Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Ααα οκ ! Μια χαρά τότε ! Βαλίτσα έχεις φτιάξει ? Όχι ε ? 

Όχι καλέ 😂😂😂 

Θα φτιάξω κατά τις 20/1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Όχι καλέ 😂😂😂 

Θα φτιάξω κατά τις 20/1

Όχι ρε Κρις !!!! Είναι πολύ αργά 😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Άσε γιατί δεν ξέρω καν αν θα πάρω το επίδομα γέννησης....

Οτι και να γινει ευχομαι να βρεις συ ντομα μια λυση που θα σε ηρεμησει για να μην εχεις αυτο το εξτρα αγχος που δεν ειναι και μικρο…😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Όχι ρε Κρις !!!! Είναι πολύ αργά 😂😂😂😂😂

Όχι καλέ 😂😂😂 άμα πάω 25/1 για γέννα νωρίς είναι !! 

Και 1/2 πάλι νωρίς είναι ! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Αυτή τη φορά πήρα αυτό το κουβερτάκι που βάζω παρακάτω, νομίζω θα μας εξυπηρετήσει πάρα πολύ κ για περισσότερο καιρό... Κ αν κάνει περισσότερο κρύο θα βάζω κάτι ακόμα από πάνω 

Screenshot_20211209-233352_Samsung Internet.jpg

Screenshot_20211209-233410_Samsung Internet.jpg

Απο που το πήρες ? Είναι πολύ όμορφο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

Κοριτσια, δειτε αν μπορειτε να πληρωσετε και το μαιευτηριο με δοσεις μεσω πιστωτικης. 

Βαλιτσα ουτε εγω εχω φτιαξει παντως! Τα χριστουγεννα.... 

Νιωθετε κι εσεις πιεσεις χαμηλα στην κοιλια? Εγω σημερα αρκετες. Τωρα που εκατσα ηρεμησα καπως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

 

Κοριτσια, δειτε αν μπορειτε να πληρωσετε και το μαιευτηριο με δοσεις μεσω πιστωτικης. 

Βαλιτσα ουτε εγω εχω φτιαξει παντως! Τα χριστουγεννα.... 

Νιωθετε κι εσεις πιεσεις χαμηλα στην κοιλια? Εγω σημερα αρκετες. Τωρα που εκατσα ηρεμησα καπως...

Ουτε εγω εχω φτιαξει βαλίτσα!! 
Εγω εχω τέτοιες πιέσεις που λες το βραδυ πιο πολυ! Εχω πόνους στη μέση αν ειμαι όρθια και στη λεκάνη στον υπνο… 😱😱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

 

Κοριτσια, δειτε αν μπορειτε να πληρωσετε και το μαιευτηριο με δοσεις μεσω πιστωτικης. 

Βαλιτσα ουτε εγω εχω φτιαξει παντως! Τα χριστουγεννα.... 

Νιωθετε κι εσεις πιεσεις χαμηλα στην κοιλια? Εγω σημερα αρκετες. Τωρα που εκατσα ηρεμησα καπως...

Δεν μπορούμε να βγάλουμε πιστωτική 😂😂😂 

Πιέσεις και συσπάσεις τόσο χαμηλά που νιώθω ότι θα βγει έξω 😂😂 

Φυσιολογικά είναι όλα όμως να τα νιώθουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Ουτε εγω εχω φτιαξει βαλίτσα!! 
Εγω εχω τέτοιες πιέσεις που λες το βραδυ πιο πολυ! Εχω πόνους στη μέση αν ειμαι όρθια και στη λεκάνη στον υπνο… 😱😱

Πονους στη μεση κι εγω. Με το πιλατες ηρεμω καπως ευτυχως....

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Δεν μπορούμε να βγάλουμε πιστωτική 😂😂😂 

Πιέσεις και συσπάσεις τόσο χαμηλά που νιώθω ότι θα βγει έξω 😂😂 

Φυσιολογικά είναι όλα όμως να τα νιώθουμε

Η τραπεζα πειραιως με ειχε προσεγγισει εμενα να βγαλω πιστωτικη για να πληρωσω ετσι το μαιευτηριο αλλα τελικα πηραμε αποφαση για δημοσιο οποτε δεν βγαλαμε. 

Φυσιολογικα ειναι ολα οντως!! Ποσο γρηγορα περασε ο καιρος ομως ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Πονους στη μεση κι εγω. Με το πιλατες ηρεμω καπως ευτυχως....

Η τραπεζα πειραιως με ειχε προσεγγισει εμενα να βγαλω πιστωτικη για να πληρωσω ετσι το μαιευτηριο αλλα τελικα πηραμε αποφαση για δημοσιο οποτε δεν βγαλαμε. 

Φυσιολογικα ειναι ολα οντως!! Ποσο γρηγορα περασε ο καιρος ομως ε???

Για την πιστωτική έχει ελάχιστο εισόδημα απ' ότι θυμάμαι, τώρα να σου πω την αλήθεια δεν τα ξέρω και καλά . 

Ο καιρός πέρασε τόσο γρήγορα που δεν το έχουμε πάρει χαμπάρι ακόμα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Christine_ είπε:

Για την πιστωτική έχει ελάχιστο εισόδημα απ' ότι θυμάμαι, τώρα να σου πω την αλήθεια δεν τα ξέρω και καλά . 

Ο καιρός πέρασε τόσο γρήγορα που δεν το έχουμε πάρει χαμπάρι ακόμα ! 

Μπορει να εχει ναι... Δεν τα ξερω κι εγω μη νομιζεις... Μου ειχαν πει να βγαλω αλλα δεν εψαξα λεπτομερειες... Η γιατρος που βρηκα στο δημοσιο μου αποπνεει εμπιστοσυνη οποτε ειπαμε να μεινουμε. Ετσι κι αλλιως εγω και τα αλλα τρια κοριτσια με διαφορετικους γιατρους τα γεννησα. Την πρωτη και την τριτη σε ιδιωτικο ενω τη δευτερη και τωρα την τεταρτη στο δημοσιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Πονους στη μεση κι εγω. Με το πιλατες ηρεμω καπως ευτυχως....

Η τραπεζα πειραιως με ειχε προσεγγισει εμενα να βγαλω πιστωτικη για να πληρωσω ετσι το μαιευτηριο αλλα τελικα πηραμε αποφαση για δημοσιο οποτε δεν βγαλαμε. 

Φυσιολογικα ειναι ολα οντως!! Ποσο γρηγορα περασε ο καιρος ομως ε???

Περασε ο καιρός κορίτσια και δε το εχω συνειδητοποιήσει ακομη… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Μπορει να εχει ναι... Δεν τα ξερω κι εγω μη νομιζεις... Μου ειχαν πει να βγαλω αλλα δεν εψαξα λεπτομερειες... Η γιατρος που βρηκα στο δημοσιο μου αποπνεει εμπιστοσυνη οποτε ειπαμε να μεινουμε. Ετσι κι αλλιως εγω και τα αλλα τρια κοριτσια με διαφορετικους γιατρους τα γεννησα. Την πρωτη και την τριτη σε ιδιωτικο ενω τη δευτερη και τωρα την τεταρτη στο δημοσιο.

Τα πας εναλλάξ εσύ 😂 

Είναι το πιο βασικό η εμπιστοσύνη , αν δεν υπάρχει υπάρχει θέμα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

 

Κοριτσια, δειτε αν μπορειτε να πληρωσετε και το μαιευτηριο με δοσεις μεσω πιστωτικης. 

Βαλιτσα ουτε εγω εχω φτιαξει παντως! Τα χριστουγεννα.... 

Νιωθετε κι εσεις πιεσεις χαμηλα στην κοιλια? Εγω σημερα αρκετες. Τωρα που εκατσα ηρεμησα καπως...

Εμένα δεν μου βγάζουν πιστωτική... Θέλει εισόδημα σταθερό για κάποιο χρονικό διάστημα.. 

Πιέσεις δεν έχω καθόλου χαμηλά . Έχετε όλες ? 😱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Τα πας εναλλάξ εσύ 😂 

Είναι το πιο βασικό η εμπιστοσύνη , αν δεν υπάρχει υπάρχει θέμα !

Εναλλαξ οντως😅😅😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kallia.Geo είπε:

Εμένα δεν μου βγάζουν πιστωτική... Θέλει εισόδημα σταθερό για κάποιο χρονικό διάστημα.. 

Πιέσεις δεν έχω καθόλου χαμηλά . Έχετε όλες ? 😱

Εγω σημερα ειχα πολλες.... Αλλα και να μην εχεις δεν υπαρχει προβλημα!!! Στις δυο πρωτες εγκυμοσυνες δεν ειχα, στην τριτη ειχα και τωρα στην τεταρτη. Απλα στην τριτη ολα αυτα αρχισαν στον 9ο οχι απο τον 7ο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Εγω σημερα ειχα πολλες.... Αλλα και να μην εχεις δεν υπαρχει προβλημα!!! Στις δυο πρωτες εγκυμοσυνες δεν ειχα, στην τριτη ειχα και τωρα στην τεταρτη. Απλα στην τριτη ολα αυτα αρχισαν στον 9ο οχι απο τον 7ο...

Ααα εντάξει ... Πήρες τη γιατρό? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε; Πώς είστε; Ούτε εγώ έχω πιέσεις χαμηλά μόνο πέτρωμα κάπως έτσι μπορώ να το εξηγήσω... Όσο για την βαλίτσα δεν την έχω ετοιμάσει ακόμα ούτε εγώ αν και την πήρα και έχω στοχο μετά τις γιορτές να την έχω έτοιμη🙏🙏 ελπίζω😂😂 γιατί πολύ σιγά το πάω το πράγμα...Επίσης συμφωνώ απόλυτα πέρασε πολύ γρήγορα ο καιρός αν και δεν μπορώ να συνειδητοποιήσω ακόμα ότι σε ενάμιση μήνα σχεδόν θα έχουμε μωράκια...δεν ξέρω αν και σε σας συμβαίνει αυτό ή μόνο εγώ είμαι η τρελή 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Sofi1 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε; Πώς είστε; Ούτε εγώ έχω πιέσεις χαμηλά μόνο πέτρωμα κάπως έτσι μπορώ να το εξηγήσω... Όσο για την βαλίτσα δεν την έχω ετοιμάσει ακόμα ούτε εγώ αν και την πήρα και έχω στοχο μετά τις γιορτές να την έχω έτοιμη🙏🙏 ελπίζω😂😂 γιατί πολύ σιγά το πάω το πράγμα...Επίσης συμφωνώ απόλυτα πέρασε πολύ γρήγορα ο καιρός αν και δεν μπορώ να συνειδητοποιήσω ακόμα ότι σε ενάμιση μήνα σχεδόν θα έχουμε μωράκια...δεν ξέρω αν και σε σας συμβαίνει αυτό ή μόνο εγώ είμαι η τρελή 😂

Καθόλου τρελή !! Όσο περνάει ο καιρός τόσο πιο περίεργο ! Δεν μπορώ να πιστέψω ότι θα γίνω μαμά ... Ότι θα προσέχω ένα μικρό πλασματακι και θα τα φέρει όλα Τούμπα !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Καθόλου τρελή !! Όσο περνάει ο καιρός τόσο πιο περίεργο ! Δεν μπορώ να πιστέψω ότι θα γίνω μαμά ... Ότι θα προσέχω ένα μικρό πλασματακι και θα τα φέρει όλα Τούμπα !!! 

Κι αυτά είναι μόνο η αρχή...  

Μετά να δείτε που μεγαλώνουν και σε εκπλήσσουν κάθε μέρα κάθε στιγμή!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Κι αυτά είναι μόνο η αρχή...  

Μετά να δείτε που μεγαλώνουν και σε εκπλήσσουν κάθε μέρα κάθε στιγμή!! 

Τρομάζω λίγο για το πώς θα είναι η ζωή μου μετά ! Φαντάζομαι ότι θα διπλασιαστεί το άγχος μου μην πάθει κάτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Τρομάζω λίγο για το πώς θα είναι η ζωή μου μετά ! Φαντάζομαι ότι θα διπλασιαστεί το άγχος μου μην πάθει κάτι 

Είσαι σε καλό δρόμο να γίνεις πολύ καλή μανούλα ! 

Μην αγχώνεσαι για τίποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Πώς είστε? Εγώ είχα σήμερα μαμά κ πεθερά (πρώτη φορά στα τόσα χρόνια!!!!!) κ κάναμε μια σούπερ γενική στο σπίτι! Νιώθω πάρα πολύ ωραία γιατί με το να μην μπορώ να ζοριστώ είχα παραμελήσει κάποια πράγματα κ νιώθω σαν να είμαι αλλού!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...