Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η blueocean είπε:

παρομοίως...ψες τη νύχτα αγχώθηκα γιατί μετά απο λίγο που το έβαλα ήθελα πιπί μου και αγχώθηκα οτι δεν θα το έχει απορροφήσει ο οργανισμός....έχει καμιά άλλη αυτό με τη συχνοουρία? Είναι φυσιολογικό? έχει ξεπρηστεί και το στήθος και μ' έχει πιάσει κατάθλιψη 😪

Μια από τα ίδια ,συχνοουρία φουλ ειδικά απόγευμα βράδυ σαν να κρατιέμαι όλη μέρα και μετά εξορίζομαι απο τα φάρμακα έτσι νιώθω ,το στήθος με έχει προβληματίσει και εμενα μια δυο φορές αλλά εμενα δεν πρηστικε  καν ,λίγο πιο ευαίσθητο μόνο είναι αλλά αν δεν ψαχνόμουν δεν θα το ένιωθα .Δεν το βάζουμε κάτω έχουμε ακόμα καιρό μπροστά μας όποτε τώρα ας μη στεναχωριόμαστε για τίποτα ναι ;ολα θα πάνε καλά 😊😘😘 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Αααα μπα. Νομίζω μετά τη χοριακη (ειδικά αν είναι θετική) τα άγχη μεγαλώνουν … κ αν κρίνω κ απ τους γονεις μου, δεν τελειώνουν ποτε 😂😂😂

Όντως προπόνηση κάνουμε μάλλον τώρα 😁😱😂😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Frid είπε:

Όντως προπόνηση κάνουμε μάλλον τώρα 😁😱😂😘😘

Εγώ δεν έχω τίποτα συμπτώματα λίγο το στήθος αλλά θα είναι από την ένεση προγεστερονης που μου έκαναν εχθές.είναι και ακόμα νωρις είμαι δεύτερη μέρα .Όταν είχα θετικό αποτέλεσμα είχα και εγώ συχνοουρία  και στην έβδομη μέρα λίγα καφέ στο σκούπισμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@Margitc 23/9

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

@kk88 ?

@Lucia79 ?

@Luna777 ?

@BlackCat ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

 

@elena0212 ?

@angel35 ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz1358 🥰 

@Παρασκευαιδου  127 🥰

@blueocean 24/9

@Frid 25/9

@Eva29 28/9

@Katerinaki83 ?

Αρχίζω να πιστεύω πως είμαι περισσότερο γουρλού δια της απουσίας μου! Καλέ τι γίνεται εδώ μέσα;;; Τι κινητικότητα είναι αυτή;;; Καταρχάς σας ζητώ συγνώμη που αργώ να απαντήσω αλλά έχω κ εγώ μέσα μου έντονη κινητικότητα! Οι ναυτίες δηλώνουν καθημερινά παρουσία ... Φάση είναι θα περάσει! Έχουμε να παίξουμε σε πολλές πίστες ακόμη! 🙃 

Να συγχαρώ όλα τα κορίτσια που το παλεύουν ξανά κ ξανά κ δεν τα παρατούν! Τα καλά κόποις κτώνται ως γνωστόν! Καλή αρχή λοιπόν σε όλες όσες ετοιμάζονται! Το φθινόπωρο εξάλλου είναι μία ιδανική εποχή για να θέσουμε αποφάσεις για νέα ξεκινήματα! 😉

@Παρασκευαιδου εμείς όλες σου το λέγαμε αλλά εσύ εκεί σώνει κ ντε να τρως τα νύχια σου! Άφησες τίποτα για μετά τουλάχιστον; 😅 Συγχαρητήρια ρε! Εύχομαι να πάνε όλα κατ' ευχήν με μια ανέφελη κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη! 💚

Μικρή μου @Διόνη (σου έμεινε είσαι το μικρό μας 😊) με το καλό την Τρίτη κ η αυχενική σου! Εκεί για εμένα επιβεβαιώνεται πια η εγκυμοσύνη ... Απίστευτο συναίσθημα! Σου εύχομαι να ακούσεις κ να δεις τα πιο όμορφα! @Tvz τα ίδια ισχύουν κ για εσένα κοριτσάκι μου καλό που ακολουθείς! Άντε να μάθετε κ φύλο! 💚

Καλή μας Κυριακή και ακόμη καλύτερη εβδομάδα να έχουμε! Υπομονή κ ψυχραιμία στα κορίτσια που ανυπομονούν να περάσουν οι ημέρες για να κάνουν χοριακή. Το λέω κ θα το λέω πως είναι το χειρότερο κομμάτι της όλης διαδικασίας! Όμως δεν παύει να είναι κ μια δοκιμασία όλο αυτό καθόσον η υπομονή είναι μεγάααααααααααααλη αρετή! 

Φιλιά κ αγωνιστικούς χαιρετισμούς σε όλες! 😘

Εδώ που είστε ήμουνα, κ εδώ που είμαι θα έρθετε όλες αργά ή γρήγορα! Το υπογράφω! 💯

 

Σε ευχαριστω πολυυυυυυυ ,πολύ χαιρομαι που μπήκα και εγω στο πινακακι αυτό !!οντως η υπομονη είναι μεγάλη αρετή 😊,υπομονη και σε εσενα με τις ναυτίες σου και ευχομαι να σου περάσουν σύντομα να χαρείς αυτή τη φάση της εγκυμοσύνης σου μέχρι να έρθει η ώρα να συναντήσεις τς μωράκια σου 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katerinaki83 είπε:

Εγώ δεν έχω τίποτα συμπτώματα λίγο το στήθος αλλά θα είναι από την ένεση προγεστερονης που μου έκαναν εχθές.είναι και ακόμα νωρις είμαι δεύτερη μέρα .Όταν είχα θετικό αποτέλεσμα είχα και εγώ συχνοουρία  και στην έβδομη μέρα λίγα καφέ στο σκούπισμα.

Εγω συχνοουρία είχα και τις τρεις φορές ,στο θετικό το μόνο που θυμάμαι διαφορετικό ήταν τα πολλά υγρά τις τελευταίες μέρες πριν τη χοριακη και σε κάποια φάση περίπου την 7η η 8η ημέρα ένα τρελό πόνο περιόδου που δεν κράτησε πολύ αλλά ήταν πολύ πιο έντονος ,ροζ καφέ που λένε για εμφύτευση δεν ειδα ποτε αλλά το στήθος ελάχιστα και τις δυο προηγούμενες ελάχιστα και τωρα,α και ενοχλήσεις περιόδου την πρώτη φορά στο ιμθετικο σχεδόν κάθε μέρα αλλά όχι έντονες ενώ τη δεύτερη που δεν είχα εμφύτευση δεν ένιωθα σχεδόν τίποτα 😱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lucia79 είπε:

ψάχνετε συγκεκριμένο γονίδιο ή γενικα χρωμοσομικές ανωμαλίες? 
σε ποιο κέντρο έκανες τον έλεγχο? Πάντως τουλάχιστον σου απάντησαν γιατί συνέβη και η ευθύνη όπως φαίνεται είναι των εμβρυολογων στο κέντρο εξωσωματικής διότι αυτοί κάνουν τη λήψη του δείγματος. Τώρα μένει να αποφασίσετε αν θα τις μεταφέρετε παρά το ότι δεν έχετε αποτέλεσμα ή όχι. 

Γενικά χρωμοσωμικες ανωμαλιες λόγω 2 παλινδρομων κυησεων.. Δεν έχουμε θέμα εγώ και ο σύζυγος, έχουμε κάνει όλες τις εξετάσεις και είναι καθαρές. Έτσι είπαμε να κάνουμε ένα προεμφυτευτικο πριν την μεταφορά για να είμαστε σίγουροι ότι θα είναι υγιή καθώς μένω έγκυος..Θα τις μεταφέρω γιατί αν τις καταστρέψω θα σκέφτομαι πάντα αν ήταν καλές.. Εύχομαι να είναι αυτά τα παιδάκια μας.. Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Frid είπε:

Σε ευχαριστω πολυυυυυυυ ,πολύ χαιρομαι που μπήκα και εγω στο πινακακι αυτό !!οντως η υπομονη είναι μεγάλη αρετή 😊,υπομονη και σε εσενα με τις ναυτίες σου και ευχομαι να σου περάσουν σύντομα να χαρείς αυτή τη φάση της εγκυμοσύνης σου μέχρι να έρθει η ώρα να συναντήσεις τς μωράκια σου 😘

🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

@Vasilique και τα 4 έμβρυα που έβαλες ήταν βλαστοκυστες ;

Το ένα ήταν μια κατεψυγμένη βλαστοκύστη και τα άλλα τρία φρέσκα τεσσάρων ημερών …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Futuremommy είπε:

Κορίτσια σας χαιρετώ! Είμαι καινούργια συμμετοχή στο φόρουμ ☺️ Έκανα την έμβρυομεταφορά μου το προηγούμενο Σάββατο και θα πάμε για χοριακη τη Δευτέρα. Δεν ξέρω αν είχατε την ίδια εμπειρία αλλά δεν έχω κανένα απολύτως σύμπτωμα. Δεν έχω καν τα συμπτώματα που θα έπρεπε να έχω από τις ενέσεις και τα χάπια. Δεν νιώθω απολύτως ΤΊΠΟΤΑ! Ούτε φούσκωμα ή πόνο στο στήθος, ούτε κακή διάθεση, ούτε υπερευαισθησια, ούτε πόνους περιόδου! Δεν ξέρω τι να σκεφτώ! Μου φαίνεται πολύ περίεργο αυτό που ζω!

Καλά αποτελέσματα να έχεις! όλες στην ίδια κατάσταση είμαστε, ψάχνουμε να πιαστούμε απο συμπτώματα και μή. 

@Frid Το στήθος μισοεπανήλθε ( μια έτσι μια γιουβέτσι). Αυτό που έχω σίγουρα απο τη δεύτερη μέρα της ετ είναι σαν πονάκια περιόδου συνέχεια όμως και κάποτε και πίσω χαμηλά στην πλάτη. Δεν θυμάμαι τίποτα απο τις δυο προηγούμενες φορές τις έχω διαγράψει απο τη μνήμη μου. @Katerinaki83Κρατάω τη συχνοουρία σαν θετικό τότε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η FAITH_ είπε:

@Lucia79 @Natassou85Γειά σας κορίτσια μου.. Στείλαμε 2 βλαστοκυστες, η μία 5ΑΑ και η άλλη 2ΑΑ νομίζω.. Το αποτέλεσμα έλεγε ότι δεν κατεστη δυνατή η ανάλυση.. Ο γιατρός μου είπε ότι συμβαίνει και αυτό σε κάποιες περιπτώσεις κι αυτό γιατί δεν έχουν επαρκή δείγμα για ανάλυση.. Η εμβρυολογος είπε ότι δεν πήρε το επαρκες δείγμα φοβουμενη μην τις καταστρέψει..  Η αλήθεια είναι ότι μου έκανε εντύπωση αλλά προφανώς έπεσα πάλι στην περίπτωση..  Pfff... 

Καλησπέρα! Το Γενάρη του '19 ειχαμε στείλει κ εμείς 4 βλαστοκυστες (από τις 5,για την 5η μας είπαν ότι δεν θα άντεχε τη διαδικασία) για έλεγχο. Αποτέλεσμα 2 υγιείς, 1 με χρωμοσωμικα προβλήματα κ 1 χωρίς αποτέλεσμα! Μας είπαν κ εμάς ότι σημαίνει πως το δείγμα που λήφθηκε δεν ήταν κατάλληλο, συγκεκριμένα έλεγε κ ποιο ήταν το θέμα του δείγματος αλλά ειλικρινά δεν το θυμάμαι. Είχαμε κάνει στο μητέρα κ το A lab. Οπότε ναι δυστυχώς συμβαίνει... Καλά θα κάνεις να τα μεταφέρεις γιατί κ εμάς μας εξήγησαν ότι δε σημαίνει κάτι για το έμβρυο αυτό κ μπορεί να είναι κ υγιές! Αφού όμως είχαμε αποτέλεσμα έτσι κ αλλιώς μεταφέραμε 1 από τα υγιή κ όντως έπιασε κ τώρα είναι 7 μηνών παιδάκι! Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά κ σε λίγο καιρο να έχεις κ συ το παιδάκι σου! Ειδικά αυτό το 5αα ακούγεται πολύ καλό! 

Με το καλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιααα είχα αιμορραγία από εχθές..  έτσι κατέληξα σήμερα στο νοσοκομείο... θα τρελαθώωωωω είδαμε σακοοοοοο 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κοριτσιααα είχα αιμορραγία από εχθές..  έτσι κατέληξα σήμερα στο νοσοκομείο... θα τρελαθώωωωω είδαμε σακοοοοοο 🥰🥰🥰🥰

Κορίτσι μου καλό με το καλό να ακούσετε καρδούλα !! Τι καλά !!! 🥰🥰

Αλλά όταν λες αιμορραγία?? Αίμα κόκκινο μπόλικο ?? Γιατί ? Τι σου είπαν ? Που οφείλεται? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κοριτσιααα είχα αιμορραγία από εχθές..  έτσι κατέληξα σήμερα στο νοσοκομείο... θα τρελαθώωωωω είδαμε σακοοοοοο 🥰🥰🥰🥰

Ααααααα τι τέλεια μπραβο ρε αγάπη........με την αιμορραγία όλα καλά?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κοριτσιααα είχα αιμορραγία από εχθές..  έτσι κατέληξα σήμερα στο νοσοκομείο... θα τρελαθώωωωω είδαμε σακοοοοοο 🥰🥰🥰🥰

Να φανταστούμε ότι λύθηκε το θέμα με την αιμορραγία και τώρα πανηγυρίζουμε το σάκο ναι;;;;Αντε κορίτσι θα ακούσεις και καρδούλα με το καλο 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσι μου καλό με το καλό να ακούσετε καρδούλα !! Τι καλά !!! 🥰🥰

Αλλά όταν λες αιμορραγία?? Αίμα κόκκινο μπόλικο ?? Γιατί ? Τι σου είπαν ? Που οφείλεται? 

Κορίτσι μου πως είσαι σήμερα????? Έχεις πόνους περιόδου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κοριτσιααα είχα αιμορραγία από εχθές..  έτσι κατέληξα σήμερα στο νοσοκομείο... θα τρελαθώωωωω είδαμε σακοοοοοο 🥰🥰🥰🥰

Αχ τελειο που είδατε σάκο... μπράβο ρε κοριτσι!!!! Η αιμορραγία τι είναι? Τι σου είπαν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κοριτσιααα είχα αιμορραγία από εχθές..  έτσι κατέληξα σήμερα στο νοσοκομείο... θα τρελαθώωωωω είδαμε σακοοοοοο 🥰🥰🥰🥰

Μπράβο! Ηρέμησε όμως λιγάκι γιατί κάτι μου λέει πως δεν κάθεσαι ήσυχα! Πρόσεχε το bebi! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχα αίμα πηγματα πολύ αίμα..  σοκ είναι απ την προγεστερονη έπρεπε να μου δώσουν παραπάνω . Επερνα 100 × 3 ενώ πρέπει να παίρνω 200  x  3. 

Τωρα πήρα παλουκωθηκα όσο γίνεται και αύριο θα πάω στη γυναικολόγο. 

Είχα το πρωί την αιμορραγία.  Και μετά όλη μέρα μέχρι να βγουν εξετάσεις κορβιτ τεστ κτλ έφτασα να μην έχω καθόλου , στον υπερηχο Είχα λίγο και η γιατροε μου είπε αυξάνεις οπωσδήποτε προγεστερονη  (πέτυχα Ελληνίδα κιόλας) και απόρησε απ το κέντρο που μου έδωσαν τόσο λίγο. Και ξεκούραση. 

Μου είπε έμβρυο δεν μπορώ να δω γτ είναι πολύ νωρίς 4 εβδομάδες και 4 ημερών αλλά σακο βλέπουμε πεντακάθαρα. Είναι σε πολύ καλή θέση κιόλας:-) 

Ποια ξέρει να μου πει από σάκους κτλ? Χαχαχαχ με τα τρελά πάλι εγώ..  

@Eva29 ακούς την ζεσταίνω πολύ καλά την σκυτάλη... :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@Margitc 23/9

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

@kk88 ?

@Lucia79 ?

@Luna777 ?

@BlackCat ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

 

@elena0212 ?

@angel35 ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz1358 🥰 

@Παρασκευαιδου  127 🥰

@blueocean 24/9

@Frid 25/9

@Katerinaki83 27/9

@Eva29 28/9

Αρχίζω να πιστεύω πως είμαι περισσότερο γουρλού δια της απουσίας μου! Καλέ τι γίνεται εδώ μέσα;;; Τι κινητικότητα είναι αυτή;;; Καταρχάς σας ζητώ συγνώμη που αργώ να απαντήσω αλλά έχω κ εγώ μέσα μου έντονη κινητικότητα! Οι ναυτίες δηλώνουν καθημερινά παρουσία ... Φάση είναι θα περάσει! Έχουμε να παίξουμε σε πολλές πίστες ακόμη! 🙃 

Να συγχαρώ όλα τα κορίτσια που το παλεύουν ξανά κ ξανά κ δεν τα παρατούν! Τα καλά κόποις κτώνται ως γνωστόν! Καλή αρχή λοιπόν σε όλες όσες ετοιμάζονται! Το φθινόπωρο εξάλλου είναι μία ιδανική εποχή για να θέσουμε αποφάσεις για νέα ξεκινήματα! 😉

@Παρασκευαιδου εμείς όλες σου το λέγαμε αλλά εσύ εκεί σώνει κ ντε να τρως τα νύχια σου! Άφησες τίποτα για μετά τουλάχιστον; 😅 Συγχαρητήρια ρε! Εύχομαι να πάνε όλα κατ' ευχήν με μια ανέφελη κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη! 💚

Μικρή μου @Διόνη (σου έμεινε είσαι το μικρό μας 😊) με το καλό την Τρίτη κ η αυχενική σου! Εκεί για εμένα επιβεβαιώνεται πια η εγκυμοσύνη ... Απίστευτο συναίσθημα! Σου εύχομαι να ακούσεις κ να δεις τα πιο όμορφα! @Tvz τα ίδια ισχύουν κ για εσένα κοριτσάκι μου καλό που ακολουθείς! Άντε να μάθετε κ φύλο! 💚

Καλή μας Κυριακή και ακόμη καλύτερη εβδομάδα να έχουμε! Υπομονή κ ψυχραιμία στα κορίτσια που ανυπομονούν να περάσουν οι ημέρες για να κάνουν χοριακή. Το λέω κ θα το λέω πως είναι το χειρότερο κομμάτι της όλης διαδικασίας! Όμως δεν παύει να είναι κ μια δοκιμασία όλο αυτό καθόσον η υπομονή είναι μεγάααααααααααααλη αρετή! 

Φιλιά κ αγωνιστικούς χαιρετισμούς σε όλες! 😘

Εδώ που είστε ήμουνα, κ εδώ που είμαι θα έρθετε όλες αργά ή γρήγορα! Το υπογράφω! 💯

 

Αχ πόσο σε ευχαριστωωωω που με έβαλες στο γουρλιδικο πινακακι σας♥️♥️♥️♥️Όλες μας θα τα καταφέρουμε!Με το καλό να γνωρίσεις τα θαυματακια σου♥️Είσαι ήδη η πιο γλυκιά μανούλα ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Είχα αίμα πηγματα πολύ αίμα..  σοκ είναι απ την προγεστερονη έπρεπε να μου δώσουν παραπάνω . Επερνα 100 × 3 ενώ πρέπει να παίρνω 200  x  3. 

Τωρα πήρα παλουκωθηκα όσο γίνεται και αύριο θα πάω στη γυναικολόγο. 

Είχα το πρωί την αιμορραγία.  Και μετά όλη μέρα μέχρι να βγουν εξετάσεις κορβιτ τεστ κτλ έφτασα να μην έχω καθόλου , στον υπερηχο Είχα λίγο και η γιατροε μου είπε αυξάνεις οπωσδήποτε προγεστερονη  (πέτυχα Ελληνίδα κιόλας) και απόρησε απ το κέντρο που μου έδωσαν τόσο λίγο. Και ξεκούραση. 

Μου είπε έμβρυο δεν μπορώ να δω γτ είναι πολύ νωρίς 4 εβδομάδες και 4 ημερών αλλά σακο βλέπουμε πεντακάθαρα. Είναι σε πολύ καλή θέση κιόλας:-) 

Ποια ξέρει να μου πει από σάκους κτλ? Χαχαχαχ με τα τρελά πάλι εγώ..  

@Eva29 ακούς την ζεσταίνω πολύ καλά την σκυτάλη... :-*

Τα μισά να τα βάζεις κολπικά γιατί έχουν καλύτερη απορρόφηση! Μ' ακούς τρελοκομείο ή μιλάω στον βρόντο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η rouseva είπε:

Αχ πόσο σε ευχαριστωωωω που με έβαλες στο γουρλιδικο πινακακι σας♥️♥️♥️♥️Όλες μας θα τα καταφέρουμε!Με το καλό να γνωρίσεις τα θαυματακια σου♥️Είσαι ήδη η πιο γλυκιά μανούλα ♥️

Κοριτσάκι μου σ' ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια! Σου εύχομαι καλή αρχή! Με αισιοδοξία, πίστη, δύναμη κ υπομονή! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσι μου πως είσαι σήμερα????? Έχεις πόνους περιόδου!!!!

Εχτές είχα έντονους αλλά έρχονταν και έφευγαν ενώ σήμερα είχα πολύ πολύ ήπια πονακια στη μέση πίσω συνεχόμενα σχεδόν όλη μέρα... Τι να πω ελπίζω να είναι θετικό σημάδι!! Εσύ κορίτσι μου πως είσαι ? Πως πάνε οι ενέσεις ? Πότε πας για πρώτο υπέρυχο?? 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Είχα αίμα πηγματα πολύ αίμα..  σοκ είναι απ την προγεστερονη έπρεπε να μου δώσουν παραπάνω . Επερνα 100 × 3 ενώ πρέπει να παίρνω 200  x  3. 

Τωρα πήρα παλουκωθηκα όσο γίνεται και αύριο θα πάω στη γυναικολόγο. 

Είχα το πρωί την αιμορραγία.  Και μετά όλη μέρα μέχρι να βγουν εξετάσεις κορβιτ τεστ κτλ έφτασα να μην έχω καθόλου , στον υπερηχο Είχα λίγο και η γιατροε μου είπε αυξάνεις οπωσδήποτε προγεστερονη  (πέτυχα Ελληνίδα κιόλας) και απόρησε απ το κέντρο που μου έδωσαν τόσο λίγο. Και ξεκούραση. 

Μου είπε έμβρυο δεν μπορώ να δω γτ είναι πολύ νωρίς 4 εβδομάδες και 4 ημερών αλλά σακο βλέπουμε πεντακάθαρα. Είναι σε πολύ καλή θέση κιόλας:-) 

Ποια ξέρει να μου πει από σάκους κτλ? Χαχαχαχ με τα τρελά πάλι εγώ..  

@Eva29 ακούς την ζεσταίνω πολύ καλά την σκυτάλη... :-*

Πωπω κι αυτοί γιατί σου δίνανε τόση λίγη προγεστερόνη καλέ ?? Τώρα που θα αυξήσεις τη δόση όλα θα πάνε καλά μην ανησυχείς ♥️ αλλά να προσέχεις ναι ? Να ξεκουράζεσαι μπόλικο !! 

Γλυκούλα μου εσύ κρατά την ζεστη!!! Την αναμένω !!! ♥️♥️♥️😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@Margitc 23/9

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

@kk88 ?

@Lucia79 ?

@Luna777 ?

@BlackCat ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

 

@elena0212 ?

@angel35 ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz1358 🥰 

@Παρασκευαιδου  127 🥰

@blueocean 24/9

@Frid 25/9

@Katerinaki83 27/9

@Eva29 28/9

Αρχίζω να πιστεύω πως είμαι περισσότερο γουρλού δια της απουσίας μου! Καλέ τι γίνεται εδώ μέσα;;; Τι κινητικότητα είναι αυτή;;; Καταρχάς σας ζητώ συγνώμη που αργώ να απαντήσω αλλά έχω κ εγώ μέσα μου έντονη κινητικότητα! Οι ναυτίες δηλώνουν καθημερινά παρουσία ... Φάση είναι θα περάσει! Έχουμε να παίξουμε σε πολλές πίστες ακόμη! 🙃 

Να συγχαρώ όλα τα κορίτσια που το παλεύουν ξανά κ ξανά κ δεν τα παρατούν! Τα καλά κόποις κτώνται ως γνωστόν! Καλή αρχή λοιπόν σε όλες όσες ετοιμάζονται! Το φθινόπωρο εξάλλου είναι μία ιδανική εποχή για να θέσουμε αποφάσεις για νέα ξεκινήματα! 😉

@Παρασκευαιδου εμείς όλες σου το λέγαμε αλλά εσύ εκεί σώνει κ ντε να τρως τα νύχια σου! Άφησες τίποτα για μετά τουλάχιστον; 😅 Συγχαρητήρια ρε! Εύχομαι να πάνε όλα κατ' ευχήν με μια ανέφελη κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη! 💚

Μικρή μου @Διόνη (σου έμεινε είσαι το μικρό μας 😊) με το καλό την Τρίτη κ η αυχενική σου! Εκεί για εμένα επιβεβαιώνεται πια η εγκυμοσύνη ... Απίστευτο συναίσθημα! Σου εύχομαι να ακούσεις κ να δεις τα πιο όμορφα! @Tvz τα ίδια ισχύουν κ για εσένα κοριτσάκι μου καλό που ακολουθείς! Άντε να μάθετε κ φύλο! 💚

Καλή μας Κυριακή και ακόμη καλύτερη εβδομάδα να έχουμε! Υπομονή κ ψυχραιμία στα κορίτσια που ανυπομονούν να περάσουν οι ημέρες για να κάνουν χοριακή. Το λέω κ θα το λέω πως είναι το χειρότερο κομμάτι της όλης διαδικασίας! Όμως δεν παύει να είναι κ μια δοκιμασία όλο αυτό καθόσον η υπομονή είναι μεγάααααααααααααλη αρετή! 

Φιλιά κ αγωνιστικούς χαιρετισμούς σε όλες! 😘

Εδώ που είστε ήμουνα, κ εδώ που είμαι θα έρθετε όλες αργά ή γρήγορα! Το υπογράφω! 💯

 

Χαχααχχα εντάξει μια τρέλα παραπάνω την έχω.. φρόντισε να τρως πχ κιτρινια και θα δεις πως οι ναυτιες φεύγουν:-) 

Να παίξεις και κανα Τζόκερ  :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...