Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Στην @Vasilique της είχα πει το εξής έτσι για την διαφορά... και τώρα δες η διαφορά είναι 32 εβδομαδων 

Τα έμβρυα που είναι να πιάσουν θα πιάσουν και ας είναι 2 ημερών (βλέπε εμένα 2 ημερών και πιασανε) στις βλαστοκυστες απλά βλέπουν ποια προχωράνε (που και αυτό είναι αμφιλεγόμενο θέμα, είχα ακούσει ένα live από μια εμβρυολογο που έλεγε η μήτρα είναι το καλύτερο μέρος.. φανταστείτε στο εργαστήριο άνοιξε κλείσε έλεγξε όπως και να το κάνουμε δεν μπορεί να είναι το ίδιο με την μήτρα) 

Το θυμάσαι; Χαχαχα! Τρελοκομείο! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε.

Βοηθήστε με λίγο περνάω επιτροπή μεθαύριο πιστεύετε ότι θα μας κόψουν για 45 μέρες από το ενα σπερμοδιαγραμμα με το άλλο????!!! Σήμερα το συνηδιτοποιησα ότι τόσο η διαφορά τους γιατί μου το είπε ο γιατρός.Με τόσα που έχω στο κεφάλι μου άστα βραστα

S.O.S🙄🙄🙄😳😳😳

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η renata1986 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε.

Βοηθήστε με λίγο περνάω επιτροπή μεθαύριο πιστεύετε ότι θα μας κόψουν για 45 μέρες από το ενα σπερμοδιαγραμμα με το άλλο????!!! Σήμερα το συνηδιτοποιησα ότι τόσο η διαφορά τους γιατί μου το είπε ο γιατρός.Με τόσα που έχω στο κεφάλι μου άστα βραστα

S.O.S🙄🙄🙄😳😳😳

 

Ζήτησε από τον μικροβιολόγο αν έχεις το θάρρος να σου αλλάξει την ημερομηνία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Mary.Ger είπε:

Ζήτησε από τον μικροβιολόγο αν έχεις το θάρρος να σου αλλάξει την ημερομηνία

Ααααμ το ζήτησα αλλά δεν μπορεί το σύστημα τους.πφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η renata1986 είπε:

Ααααμ το ζήτησα αλλά δεν μπορεί το σύστημα τους.πφφ

Πολύ κρίμα. Αμάν κι αυτοί τόσα χρήματα παίρνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η renata1986 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε.

Βοηθήστε με λίγο περνάω επιτροπή μεθαύριο πιστεύετε ότι θα μας κόψουν για 45 μέρες από το ενα σπερμοδιαγραμμα με το άλλο????!!! Σήμερα το συνηδιτοποιησα ότι τόσο η διαφορά τους γιατί μου το είπε ο γιατρός.Με τόσα που έχω στο κεφάλι μου άστα βραστα

S.O.S🙄🙄🙄😳😳😳

 

Δυστυχώς υπάρχει περίπτωση. Και ή θα σε κόψουν ή θα σε βαλουν αναμονή. Δεν έχεις κανένα άλλο σπερμοδιαγραμμα; Μίλησε οπωσδήποτε με το γιατρό σου. Ίσως να έχουν κάποια λύση. Λογικά θα έπρεπε να τα ελέγξουν μιας και βάζουν σφραγίδα και υπογραφή και να σου πουν τι μπορεί να γίνει.  Πάρε τηλ σήμερα και πες τους το οπωσδήποτε. Αλλιώς να παρακαλάς να μη σε κόψουν. 

Πάντως κορίτσια θέλει ένα ένα τα βήματα για την επιτροπή. Όταν πήγα εγώ, το ένα ζευγάρι δεν είχε συμπληρώσει υπεύθυνη δήλωση, το άλλο ταυτότητα κτλ. Θέλει οπωσδήποτε βήμα βήμα όλα τα σημεία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mary.Ger είπε:

Ζήτησε από τον μικροβιολόγο αν έχεις το θάρρος να σου αλλάξει την ημερομηνία

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Δυστυχώς υπάρχει περίπτωση. Και ή θα σε κόψουν ή θα σε βαλουν αναμονή. Δεν έχεις κανένα άλλο σπερμοδιαγραμμα; Μίλησε οπωσδήποτε με το γιατρό σου. Ίσως να έχουν κάποια λύση. Λογικά θα έπρεπε να τα ελέγξουν μιας και βάζουν σφραγίδα και υπογραφή και να σου πουν τι μπορεί να γίνει.  Πάρε τηλ σήμερα και πες τους το οπωσδήποτε. Αλλιώς να παρακαλάς να μη σε κόψουν. 

Πάντως κορίτσια θέλει ένα ένα τα βήματα για την επιτροπή. Όταν πήγα εγώ, το ένα ζευγάρι δεν είχε συμπληρώσει υπεύθυνη δήλωση, το άλλο ταυτότητα κτλ. Θέλει οπωσδήποτε βήμα βήμα όλα τα σημεία. 

Έχω ξαναπέρασει πριν ένα χρόνο και τώρα ξαναπερναω για να μπορέσω να πάρω τις ενέσεις.Θα ξανακάνω από την αρχή γιατί δεν έχω αλλά έμβρυα.Βεβαια δικό μου λάθος ήταν για τα σπερμοδιαγραμματα γιατί δεν είχα μυαλό λόγω κάποιων προβλημάτων οικογένειακο και τα είδε ο γιατρός μου χτες και μας το είπε υπάρχει πιθανότητα να μας κόψουν αλλά ας το ρισκάρετε γιατί περνάτε δεύτερη φορά.τι να κάνουμε δεν πειράζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mary.Ger είπε:

Πολύ κρίμα. Αμάν κι αυτοί τόσα χρήματα παίρνουν.

Άστα να πάνε.οντως πολλά λεφτά παίρνουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Με πήραν από το εμβρυολογικο και μου είπαν ότι από τα 13 τα 7 ήταν ώριμα. Γονιμοποιηθηκαν τα 6 και το 7 σέρνεται (το έχουν αφήσει για καλλιέργεια). Αυτή μου είπε ότι πάμε πολύ καλά. Της λέω :"μα από τα 13 να γονιμοποιηθουν τα 6 δεν είναι καλα" 

Και μου λέει μα τα 7 ήταν καλά οπότε έχουμε σχεδόν 100% επιτυχία (περιμενουμε και το 7).

Οποτε πάω για ετ την Πέμπτη.  Δεν το ρισκάρω με τόσο λίγα να περιμένω αν θα γίνουν βλαστοκυστες.  Και μου είπε και η εμβρυολογος ότι ο γιατρός είπε για 3η μερα μήπως το παράθυρο εμφυτευσης είναι εκει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Με πήραν από το εμβρυολογικο και μου είπαν ότι από τα 13 τα 7 ήταν ώριμα. Γονιμοποιηθηκαν τα 6 και το 7 σέρνεται (το έχουν αφήσει για καλλιέργεια). Αυτή μου είπε ότι πάμε πολύ καλά. Της λέω :"μα από τα 13 να γονιμοποιηθουν τα 6 δεν είναι καλα" 

Και μου λέει μα τα 7 ήταν καλά οπότε έχουμε σχεδόν 100% επιτυχία (περιμενουμε και το 7).

Οποτε πάω για ετ την Πέμπτη.  Δεν το ρισκάρω με τόσο λίγα να περιμένω αν θα γίνουν βλαστοκυστες.  Και μου είπε και η εμβρυολογος ότι ο γιατρός είπε για 3η μερα μήπως το παράθυρο εμφυτευσης είναι εκει

καλη επιτυχια κοριτσι! σιγουρα σε αυτα ειναι το παιδακι σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!

Ήθελα απλώς να δώσω συγχαρητήρια στο σύστημα πρόγνωσης καιρού της ομάδας!! Μέσα έπεσε!!! Μιλάμε για τρελό αέρα έξω..!! 

@Παρασκευαιδου, προσλαμβανεσαι!! Τα λεφτά βέβαια δεν είναι καλά, στο λέω.. αλλά τα παράπονα στο μαυρογατο!! 🤣🤣🤣

Κορίτσια μου σας διαβάζω ανελλιπώς και ας μη γράφω συχνα.. αγωνιώ μαζί σας και εύχομαι πολύ πολύ καλή επιτυχία σε όλες όσες κάνουν τη προσπάθεια τους!! @Lucia79, @twinkletwinlkle, @BlackCat, @tina21 και δεν ξέρω αν ξεχνώ τώρα κάποια άλλη.. σας στέλνω μπόλικη θετική ενέργεια να πάνε όλα κατ'ευχήν!!

Σας φιλώ και σας καρδουλώνω όλες!! 😘😘😘♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kiddo είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!

Ήθελα απλώς να δώσω συγχαρητήρια στο σύστημα πρόγνωσης καιρού της ομάδας!! Μέσα έπεσε!!! Μιλάμε για τρελό αέρα έξω..!! 

@Παρασκευαιδου, προσλαμβανεσαι!! Τα λεφτά βέβαια δεν είναι καλά, στο λέω.. αλλά τα παράπονα στο μαυρογατο!! 🤣🤣🤣

Κορίτσια μου σας διαβάζω ανελλιπώς και ας μη γράφω συχνα.. αγωνιώ μαζί σας και εύχομαι πολύ πολύ καλή επιτυχία σε όλες όσες κάνουν τη προσπάθεια τους!! @Lucia79, @twinkletwinlkle, @BlackCat, @tina21 και δεν ξέρω αν ξεχνώ τώρα κάποια άλλη.. σας στέλνω μπόλικη θετική ενέργεια να πάνε όλα κατ'ευχήν!!

Σας φιλώ και σας καρδουλώνω όλες!! 😘😘😘♥️♥️♥️♥️♥️♥️

πφφφ πανε παλι οι καρδουλες μου!!!  παρε μπολικες ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Επιτροπή📅

Ωοληψία ✌️

@Margitc ?

@rouseva ?

@skorpina78 ?

@Lucia79?

@Libra81 ?

@TRigirl ?

@nikol88 ?

@BlackCat ?

@renata1986 ?

@Κατεριναπαπ ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου ?

@Luna777 ?

@Γιάννα 36?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 ?

@Litsadi ?

@Zeta. 31/01

@twinkletwinlkle 03/02

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 

 

@twinkletwinlkleΆκου τώρα να δεις, εγώ κυρία μου σε έβαλα στην ΕΤ σου την Πέμπτη 3/2, που δεν είναι μια τυχαία μέρα αλλά δεν θα πω ακόμα πολλά και περιμένω πως & πως την ημερομηνία της χοριακάρας σου!!

Και αν δεν είναι τεράστια μετά από σκρατσινγκ, μετά από κολες ,μετά από έμβρυα 3ης μερας, μετά την συγκεκριμένη μέρα που θα την κάνεις, μετά τον αριθμό 13 των ωαρίων σου και την ευχή της μαυρόγατας εμένα θα κάτσω να με κουρέψεις γουλί..

Δεν θέλω να πω άλλα..ετοιμάσου για τις μανούλες Οκτωβρίου!! Έφυγες!!

Άντε και στις υπόλοιπες 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kiddo είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!

Ήθελα απλώς να δώσω συγχαρητήρια στο σύστημα πρόγνωσης καιρού της ομάδας!! Μέσα έπεσε!!! Μιλάμε για τρελό αέρα έξω..!! 

@Παρασκευαιδου, προσλαμβανεσαι!! Τα λεφτά βέβαια δεν είναι καλά, στο λέω.. αλλά τα παράπονα στο μαυρογατο!! 🤣🤣🤣

Κορίτσια μου σας διαβάζω ανελλιπώς και ας μη γράφω συχνα.. αγωνιώ μαζί σας και εύχομαι πολύ πολύ καλή επιτυχία σε όλες όσες κάνουν τη προσπάθεια τους!! @Lucia79, @twinkletwinlkle, @BlackCat, @tina21 και δεν ξέρω αν ξεχνώ τώρα κάποια άλλη.. σας στέλνω μπόλικη θετική ενέργεια να πάνε όλα κατ'ευχήν!!

Σας φιλώ και σας καρδουλώνω όλες!! 😘😘😘♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Η @Παρασκευαιδουτέλος κατοχυρώθηκε στην πρόγνωση του καιρού..

Αντε με το καλό να ξεκινήσεις και εσύ εδώ θα είμαστε δεν πάμε πουθενά!!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Η @Παρασκευαιδουτέλος κατοχυρώθηκε στην πρόγνωση του καιρού..

Αντε με το καλό να ξεκινήσεις και εσύ εδώ θα είμαστε δεν πάμε πουθενά!!🥰

Θα σας γκαστρωσω πρώτα όλες και μετά εγώ..! 😂😂😂 Άλλωστε δεν θέλω να αφήσω μόνη και την αγαπημένη @condios!! Υπομονή λοιπόν και όλα θα γίνουν στην ώρα τους για όλες μας!

Τρελό καρδούλωμα μαυρογατουλα μου!!! ♥️♥️♥️♥️♥️

 @tina21 μου! ♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Kiddo είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!

Ήθελα απλώς να δώσω συγχαρητήρια στο σύστημα πρόγνωσης καιρού της ομάδας!! Μέσα έπεσε!!! Μιλάμε για τρελό αέρα έξω..!! 

@Παρασκευαιδου, προσλαμβανεσαι!! Τα λεφτά βέβαια δεν είναι καλά, στο λέω.. αλλά τα παράπονα στο μαυρογατο!! 🤣🤣🤣

Κορίτσια μου σας διαβάζω ανελλιπώς και ας μη γράφω συχνα.. αγωνιώ μαζί σας και εύχομαι πολύ πολύ καλή επιτυχία σε όλες όσες κάνουν τη προσπάθεια τους!! @Lucia79, @twinkletwinlkle, @BlackCat, @tina21 και δεν ξέρω αν ξεχνώ τώρα κάποια άλλη.. σας στέλνω μπόλικη θετική ενέργεια να πάνε όλα κατ'ευχήν!!

Σας φιλώ και σας καρδουλώνω όλες!! 😘😘😘♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Ευχαριστούμε πολύ πολύ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

 Επιτροπή📅

Ωοληψία ✌️

@Margitc ?

@rouseva ?

@skorpina78 ?

@Lucia79?

@Libra81 ?

@TRigirl ?

@nikol88 ?

@BlackCat ?

@renata1986 ?

@Κατεριναπαπ ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου ?

@Luna777 ?

@Γιάννα 36?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 ?

@Litsadi ?

@Zeta. 31/01

@twinkletwinlkle 03/02

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 

 

@twinkletwinlkleΆκου τώρα να δεις, εγώ κυρία μου σε έβαλα στην ΕΤ σου την Πέμπτη 3/2, που δεν είναι μια τυχαία μέρα αλλά δεν θα πω ακόμα πολλά και περιμένω πως & πως την ημερομηνία της χοριακάρας σου!!

Και αν δεν είναι τεράστια μετά από σκρατσινγκ, μετά από κολες ,μετά από έμβρυα 3ης μερας, μετά την συγκεκριμένη μέρα που θα την κάνεις, μετά τον αριθμό 13 των ωαρίων σου και την ευχή της μαυρόγατας εμένα θα κάτσω να με κουρέψεις γουλί..

Δεν θέλω να πω άλλα..ετοιμάσου για τις μανούλες Οκτωβρίου!! Έφυγες!!

Άντε και στις υπόλοιπες 😘

Αχ βρε καλή μου μαυρόγατα! Πόσο με ανεβάζεις πάντα! Μακάρι! Μου αρέσει που υπολόγισες και ποιον μήνα θα γεννηθεί το παιδί .... χαχαχα

Και επειδή και εγω τρελή είμαι,  με έναν προχειρο υπολογισμό 2+9=11 το έβγαλα Νοέμβρη. Και λέω... αμάν ... σκορπιος... γιατί αν κάνω και όταν κάνω παιδι θα είναι αγόρι. Και λέω: "Και σκορπιος και αγόρι;" Ας κλαίνε οι συμπεθέρες από τωρα... Άντε λοιπόν να μαζέψεις και εσύ το εμβρυακι σου να κανεις επιτελους την ετ γιατί μην ξεχνιόμαστε, το δικό σου το αγοράκι σε περιμένει στα παγωμένα! 

Ε ρε και να μας διαβάζει κανένας λογικός ανθρωπος... θα λεει παει αυτες εδω το έχουν κάψει τελειως! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

 Επιτροπή📅

Ωοληψία ✌️

@Margitc ?

@rouseva ?

@skorpina78 ?

@Lucia79?

@Libra81 ?

@TRigirl ?

@nikol88 ?

@BlackCat ?

@renata1986 ?

@Κατεριναπαπ ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου ?

@Luna777 ?

@Γιάννα 36?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 ?

@Litsadi ?

@Zeta. 31/01

@twinkletwinlkle 03/02

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 

 

@twinkletwinlkleΆκου τώρα να δεις, εγώ κυρία μου σε έβαλα στην ΕΤ σου την Πέμπτη 3/2, που δεν είναι μια τυχαία μέρα αλλά δεν θα πω ακόμα πολλά και περιμένω πως & πως την ημερομηνία της χοριακάρας σου!!

Και αν δεν είναι τεράστια μετά από σκρατσινγκ, μετά από κολες ,μετά από έμβρυα 3ης μερας, μετά την συγκεκριμένη μέρα που θα την κάνεις, μετά τον αριθμό 13 των ωαρίων σου και την ευχή της μαυρόγατας εμένα θα κάτσω να με κουρέψεις γουλί..

Δεν θέλω να πω άλλα..ετοιμάσου για τις μανούλες Οκτωβρίου!! Έφυγες!!

Άντε και στις υπόλοιπες 😘

Κάλε τι είναι στις 3 φλεβαρη? Πάντως να ξέρετε στις 4 είναι τα γενέθλια μου!
Όπως και να χει @twinkletwinlkle η πορεία σου είναι προδιαγεγραμμένη! Εγκεκριμένοι μετεωρολόγοι, αστρολόγοι και λοιποί ειδικοι του mammyland έχουν ήδη μελετήσει την περίπτωση σου και προβλέπουν εγκυμοσύνη άμεσα! 
@Kiddo ευχαριστούμε κοριτσάρα μου για τις ευχές, αντε να δούμε άσπρη μέρα κι εμείς οι γερόλυκοι! Και σας περιμένουμε να ξέρεις! Εσένα και την άλλη την @condios!

Εγώ για αυτό το μήνα έχω αγκαζάρει την 
@BlackCat και πάμε χεράκι χεράκι. Πως να χάσεις άμα πηγαίνεις με την αρχηγό? Μας έκανε και ποδαρικό η @tina21 βέβαια οποτε έχουμε ξεκινήσει με επιτυχίες!

οσο για το μουρλοκομειο που λέγεται @Παρασκευαιδου, εγώ έχω προαίσθημα ότι θα μείνεις μόνη σου έγκυος κοπελιά! Θα μπεις μια μέρα εδώ και θα μας πεις, κορίτσια δε θα το πιστέψετε, πάνω που ήμουν ετοιμη να ξεκινησω, να σου το θετικό τεστακι!

Αυτα είχα να πω για σημερις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Με πήραν από το εμβρυολογικο και μου είπαν ότι από τα 13 τα 7 ήταν ώριμα. Γονιμοποιηθηκαν τα 6 και το 7 σέρνεται (το έχουν αφήσει για καλλιέργεια). Αυτή μου είπε ότι πάμε πολύ καλά. Της λέω :"μα από τα 13 να γονιμοποιηθουν τα 6 δεν είναι καλα" 

Και μου λέει μα τα 7 ήταν καλά οπότε έχουμε σχεδόν 100% επιτυχία (περιμενουμε και το 7).

Οποτε πάω για ετ την Πέμπτη.  Δεν το ρισκάρω με τόσο λίγα να περιμένω αν θα γίνουν βλαστοκυστες.  Και μου είπε και η εμβρυολογος ότι ο γιατρός είπε για 3η μερα μήπως το παράθυρο εμφυτευσης είναι εκει

Εκεί θα είναι κ σε θα σε περιμένει ορθάνοιχτο! Όλα θα πάνε σούπερ! 🤞🏻💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Κάλε τι είναι στις 3 φλεβαρη? Πάντως να ξέρετε στις 4 είναι τα γενέθλια μου!
Όπως και να χει @twinkletwinlkle η πορεία σου είναι προδιαγεγραμμένη! Εγκεκριμένοι μετεωρολόγοι, αστρολόγοι και λοιποί ειδικοι του mammyland έχουν ήδη μελετήσει την περίπτωση σου και προβλέπουν εγκυμοσύνη άμεσα! 
@Kiddo ευχαριστούμε κοριτσάρα μου για τις ευχές, αντε να δούμε άσπρη μέρα κι εμείς οι γερόλυκοι! Και σας περιμένουμε να ξέρεις! Εσένα και την άλλη την @condios!

Εγώ για αυτό το μήνα έχω αγκαζάρει την 
@BlackCat και πάμε χεράκι χεράκι. Πως να χάσεις άμα πηγαίνεις με την αρχηγό? Μας έκανε και ποδαρικό η @tina21 βέβαια οποτε έχουμε ξεκινήσει με επιτυχίες!

οσο για το μουρλοκομειο που λέγεται @Παρασκευαιδου, εγώ έχω προαίσθημα ότι θα μείνεις μόνη σου έγκυος κοπελιά! Θα μπεις μια μέρα εδώ και θα μας πεις, κορίτσια δε θα το πιστέψετε, πάνω που ήμουν ετοιμη να ξεκινησω, να σου το θετικό τεστακι!

Αυτα είχα να πω για σημερις!

Εμένα είναι η επέτειός μου ΑΛΛΑ προφανώς δεν το είπα για αυτό χαχαχαχα😁😁😁🤣🤣🤣

 

Είναι του Αγίου Συμεών προστάτη των εγκύων & των εμβρύων, των αγέννητων μωρών 🙏

Ε μετά από τόσα που άλλαξε η φίλη @twinkletwinlkleαν δεν είναι και αυτό σημαδιακό τι είναι??????

Εγώ είμαι  σίγουρη οτι αυτή είναι η τυχερή της 🥰

Υδροχοος είσαι εσύ καμάρι μου?

Που είναι το calendar @hope501να μας το θυμήσει να σου ευχηθούμε όλες μαζί δυνατά και να λάβεις όλη την θετική μας ενέργεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Κάλε τι είναι στις 3 φλεβαρη? Πάντως να ξέρετε στις 4 είναι τα γενέθλια μου!
Όπως και να χει @twinkletwinlkle η πορεία σου είναι προδιαγεγραμμένη! Εγκεκριμένοι μετεωρολόγοι, αστρολόγοι και λοιποί ειδικοι του mammyland έχουν ήδη μελετήσει την περίπτωση σου και προβλέπουν εγκυμοσύνη άμεσα! 
@Kiddo ευχαριστούμε κοριτσάρα μου για τις ευχές, αντε να δούμε άσπρη μέρα κι εμείς οι γερόλυκοι! Και σας περιμένουμε να ξέρεις! Εσένα και την άλλη την @condios!

Εγώ για αυτό το μήνα έχω αγκαζάρει την 
@BlackCat και πάμε χεράκι χεράκι. Πως να χάσεις άμα πηγαίνεις με την αρχηγό? Μας έκανε και ποδαρικό η @tina21 βέβαια οποτε έχουμε ξεκινήσει με επιτυχίες!

οσο για το μουρλοκομειο που λέγεται @Παρασκευαιδου, εγώ έχω προαίσθημα ότι θα μείνεις μόνη σου έγκυος κοπελιά! Θα μπεις μια μέρα εδώ και θα μας πεις, κορίτσια δε θα το πιστέψετε, πάνω που ήμουν ετοιμη να ξεκινησω, να σου το θετικό τεστακι!

Αυτα είχα να πω για σημερις!

δεν εχω να βαλω καρδουλες αρα ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 

περιμενω αυριο νεοτερα, να δουμε ποσα προχωρησαν! εσυ ποτε εχεις υπαρηχο παλι; αυριο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Εμένα είναι η επέτειός μου ΑΛΛΑ προφανώς δεν το είπα για αυτό χαχαχαχα😁😁😁🤣🤣🤣

 

Είναι του Αγίου Συμεών προστάτη των εγκύων & των εμβρύων, των αγέννητων μωρών 🙏

Ε μετά από τόσα που άλλαξε η φίλη @twinkletwinlkleαν δεν είναι και αυτό σημαδιακό τι είναι??????

Εγώ είμαι  σίγουρη οτι αυτή είναι η τυχερή της 🥰

Υδροχοος είσαι εσύ καμάρι μου?

Που είναι το calendar @hope501να μας το θυμήσει να σου ευχηθούμε όλες μαζί δυνατά και να λάβεις όλη την θετική μας ενέργεια!!

Εδώ είμαι 😀 Τα γενέθλια της @Lucia79 τα θυμάμαι γιατί αρχικά νόμιζα πως έχει 2/4, δηλαδή νόμιζα κριαράκι και εκείνη, αλλά το φόρουμ τα δείχνει ανάποδα. Επομένως θα σας κάνω υπενθύμιση 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...