ έναν πόνο κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

Μόνο θετικά αυτός ο μήνας!!! Και δεν εννοώ μόνο θετικά τεστακια , εννοώ και όμορφες στιγμές !!!! Ένα βραδινό μπανάκι με τον σύντροφό στις διακοπές , ένα φαγητό πάνω στο κύμα , μια βόλτα με τις φίλες μας , ένα πρωινό περπάτημα μονές να χαλαρώσουμε!!! Εύχομαι αυτός ο μήνας κάθε μέρα να μας βρίσκει με χαμόγελα και αισιοδοξία και μακάρι να γίνει το θαύμα της καθεμιάς!!!

Καλοτάξιδο το καινούριο θεματάκι μας!! Εύχομαι να γεμίσουν γρήγορα οι κοιλίτσες όσων μείναμε! 🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/10/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :30/06

diana8:?

Lacostaki:20/07

Marinamanoulitsa:13/07

Ntinaki83:03/07

Mimi26:12/07

 misofeggaro:22/07 

Ευάγγελος τ:17/07 

evaioan:26/06                                                     

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

 

 

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:?

Litsadi:18/06

Pixies:? 

Matilda94:?

Dina970:? 

Tonakiv:? 

Elli:? 

Daizy28:? 

HopefulMama2Be:? 

elissavet90:? 

Mantiko:? 

Evaki:? 

Alexiamama:? 

Μαργαρίτσ:? 

boysland:?  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Heart είπε:

Να ευχηθώ και στο Starακι με το καλό!!! Περιμένει το δεύτερο παιδάκι της και από μέρα σε μέρα γεννάει!!! Μ έναν πόνο κορίτσι μου!!!

Ευχαριστώ πάρα πολύ. Ζορίζομαι ζεσταινομαι. Κ δεν παίρνει απόφαση να βγει η μικρή.. ❤️ Τέλειο θεματακι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλό μήνα με υγεία και ευτυχία και καλές βουτιές 🏊‍♀️🏊‍♂️🤽‍♂️🤽🏊 αυτός ο μήνας να μας κάνει όλες να φουσκωσουμε στις κοιλίτσες μας 😁😊😉 Καλωσηρθες Ιουλιε 😀💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια , μπορεί να είμαι η πρώτη που αναγγέλλω την έλευση της περιόδου μου για αυτό τον μήνα , όμως ελπίζω στο τέλος του να έχουμε όλες ευχάριστα ...!!! Είναι λίγο οξύμωρο , βέβαια !!😭😭🙄🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

Καλό μήνα κορίτσια , μπορεί να είμαι η πρώτη που αναγγέλλω την έλευση της περιόδου μου για αυτό τον μήνα , όμως ελπίζω στο τέλος του να έχουμε όλες ευχάριστα ...!!! Είναι λίγο οξύμωρο , βέβαια !!😭😭🙄🙄

Δεν πειράζει κοπέλα μου έχεις ακόμα 31 ολόκληρες ημέρες Ιουλίου 🙃💕💕 Καλό μηναααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Δεν πειράζει κοπέλα μου έχεις ακόμα 31 ολόκληρες ημέρες Ιουλίου 🙃💕💕 Καλό μηναααα

Να αισιοδοξησω για εσένα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μηνα!!! Με το καλο σε όλες, το καλοκαίρι έρθουν σε όλες μαρουλια γερά κ δυνατά.. Εγώ θέλω να κάνω tag k κ στη φίλη μας  @Kostef ελπίζω να μπαίνει που κ που κ να ειναι καλα να μας πει τα ευχαριστα μόλις μπει ξανά.. 💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Καλησπερα κοριτσια…άσχημα τα νέα και από μένα…μόλις πήρα την χοριακη μου και είναι αρνητική…😔

Αχ μπερδεύτηκα , ενώ ήθελα να ρωτήσω εσένα , ρώτησα τη mariamanoulitsa... Δεν πειράζει κοριτσάκι μου , να χαλαρώσετε λίγο το καλοκαίρι και από Σεπτέμβρη πιο στοχευμένα...Τι αυτόν τον μήνα τι τον επόμενο; Η ψυχική μας υγεία προέχει και η σχέση μας με τον σύντροφό μας , αν αυτά είναι καλά τότε ακόμη και με την βοήθεια της επιστήμης θα γίνει το θαύμα μας!!!Δεν πειράζει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Αχ μπερδεύτηκα , ενώ ήθελα να ρωτήσω εσένα , ρώτησα τη mariamanoulitsa... Δεν πειράζει κοριτσάκι μου , να χαλαρώσετε λίγο το καλοκαίρι και από Σεπτέμβρη πιο στοχευμένα...Τι αυτόν τον μήνα τι τον επόμενο; Η ψυχική μας υγεία προέχει και η σχέση μας με τον σύντροφό μας , αν αυτά είναι καλά τότε ακόμη και με την βοήθεια της επιστήμης θα γίνει το θαύμα μας!!!Δεν πειράζει!! 

Σ ευχαριστώ για την στήριξη κορίτσι μου! ❤️
Εστειλα και τα αποτελέσματα στο κέντρο..αν δεν με πάρουν σήμερα τηλ θα τους πάρω εγώ αύριο για να με ενημερώσουν σχετικά με την εξωσωματική και το πως συνεχίζουμε από δω και πέρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Heart είπε:

Καλό μήνα κορίτσια , μπορεί να είμαι η πρώτη που αναγγέλλω την έλευση της περιόδου μου για αυτό τον μήνα , όμως ελπίζω στο τέλος του να έχουμε όλες ευχάριστα ...!!! Είναι λίγο οξύμωρο , βέβαια !!😭😭🙄🙄

Δεν πειράζει βρε κορίτσι... παμε για άλλα... Άλλωστε εσύ είπες "Εύχομαι αυτός ο μήνας κάθε μέρα να μας βρίσκει με χαμόγελα και αισιοδοξία και μακάρι να γίνει το θαύμα της καθεμιάς!!!"

Εγω πχ σύντομα θα μείνω χωρίς δουλειά. Τι να κάνω; Να κάτσω να σκάσω;
Μια μέρα τη φορά... Κι αύριο βλέπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Σ ευχαριστώ για την στήριξη κορίτσι μου! ❤️
Εστειλα και τα αποτελέσματα στο κέντρο..αν δεν με πάρουν σήμερα τηλ θα τους πάρω εγώ αύριο για να με ενημερώσουν σχετικά με την εξωσωματική και το πως συνεχίζουμε από δω και πέρα..

Κάθε καλό, εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Δεν πειράζει βρε κορίτσι... παμε για άλλα... Άλλωστε εσύ είπες "Εύχομαι αυτός ο μήνας κάθε μέρα να μας βρίσκει με χαμόγελα και αισιοδοξία και μακάρι να γίνει το θαύμα της καθεμιάς!!!"

Εγω πχ σύντομα θα μείνω χωρίς δουλειά. Τι να κάνω; Να κάτσω να σκάσω;
Μια μέρα τη φορά... Κι αύριο βλέπουμε...

Θα μείνεις χωρίς δουλειά; 😒 Όλα θα γίνουν βρε misofeggaro ,μην χάνεις την πίστη σου!! Όσο για εμένα δεν το πήρα στραβά , μια χαρά είμαι!!! Είναι καλοκαιράκι , όλα θα γίνουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και το ημερολόγιο έλεγε ωορηξια προχθές εγώ σήμερα πονάω αριστερά στην ωοθήκη άρα σήμερα ξανά επαφή 🙃😋😉 είναι και ο άστατος κύκλος μου αλλά ευτυχώς καταλαβαίνω την ωορρηξία μου πάντα! Μετά την εγκυμοσύνη και τους τοκετους μου έγινε αυτό... Πριν δεν το είχα!  Κορίτσια δεν μας μπήκε καλά ο μήνας αλλά εύχομαι να μας βγει καλά με ανακοινώσεις ευχάριστες!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...