Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου!!!!! Γιάννενα εδώ!!!!! Μένω στα Γιάννενα! Κ αποφάσισα να προχωρήσω σε αυτό τον όμορφο κ δύσκολο δρόμο της εξωσωματικής με τον κ. Ζηκ.... Στο δημόσιο νοσοκομείο!!!! Όπως σου είπε και η @Διόνηότι θες μας ρωτάς!!!!!! Όπως κ παλιότερα μέλη....

Μην περιμένεις να δεις καταστάσεις ιδιωτικης κλινικής!!! Και μην μπεις σε τέτοια σύγκριση.... Αλλά παρέχει το δημόσιο κ αλλά το ιδιωτικό!!! Να κοιτάξεις κ να επιλέξεις γιατρό!!!! Όπου κ να βρίσκεται!!!! Εγώ μπορώ να σου πω ότι θες για τον συγκεκριμένο!!!!! Μπορεί να έχει πολύ κόσμο όπως λες αλλά στην δουλειά του είναι άριστος!!!! Απλά το θέμα με τον κόσμο κ ότι έχει μόνο δύο φορές την εβδομάδα (εξωτερικό) ιατρείο ίσως δημιουργεί κάποια αναμονή... Όχι μεγάλη όμως ! Και όχι αναμονή σε θέμα ωοληψιας και διαδικασίας γενικότερα!!!! Καλή επιτυχία με όποιον κ να επιλέξεις!!!!! Ότι θες εμείς είμαστε εδώ!!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου, αποφάσισα ότι θα κάνω και μια επίσκεψη σε αυτόν, να τον γνωρίσω να μου πει την γνώμη του δεν έχω να χάσω κτ.. θα πάρω τηλ το απόγευμα να κλείσω ραντεβού 

Ευχαριστώ όλα τα κορίτσια για τις πολύτιμες πληροφορίες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Ναι πήγα για την αυχενική μου, τα μωράκια είναι πολύ καλά..σ ευχαριστώ πολύ για τις ευχές κ ανταποδίδω να έχεις 4 στα 4 βλαστοκυστες!!, 🙏Κ ο γιατρός μου πολύ ευχαριστημένος με τις μετρήσεις.. Περιμένω τώρα κ τα αποτελέσματα από την papp a για να το δέσουμε.. Μάλλον ένα αγόρι κ ένα κορίτσι έχουμε μας είπε ο έμβρυολογος αλλά ξέρεις τόσο νωρίς δεν είναι κ απόλυτα σίγουροι.. Εσύ τι κάνουν τα βλαστοκυστακια σου; έχεις νεότερα; 

Μπράβο ρεεεε τι ωραία..Τέλεια..🧡

Γερά να είναι ότι και αν είναι..

Όχι ακόμα περιμένω τηλ. Αν δεν με πάρουν σήμερα θα πάρω αύριο το πρωί να μάθω..

Σε ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

 

Σκέφτηκα και το no news good news

Σκέφτηκα δεν προχώρησε κανένα και με ξέχασαν να μου το πουν μη με μαυρίσουν

Σκέφτηκα εμεινε ενα καψερό και πάει κούτσα κούτσα και περιμένουν να δουν

Εν ολίγοις έκαψα στην σκέψη

Ναι αν δεν έχω σύντομα νέα γιατί και την Κυριακή μεσημέρι με ενημε΄ρωσαν θα πάρω εγώ αλλά φοβάμαι και λίγο 😁

Συνήθως όταν δεν παίρνουν τηλέφωνο συμβαίνει το αντίθετο τα νέα είναι πολύ καλά και όλα τα έμβρυα προχωράνε.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tvz είπε:

Ναι πήγα για την αυχενική μου, τα μωράκια είναι πολύ καλά..σ ευχαριστώ πολύ για τις ευχές κ ανταποδίδω να έχεις 4 στα 4 βλαστοκυστες!!, 🙏Κ ο γιατρός μου πολύ ευχαριστημένος με τις μετρήσεις.. Περιμένω τώρα κ τα αποτελέσματα από την papp a για να το δέσουμε.. Μάλλον ένα αγόρι κ ένα κορίτσι έχουμε μας είπε ο έμβρυολογος αλλά ξέρεις τόσο νωρίς δεν είναι κ απόλυτα σίγουροι.. Εσύ τι κάνουν τα βλαστοκυστακια σου; έχεις νεότερα; 

Τι τέλεια κορίτσι μου γλυκό ♥️♥️♥️ φανταστικά νέα ! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Συνήθως όταν δεν παίρνουν τηλέφωνο συμβαίνει το αντίθετο τα νέα είναι πολύ καλά και όλα τα έμβρυα προχωράνε.... 

Τώρα εσένα που σε διαβάζω χρόνια και εδώ και στο parents και σε θαυμάζω για το πείσμα και την επιμονή σου πόσα σε ευχαριστώ να πω μου λες???

Πολλά λοιπόν γιατί μου δίνεις θάρρος οπως και όλα τα  κορίτσια σε αυτή την όμορφη και γουρλίδικη 🧡ομάδα..

Με το καλό το μωρό σου  🧡

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου, αποφάσισα ότι θα κάνω και μια επίσκεψη σε αυτόν, να τον γνωρίσω να μου πει την γνώμη του δεν έχω να χάσω κτ.. θα πάρω τηλ το απόγευμα να κλείσω ραντεβού 

Ευχαριστώ όλα τα κορίτσια για τις πολύτιμες πληροφορίες!!! 

Ακριβώς δεν έχεις κάτι να χάσεις!!!!! Τον βλέπεις .... (Ίσως σου φανεί κάπως βέβαια την πρώτη φορά) ....θα δεις ποιος γιατρός σου ταιριάζει !!!!!! Ότι θες στο ξανά λέω εμείς είμαστε εδώ.... Περιμένουμε νεακια σου!!!!!! 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Εμ δεν με έχουν πάρει τηλέφωνο ακόμα..

Μου είχαν πει Πεμπτη / Παρασκευή και τώρα έχω αρχίσει λίγο και τρελαίνομαι..😵

Οτι σενάριο μπορεί να υπάρξει το έχω κάνει..

Ρε μην τρελενεσαι παρτους αυριο εσυ πουλακι μου. Ξερεις πολυ καλα οτι αυτοι ειναι ολοι στο δικο τους κοσμο😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Τώρα εσένα που σε διαβάζω χρόνια και εδώ και στο parents και σε θαυμάζω για το πείσμα και την επιμονή σου πόσα σε ευχαριστώ να πω μου λες???

Πολλά λοιπόν γιατί μου δίνεις θάρρος οπως και όλα τα  κορίτσια σε αυτή την όμορφη και γουρλίδικη 🧡ομάδα..

Με το καλό το μωρό σου  🧡

 

Κοριτσάκι μου με συγκινεις..... Χαίρομαι αν δίνω έστω και λίγο θετική ενέργεια και καλά vibes στην ομάδα... Τις τελευταίες μέρες Σας διαβάζω και χαίρομαι απίστευτα με τις επιτυχίες σας... Φαίνεται ότι όλες είστε μαχήτριες και όταν δεν το βάζετε κάτω έρχεται το πολυπόθητο όπως συνέβη και σε μένα. Εγώ διανύω τον έβδομο μήνα τώρα Ελπίζω να καταφέρω να πάω όσο μακρύτερα γίνεται και να βγει η μπέμπα μου γερή.. να απολαύσετε το ταξίδι βήμα-βήμα αυτή είναι η συμβουλή μου και προσπαθήστε να αποβάλετε όσο γίνεται το άγχος γιατί αυτές οι στιγμές δεν ξαναγυρίζουν πίσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι και εγώ εδώ κλασικά αργά με τις απορίες μου 😏 λοιπόν έχω πάλι απορίες...ετοιμάζομαι για ωοληψία από Δευτέρα πρώτα ο Θεός και η γιατρός μου μου είπε ότι θα χρειαστεί να δώσω σχεδόν τα μισά χρήματα στο κέντρο μόνο που εγώ θα κάνω 3 συνολικά ωοληψίες. Εσείς πότε πληρώνεται άν επιτρέπεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Να 'μαι και εγώ εδώ κλασικά αργά με τις απορίες μου 😏 λοιπόν έχω πάλι απορίες...ετοιμάζομαι για ωοληψία από Δευτέρα πρώτα ο Θεός και η γιατρός μου μου είπε ότι θα χρειαστεί να δώσω σχεδόν τα μισά χρήματα στο κέντρο μόνο που εγώ θα κάνω 3 συνολικά ωοληψίες. Εσείς πότε πληρώνεται άν επιτρέπεται;

Γεια σου κορίτσι μου....εγώ δεν έκανα συνεχόμενες ωοληψιες, αλλά κάθε φορά εξοφλουσα την ωοληψια την ημέρα που την έκανα.....εσείς έχετε συμφωνήσει φαντάζομαι μια τιμή και για τις 3 σωστά???αν είναι έτσι γιατί θέλει τόσα χρήματα από την πρώτη ωοληψια????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Γεια σου κορίτσι μου....εγώ δεν έκανα συνεχόμενες ωοληψιες, αλλά κάθε φορά εξοφλουσα την ωοληψια την ημέρα που την έκανα.....εσείς έχετε συμφωνήσει φαντάζομαι μια τιμή και για τις 3 σωστά???αν είναι έτσι γιατί θέλει τόσα χρήματα από την πρώτη ωοληψια????

Έλα ντε και κάτι μου είπε ότι κάναμε πακέτο και έτσι θα μας βγει ποιό οικονομικό αλλά τώρα τελευταία στιγμή μου το ξεφουρνεισε ότι θα δώσω πάνω από χιλιάρικο από την πρώτη ωοληψία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου και καλο μήνα.. Τελικά μέσα στον επόμενο μήνα θα κάνω 2 ραντεβού σε 2 διαφορετικούς γιατρούς.. Αυτό που μου κάνει εντύπωσή είναι περισσότερα κορίτσια γνωρίζουν τον γιατρό στο δημόσιο στα Γιάννενα!! 

Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν πριν την εξωσωματική πρέπει νσ κάνεις υστετοσκοπηση, ή αν ήταν καλό να γίνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Έλα ντε και κάτι μου είπε ότι κάναμε πακέτο και έτσι θα μας βγει ποιό οικονομικό αλλά τώρα τελευταία στιγμή μου το ξεφουρνεισε ότι θα δώσω πάνω από χιλιάρικο από την πρώτη ωοληψία!!!

Μάλιστα.......πάνω από χιλιάρικο κιόλας?????? Ρε αυτά τα λέμε όμως από την αρχή όχι τελευταία στιγμή.....το φυσιολογικό θα ήταν να τα παίρνει τμηματικά μέχρι και την τελευταία ωοληψια.....αλλά ότι θέλουν ζητάνε.....

Ευτυχώς ο δικός μου γιατρός δεν είναι καθόλου παραδοπιστος.....σκέψου έκανα ωοληψια πλήρωσα την μονάδα και τα δικά του μου είπε όλα μαζί στην μεταφορά τον επόμενο μήνα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Έλα ντε και κάτι μου είπε ότι κάναμε πακέτο και έτσι θα μας βγει ποιό οικονομικό αλλά τώρα τελευταία στιγμή μου το ξεφουρνεισε ότι θα δώσω πάνω από χιλιάρικο από την πρώτη ωοληψία!!!

Πόσο κάνει δηλ ρε κορίτσι μου η ωοληψια στο κέντρο που είσαι; στο δικό μου ας πούμε είναι 1200 κ τα έδωσα μετά την ωοληψια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Μάλιστα.......πάνω από χιλιάρικο κιόλας?????? Ρε αυτά τα λέμε όμως από την αρχή όχι τελευταία στιγμή.....το φυσιολογικό θα ήταν να τα παίρνει τμηματικά μέχρι και την τελευταία ωοληψια.....αλλά ότι θέλουν ζητάνε.....

Ευτυχώς ο δικός μου γιατρός δεν είναι καθόλου παραδοπιστος.....σκέψου έκανα ωοληψια πλήρωσα την μονάδα και τα δικά του μου είπε όλα μαζί στην μεταφορά τον επόμενο μήνα......

Δεν το πιστεύω μπήκα σήμερα για να σας γράψω για ένα παρόμοιο περιστατικό.. 

 

Χθες πήγα στην γυναικολόγο μου σε ηρέμησε τοοοοοσοοο πολύ που κάνεις δεν είχε καταφέρει να το κάνει. 

Ας τα πάρουμε απ την αρχή αποτέλεσμα 80% χρωμοσωμικη ανωμαλία για αυτό και η κατάλληξη (το έμβρυο ήταν ενδομήτριο πολύ μικρό λόγο της ανωμαλία) και τώρα έρχομαι και πατάω στα πόδια και λέω για αυτό έγινε (αμαρτία αλλά καλύτερα που έγινε έτσι τώρα νωρίς) 

Πάμε στο δεύτερο μέρος όλες οι εξετάσεις μου καθαρές (καμια ενδομήτριωση , σύσφιξη , ωοθήκες ήταν λιγακι γυρισμένες και τις βάλανε στη θέση τους ) ,

Σπερμοδιαγραμμα το έλεγξε η γυναικολόγος μου λέγοντας μου "αμα μου έλεγες δεν θέλω να κάνω παιδί θα σου έλεγα να προσέξεις γιατί έχεις 15% πιθανότητες  να μείνεις έγκυος "(ένα ζευγάρι χωρίς κανένα θεμα έχει 20%) 

Θα πρέπει για κάνα 6μηνο να αφήσω τον όργανο μου να ηρεμήσει απ όλα αν ώστε να ξανακάνω εξωσωματική.  Αλλά μου έχει και τη λύση μου έδωσε βιταμίνες για εμενα και τον άντρα μου . Και εκεί στάθηκε η συζήτηση  ότι δεν ανηκουμε στα ζευγάρια που θα έπρεπε κατευθείαν να κάνουμε εξωσωματική χωρίς να πάρει ο άντρας μου βιταμίνες! Θεώρησε ότι το κέντρο θα έπρεπε πρώτα να δώσει βιταμίνες στον άντρα μου να μας αφήσει 6 μήνες και μετά να αποφασίζαμε να πηγαίναμε σε εξωσωματική κάτι που δεν έγινε ΠΟΤΕ ... βλέπετε τα λεφτά είναι γλυκά!!!! 

 

Περιμένω να πέσει η χοριακη ίσως να αργήσει μου είπε και ξεκινάω βιταμίνες.  Αφήνω μια περίοδο να ερθει και φυσικά ξεκινάμε προσπάθειες. 

Τωρα στο θέμα της εξωσωματικής σίγουρα θα πάω μετα από 6 μήνες πιο νωρις δεν θέλω με τίποτα. 

Τα γράφω ολα αυτά γιατί θέλω έστω και αν έχετε το παραμικρό ένστικτο ότι κάτι δε σας αρέσει στο κέντρο να το συζητήσετε και με κάποιον άλλον γιατρό που δεν είναι από εκεί. 

Όλα αυτά μόνο άγχος μου προκάλεσαν και σίγουρα με μπλόκαραν. 

Σας εύχομαι τα καλύτερα θα σας παρακολουθώ σιωπηλά :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Δεν το πιστεύω μπήκα σήμερα για να σας γράψω για ένα παρόμοιο περιστατικό.. 

 

Χθες πήγα στην γυναικολόγο μου σε ηρέμησε τοοοοοσοοο πολύ που κάνεις δεν είχε καταφέρει να το κάνει. 

Ας τα πάρουμε απ την αρχή αποτέλεσμα 80% χρωμοσωμικη ανωμαλία για αυτό και η κατάλληξη (το έμβρυο ήταν ενδομήτριο πολύ μικρό λόγο της ανωμαλία) και τώρα έρχομαι και πατάω στα πόδια και λέω για αυτό έγινε (αμαρτία αλλά καλύτερα που έγινε έτσι τώρα νωρίς) 

Πάμε στο δεύτερο μέρος όλες οι εξετάσεις μου καθαρές (καμια ενδομήτριωση , σύσφιξη , ωοθήκες ήταν λιγακι γυρισμένες και τις βάλανε στη θέση τους ) ,

Σπερμοδιαγραμμα το έλεγξε η γυναικολόγος μου λέγοντας μου "αμα μου έλεγες δεν θέλω να κάνω παιδί θα σου έλεγα να προσέξεις γιατί έχεις 15% πιθανότητες  να μείνεις έγκυος "(ένα ζευγάρι χωρίς κανένα θεμα έχει 20%) 

Θα πρέπει για κάνα 6μηνο να αφήσω τον όργανο μου να ηρεμήσει απ όλα αν ώστε να ξανακάνω εξωσωματική.  Αλλά μου έχει και τη λύση μου έδωσε βιταμίνες για εμενα και τον άντρα μου . Και εκεί στάθηκε η συζήτηση  ότι δεν ανηκουμε στα ζευγάρια που θα έπρεπε κατευθείαν να κάνουμε εξωσωματική χωρίς να πάρει ο άντρας μου βιταμίνες! Θεώρησε ότι το κέντρο θα έπρεπε πρώτα να δώσει βιταμίνες στον άντρα μου να μας αφήσει 6 μήνες και μετά να αποφασίζαμε να πηγαίναμε σε εξωσωματική κάτι που δεν έγινε ΠΟΤΕ ... βλέπετε τα λεφτά είναι γλυκά!!!! 

 

Περιμένω να πέσει η χοριακη ίσως να αργήσει μου είπε και ξεκινάω βιταμίνες.  Αφήνω μια περίοδο να ερθει και φυσικά ξεκινάμε προσπάθειες. 

Τωρα στο θέμα της εξωσωματικής σίγουρα θα πάω μετα από 6 μήνες πιο νωρις δεν θέλω με τίποτα. 

Τα γράφω ολα αυτά γιατί θέλω έστω και αν έχετε το παραμικρό ένστικτο ότι κάτι δε σας αρέσει στο κέντρο να το συζητήσετε και με κάποιον άλλον γιατρό που δεν είναι από εκεί. 

Όλα αυτά μόνο άγχος μου προκάλεσαν και σίγουρα με μπλόκαραν. 

Σας εύχομαι τα καλύτερα θα σας παρακολουθώ σιωπηλά :-*

Που είσαι καλή μου.....σε περιμέναμε...... χαίρομαι που είσαι καλύτερα......θα τα πάτε βήμα βήμα αυτή την φορά και σας εύχομαι να μην χρειαστεί να φτάσετε πάλι στην εξωσωματική........όσο για αυτό που σου συνέβη σίγουρα έγινε σε καλύτερο σημείο από ότι θα μπορούσε να γίνει μελλοντικά.....ήταν αρχή και αυτό βοήθησε...... σκέψου να γινόταν στην αυχενική διαφάνεια.......????

Ξεκουράσου βαστά γερά, πάρε τον χρόνο σου...πάρτε τις βιταμίνες σας και όλα θα πάνε καλά θα το δεις!!!!

Σου στέλνω την αγάπη μου και μια τεράστια αγκαλιά!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Δεν το πιστεύω μπήκα σήμερα για να σας γράψω για ένα παρόμοιο περιστατικό.. 

 

Χθες πήγα στην γυναικολόγο μου σε ηρέμησε τοοοοοσοοο πολύ που κάνεις δεν είχε καταφέρει να το κάνει. 

Ας τα πάρουμε απ την αρχή αποτέλεσμα 80% χρωμοσωμικη ανωμαλία για αυτό και η κατάλληξη (το έμβρυο ήταν ενδομήτριο πολύ μικρό λόγο της ανωμαλία) και τώρα έρχομαι και πατάω στα πόδια και λέω για αυτό έγινε (αμαρτία αλλά καλύτερα που έγινε έτσι τώρα νωρίς) 

Πάμε στο δεύτερο μέρος όλες οι εξετάσεις μου καθαρές (καμια ενδομήτριωση , σύσφιξη , ωοθήκες ήταν λιγακι γυρισμένες και τις βάλανε στη θέση τους ) ,

Σπερμοδιαγραμμα το έλεγξε η γυναικολόγος μου λέγοντας μου "αμα μου έλεγες δεν θέλω να κάνω παιδί θα σου έλεγα να προσέξεις γιατί έχεις 15% πιθανότητες  να μείνεις έγκυος "(ένα ζευγάρι χωρίς κανένα θεμα έχει 20%) 

Θα πρέπει για κάνα 6μηνο να αφήσω τον όργανο μου να ηρεμήσει απ όλα αν ώστε να ξανακάνω εξωσωματική.  Αλλά μου έχει και τη λύση μου έδωσε βιταμίνες για εμενα και τον άντρα μου . Και εκεί στάθηκε η συζήτηση  ότι δεν ανηκουμε στα ζευγάρια που θα έπρεπε κατευθείαν να κάνουμε εξωσωματική χωρίς να πάρει ο άντρας μου βιταμίνες! Θεώρησε ότι το κέντρο θα έπρεπε πρώτα να δώσει βιταμίνες στον άντρα μου να μας αφήσει 6 μήνες και μετά να αποφασίζαμε να πηγαίναμε σε εξωσωματική κάτι που δεν έγινε ΠΟΤΕ ... βλέπετε τα λεφτά είναι γλυκά!!!! 

 

Περιμένω να πέσει η χοριακη ίσως να αργήσει μου είπε και ξεκινάω βιταμίνες.  Αφήνω μια περίοδο να ερθει και φυσικά ξεκινάμε προσπάθειες. 

Τωρα στο θέμα της εξωσωματικής σίγουρα θα πάω μετα από 6 μήνες πιο νωρις δεν θέλω με τίποτα. 

Τα γράφω ολα αυτά γιατί θέλω έστω και αν έχετε το παραμικρό ένστικτο ότι κάτι δε σας αρέσει στο κέντρο να το συζητήσετε και με κάποιον άλλον γιατρό που δεν είναι από εκεί. 

Όλα αυτά μόνο άγχος μου προκάλεσαν και σίγουρα με μπλόκαραν. 

Σας εύχομαι τα καλύτερα θα σας παρακολουθώ σιωπηλά :-*

Κορίτσι μου γλυκό, γρήγορη ανάρρωση εύχομαι ! Πόσο δίκιο έχεις με αυτά που γράφεις, χαίρομαι που ανέβηκες και έχεις ήδη πλάνα για το πώς θα προχωρήσετε... Με το καλό να ξεκινήσετε τις προσπάθειες σας και αναμένουμε σύντομα ευχάριστα νέα ♥️🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα ! 

Έχω τα τελευταία δύο βράδια πολλά πονακια και ενοχλήσεις στη μήτρα που τις νιώθω σαν τσιμπιματα, τραβήγματα και πονακια! Εχτές το βράδυ δεν μπορούσα να κοιμηθώ ένιωθα σαν να γίνονται και συσπάσεις κι όλας ήταν έντονο ! Τώρα το πρωί έχω έναν μόνιμο πόνο στη μέση πίσω σαν περιόδου. Είναι φυσιολογικό? Έχω αγχωθει πάρα πολύ και στεναχωρηθει ! Φοβάμαι μήπως δεν είναι καλό... Δεν ξέρω έχω τρελαθεί ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια καλημέρα ! 

Έχω τα τελευταία δύο βράδια πολλά πονακια και ενοχλήσεις στη μήτρα που τις νιώθω σαν τσιμπιματα, τραβήγματα και πονακια! Εχτές το βράδυ δεν μπορούσα να κοιμηθώ ένιωθα σαν να γίνονται και συσπάσεις κι όλας ήταν έντονο ! Τώρα το πρωί έχω έναν μόνιμο πόνο στη μέση πίσω σαν περιόδου. Είναι φυσιολογικό? Έχω αγχωθει πάρα πολύ και στεναχωρηθει ! Φοβάμαι μήπως δεν είναι καλό... Δεν ξέρω έχω τρελαθεί ! 

Πολύ φυσιολογικό είναι ευακι μου το είχα στον μικρό μου , μεγαλώνει η μήτρα:-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Που είσαι καλή μου.....σε περιμέναμε...... χαίρομαι που είσαι καλύτερα......θα τα πάτε βήμα βήμα αυτή την φορά και σας εύχομαι να μην χρειαστεί να φτάσετε πάλι στην εξωσωματική........όσο για αυτό που σου συνέβη σίγουρα έγινε σε καλύτερο σημείο από ότι θα μπορούσε να γίνει μελλοντικά.....ήταν αρχή και αυτό βοήθησε...... σκέψου να γινόταν στην αυχενική διαφάνεια.......????

Ξεκουράσου βαστά γερά, πάρε τον χρόνο σου...πάρτε τις βιταμίνες σας και όλα θα πάνε καλά θα το δεις!!!!

Σου στέλνω την αγάπη μου και μια τεράστια αγκαλιά!!!!!!

Έπεσα έκλεψα αλλά συνάντησα ανθρώπους γιατρούς που με βοήθησαν, κατευθείαν με είδε ψυχολόγος κάνω αρωματοθεραπεια και η γυναικολόγος με τόσο όμορφα λόγια μου έδωσε το κίνητρο να σηκωθώ. 

Σε καμία περίπτωση δεν θα ήθελα να φτάσω 12 εβδομάδας και να έπρεπε  να πάρω εγώ αυτή την απόφαση σε αντίθεση με τωρα που έγινε από την φύση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Apol είπε:

Πόσο κάνει δηλ ρε κορίτσι μου η ωοληψια στο κέντρο που είσαι; στο δικό μου ας πούμε είναι 1200 κ τα έδωσα μετά την ωοληψια 

Σου στέλνω προσωπικό μήνυμα κορίτσι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έπεσα έκλεψα αλλά συνάντησα ανθρώπους γιατρούς που με βοήθησαν, κατευθείαν με είδε ψυχολόγος κάνω αρωματοθεραπεια και η γυναικολόγος με τόσο όμορφα λόγια μου έδωσε το κίνητρο να σηκωθώ. 

Σε καμία περίπτωση δεν θα ήθελα να φτάσω 12 εβδομάδας και να έπρεπε  να πάρω εγώ αυτή την απόφαση σε αντίθεση με τωρα που έγινε από την φύση. 

Χαίρομαι που σε ακούω καλά θα περάσει σύντομα ο καιρός και εννοείται να προσπαθήσεις μόνη σου η εξωσωματική είναι η τελευταία λύση .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πολύ φυσιολογικό είναι ευακι μου το είχα στον μικρό μου , μεγαλώνει η μήτρα:-) 

Μακάρι να είναι από αυτό ! Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έπεσα έκλεψα αλλά συνάντησα ανθρώπους γιατρούς που με βοήθησαν, κατευθείαν με είδε ψυχολόγος κάνω αρωματοθεραπεια και η γυναικολόγος με τόσο όμορφα λόγια μου έδωσε το κίνητρο να σηκωθώ. 

Σε καμία περίπτωση δεν θα ήθελα να φτάσω 12 εβδομάδας και να έπρεπε  να πάρω εγώ αυτή την απόφαση σε αντίθεση με τωρα που έγινε από την φύση. 

Το εχω περασει κι εγω κοριτσι μου και σε καταλαβαινω!!! Χαιρομαι που συνεχιζεις και προχωράς γιατι ετσι άλλωστε πρεπει να κανουμε!!! Τα φιλια μου, ξεκουρασου και προσεχε τον εαυτό σου!!! 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έπεσα έκλεψα αλλά συνάντησα ανθρώπους γιατρούς που με βοήθησαν, κατευθείαν με είδε ψυχολόγος κάνω αρωματοθεραπεια και η γυναικολόγος με τόσο όμορφα λόγια μου έδωσε το κίνητρο να σηκωθώ. 

Σε καμία περίπτωση δεν θα ήθελα να φτάσω 12 εβδομάδας και να έπρεπε  να πάρω εγώ αυτή την απόφαση σε αντίθεση με τωρα που έγινε από την φύση. 

Καλημέρα αυτός είναι ο τρόπος οι δυνατές γυναίκες να ξεπερνάνε τα άσχημα, τώρα που έμαθες το πρόβλημα ξέρεις και πως να το ξεπεράσεις ποιό εύκολα και πολύ καλά κάνεις και στοχεύεις στο μέλλον, είσαι μαχήτρια όταν είσαι έτοιμη συνεχίζεις ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...