Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα! Εύχομαι σε όλες το συντομότερο το όνειρο μας να γίνει πραγματικότητα :-) Υπάρχει κάποια κοπέλα που έχει εμπειρία από επιτροπή ΚΕΠΑ ΠΑΤΡΑΣ; 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Jesabell είπε:

Εγω ξεκινησα παλι διέγερση με puregon αυτη τη φορα ( ειχα 3 καταψυξη) κι οταν αποψυχθήκαν δεν ειχα απόλυτες διαιρέσεις βλαστοκυστων κι αποφασίσαμε απο κοινού με το γιατρο να μη τα μεταφερουμε. Τωρα ξανα στο δρομο της διέγερσης... τι να πω; Απο το Σεπτέμβριο π μπηκα στο χορο της εξωσωματικης μονο ο Απρίλιος ηταν free (λογω εμβολίου) δεν υπαρχει μηνας που να μην εχω κανει διέγερση, φυσικούς, ετ, αχ!!!!!!!!

Εμπειρειες απο puregon δεκτές παρακαλω... 

Εμπιστοσύνη στον γιατρό μας κοριτσάκι μου! Θα το κάνει το θαύμα του! Θα το δεις! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια....359!!!! Θετικό και σε μένα!!! Δόξα το Θεό! Δεν ξέρω πως να αντιδράσω ακόμα...το βλέπω και το ξαναβλέπω... Μακάρι να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή 📅

@Litsadi--> 31/5

@N.Angel --> 14/6

@FAITH_--> 22/7

@Margitc--23/9

 

Ωοληψία ✌️

@Vasilique--> ?

@Ιωάννα28iwantababy-->2/6

@elena0212--> ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

 

--> Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou --> 2/6

@JNtina --> 2/6

@nikol88-->7/6

@Nansi 940 🥰

 

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

 

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Καλέ τι γίνετε; Τι όμορφα που μεγαλώνει η παρέα αυτή! @Olia4 @anastasia28@nikol88καλώς ορίσατε! Εύχομαι το όνειρό σας να μην αργήσει να πραγματοποιηθεί! Ο Θεός είναι μεγάλος και η ομάδα μας γουρλίδικη! Τα υπόλοιπα τα αναλαμβάνετε εσείς! 😃

@nikol88 σε περνάω στο πινακάκι για χοριακή κ αναμένουμε μεγάλο νούμερο ε!

@JNtina κοριτσάκι μου σε περιμένουμε! Εναγωνίως! Αν και το καφέ που είδες σήμερα μου κάνει για μια ωραιότατη εμφύτευση! Γερή κ δυνατή! 💚

Αχ, Απ το στόμα σου και στου θεού τ αφτί!! ❣️❣️❣️Ήδη νιώθω πολύ καλύτερα που ξέρω ότι κάποιες εκεί έξω νιώθουν και καταλαβαίνουν την αγωνία μου και ειλικρινά έχει απαλύνει λίγο το άγχος!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η geokou είπε:

Κορίτσια....359!!!! Θετικό και σε μένα!!! Δόξα το Θεό! Δεν ξέρω πως να αντιδράσω ακόμα...το βλέπω και το ξαναβλέπω... Μακάρι να πάνε όλα καλά!

Ελαααααα να γίνουν όλα θετικαααα !!! Συγχαρητήριαααα κοπέλα μου από εδώ κ πέρα μόνο χαρές ,σε 9 μήνες να έχεις το μωράκι σου αγκαλιά :-) 😉 μπράβο μπράβο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η anastasia28 είπε:

Καλημέρα σε όλες σας! Είμαι καινούρια στην ομάδα και αυτόν το μήνα ξεκινάω για πρώτη φορά την όλη διαδικασία! Δεν σας κρύβω πόσο άγχος νιώθω και φόβο μαζί μήπως δεν τα καταφέρουμε! Παίρνω δύναμη από την ιστορία της κάθε μιας ! Ευχομαι σε όλες μας να πραγματοποιηθεί το όνειρό μας κι αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός μας🙏

Καλώς ήρθες κοπέλα μου όλα θα γίνουν να μην ανχωνεσαι!!! Εύχομαι με την πρώτη να γίνεις μανούλα 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Olia4 είπε:

Να ξέρεις πόσο χάρηκα με τα νέα σου.... Και να ξέρεις πόσο θετικά σκεφτόμαστε για αυτόν τον γιατρό μετά τις επιτυχίες του!!!!! Είναι σημαντικό αυτό!!!! Πάμε με άλλη διάθεση!!! Να είσαι καλά κορίτσι μου!!!! 🥰

 

στις πριν 7 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Μας το λες συνέχεια και εχεις βαλεινκι εσυ το χερι σου για να του εχω τεραστια εμπιστοσύνη!!! ❤️ Πες μας νεα σου απο εδω και πέρα!!! Μολις δεις σάκο και ακουσεις καρδούλα!! 

@Olia4ολιακι η σειρα μας τωρα...😉😉😉❤️❤️❤️❤️❤️

 

Πριν μερικές μέρες έμαθα και για μια ακόμη γνωστή μου που είναι 3.5 μηνών έγκυος και είχε πάει στον ίδιο γιατρό και πέτυχε με την πρώτη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Jesabell είπε:

Εγω ξεκινησα παλι διέγερση με puregon αυτη τη φορα ( ειχα 3 καταψυξη) κι οταν αποψυχθήκαν δεν ειχα απόλυτες διαιρέσεις βλαστοκυστων κι αποφασίσαμε απο κοινού με το γιατρο να μη τα μεταφερουμε. Τωρα ξανα στο δρομο της διέγερσης... τι να πω; Απο το Σεπτέμβριο π μπηκα στο χορο της εξωσωματικης μονο ο Απρίλιος ηταν free (λογω εμβολίου) δεν υπαρχει μηνας που να μην εχω κανει διέγερση, φυσικούς, ετ, αχ!!!!!!!!

Εμπειρειες απο puregon δεκτές παρακαλω... 

Οι puregon είναι σαν τις gonal ? Γιατί εγώ έκανα γκοναλ να σου πω την αλήθεια!! Όπως και να έχει εύχομαι να τελειώσει σύντομα όλος αυτός ο δρόμος και να βρεθείς άμεσα στο δρόμο της μαμάς 😉 ότι καλύτερο κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η geokou είπε:

Κορίτσια....359!!!! Θετικό και σε μένα!!! Δόξα το Θεό! Δεν ξέρω πως να αντιδράσω ακόμα...το βλέπω και το ξαναβλέπω... Μακάρι να πάνε όλα καλά!

Άντε ντε! Εννοείται θετικό κ σ' εσένα! Συγχαρητήρια μικρή μου! Όλα να είναι ανέφελα κ όμορφα από εδώ κ πέρα! 💚

Κ στα δικά μας οι ελεύθερες που λένε! 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η geokou είπε:

Κορίτσια....359!!!! Θετικό και σε μένα!!! Δόξα το Θεό! Δεν ξέρω πως να αντιδράσω ακόμα...το βλέπω και το ξαναβλέπω... Μακάρι να πάνε όλα καλά!

🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉 Ρε τι χαμουλης είναι αυτός από θετικές χοριακες;;;;; συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου κι εμενα θετικό!!!! 9η μερα σημερα 111 το νούμερο μου!!!3 άσοι στο μανίκι μου!! Δε το πιστευω καθολου!!!!! 
Σας ευχαριστω ολες απο καρδιάς για τις προσευχές σας, τις ευχες σας και τις συμβουλές σας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η geokou είπε:

Κορίτσια....359!!!! Θετικό και σε μένα!!! Δόξα το Θεό! Δεν ξέρω πως να αντιδράσω ακόμα...το βλέπω και το ξαναβλέπω... Μακάρι να πάνε όλα καλά!

Μπραβο κοριτσακι μου!!!! Μαζι και στο θετικό ειμαστε!!!! Καλη συνεχεια να εχουμε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η geokou είπε:

Κορίτσια....359!!!! Θετικό και σε μένα!!! Δόξα το Θεό! Δεν ξέρω πως να αντιδράσω ακόμα...το βλέπω και το ξαναβλέπω... Μακάρι να πάνε όλα καλά!

Συγχαρητήρια. Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι κορίτσι. Μόνο χαρές από δω κ πέρα. 🥰🥰🥰Άντε να συνεχίζει το σερί....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η JNtina είπε:

Κοριτσάκια μου κι εμενα θετικό!!!! 9η μερα σημερα 111 το νούμερο μου!!!3 άσοι στο μανίκι μου!! Δε το πιστευω καθολου!!!!! 
Σας ευχαριστω ολες απο καρδιάς για τις προσευχές σας, τις ευχες σας και τις συμβουλές σας!!! 

Μπράβοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!! Γι αυτό να είσαι πιο αισιοδοξη από δω κ πέρα!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η JNtina είπε:

Κοριτσάκια μου κι εμενα θετικό!!!! 9η μερα σημερα 111 το νούμερο μου!!!3 άσοι στο μανίκι μου!! Δε το πιστευω καθολου!!!!! 
Σας ευχαριστω ολες απο καρδιάς για τις προσευχές σας, τις ευχες σας και τις συμβουλές σας!!! 

Δεν είχαμε καμία αμφιβολία! Μπράβο ρε κορίτσι μου! Σου αξίζει η τόση ευτυχία! Είναι η ανταμοιβή που λέω πως έρχεται αργά ή γρήγορα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Οι puregon είναι σαν τις gonal ? Γιατί εγώ έκανα γκοναλ να σου πω την αλήθεια!! Όπως και να έχει εύχομαι να τελειώσει σύντομα όλος αυτός ο δρόμος και να βρεθείς άμεσα στο δρόμο της μαμάς 😉 ότι καλύτερο κορίτσι μου!!

Ναι ναι είναι το ίδιο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Κοριτσάκια μου κι εμενα θετικό!!!! 9η μερα σημερα 111 το νούμερο μου!!!3 άσοι στο μανίκι μου!! Δε το πιστευω καθολου!!!!! 
Σας ευχαριστω ολες απο καρδιάς για τις προσευχές σας, τις ευχες σας και τις συμβουλές σας!!! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!μετο καλό σε 9μηνες να παρειά αγκαλιά το Μωρακι σου 🥰🥰

τι γίνεται κορίτσια;;;3 εγκυουλες σε ένα 24ωρο;;;; Φτου φτου

@Vasilique το πινακακι😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou --> 359 🥰

@JNtina --> 111 🥰

@nikol88-->7/6

@Nansi 940 🥰

 

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@geokou

@JNtina

 

Δεν σας προλαβαίνω λέμε! Άλλος με την βάρκα μας;;;

@elena0212 Θα χρειαστώ βοηθό στο τέλος! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Vasilique είπε:

 Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou --> 359 🥰

@JNtina --> 111 🥰

@nikol88-->7/6

@Nansi 940 🥰

 

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@geokou

@JNtina

 

Δεν σας προλαβαίνω λέμε! Άλλος με την βάρκα μας;;;

@elena0212 Θα χρειαστώ βοηθό στο τέλος! 😉

Θα σε ενημερώνω με pm όταν βλεπω ότι λειπεις 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Μπράβοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!! Γι αυτό να είσαι πιο αισιοδοξη από δω κ πέρα!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Θα προσπαθησω κοριτσι μου!!!! Μετα απο ολα αυτα που τυχαίνουν χάνεις την αισιοδοξία σου... σε ευχαριστω για τις συμβουλές!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Δεν είχαμε καμία αμφιβολία! Μπράβο ρε κορίτσι μου! Σου αξίζει η τόση ευτυχία! Είναι η ανταμοιβή που λέω πως έρχεται αργά ή γρήγορα ...

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου, ευχουλη μας με το τυχερό σου πινακακι!!! Σύντομα το όνομα σου να ειναι στη λίστα με τα ευχάριστα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβοοοοοο!!!!! Συγχαρητηρια @geokou @JNtina!!!!! Γουρλιδικο το θεματακι μας❣️❣️❣️❣️❣️Τελειο μηνες εγκυμοσύνες κοριτσια μου!!!! Στειλτε μπεμπεδόσκονη! 🎀🥰💝😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Συγχαρητήρια. Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι κορίτσι. Μόνο χαρές από δω κ πέρα. 🥰🥰🥰Άντε να συνεχίζει το σερί....

Μακαρι μπροστά να ειναι μονο χαρές!!!! Υγεια και χαρές μονο αυτο!!!! Σε ευχαριστω κοριτσι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η JNtina είπε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου, ευχουλη μας με το τυχερό σου πινακακι!!! Σύντομα το όνομα σου να ειναι στη λίστα με τα ευχάριστα!!! 

Θεέ ακούς;;; 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.... Τι ευχάριστα νέα βλέπω από τις χοριακες;;;; Μπράβο κορίτσια!!!!δώστε μας δύναμη. .. έκανα την ωοληψια...22 ωάρια.... Τώρα αναμονή .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Παρασκευούλα.Ξεκιναω σήμερα το φαρμακευτικό μου πρωτόκολλο.Πρωτος υπέρηχος 8 Μαϊου.Ευχομαι η δεύτερη ετ να είναι η τυχερή ♥️🙏♥️
    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...