Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Δεν το πιστεύω μπήκα σήμερα για να σας γράψω για ένα παρόμοιο περιστατικό.. 

 

Χθες πήγα στην γυναικολόγο μου σε ηρέμησε τοοοοοσοοο πολύ που κάνεις δεν είχε καταφέρει να το κάνει. 

Ας τα πάρουμε απ την αρχή αποτέλεσμα 80% χρωμοσωμικη ανωμαλία για αυτό και η κατάλληξη (το έμβρυο ήταν ενδομήτριο πολύ μικρό λόγο της ανωμαλία) και τώρα έρχομαι και πατάω στα πόδια και λέω για αυτό έγινε (αμαρτία αλλά καλύτερα που έγινε έτσι τώρα νωρίς) 

Πάμε στο δεύτερο μέρος όλες οι εξετάσεις μου καθαρές (καμια ενδομήτριωση , σύσφιξη , ωοθήκες ήταν λιγακι γυρισμένες και τις βάλανε στη θέση τους ) ,

Σπερμοδιαγραμμα το έλεγξε η γυναικολόγος μου λέγοντας μου "αμα μου έλεγες δεν θέλω να κάνω παιδί θα σου έλεγα να προσέξεις γιατί έχεις 15% πιθανότητες  να μείνεις έγκυος "(ένα ζευγάρι χωρίς κανένα θεμα έχει 20%) 

Θα πρέπει για κάνα 6μηνο να αφήσω τον όργανο μου να ηρεμήσει απ όλα αν ώστε να ξανακάνω εξωσωματική.  Αλλά μου έχει και τη λύση μου έδωσε βιταμίνες για εμενα και τον άντρα μου . Και εκεί στάθηκε η συζήτηση  ότι δεν ανηκουμε στα ζευγάρια που θα έπρεπε κατευθείαν να κάνουμε εξωσωματική χωρίς να πάρει ο άντρας μου βιταμίνες! Θεώρησε ότι το κέντρο θα έπρεπε πρώτα να δώσει βιταμίνες στον άντρα μου να μας αφήσει 6 μήνες και μετά να αποφασίζαμε να πηγαίναμε σε εξωσωματική κάτι που δεν έγινε ΠΟΤΕ ... βλέπετε τα λεφτά είναι γλυκά!!!! 

 

Περιμένω να πέσει η χοριακη ίσως να αργήσει μου είπε και ξεκινάω βιταμίνες.  Αφήνω μια περίοδο να ερθει και φυσικά ξεκινάμε προσπάθειες. 

Τωρα στο θέμα της εξωσωματικής σίγουρα θα πάω μετα από 6 μήνες πιο νωρις δεν θέλω με τίποτα. 

Τα γράφω ολα αυτά γιατί θέλω έστω και αν έχετε το παραμικρό ένστικτο ότι κάτι δε σας αρέσει στο κέντρο να το συζητήσετε και με κάποιον άλλον γιατρό που δεν είναι από εκεί. 

Όλα αυτά μόνο άγχος μου προκάλεσαν και σίγουρα με μπλόκαραν. 

Σας εύχομαι τα καλύτερα θα σας παρακολουθώ σιωπηλά :-*

Παρασκευαδακι χαρηκα που αναρρωνεις σιγα σιγα πολυ θετικο που δεν ηταν εξωμητριο κοριτσι μου κ πολυ ευχαριστα αυτα που σου ειπε η γυναικολογος . Ποτε δεν ξερεις 😉 σου στελνω τα φιλια μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

@BlackCat εμφανίσου καλή μου.............

Καλημέρα και καλό μήνα σε όλα τα κορίτσια.

Έχω μια τρελλή μέρα με κίνηση και άπειρη δουλειά, πήρα τηλέφωνο στις 11 στο εμβρυολογικό αλλά μου είπαν οτι είναι νωρίς, δεν έχουν ολοκληρωθει οι διαδικασίες και θα με καλέσουν αργότερα.

Εν ολίγοις δεν έχω ιδέα τι γίνεται..Είναι καλό αυτό, είναι κακό? Δεν ξέρω..

Δηλαδή πάμε για 6η μέρα σήμερα τι θα μου βάλουν στο τέλος αν ε΄χει προχωρήσει κανένα δηλαδή παιδί νηπιαγωγείου?

Το στομάχι μου είναι κόμπος..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα σε όλα τα κορίτσια.

Έχω μια τρελλή μέρα με κίνηση και άπειρη δουλειά, πήρα τηλέφωνο στις 11 στο εμβρυολογικό αλλά μου είπαν οτι είναι νωρίς, δεν έχουν ολοκληρωθει οι διαδικασίες και θα με καλέσουν αργότερα.

Εν ολίγοις δεν έχω ιδέα τι γίνεται..Είναι καλό αυτό, είναι κακό? Δεν ξέρω..

Δηλαδή πάμε για 6η μέρα σήμερα τι θα μου βάλουν στο τέλος αν ε΄χει προχωρήσει κανένα δηλαδή παιδί νηπιαγωγείου?

Το στομάχι μου είναι κόμπος..

 

Πως τις μετράς τις ημέρες? Πόσες μέρες ήταν τα έμβρυα? Ίσως να γίνει και κρυοσυντηρηση.  Εκεί γίνονται και πιο δυνατά..  ☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πως τις μετράς τις ημέρες? Πόσες μέρες ήταν τα έμβρυα? Ίσως να γίνει και κρυοσυντηρηση.  Εκεί γίνονται και πιο δυνατά..  ☺

Εσύ κοπέλα πόσο ημερών ήταν τα έμβρυα που έβαλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Εσύ κοπέλα πόσο ημερών ήταν τα έμβρυα που έβαλες;

Ωοληψια έκανα 01.09 και εμβρυομεταφορα  03.09 τα έμβρυα ήταν 2 ημερων 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα σε όλα τα κορίτσια.

Έχω μια τρελλή μέρα με κίνηση και άπειρη δουλειά, πήρα τηλέφωνο στις 11 στο εμβρυολογικό αλλά μου είπαν οτι είναι νωρίς, δεν έχουν ολοκληρωθει οι διαδικασίες και θα με καλέσουν αργότερα.

Εν ολίγοις δεν έχω ιδέα τι γίνεται..Είναι καλό αυτό, είναι κακό? Δεν ξέρω..

Δηλαδή πάμε για 6η μέρα σήμερα τι θα μου βάλουν στο τέλος αν ε΄χει προχωρήσει κανένα δηλαδή παιδί νηπιαγωγείου?

Το στομάχι μου είναι κόμπος..

 

Θύμισε μου ποια μέρα έκανες ωοληψια ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα σε όλα τα κορίτσια.

Έχω μια τρελλή μέρα με κίνηση και άπειρη δουλειά, πήρα τηλέφωνο στις 11 στο εμβρυολογικό αλλά μου είπαν οτι είναι νωρίς, δεν έχουν ολοκληρωθει οι διαδικασίες και θα με καλέσουν αργότερα.

Εν ολίγοις δεν έχω ιδέα τι γίνεται..Είναι καλό αυτό, είναι κακό? Δεν ξέρω..

Δηλαδή πάμε για 6η μέρα σήμερα τι θα μου βάλουν στο τέλος αν ε΄χει προχωρήσει κανένα δηλαδή παιδί νηπιαγωγείου?

Το στομάχι μου είναι κόμπος..

 

Μου αρέσει που δεν χάνεις το χιούμορ σου! Καλό είναι αυτό. Θα δεις που όλα θα πάνε καλά στο τέλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια ,χάθηκα λίγο 😌 ,είχαμε τρελούς σεισμούς εδώ αλλά έχουμε ηρεμίσει λιγάκι τώρα.Εμείς δυστυχώς δεν καταφέραμε εμφύτευση ,ευχομαι να τα καταφέρουμε την επόμενη φορά 🤗!Σας διάβασα λίγο βιαστικά γιατί ήταν πολλά ,τι ωραιες χοριακες είναι αυτές κοριτσια @Eva29 @Katerinaki83 @Massa συγχαρητήρια κοριτσαρες μου και με το καλο να ακούσετε καρδούλες , @blueocean Κορίτσι μην το βάλεις κάτω θα τα καταφέρουμε και εμείς και όλες 😊! @blackcat και @kk88 υπομονη έρχονται τα καλά νέα από τις βλαστοκυστες σας.. @Παρασκευαιδου κορίτσι μου λυπάμαι πολύ πάρε το χρόνο σου και μην το βάζεις κάτω ,εισαι δυνατή και φαίνεται!Δεν ξέρω αν ξέχασα καποια ,αν ναι συγνώμη και καλη επιτυχία και δύναμη σε όλες 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Frid είπε:

Γεια σας κοριτσια ,χάθηκα λίγο 😌 ,είχαμε τρελούς σεισμούς εδώ αλλά έχουμε ηρεμίσει λιγάκι τώρα.Εμείς δυστυχώς δεν καταφέραμε εμφύτευση ,ευχομαι να τα καταφέρουμε την επόμενη φορά 🤗!Σας διάβασα λίγο βιαστικά γιατί ήταν πολλά ,τι ωραιες χοριακες είναι αυτές κοριτσια @Eva29 @Katerinaki83 @Massa συγχαρητήρια κοριτσαρες μου και με το καλο να ακούσετε καρδούλες , @blueocean Κορίτσι μην το βάλεις κάτω θα τα καταφέρουμε και εμείς και όλες 😊! @blackcat και @kk88 υπομονη έρχονται τα καλά νέα από τις βλαστοκυστες σας.. @Παρασκευαιδου κορίτσι μου λυπάμαι πολύ πάρε το χρόνο σου και μην το βάζεις κάτω ,εισαι δυνατή και φαίνεται!Δεν ξέρω αν ξέχασα καποια ,αν ναι συγνώμη και καλη επιτυχία και δύναμη σε όλες 😘😘

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ! Εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας ! Και να μας πεις ευχάριστα σύντομα ! ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πως τις μετράς τις ημέρες? Πόσες μέρες ήταν τα έμβρυα? Ίσως να γίνει και κρυοσυντηρηση.  Εκεί γίνονται και πιο δυνατά..  ☺

@Παρασκευαιδου καλώς μας ήρθες πίσω κοριτσάκι. Ανασυντάξτε δυνάμεις και θα τα καταφέρετε όλα.

Με καταψυξη πάμε από την αρχή και μόνο με βλαστοκύστες, το ξέραμε αυτό εξ αρχής.

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Θύμισε μου ποια μέρα έκανες ωοληψια ;

@Katerinaki83 Σάββατο έκανα ωοληψία και Κυριακή με πήραν οτι γονιμοποιήθηκαν και τα 4.

στις πριν 41 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μου αρέσει που δεν χάνεις το χιούμορ σου! Καλό είναι αυτό. Θα δεις που όλα θα πάνε καλά στο τέλος!

Τι να κάνω ρε, έχω τρελλή μερα στη δουλειά έχω και το άγχος αυτό και κοντεύω να φρικάρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

@kk88καλημέρα κορίτσι μου ! Εσένα ποτέ θα σε ενημερώσουν για τα εμβρυακια σου ? Έχεις κανένα νέο ? 🤞🤞🤞😘😘😘

η @kk88 λογικά θα έχει ενημέρωση νωρίτερα απο μένα...χαχαχαχαχα και ας έκανε ωοληψία δυο μέρες αργότερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

η @kk88 λογικά θα έχει ενημέρωση νωρίτερα απο μένα...χαχαχαχαχα και ας έκανε ωοληψία δυο μέρες αργότερα..

Χαχαχα πάρε τηλέφωνο το μεσημέρι θα σε ενημερώσουν! Να μην έχει άγχος όλα σουπερ είναι αν κάτι δεν είχε πάει καλά θα στο είχαν πει ! Θα δεις 🤞♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα σε όλα τα κορίτσια.

Έχω μια τρελλή μέρα με κίνηση και άπειρη δουλειά, πήρα τηλέφωνο στις 11 στο εμβρυολογικό αλλά μου είπαν οτι είναι νωρίς, δεν έχουν ολοκληρωθει οι διαδικασίες και θα με καλέσουν αργότερα.

Εν ολίγοις δεν έχω ιδέα τι γίνεται..Είναι καλό αυτό, είναι κακό? Δεν ξέρω..

Δηλαδή πάμε για 6η μέρα σήμερα τι θα μου βάλουν στο τέλος αν ε΄χει προχωρήσει κανένα δηλαδή παιδί νηπιαγωγείου?

Το στομάχι μου είναι κόμπος..

 

Όλα καλά θα είναι και θα έχεις μια χαρά βλαστοκύστες 6ης μέρας. Κι εγώ τέτοια έμβρυα έβαλα κι όλα πήγαν μία χαρά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Χαχαχα πάρε τηλέφωνο το μεσημέρι θα σε ενημερώσουν! Να μην έχει άγχος όλα σουπερ είναι αν κάτι δεν είχε πάει καλά θα στο είχαν πει ! Θα δεις 🤞♥️

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Όλα καλά θα είναι και θα έχεις μια χαρά βλαστοκύστες 6ης μέρας. Κι εγώ τέτοια έμβρυα έβαλα κι όλα πήγαν μία χαρά....

Σας ευχαριστώ ρε κορίτσια από το άγχος μου έχω βάλει την αδερφή μου να με παίρνει τηλέφωνα να δει αν χτυπάει το κινητό..

Δεν είμαι καθόλου καλα΄..χαχαχαα🤪

6ης μέρα έμβρυο δεν έχω βάλει ποτέ, εχω μεταφέρει 3 ημερών =κουλούρα , μορίδια = κουλούρα , μια early βλαστοκύστη και μια 5ΒΒ.

Οι δυο τελευταίες παλίνδρομες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

η @kk88 λογικά θα έχει ενημέρωση νωρίτερα απο μένα...χαχαχαχαχα και ας έκανε ωοληψία δυο μέρες αργότερα..

Κορίτσι γεια σου μην αγχώνεσαι όλα καλά θα είναι αν δεν είχαν προχωρήσει θα το ξέρανε από χτες εμένα ο γιατρός μου στο κέντρο που ήμουν μου είχε πει ότι ενημερώνουν οι εμβρυολογοι κατά τις 3 το μεσημέρι γιατί έχουν και ωοληψιες και μετά ενημερώνουν για τα αλλά οκά θα είναι μια χαρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσι γεια σου μην αγχώνεσαι όλα καλά θα είναι αν δεν είχαν προχωρήσει θα το ξέρανε από χτες εμένα ο γιατρός μου στο κέντρο που ήμουν μου είχε πει ότι ενημερώνουν οι εμβρυολογοι κατά τις 3 το μεσημέρι γιατί έχουν και ωοληψιες και μετά ενημερώνουν για τα αλλά οκά θα είναι μια χαρα!!

Σε ευχαριστώ πολύ για το κουράγιο αλήθεια.

Τις πρώτες φορε΄ς δεν ήμουν έτσι, αλλα μετά τις σφαλιαρίτσες και ενώ κάθε φορά λέω έλα τώρα τα ξέρεις τα έχεις κάνει τόσες φορές be cool και δείχνω και cool τρομάρα μου, παθαίνω τρα λα λα λα στο τέλος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για το κουράγιο αλήθεια.

Τις πρώτες φορε΄ς δεν ήμουν έτσι, αλλα μετά τις σφαλιαρίτσες και ενώ κάθε φορά λέω έλα τώρα τα ξέρεις τα έχεις κάνει τόσες φορές be cool και δείχνω και cool τρομάρα μου, παθαίνω τρα λα λα λα στο τέλος!!

Ένα θα σου πω κ χώνεψέ το! Αυτά εκεί είναι τα παιδιά σου κ άρχισαν ήδη τα τερτίπια! Θυμήσου με! 😉🤞🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frid είπε:

Γεια σας κοριτσια ,χάθηκα λίγο 😌 ,είχαμε τρελούς σεισμούς εδώ αλλά έχουμε ηρεμίσει λιγάκι τώρα.Εμείς δυστυχώς δεν καταφέραμε εμφύτευση ,ευχομαι να τα καταφέρουμε την επόμενη φορά 🤗!Σας διάβασα λίγο βιαστικά γιατί ήταν πολλά ,τι ωραιες χοριακες είναι αυτές κοριτσια @Eva29 @Katerinaki83 @Massa συγχαρητήρια κοριτσαρες μου και με το καλο να ακούσετε καρδούλες , @blueocean Κορίτσι μην το βάλεις κάτω θα τα καταφέρουμε και εμείς και όλες 😊! @blackcat και @kk88 υπομονη έρχονται τα καλά νέα από τις βλαστοκυστες σας.. @Παρασκευαιδου κορίτσι μου λυπάμαι πολύ πάρε το χρόνο σου και μην το βάζεις κάτω ,εισαι δυνατή και φαίνεται!Δεν ξέρω αν ξέχασα καποια ,αν ναι συγνώμη και καλη επιτυχία και δύναμη σε όλες 😘😘

Μπράβο ρε κορίτσι! Έτσι θετικά σκεφτόμαστε μόνο! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Ναι πήγα για την αυχενική μου, τα μωράκια είναι πολύ καλά..σ ευχαριστώ πολύ για τις ευχές κ ανταποδίδω να έχεις 4 στα 4 βλαστοκυστες!!, 🙏Κ ο γιατρός μου πολύ ευχαριστημένος με τις μετρήσεις.. Περιμένω τώρα κ τα αποτελέσματα από την papp a για να το δέσουμε.. Μάλλον ένα αγόρι κ ένα κορίτσι έχουμε μας είπε ο έμβρυολογος αλλά ξέρεις τόσο νωρίς δεν είναι κ απόλυτα σίγουροι.. Εσύ τι κάνουν τα βλαστοκυστακια σου; έχεις νεότερα; 

Άριστα! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Ένα θα σου πω κ χώνεψέ το! Αυτά εκεί είναι τα παιδιά σου κ άρχισαν ήδη τα τερτίπια! Θυμήσου με! 😉🤞🏻

Εντάξει αν συμβεί αυτό θα έρθω να σου φέρω τόνους γλυκο!!

Και ας με κυνηγάει ο γιατρός σου!

Θα φέρω φορτηγό μερέντας ή οτι γουστάρεις να αδειάσει στην πόρτα σου!!!

🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Δεν το πιστεύω μπήκα σήμερα για να σας γράψω για ένα παρόμοιο περιστατικό.. 

 

Χθες πήγα στην γυναικολόγο μου σε ηρέμησε τοοοοοσοοο πολύ που κάνεις δεν είχε καταφέρει να το κάνει. 

Ας τα πάρουμε απ την αρχή αποτέλεσμα 80% χρωμοσωμικη ανωμαλία για αυτό και η κατάλληξη (το έμβρυο ήταν ενδομήτριο πολύ μικρό λόγο της ανωμαλία) και τώρα έρχομαι και πατάω στα πόδια και λέω για αυτό έγινε (αμαρτία αλλά καλύτερα που έγινε έτσι τώρα νωρίς) 

Πάμε στο δεύτερο μέρος όλες οι εξετάσεις μου καθαρές (καμια ενδομήτριωση , σύσφιξη , ωοθήκες ήταν λιγακι γυρισμένες και τις βάλανε στη θέση τους ) ,

Σπερμοδιαγραμμα το έλεγξε η γυναικολόγος μου λέγοντας μου "αμα μου έλεγες δεν θέλω να κάνω παιδί θα σου έλεγα να προσέξεις γιατί έχεις 15% πιθανότητες  να μείνεις έγκυος "(ένα ζευγάρι χωρίς κανένα θεμα έχει 20%) 

Θα πρέπει για κάνα 6μηνο να αφήσω τον όργανο μου να ηρεμήσει απ όλα αν ώστε να ξανακάνω εξωσωματική.  Αλλά μου έχει και τη λύση μου έδωσε βιταμίνες για εμενα και τον άντρα μου . Και εκεί στάθηκε η συζήτηση  ότι δεν ανηκουμε στα ζευγάρια που θα έπρεπε κατευθείαν να κάνουμε εξωσωματική χωρίς να πάρει ο άντρας μου βιταμίνες! Θεώρησε ότι το κέντρο θα έπρεπε πρώτα να δώσει βιταμίνες στον άντρα μου να μας αφήσει 6 μήνες και μετά να αποφασίζαμε να πηγαίναμε σε εξωσωματική κάτι που δεν έγινε ΠΟΤΕ ... βλέπετε τα λεφτά είναι γλυκά!!!! 

 

Περιμένω να πέσει η χοριακη ίσως να αργήσει μου είπε και ξεκινάω βιταμίνες.  Αφήνω μια περίοδο να ερθει και φυσικά ξεκινάμε προσπάθειες. 

Τωρα στο θέμα της εξωσωματικής σίγουρα θα πάω μετα από 6 μήνες πιο νωρις δεν θέλω με τίποτα. 

Τα γράφω ολα αυτά γιατί θέλω έστω και αν έχετε το παραμικρό ένστικτο ότι κάτι δε σας αρέσει στο κέντρο να το συζητήσετε και με κάποιον άλλον γιατρό που δεν είναι από εκεί. 

Όλα αυτά μόνο άγχος μου προκάλεσαν και σίγουρα με μπλόκαραν. 

Σας εύχομαι τα καλύτερα θα σας παρακολουθώ σιωπηλά :-*

Κορίτσι μου σίγουρα ήταν μια ανακούφιση αυτό...και καλύτερα που έγινε έτσι αφού είχε όντως πρόβλημα.

Να είσαι αισιόδοξη και να μην σταματήσεις ούτε μια μέρα να ελπίζεις! Στο λέω εγώ που δεν είμαι και ο πιο αισιόδοξος άνθρωπος στον κόσμο...και όμως ένα τσακ πριν την εξωσωματική τα καταφέραμε! 

Να είσαι καλά, να χαλαρώσεις και θα τα βρείτε όλα στην πορεία..

Σε φιλώ ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Μπράβο ρε κορίτσι! Έτσι θετικά σκεφτόμαστε μόνο! 💚

Μόνο θετικα,τα αρνητικά τα κάνουμε μάθημα για να είμαστε πιο προετοιμασμένες ,τα θετικα μας φέρνουν πιο κοντά στο στόχο μας 😁!!καλο μήνα κοριτσια και μόνο θετικα 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/9/2021 at 10:42 ΜΜ, ο/η PAPA EVA είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Ευχομαι σε όλες να αποκτήσετε σύντομα τα παιδακια σας και όσες είστε εγκυοι ευχομαι με μια τελειομηνη εγκυμοσύνη! Σήμερα πηρα την 1η μου θετική Χοριακη μετά από χρόνια προσπαθειων! Από το κέντρο μου είπαν ότι δεν χρειάζεται να κάνω επαναληπτική και ότι σε 2 εβδομάδες θα κάνω υπέρηχο. Εχω μεινει χωρίς γυναικολόγο-μαιευτηρα όμως γιατί σταμάτησα να πηγαινω στον παλιο μου. Λέω τον 1ο υπέρηχο να το κάνω στο κέντρο και παραλληλα ψάχνω για γιατρό.  Αν έχετε κάποιον να μου προτεινετε καλό μαιευτήρα στην Αθήνα και σε δημόσιο νοσοκομείο, παρακαλω στείλτε μου μήνυμα. Ευχαριστώ! 

Κορίτσι! Δεν ξέρεις πόσο χάρηκα! Είσαι από τις παλιές στο forum κ ακόμη μία περίπτωση που αποδεικνύει πως όταν κάτι το θέλουμε πάρα πολύ κάποια στιγμή θα καταφέρουμε να το αποκτήσουμε … Μπράβο! Εύχομαι μια όμορφη, ανέφελη κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Συγχαρητήρια! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...