Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η tina21 είπε:

Είμαι στην ανάνηψη! Μεταφέραμε 2 5αα και βάλαμε κατάψυξη 5 ακόμη 

Καλή επιτυχία με μια τεράστια χοριακη!!! Και τι ωραία μέρα που θα την κάνεις!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Libra81 είπε:

Καλή επιτυχία με μια τεράστια χοριακη!!! Και τι ωραία μέρα που θα την κάνεις!!!! 

σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή📅

Ωοληψία ✌️

@Margitc ?

@rouseva ?

@skorpina78 ?

@Lucia79 7/2 🤞

@Libra81 ?

@TRigirl ?

@nikol88 ?

@BlackCat 7/2 🤞

@renata1986 ?

@Κατεριναπαπ ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου ?

@Luna777 ?

@Γιάννα 36?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 ?

@Litsadi ?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

 

 

@Zeta. 09/02

@twinkletwinlkle 17/02

@tina21 14/02

 

Αγαπημένη μου συμμαθήτρια @Lucia79 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ θα ευχηθώ, να είσαι γερή με σωματική και ψυχική υγεία, αγκαλιά με το ταίρι σου και να έρθουν τα καλύτερα. Να πραγματοποιηθεί το όνειρό σου σύντομα.🥰

Πάμε μαζί χέρι χέρι για ωοληψία και κοίτα πως έκατσε τώρα που συγχρονίστηκαν οι κύκλοι μας βρήκες να αλλάξεις κέντρο 🤣 .

Καταλαβαίνω την απογοήτευσή σου και σε νιώθω αλλά θέλω να πιστέψεις ότι έφτασε η στιγμή μας , ότι έχουμε παλέψει πολύ έως εδώ, οτι δεν θα το βάλουμε κάτω και ότι κάποια πράγματα είναι πέρα των δυνάμεων μας. Ας πιστέψουμε στα αυγά μας , όσα και αν είναι αυτά, γερά θέλουμε να είναι για να μας δώσουν γερά μωρά. Σου στέλνω μεγάλη αγκαλιά και να σκέφτεσαι οτι την Δευτέρα θα είμαι λίγα χλμ πιο εκεί και εγώ να δείχνω τον εσωτερικό μου κόσμο σε όλο τον ντουνιά 🤣

@Zeta. @tina21@twinkletwinlkle Να ευχηθώ σε λίγες μέρες να ανοίξετε τον χορό των τεράστιων χοριακών και επίσης υπομονή και δύναμη σε αυτό το άχαρο και δύσκολο διάστημα της αναμονής. Με το καλό οι χοριακές σας.

@JNtina Κορίτσι μου να χαίρεσαι το θαύμα σου και κάθε στιγμή μαζί του. Να είναι γερό και πάντα δυνατό στην ζωή του αλλά και πως να μην είναι, τα μωρά μας είναι μαχητές από πριν μπουν στην κοιλιά ακόμα και έχουν μαχητές γονείς. Δεν γίνεται αλλιώς.. Κάθε καλό στην ζωή σας.. Να μπαίνεις όσο μπορείς να μας στέλνεις εικόνες από το μέλλον που όλες εδώ μέσα ονειρευόμαστε 😍😍

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Gif-e είπε:

Κορίτσια την avrekap πως την εφαρμόζετε? Ενδομυϊκά η υποδόρια? Βρήκα αυτή την φωτογραφία και μπερδεύτηκα. Είχα την εντύπωση ότι είτε 45 μοίρες είτε 90 το ίδιο είναι 

unnamed.jpg

Εγώ προσωπικά όλες τις ενέσεις τις κάνω με κλίση 45 μοιρών γιατί δεν με πονάνε έτσι και με πολύ αργή κίνηση στην έγχυση.

Το προτιμότερο είναι να ρωτήσεις τον γιατρό σου όμως.

Καλή επιτυχία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η hope501 είπε:

@Lucia79 Χρόνια σου πολλά κοριτσάρα μου γλυκια.🎉🎊🎁🎉🎊🎁 Χρόνια καλά και χρόνια υπέροχα.🥳🥳🥳 Με υγεία πάνω απ’ολα!!! Ευτυχία, αισιοδοξία, αγάπη, ελπίδα και χαρά!! Να πραγματοποιηθούν όλα σου τα όνειρα!! Να αποκτήσεις σύντομα το μωράκι σου και ο,τι άλλο επιθυμείς. Να παραμένεις πάντα χαμογελαστή 😀😀😀 Να περνάς πάντα καλά 💃🏻💃🏻💃🏻 Και ειδικά σήμερα να το γιορτάσεις!!!

Σε φιλώ 😘😘 σου στέλνω την αγκαλιά μου🫂🤗 και κλείνω τις ευχές μου με δυο κρητικες μαντινάδες:

Σεισμο δα κάμω τ´ουρανού τ´αστρα να πέσουν χάμω και με τσι πιο θερμές μου τσι ευχές δώρο να σου κάμω. 

Ποιανου λαού αλφάβητο, ποιες λέξεις να ταιριάξω, να περιγράψουν τις ευχές που θέλω να σου γράψω. 

Είσαι το calendar της καρδιάς μας!! 🥰

Πάω να βάλω μια ρακί τώρα..🤣🤣🤣 και να χορέψω έναν πεντοζάλι 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Είσαι το calendar της καρδιάς μας!! 🥰

Πάω να βάλω μια ρακί τώρα..🤣🤣🤣 και να χορέψω έναν πεντοζάλι 🤣🤣

Ωωωωωω 🥰 να έρθω να σύρουμε χορό! Πεντοζάλι θέλεις, μαλεβιζιώτη κ χανιώτη?? Ότι θέλεις. Και μια σούστα για το κλείσιμο💖💖

Θεε μου να τσικουδοβρεχε το μηνά δέκα βράδια,
να γέμιζαν με τσικουδιά στέρνες μα και πηγάδια.

Γιάντα δεν πίνεις μια ρακή τον πόνο να ξεχάσεις
και από τσι Κρήτης τη χαρά να πιείς να ξεδιψάσεις.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η hope501 είπε:

@Lucia79 Χρόνια σου πολλά κοριτσάρα μου γλυκια.🎉🎊🎁🎉🎊🎁 Χρόνια καλά και χρόνια υπέροχα.🥳🥳🥳 Με υγεία πάνω απ’ολα!!! Ευτυχία, αισιοδοξία, αγάπη, ελπίδα και χαρά!! Να πραγματοποιηθούν όλα σου τα όνειρα!! Να αποκτήσεις σύντομα το μωράκι σου και ο,τι άλλο επιθυμείς. Να παραμένεις πάντα χαμογελαστή 😀😀😀 Να περνάς πάντα καλά 💃🏻💃🏻💃🏻 Και ειδικά σήμερα να το γιορτάσεις!!!

Σε φιλώ 😘😘 σου στέλνω την αγκαλιά μου🫂🤗 και κλείνω τις ευχές μου με δυο κρητικες μαντινάδες:

Σεισμο δα κάμω τ´ουρανού τ´αστρα να πέσουν χάμω και με τσι πιο θερμές μου τσι ευχές δώρο να σου κάμω. 

Ποιανου λαού αλφάβητο, ποιες λέξεις να ταιριάξω, να περιγράψουν τις ευχές που θέλω να σου γράψω. 

Σε ευχαριστώ αγαπουλι εσύ! Μα ποσο ωραίες και ανεβαστικές ευχές μου έχεις γράψει! Τι συγκίνηση φέρνει αυτό το φόρουμ, ειδικά όταν δεν το περιμένεις αλλά το έχεις τόσο ανάγκη! 
Κι εσυ να είσαι πάντα χαρούμενη καλή μου και συντομα να έχεις τα καλύτερα νέα! Παρε το χρόνο σου αυτό το μήνα να κλείσεις τις τελευταίες σου εκκρεμότητες και απορίες, και γιατί όχι, κάντε και τις προσπάθειες σας για να μας εκπλήξετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!! Στις 18 θα αγωνιώ κι εγω μαζι σου… 

Οπως αγωνιώ ειτε χαιρομαι για ολα τα κορίτσια!!! Ειμαστε μαχήτριες και θα τα καταφέρουμε!! Σας στελνω οοοοοολη μου τη θετική ενέργεια κι εγω και η μπεμπα μου που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ κραταω αγκαλιτσα!!!! Μετα απο μια αποβολή και μια παλινδρομη, το ονειρο ηρθε και πραγματοποιήθηκε!!! Αξιζε την αγωνια και το αγχος την εξωσωματικής ώστε να την γνωρίσω!!!! Η καρδια μου γέμισε με αγαπη και ξεχασα την απελπισία, οχι ομως τα δυο αγγελούδια μου! Τωρα εχω αλλο ενα εδω διπλα μου ομως να το αγαπω με οοοοολη μου τη δύναμη! 

Κοριτσακια μου σας περιμενω απέναντι με τα μωράκια σας αγκαλια!!! Εγω τα κατάφερα γιατι οχι και εσεις!! Ο Χριστος να ειναι μαζι σας, οπως ηταν μαζι μου ολο τον καιρο, να σας προστατεύει, να σας δίνει δύναμη, κουράγιο, θάρρος και μαγκιά να συνεχίζετε!!!! Το ονειρο της καθεμιάς ερχεται!!!! Λιγο υπομονη!!!! 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Να σου ζήσει κορίτσι μου, να τη χαίρεστε και να την καμαρώνετε! Είσαι παράδειγμα για όλες εδώ μέσα και εύχομαι όλες να ακολουθήσουμε το δρόμο σου και να δούμε φως στο τέλος της διαδρομής! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

@Lucia79

Χρόνια σου πολλά και όμορφα πολύ κοπέλα μου! Εύχομαι του χρόνου να είστε τρεις να σβήσετε τα κεράκια!

@tina21 

Πήγες για ετ?

Ευχαριστώ αγάπη! Πως είσαι, ξεκουράζεσαι? Είσαι ήρεμη όπως πρέπει να είσαι αυτές τις μέρες? Δεν ταξίδεψες ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η tina21 είπε:

Είμαι στην ανάνηψη! Μεταφέραμε 2 5αα και βάλαμε κατάψυξη 5 ακόμη 

Μου τελείωσαν οι καρδούλες ήδη! 
με το καλό γλυκό κορίτσι! Πως ήταν η εμπειρία? Εκανες μέθη? 
Ενα τεράστιο νούμερο εύχομαι σε 10 μερούλες από τώρα! Φαντάζομαι τη χαρά σου και με τη μεταφορά και με τα υπόλοιπα μωράκια που σας περιμένουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ σας μπερδεψα ολες με την ανανηψη...οχι οχι δεν εκανα μεθη! εννοουσα τον χωρο π καθεσαι μετα για λιγακι! νιωθω ανακουφισμενη π εχω παγωτινια! νιωθω οτι ηδη ηταν επιτυχημενη η προσπαθεια! 

η εμπειρια μ απο το κεντρο αλλη μια φορα αψογη! δεν περιμενα ουτε 5 λεπτα...ο γιατρος μας ηρεμος οπως παντα...εβαλε κ μουσικουλα ο θεος!! και μεχρι να βγω εγω ειχε τελειωσει ο αντρας με χαρτια και πληρωμες...

στην αναμονη τωρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Επιτροπή📅

Ωοληψία ✌️

@Margitc ?

@rouseva ?

@skorpina78 ?

@Lucia79 7/2 🤞

@Libra81 ?

@TRigirl ?

@nikol88 ?

@BlackCat 7/2 🤞

@renata1986 ?

@Κατεριναπαπ ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου ?

@Luna777 ?

@Γιάννα 36?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 ?

@Litsadi ?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

 

 

@Zeta. 09/02

@twinkletwinlkle 17/02

@tina21 14/02

 

Αγαπημένη μου συμμαθήτρια @Lucia79 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ θα ευχηθώ, να είσαι γερή με σωματική και ψυχική υγεία, αγκαλιά με το ταίρι σου και να έρθουν τα καλύτερα. Να πραγματοποιηθεί το όνειρό σου σύντομα.🥰

Πάμε μαζί χέρι χέρι για ωοληψία και κοίτα πως έκατσε τώρα που συγχρονίστηκαν οι κύκλοι μας βρήκες να αλλάξεις κέντρο 🤣 .

Καταλαβαίνω την απογοήτευσή σου και σε νιώθω αλλά θέλω να πιστέψεις ότι έφτασε η στιγμή μας , ότι έχουμε παλέψει πολύ έως εδώ, οτι δεν θα το βάλουμε κάτω και ότι κάποια πράγματα είναι πέρα των δυνάμεων μας. Ας πιστέψουμε στα αυγά μας , όσα και αν είναι αυτά, γερά θέλουμε να είναι για να μας δώσουν γερά μωρά. Σου στέλνω μεγάλη αγκαλιά και να σκέφτεσαι οτι την Δευτέρα θα είμαι λίγα χλμ πιο εκεί και εγώ να δείχνω τον εσωτερικό μου κόσμο σε όλο τον ντουνιά 🤣

@Zeta. @tina21@twinkletwinlkle Να ευχηθώ σε λίγες μέρες να ανοίξετε τον χορό των τεράστιων χοριακών και επίσης υπομονή και δύναμη σε αυτό το άχαρο και δύσκολο διάστημα της αναμονής. Με το καλό οι χοριακές σας.

@JNtina Κορίτσι μου να χαίρεσαι το θαύμα σου και κάθε στιγμή μαζί του. Να είναι γερό και πάντα δυνατό στην ζωή του αλλά και πως να μην είναι, τα μωρά μας είναι μαχητές από πριν μπουν στην κοιλιά ακόμα και έχουν μαχητές γονείς. Δεν γίνεται αλλιώς.. Κάθε καλό στην ζωή σας.. Να μπαίνεις όσο μπορείς να μας στέλνεις εικόνες από το μέλλον που όλες εδώ μέσα ονειρευόμαστε 😍😍

 

Σε ευχαριστώ αγάπη μου! Φαντάσου να μην είχα αλλάξει κέντρο! Θα μας βάζανε δίπλα δίπλα σε κανενα δωμάτιο και θα περίμενε η μια την άλλη να βγει! Προσπαθώ να συμμαζευτώ αλλά όλο μου έρχονται κλάματα, δεν ξέρω ίσως φταίνε και οι ενέσεις, τα μπήγω με το παραμικρό…

εννοειτια θα σε έχω στο νου μου τη Δευτέρα! Να μας πάει καλά να βγουν μερικά καλά εμβρυακια και να μπορέσουμε κι εμείς τα πουρά να νιώσουμε αυτή τη χαρά επιτέλους! 
α που σαι, αν δεις αυτό τον καράφλα αδέξιο τραυματιοφορέα, του χρωστάω μια κλωτσιά! Ριξτου τη εσυ κατά λάθος! Μη σε πιάσουν τύψεις, είμαι σίγουρη πολλές γυναίκες του χρωστάνε κλωτσιές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

Ωωωωωω 🥰 να έρθω να σύρουμε χορό! Πεντοζάλι θέλεις, μαλεβιζιώτη κ χανιώτη?? Ότι θέλεις. Και μια σούστα για το κλείσιμο💖💖

Θεε μου να τσικουδοβρεχε το μηνά δέκα βράδια,
να γέμιζαν με τσικουδιά στέρνες μα και πηγάδια.

Γιάντα δεν πίνεις μια ρακή τον πόνο να ξεχάσεις
και από τσι Κρήτης τη χαρά να πιείς να ξεδιψάσεις.

 

Μαρή πίνεις ρακές από το μεσημέρι???? 
χοροπηδητό το βλέπω να βγαίνει το μωρό σου!!🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Ευχαριστώ αγάπη! Πως είσαι, ξεκουράζεσαι? Είσαι ήρεμη όπως πρέπει να είσαι αυτές τις μέρες? Δεν ταξίδεψες ε?

Μια χαρά είμαι! Απόλυτα ζεν! Το μόνο είναι που παίρνω πολλά utrogenstan (6 κολπικα και 3 από το στομα) και νιωθω σαν να είμαι σε καράβι. Κατά τα άλλα τη βγάζω όλη μέρα στον καναπέ. Θα φύγουμε αύριο το απόγευμα τελικά που θα έχουν περάσει 3 μέρες και θα είναι καλός ο καιρός. Ευτυχως που αλλάξαμε τα εισιτήρια γιατί έχει πολύ αέρα και θα είχε πολλές αναταράξεις.  Όπως είπε ο Αρναουτογλου πρέπει να εκμεταλλευτουμε το σκ για τυχόν μετακινήσεις γιατί από Δευτέρα ξαναχαλαει ο καιρός.

@Παρασκευαιδου

Τι έχεις να πεις? Επιβεβαιώνεις τα λεγόμενα του Αρναουτογλου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μια χαρά είμαι! Απόλυτα ζεν! Το μόνο είναι που παίρνω πολλά utrogenstan (6 κολπικα και 3 από το στομα) και νιωθω σαν να είμαι σε καράβι. Κατά τα άλλα τη βγάζω όλη μέρα στον καναπέ. Θα φύγουμε αύριο το απόγευμα τελικά που θα έχουν περάσει 3 μέρες και θα είναι καλός ο καιρός. Ευτυχως που αλλάξαμε τα εισιτήρια γιατί έχει πολύ αέρα και θα είχε πολλές αναταράξεις.  Όπως είπε ο Αρναουτογλου πρέπει να εκμεταλλευτουμε το σκ για τυχόν μετακινήσεις γιατί από Δευτέρα ξαναχαλαει ο καιρός.

@Παρασκευαιδου

Τι έχεις να πεις? Επιβεβαιώνεις τα λεγόμενα του Αρναουτογλου?

Από Δευτέρα έντονη βροχόπτωση θα σας πω. Όχι αέρα όμως:-) 

Έτσι σε θέλουμε ζεν. Εμ τα εισιτήρια θα τα εκλεινες μετά από δικές μου δηλώσεις χαχαχαχ 🤣🤣 τι να μας κάνει ο Αρναουτογλου; ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Σε ευχαριστώ αγαπουλι εσύ! Μα ποσο ωραίες και ανεβαστικές ευχές μου έχεις γράψει! Τι συγκίνηση φέρνει αυτό το φόρουμ, ειδικά όταν δεν το περιμένεις αλλά το έχεις τόσο ανάγκη! 
Κι εσυ να είσαι πάντα χαρούμενη καλή μου και συντομα να έχεις τα καλύτερα νέα! Παρε το χρόνο σου αυτό το μήνα να κλείσεις τις τελευταίες σου εκκρεμότητες και απορίες, και γιατί όχι, κάντε και τις προσπάθειες σας για να μας εκπλήξετε!

Χρόνια πολλά......🎂🎂🎂🎂🎂🎂🍰🍰🍰🍰🍰🍰

Με υγεία και πολύ πολύ μπεμπιδοσκονη 🥰🥰🥰εύχομαι όλα σου τα όνειρα να πραγματοποιηθούν συντομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Σε ευχαριστώ αγάπη μου! Φαντάσου να μην είχα αλλάξει κέντρο! Θα μας βάζανε δίπλα δίπλα σε κανενα δωμάτιο και θα περίμενε η μια την άλλη να βγει! Προσπαθώ να συμμαζευτώ αλλά όλο μου έρχονται κλάματα, δεν ξέρω ίσως φταίνε και οι ενέσεις, τα μπήγω με το παραμικρό…

εννοειτια θα σε έχω στο νου μου τη Δευτέρα! Να μας πάει καλά να βγουν μερικά καλά εμβρυακια και να μπορέσουμε κι εμείς τα πουρά να νιώσουμε αυτή τη χαρά επιτέλους! 
α που σαι, αν δεις αυτό τον καράφλα αδέξιο τραυματιοφορέα, του χρωστάω μια κλωτσιά! Ριξτου τη εσυ κατά λάθος! Μη σε πιάσουν τύψεις, είμαι σίγουρη πολλές γυναίκες του χρωστάνε κλωτσιές!

Καλε ποιον λες? Τον κυριούλη που μας πάει στο δωματιο της ωοληψίας και μπαίνει στο δωμάτιο και λέει "κυρία παμε"?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Χρόνια πολλά......🎂🎂🎂🎂🎂🎂🍰🍰🍰🍰🍰🍰

Με υγεία και πολύ πολύ μπεμπιδοσκονη 🥰🥰🥰εύχομαι όλα σου τα όνειρα να πραγματοποιηθούν συντομα

Ευχαριστώ Παρασκευαιδακι τρελοπαιδακι! 
κι εσυ συντομα να μας εκπλήξεις όπως μας εκπλήσεις τόσο καιρό τώρα, με ευχάριστα νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Επιτροπή📅

Ωοληψία ✌️

@Margitc ?

@rouseva ?

@skorpina78 ?

@Lucia79 7/2 🤞

@Libra81 ?

@TRigirl ?

@nikol88 ?

@BlackCat 7/2 🤞

@renata1986 ?

@Κατεριναπαπ ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου ?

@Luna777 ?

@Γιάννα 36?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 ?

@Litsadi ?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

 

 

@Zeta. 09/02

@twinkletwinlkle 17/02

@tina21 14/02

 

Αγαπημένη μου συμμαθήτρια @Lucia79 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ θα ευχηθώ, να είσαι γερή με σωματική και ψυχική υγεία, αγκαλιά με το ταίρι σου και να έρθουν τα καλύτερα. Να πραγματοποιηθεί το όνειρό σου σύντομα.🥰

Πάμε μαζί χέρι χέρι για ωοληψία και κοίτα πως έκατσε τώρα που συγχρονίστηκαν οι κύκλοι μας βρήκες να αλλάξεις κέντρο 🤣 .

Καταλαβαίνω την απογοήτευσή σου και σε νιώθω αλλά θέλω να πιστέψεις ότι έφτασε η στιγμή μας , ότι έχουμε παλέψει πολύ έως εδώ, οτι δεν θα το βάλουμε κάτω και ότι κάποια πράγματα είναι πέρα των δυνάμεων μας. Ας πιστέψουμε στα αυγά μας , όσα και αν είναι αυτά, γερά θέλουμε να είναι για να μας δώσουν γερά μωρά. Σου στέλνω μεγάλη αγκαλιά και να σκέφτεσαι οτι την Δευτέρα θα είμαι λίγα χλμ πιο εκεί και εγώ να δείχνω τον εσωτερικό μου κόσμο σε όλο τον ντουνιά 🤣

@Zeta. @tina21@twinkletwinlkle Να ευχηθώ σε λίγες μέρες να ανοίξετε τον χορό των τεράστιων χοριακών και επίσης υπομονή και δύναμη σε αυτό το άχαρο και δύσκολο διάστημα της αναμονής. Με το καλό οι χοριακές σας.

@JNtina Κορίτσι μου να χαίρεσαι το θαύμα σου και κάθε στιγμή μαζί του. Να είναι γερό και πάντα δυνατό στην ζωή του αλλά και πως να μην είναι, τα μωρά μας είναι μαχητές από πριν μπουν στην κοιλιά ακόμα και έχουν μαχητές γονείς. Δεν γίνεται αλλιώς.. Κάθε καλό στην ζωή σας.. Να μπαίνεις όσο μπορείς να μας στέλνεις εικόνες από το μέλλον που όλες εδώ μέσα ονειρευόμαστε 😍😍

 

Πωωωωω έφτασε η μέρα... παγωτινι εκείνο που σου είχα πει είναι το μωράκι σου που θα είναι στην αγκαλίτσα σε 9 μηνες ... να μου κλωσισεις καλά καλά την σκυτάλη γτ σίγουρα θα είναι ζέστη ζέστη :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλε ποιον λες? Τον κυριούλη που μας πάει στο δωματιο της ωοληψίας και μπαίνει στο δωμάτιο και λέει "κυρία παμε"?

Αυτόν λέω ναι! Νομίζω υπάρχουν δυο αλλά ο ένας μιλάμε τόσο ατσούμπαλος που κάθε φορά ξεκίναγε το καρότσι πριν καλά καλά κάτσω και μου έπιανε το πόδι στις ρόδες. Σε βάζουν υγιή να κάτσεις και μπορεί να σε σακατέψει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Από Δευτέρα έντονη βροχόπτωση θα σας πω. Όχι αέρα όμως:-) 

Έτσι σε θέλουμε ζεν. Εμ τα εισιτήρια θα τα εκλεινες μετά από δικές μου δηλώσεις χαχαχαχ 🤣🤣 τι να μας κάνει ο Αρναουτογλου; ;;

Μα σε παρακαλώ πολύ. Εννοείται ότι εσένα θα ακούσω. Πρώτα στέλνω τα αποτελέσματα των εξετάσεων εδώ να τα σχολιάσουμε και μετά στον γιατρό. Εν τω μεταξύ να ρωτάω και να ξαναρωτάω χθες πόσα κύτταρα είναι. Να μου λένε "πολυ καλά, πάνω από 8" . Να συνεχιζω εγω :"ναι αλλά πόσα ακριβώς "

Καταλαβαίνετε ότι έπρεπε να σας ενημερώσω σωστά για να βγάλουμε συμπεράσματα.  Με κοιτούσε ο αντρας μου καλά καλά, σου λέει τι σκάλωμα έχει φάει αυτή με τα κύτταρα (φυσικά ούτε που ξέρει τι είναι αυτα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lucia79 είπε:

Αυτόν λέω ναι! Νομίζω υπάρχουν δυο αλλά ο ένας μιλάμε τόσο ατσούμπαλος που κάθε φορά ξεκίναγε το καρότσι πριν καλά καλά κάτσω και μου έπιανε το πόδι στις ρόδες. Σε βάζουν υγιή να κάτσεις και μπορεί να σε σακατέψει! 

Καλε προχθές του παιρνανε συνέχεια το ασανσέρ και με πήγαινε πάνω κάτω, πάνω κάτω και πολύ γρήγορα.  Του λέω καλε φτάνει αεροπλάνο με έχεις κάνει. Μου ζήτησε συγνώμη ο καημενουλης. Μετά του λέω: ' καλε δεν μπορείτε να πάρετε άλλες ρόμπες λιγότερο see through ". Κουνουσε το κεφάλι του.

Μετά όταν με έβαλαν στο δωμάτιο της ωοληψίας και περίμενα κανένα 45λεπτο με τα πόδια ανοιχτά και δεμένα και με την πεταλούδα στο χέρι ποτε θα δεηθει ο Π.... Να έρθει νευρίασε ο γλυκούλης και ήρθε μέσα και μου έλεγε:"έχεις δίκιο,  έχετε δίκιο "

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλε προχθές του παιρνανε συνέχεια το ασανσέρ και με πήγαινε πάνω κάτω, πάνω κάτω και πολύ γρήγορα.  Του λέω καλε φτάνει αεροπλάνο με έχεις κάνει. Μου ζήτησε συγνώμη ο καημενουλης. Μετά του λέω: ' καλε δεν μπορείτε να πάρετε άλλες ρόμπες λιγότερο see through ". Κουνουσε το κεφάλι του.

Μετά όταν με έβαλαν στο δωμάτιο της ωοληψίας και περίμενα κανένα 45λεπτο με τα πόδια ανοιχτά και δεμένα και με την πεταλούδα στο χέρι ποτε θα δεηθει ο Π.... Να έρθει νευρίασε ο γλυκούλης και ήρθε μέσα και μου έλεγε:"έχεις δίκιο,  έχετε δίκιο "

Ωχ έμεινες εκεί στην καρέκλα του βασανιστηρίου 45 λεπτά?? Τι περνάμε Θεέ μου…..

τουλάχιστον έπιασε τόπο η ταλαιπωρία σου και τώρα έχεις μωράκια μέσα σου να μεγαλώνουν οποτε ξέχασε τα όλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πωωωωω έφτασε η μέρα... παγωτινι εκείνο που σου είχα πει είναι το μωράκι σου που θα είναι στην αγκαλίτσα σε 9 μηνες ... να μου κλωσισεις καλά καλά την σκυτάλη γτ σίγουρα θα είναι ζέστη ζέστη :-*

Τα ίδια λέω και εγω. Το μωρό της  @BlackCat

Είναι ήδη εδώ και την περιμένει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Ωχ έμεινες εκεί στην καρέκλα του βασανιστηρίου 45 λεπτά?? Τι περνάμε Θεέ μου…..

τουλάχιστον έπιασε τόπο η ταλαιπωρία σου και τώρα έχεις μωράκια μέσα σου να μεγαλώνουν οποτε ξέχασε τα όλα! 

Καλε ναι! Σου λεω αυτή τη φορά ήμουν τελείως ζεν! Ούτε νεύρα Ούτε τίποτα. Πιο πολύ εκνευρίζονταν οι νοσηλεύτριες από εμένα. Έχω δαπανήσει ατελείωτες ώρες στην αναμονή τόσα χρόνια που είμαι πλέον μαθημενη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...