Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lucia79 είπε:

Μαρή πίνεις ρακές από το μεσημέρι???? 
χοροπηδητό το βλέπω να βγαίνει το μωρό σου!!🤣

Η ρακί πίνεται από το πρωι ως το βράδυ 😁😁😁 φάρμακο είναι🥰 

Ασε λοιπόν τις στεναχώριες που διάβασα. Άσε αυτές τις σκέψεις που έχεις. Άσε ότι αρνητικό σε επηρεάζει. Γιατί η ζωή μας είναι μια και όσο και να περνάμε, όλες οι κοπέλες εδώ που ακόμα ειμαστε, διάφορες στεναχώριες δεν πρεπει επουδενί να γεμίσουμε με αυτές τις σκέψεις το είναι μας. Γενέθλια έχεις 🥳🥳 άσε τα κλάματα και πιες μια μπυρα 0,00% έτσι για το καλό. Η έλα στην παρέα με το μαυρογατακι @BlackCat να πιούμε ρακές να γίνουν τα μωράκια χοροπηδητουλια. 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lucia79 είπε:

Σε ευχαριστώ αγάπη μου! Φαντάσου να μην είχα αλλάξει κέντρο! Θα μας βάζανε δίπλα δίπλα σε κανενα δωμάτιο και θα περίμενε η μια την άλλη να βγει! Προσπαθώ να συμμαζευτώ αλλά όλο μου έρχονται κλάματα, δεν ξέρω ίσως φταίνε και οι ενέσεις, τα μπήγω με το παραμικρό…

εννοειτια θα σε έχω στο νου μου τη Δευτέρα! Να μας πάει καλά να βγουν μερικά καλά εμβρυακια και να μπορέσουμε κι εμείς τα πουρά να νιώσουμε αυτή τη χαρά επιτέλους! 
α που σαι, αν δεις αυτό τον καράφλα αδέξιο τραυματιοφορέα, του χρωστάω μια κλωτσιά! Ριξτου τη εσυ κατά λάθος! Μη σε πιάσουν τύψεις, είμαι σίγουρη πολλές γυναίκες του χρωστάνε κλωτσιές!

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλε ποιον λες? Τον κυριούλη που μας πάει στο δωματιο της ωοληψίας και μπαίνει στο δωμάτιο και λέει "κυρία παμε"?

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lucia79 είπε:

Αυτόν λέω ναι! Νομίζω υπάρχουν δυο αλλά ο ένας μιλάμε τόσο ατσούμπαλος που κάθε φορά ξεκίναγε το καρότσι πριν καλά καλά κάτσω και μου έπιανε το πόδι στις ρόδες. Σε βάζουν υγιή να κάτσεις και μπορεί να σε σακατέψει! 

Χαχαχαχαχαχα εντάξει έκλαψα γιατί και εγώ ενώ είναι ευγενέστατος κ κυρία πάμε και καλή επιτυχία καλή μου κ με το καλό γλυκια μου ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ!!Ειναι ατσουμπαλος!

@Lucia79 μου θα τον πατήσω με το καρότσι στο υπόσχομαι 😂😂😂

Βεβαια εμένα ακόμα περισσότερο μου την δίνει ο καρδιολόγος δεν ξέρω γιατί δεν μου έχει κατσει καλά από την αρχή μου βγάζει κάτι τελείως διαστροφικό γαμησε τα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πωωωωω έφτασε η μέρα... παγωτινι εκείνο που σου είχα πει είναι το μωράκι σου που θα είναι στην αγκαλίτσα σε 9 μηνες ... να μου κλωσισεις καλά καλά την σκυτάλη γτ σίγουρα θα είναι ζέστη ζέστη :-*

Σε καρδουλωνω ❤️❤️💜💜 

και θα στην δώσω με τεράστια αγαπη!!! 

Εχεις ποντάρει εσυ σε αυτό το πρώτο παγωτινι μου!!! Αν επαληθευτείς λέω να το πω Σακη από τον Αρναούτογλου και να τον κάνω μετεωρολόγο προς τιμή σου😂😂😂😂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

 

 

Χαχαχαχαχαχα εντάξει έκλαψα γιατί και εγώ ενώ είναι ευγενέστατος κ κυρία πάμε και καλή επιτυχία καλή μου κ με το καλό γλυκια μου ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ!!Ειναι ατσουμπαλος!

@Lucia79 μου θα τον πατήσω με το καρότσι στο υπόσχομαι 😂😂😂

Βεβαια εμένα ακόμα περισσότερο μου την δίνει ο καρδιολόγος δεν ξέρω γιατί δεν μου έχει κατσει καλά από την αρχή μου βγάζει κάτι τελείως διαστροφικό γαμησε τα 😂

Ε όχι! Έχεις διαβάσει τη σκέψη μου! Εννοείται έχω σκεφτεί τι ανωμαλαρα είναι ο καρδιολόγος! Σιγά μην ακούει σφυγμούς αυτός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Libra81 είπε:

Να σας ζήσει!!!! Να είναι γερή και καλοτυχη!!!! 

 

στις πριν 7 ώρες, ο/η tina21 είπε:

Να σου ζήσει κοριτσι μ! Γερή και καλότυχη να είναι ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kiddo είπε:

Να σας ζήσει γλυκιά μου!!😍😍😍 Υγιής να είναι πάντα στη ζωή της και ευτυχισμένη!! Και εσείς να έχετε την υγεία σας να τη καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!! 

Καλή ανάρρωση να έχεις και εσύ γλυκιά μανούλα και να επιστρέψετε σύντομα σπιτάκι σας οικογενειακώς!!😘♥️

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Επιτροπή📅

Ωοληψία ✌️

@Margitc ?

@rouseva ?

@skorpina78 ?

@Lucia79 7/2 🤞

@Libra81 ?

@TRigirl ?

@nikol88 ?

@BlackCat 7/2 🤞

@renata1986 ?

@Κατεριναπαπ ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου ?

@Luna777 ?

@Γιάννα 36?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 ?

@Litsadi ?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

 

 

@Zeta. 09/02

@twinkletwinlkle 17/02

@tina21 14/02

 

Αγαπημένη μου συμμαθήτρια @Lucia79 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ θα ευχηθώ, να είσαι γερή με σωματική και ψυχική υγεία, αγκαλιά με το ταίρι σου και να έρθουν τα καλύτερα. Να πραγματοποιηθεί το όνειρό σου σύντομα.🥰

Πάμε μαζί χέρι χέρι για ωοληψία και κοίτα πως έκατσε τώρα που συγχρονίστηκαν οι κύκλοι μας βρήκες να αλλάξεις κέντρο 🤣 .

Καταλαβαίνω την απογοήτευσή σου και σε νιώθω αλλά θέλω να πιστέψεις ότι έφτασε η στιγμή μας , ότι έχουμε παλέψει πολύ έως εδώ, οτι δεν θα το βάλουμε κάτω και ότι κάποια πράγματα είναι πέρα των δυνάμεων μας. Ας πιστέψουμε στα αυγά μας , όσα και αν είναι αυτά, γερά θέλουμε να είναι για να μας δώσουν γερά μωρά. Σου στέλνω μεγάλη αγκαλιά και να σκέφτεσαι οτι την Δευτέρα θα είμαι λίγα χλμ πιο εκεί και εγώ να δείχνω τον εσωτερικό μου κόσμο σε όλο τον ντουνιά 🤣

@Zeta. @tina21@twinkletwinlkle Να ευχηθώ σε λίγες μέρες να ανοίξετε τον χορό των τεράστιων χοριακών και επίσης υπομονή και δύναμη σε αυτό το άχαρο και δύσκολο διάστημα της αναμονής. Με το καλό οι χοριακές σας.

@JNtina Κορίτσι μου να χαίρεσαι το θαύμα σου και κάθε στιγμή μαζί του. Να είναι γερό και πάντα δυνατό στην ζωή του αλλά και πως να μην είναι, τα μωρά μας είναι μαχητές από πριν μπουν στην κοιλιά ακόμα και έχουν μαχητές γονείς. Δεν γίνεται αλλιώς.. Κάθε καλό στην ζωή σας.. Να μπαίνεις όσο μπορείς να μας στέλνεις εικόνες από το μέλλον που όλες εδώ μέσα ονειρευόμαστε 😍😍

 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lucia79 είπε:

Να σου ζήσει κορίτσι μου, να τη χαίρεστε και να την καμαρώνετε! Είσαι παράδειγμα για όλες εδώ μέσα και εύχομαι όλες να ακολουθήσουμε το δρόμο σου και να δούμε φως στο τέλος της διαδρομής! ❤️❤️

Κοριτσαρες μου, μαχήτριες μου σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!! Να ξέρετε οτι κλαιω, με συγκινήσατε γιατι ξερω οτι οι ευχες σας ειναι απο καρδιάς, οι πιο πραγματικές!!! 
Σας το ξαναλέω σας περιμενω οοοοολες στην απέναντι πλευρά, ειναι μια χοριακη δρόμος!!!! Αντε να φτιάξουμε ομάδα για τα μωράκια μας!!! 
Σας διαβαζω καθημερινά και χαιρομαι με τις χαρές σας και στενοχωριεμαι κι εγω μαζι σας!!! 
Συνεχιστε τον αγώνα κορίτσια μου γιατι αξιζει τον κόπο!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

 

 

Χαχαχαχαχαχα εντάξει έκλαψα γιατί και εγώ ενώ είναι ευγενέστατος κ κυρία πάμε και καλή επιτυχία καλή μου κ με το καλό γλυκια μου ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ!!Ειναι ατσουμπαλος!

@Lucia79 μου θα τον πατήσω με το καρότσι στο υπόσχομαι 😂😂😂

Βεβαια εμένα ακόμα περισσότερο μου την δίνει ο καρδιολόγος δεν ξέρω γιατί δεν μου έχει κατσει καλά από την αρχή μου βγάζει κάτι τελείως διαστροφικό γαμησε τα 😂

Καλε που τον πας τον καρδιολόγο? Ο άλλος με το καροτσάκι απλά είναι χαζός.  Ο καρδιολόγος είναι kinky! Το σχολιαζαμε με μια κοπέλα προχθές.  Δεν χρειάζεσαι να γδυθεις,  σε γδυνει με τα μάτια του!

Πάντως το νοσηλευτικό προσωπικό στην πλειοψηφία τουλάχιστον είναι εξαιρετικά και ευγενεστατο! Ειδικά η κυρία Βάσω! Αγαπημένη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lucia79 είπε:

Ε όχι! Έχεις διαβάσει τη σκέψη μου! Εννοείται έχω σκεφτεί τι ανωμαλαρα είναι ο καρδιολόγος! Σιγά μην ακούει σφυγμούς αυτός!

Ε Πες τα και εσυ γιατί τα λέω στον άντρα μου κ με κοιτάω σαν ροφός!!

Λεω ενώ δεν έχει κάνει τίποτα περίεργο ή κίνηση ξέρεις να γινουμε μαλλιοκουβαρα εκεί μέσα δεν ξέρω κάτι πολύ σκοτεινό μου βγάζει που δεν θέλω να ξεστόμισω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλε που τον πας τον καρδιολόγο? Ο άλλος με το καροτσάκι απλά είναι χαζός.  Ο καρδιολόγος είναι kinky! Το σχολιαζαμε με μια κοπέλα προχθές.  Δεν χρειάζεσαι να γδυθεις,  σε γδυνει με τα μάτια του!

Πάντως το νοσηλευτικό προσωπικό στην πλειοψηφία τουλάχιστον είναι εξαιρετικά και ευγενεστατο! Ειδικά η κυρία Βάσω! Αγαπημένη μου!

Κάθε φορά που μου κάνει καρδιογράφημα μου έρχεται να του πω «Άμα κανεις έτσι τώρα που να τα βλέπες και στα νιάτα τους που ήταν σαν τα ψηλά βουνά» 😂😂

Αναφερόμενη στα βυζια μου 😂😂😂

Αλλα μετά λεω μάζεψε το στόμα σου έχεις έρθει για ένα σκοπό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλε που τον πας τον καρδιολόγο? Ο άλλος με το καροτσάκι απλά είναι χαζός.  Ο καρδιολόγος είναι kinky! Το σχολιαζαμε με μια κοπέλα προχθές.  Δεν χρειάζεσαι να γδυθεις,  σε γδυνει με τα μάτια του!

Πάντως το νοσηλευτικό προσωπικό στην πλειοψηφία τουλάχιστον είναι εξαιρετικά και ευγενεστατο! Ειδικά η κυρία Βάσω! Αγαπημένη μου!

Δεν ξέρω ποια είναι η κυρία Βάσω, η κυρία στην ρεσεψιόν δίπλα στο αιματολογικό;

Αν είναι αυτή είναι όντως καλή

Εγω πάλι τα βρισκω με την αναισθησιολόγο στην ωοληψια!Σου μιλάει τόσο γλυκα & σε χαλαρώνει! Ωραία τυπισσα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Κάθε φορά που μου κάνει καρδιογράφημα μου έρχεται να του πω «Άμα κανεις έτσι τώρα που να τα βλέπες και στα νιάτα τους που ήταν σαν τα ψηλά βουνά» 😂😂

Αναφερόμενη στα βυζια μου 😂😂😂

Αλλα μετά λεω μάζεψε το στόμα σου έχεις έρθει για ένα σκοπό!

Εντάξει δεν παιζεσαι! Εγώ προχθές δεν ξεγυμνωθηκα, μόνο τη μπλούζα ανέβασα. Καλά αυτός με σκαναρε έτσι και αλλιώς. Η κυρία Βάσω είναι μια πολύ γλυκομιλητη νοσηλεύτρια.  Προχθές ήταν μια αναισθησιολογος κακιασμενη και χωρίς καθόλου ενσυναισθηση. Ωραία γυναίκα βέβαια αλλά πολύ κρύα. Επίσης ο Παναγιώτης ο νοσηλευτης που τώρα είναι στους συντονιστές του Παντου και στην αυλη συνταγογραφηση (τα κάνει όλα και συμφέρει) είναι κορυφή!

Και κάτι άσχετο: ωραία είναι τα burgers του Πετρετζικη? Δεν καπνίζω από χθες, είμαι κλεισμένη και τρώω όλη μέρα! Και θέλω να τα δοκιμάσω όλα! Και λέω αφού δεν έχουν εμφυτευτει ακόμα, ας μπουκωσω γιατί από Δευτέρα θα πηξω σε όσπρια,  ρυζι, αυγα και αβοκάντο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μου δίνει τις οδηγίες η νοσηλεύτρια και λέει: " Όχι κάπνισμα, όχι αλκοόλ κτλ"

Την αγριοκοιταω. Φοβήθηκε και μου λέει: " ειπα κάτι κακό, γιατί με κοιτάτε έτσι?" Και της λέω το iqos κάνω δεν μετράει.  Και μου λέει:" ε όχι μετράει και αυτό γιατί έχει νικοτίνη. 2 το πολύ 3 τη μέρα"

Της λεω: " ποτέ εμφυτευονται?" Μου λέει σε 3 μέρες περίπου. 

Ωραια της λέω οι οδηγίες ισχύουν μετά από 3 μέρες. Βαρέθηκε και με παραιτησε στην ήσυχια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τα cyclacur εχουν ακομα ελλειψη ;; Εγω εχω τα φτιαχτα πολλα κουτια κ εχω απορια κανουν την ιδια δουλεια με τα cyclacur ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Σε καρδουλωνω ❤️❤️💜💜 

και θα στην δώσω με τεράστια αγαπη!!! 

Εχεις ποντάρει εσυ σε αυτό το πρώτο παγωτινι μου!!! Αν επαληθευτείς λέω να το πω Σακη από τον Αρναούτογλου και να τον κάνω μετεωρολόγο προς τιμή σου😂😂😂😂

 

Πωπωπω αν κάνω δεύτερο γιο θα έχει το όνομα Σάκης 🥰 χτύπησες φλέβα τώρα..  ένα απ τα αγαπημένα μου πρόσωπα που δυστυχώς το έχασα νωρίς είχε αυτό το όνομα. Εύχομαι να με ακούσει και να σου γεμίσει την αγκαλίτσα σου. 

Αν και είμαι πολύ πολύ σίγουρη 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσια τα cyclacur εχουν ακομα ελλειψη ;; Εγω εχω τα φτιαχτα πολλα κουτια κ εχω απορια κανουν την ιδια δουλεια με τα cyclacur ? 

Τα cyclacur δεν ειναι σε έλλειψη. Πήρα εγώ χθες μπόλικα κουτιά. Τωρς για το άλλο που ρωτάς δεν ξέρω να σου απαντήσω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσια τα cyclacur εχουν ακομα ελλειψη ;; Εγω εχω τα φτιαχτα πολλα κουτια κ εχω απορια κανουν την ιδια δουλεια με τα cyclacur ? 

μαι ειναι το ιδιο μην αγχωνεσαι!ενα διαστημα τα επαιρνα κ εγω που δεν εβρισκα σικλακιουρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Star1978 είπε:

μαι ειναι το ιδιο μην αγχωνεσαι!ενα διαστημα τα επαιρνα κ εγω που δεν εβρισκα σικλακιουρ

Θα ξεκινησω διαδικασια ετ με τη περιοδου του Φεβρουαριου κ λεω αν χρησιμοποιησω αυτα ειναι το ιδιο σωστα ;; Ευχαριστω πολυ πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσια τα cyclacur εχουν ακομα ελλειψη ;; Εγω εχω τα φτιαχτα πολλα κουτια κ εχω απορια κανουν την ιδια δουλεια με τα cyclacur ? 

Επειδή και εγώ τέτοια έχω τα είχα προμηθευτεί από τον Μάιο που ξεκίνησα γιατί αγχώθηκα με την έλλειψη, άσχετα αν δεν τα έχω χρησιμοποιήσει ακόμα, όταν έρθει η ώρα αυτά θα χρησιμοποιήσω, δεν θεωρώ ότι έχουν διαφορά. Βέβαια πλέον δεν είναι σε τόσο μεγάλη έλλειψη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πωπωπω αν κάνω δεύτερο γιο θα έχει το όνομα Σάκης 🥰 χτύπησες φλέβα τώρα..  ένα απ τα αγαπημένα μου πρόσωπα που δυστυχώς το έχασα νωρίς είχε αυτό το όνομα. Εύχομαι να με ακούσει και να σου γεμίσει την αγκαλίτσα σου. 

Αν και είμαι πολύ πολύ σίγουρη 🥰

Εντάξει τώρα καρμικό..πόσες καρδούλες να βάλω? ❤️

Εγώ το είπα για πλάκα αλλά θα δεις ότι ο φύλακας άγγελος σου θα σου στείλει το μωρό σου σύντομα..❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου όμορφα καλησπέρα και καλό σκ. Επιτέλους έχω νέα ,,, κατεβαίνω Αθήνα για το πολυπόθητο ΕΡΑ και τα λοιπά τεστ. Που φτάσαμε? Να χαιρόμαστε για να καταφέρουμε έστω κάτι,,, είναι ένα λιθαράκι στο σκαλοπάτι μας,,,για καλό όλα!!!!! Αν καταφέρω θα βρω και Πιστοφ να συζητήσω τα υπόλοιπα περί λαπαροσκοπησης και υστεροσκοπησης. Και βήμα βήμα έχει ο Θεός! Έχω δρόμο πολύ μπροστά ακόμα αλλά δε με πειράζει καθόλου,,,άσε που θα κάνουμε και Ντόλτσε βίτα μετά στην πρωτεύουσα σκ,,,λίγο οι εκπτώσεις,λίγο ο Βαλεντίνος,,,κάτι θα γίνει 😍

Εύχομαι σε όλες μόνο ευχάριστα στην οποία πορεία σας!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/2/2022 at 7:11 ΜΜ, ο/η BlackCat είπε:

Σε καρδουλωνω ❤️❤️💜💜 

και θα στην δώσω με τεράστια αγαπη!!! 

Εχεις ποντάρει εσυ σε αυτό το πρώτο παγωτινι μου!!! Αν επαληθευτείς λέω να το πω Σακη από τον Αρναούτογλου και να τον κάνω μετεωρολόγο προς τιμή σου😂😂😂😂

 

Κ εγω ρε αυτο το μοναχικο παγωτινι το χω πολυ πυστεψει οτι ειναι ο γιος σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η condios είπε:

Κορίτσια μου όμορφα καλησπέρα και καλό σκ. Επιτέλους έχω νέα ,,, κατεβαίνω Αθήνα για το πολυπόθητο ΕΡΑ και τα λοιπά τεστ. Που φτάσαμε? Να χαιρόμαστε για να καταφέρουμε έστω κάτι,,, είναι ένα λιθαράκι στο σκαλοπάτι μας,,,για καλό όλα!!!!! Αν καταφέρω θα βρω και Πιστοφ να συζητήσω τα υπόλοιπα περί λαπαροσκοπησης και υστεροσκοπησης. Και βήμα βήμα έχει ο Θεός! Έχω δρόμο πολύ μπροστά ακόμα αλλά δε με πειράζει καθόλου,,,άσε που θα κάνουμε και Ντόλτσε βίτα μετά στην πρωτεύουσα σκ,,,λίγο οι εκπτώσεις,λίγο ο Βαλεντίνος,,,κάτι θα γίνει 😍

Εύχομαι σε όλες μόνο ευχάριστα στην οποία πορεία σας!!!!! 

Έτσι! Με αισιοδοξία και χαλαρότητα θα τα πας περίφημα! Και φυσικά να κάνετε τη dolce vita σας. Η Αθήνα είναι υπέροχη! Καλή αρχή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@BlackCat

Είναι τυχαίο που όλες πιστεύουμε ότι το παγωτινι σου είναι ο γιος σου?

Αντε να πας για την ωοληψία να μαζέψεις και άλλες όμορφες βλαστοκυστες για να αισθάνεσαι σιγουριά ή βρε παιδί μου αν θέλετε αργότερα αδερφάκι!

@Lucia79 

Θα δεις που όλα θα πάνε καλά τη Δευτέρα! Μην αγχώνεσαι για τον αριθμό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γειά σας έκανα την δεύτερη προσπάθεια μου κ είναι θετική..την Πέμπτη έκανα χοριακη 35 μονάδες κ σήμερα επανελαβα 39 μονάδες.ο γυναικολόγος μου είπε ότι είναι μια χαρά αλλά ανησυχώ η αλήθεια.ειχε κάποια μια ανάλογη χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Litsamiki είπε:

Κορίτσια γειά σας έκανα την δεύτερη προσπάθεια μου κ είναι θετική..την Πέμπτη έκανα χοριακη 35 μονάδες κ σήμερα επανελαβα 39 μονάδες.ο γυναικολόγος μου είπε ότι είναι μια χαρά αλλά ανησυχώ η αλήθεια.ειχε κάποια μια ανάλογη χοριακη?

Καλησπέρα κορίτσι μου! Την εξέταση την έκανες στο ίδιο μικροβιολογικο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου! Την εξέταση την έκανες στο ίδιο μικροβιολογικο?

Ναι ναι στο ίδιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια  Πώς είστε εσείς; Εμένα ξεκίνησε η δυσκοιλιότητα όπως στο πρώτο τρίμηνο... Ότι χειρότερο αυτή την περίοδο, που έχουν φουσκώσει και όλα, χέρια, πόδια. Χαλάλι βέβαια, καλά να είναι τα παιδάκια μας και θα τα αντέξουμε και αυτά. Λίγο έμεινε.  
    • Αχ άσε... Αναπολώ τις μέρες που κοιμόταν πολύ τα πρωινά και προλάβαινα να πιω καφεδάκι 🤣 εμένα το παληκάρι κοιμάται 1,5 το πολύ 2 ώρες το μεσημέρι αλλά μόνο πάνω μου... Αν κάνω να τον αφήσω δίπλα ανοίγει μάτια και κλαίει... Οπότε είμαστε αυτοκόλλητοι μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθεί. Δε προλαβαίνω τι-πο-τα 🤯 ξέρω όμως ότι αυτές οι στιγμές αργότερα θα μου λείπουν.  Αααααα σιδερένιο το 7ο δοντακι σας! (Κι εμένα με δαγκώνει το κουνέλι μου 🤣) Ναι όσο μπορείς πάλεψε το με τα πατημένα γιατί μετά αν το αφήσεις ίσως να δυσκολευτεις.  Κι εγώ νιώθω ότι δεν έχω συνέλθει πλήρως από τη φάση γέννα - νεογέννητο... Καταρχάς ακόμα σκέφτομαι τη καισαρική και τη περίοδο της λοχείας και ανατριχιαζω... Μπρρρρρ!  Πότε πέρασε ένας χρόνος Ε; Απίστευτο! Ένας χρόνος απαιτητικός αλλά συνάμα όμορφος! Πως έχουν αλλάξει τα μωράκια μας... από μικρά νεογέννητα έχουν γίνει μικροι εξερευνητές 🤣 Κοιτάζω τις φωτογραφίες από την εγκυμοσύνη ή βιντεάκια με τη κοιλιά μου να κινείται και ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το έζησα, σαν ένα γλυκό όνειρο.... Τον κοιτάζω και η καρδιά μου πάει να σπάσει από αγάπη... 💙      
    • Πώς τη παλεύω; Πφφφφ ανάλογα τη μέρα .. υπάρχουν μέρες που βγαίνουμε βόλτα, μέρες που συναντιεμαι με φίλες που έχουν κι αυτές μικρά παιδάκια και μέρες που είναι σκέτη καταστροφή...  Εμένα αν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα θέλει οπωσδήποτε να πιει γάλα αλλιώς δεν ηρεμεί με τίποτα.  Ευτυχώς 20:30-21:00 κοιμάται. Τις τελευταίες δυο μέρες και μένα κοιμάται περισσότερο.... Μωρέ λες; Λες να κοιμόμαστε σαν άνθρωποι σιγά σιγά; 🤣🤣🤣🤣 Φτου φτου φτου μη το ματιασω!   
    • Να χαίρεσαι!! Μια χαρά είναι ο τράχηλος! Άλλες έχουν μικρό τράχηλο και κάνουν περίδεση, εσύ δεν έχεις να το σκέφτεσαι αυτό!!  Σε κάποια φάση λογικά ξεκινά και μειώνεται το πάχος για τον τοκετό! Τα κορίτσια που είναι μαμάδες θα ξέρουν καλύτερα κιόλας!
    • Καλά εσενα θα θέλει σίγουρα να σου το αυξήσει όταν μιλήσεις μαζί του πες μας 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...