Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις On 20/5/2021 at 1:14 ΠΜ, ο/η xrysasoul είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ ❤️❤️❤️

Κορίτσι μου εγώ είχα πάθει υπερδιέγερση στην πρώτη ετ αλλά όχι σε αυτόν τον βαθμό απλά είχα τουμπανιασει σε όλο το σώμα και ειδικά η κοιλιά μου και δεν μπορούσα ούτε να ουρησω από πόνο της πρώτες μέρες αλλά επειδή δεν πέτυχε η εξωσωματική μετά από λίγες μέρες άρχισα να ξεπριζομαι φυσικά!! Το μόνο που μου είπε είναι ότι λόγω πολυκυστικων πάντα θα παθαίνω υπερδιέγερση αλλά θα την κρατάμε σε χαμηλή κατάσταση με την μικρότερη δοσολογία φαρμάκων!!  Ελπίζω να σου έρθουν όλα όπως θες κορίτσι μου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλημέρα! Εμένα με είχε δει τελευταία φορά Κυριακή κ μου είπε να κάνω την ovitrelle. Την Τρίτη,μετά την ovitrelle, ξεκίνησα  cyclacur και utrogestan και Σάββατο έκανα ετ 2 βλαστοκύστες. Καλή επιτυχία!!!🙂🙂🙂

Καλή επιτυχία κοπέλα μου ,αυτά τα δύο έμβρυακια να σε κάνουν μανούλα σε 9 μήνες :-) !!! Τι ποιότητα είχαν τα έμβρυακια σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Αύριο έχω έλεγχο ορμονών κι υπέρηχο κι αν όλα οκ ξεκινάω! Δεν ξέρω ακόμα τι σχήμα θα μου δώσει, φαντάζομαι συνδυασμό χαπιών με menopur.. Άντε να δούμε 😀καλή επιτυχία! 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου όλα θα πάνε τέλεια!! Να μας ενημερώνεις :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Nansi είπε:

Καλησπέρα σε όλη την παρέα!! Καλέ πόσες είμαστε που έχουμε ξεκινήσει ήδη έχω χάσει το μέτρημα, καλή επιτυχία σε όλες μας!!!

Εγώ σήμερα έκανα εμβριομεταφορα, βάλαμε 2 εμβρυακια ΑΑ και περιμένω!!! Επίσης μπήκαμε και άλλα 4 κατάψυξη.

Καλημέρα κορίτσι μου καλή επιτυχία με το καλό να γαντζωθουν γερά τα έμβρυακια σου και να τα κρατήσεις στην αγκαλιά σου σε λίγους μήνες !! :-) :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Bonbon είπε:

Κοριτσια καλησπερα! Πιστευετε η χοριακη αν γινει στις 12 ημερες σε μεταφορα με εμβρυα 3ης ημερας να δειξει αωστα αποτελεσματα ή θα ειναι νωρις?

Λογικά κάτι θα δείξει κορίτσι μου αλλά καλό είναι να πας όταν σου είπε ο γιατρός για σίγουρα!! Ποια μέρα ακριβώς είσαι;; Καλή επιτυχίααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Ουαου!!!!! Μπράβο κορίτσι μου! Όλα να πάνε τέλεια!!! 

Στα είπα κι αλλού κορίτσι μου!! Καλή επιτυχία! Αντε να ακούσουμε καλά νέα στις 5 Ιούνη!! 💙💙❤️💙❤️💙❤️

 

Κορίτσια μου εγώ σήμερα πέρασα επιτροπή!! Δόξα το θεό είχαμε πολύ τρέξιμο καθώς μας έλειπαν κάποιες σφραγιδες αλλά τα καταφεραμε! Ήταν και οι άνθρωποι πολύ διαλλακτικοι! Εν τέλει εγκριθηκαμε! Έχω ραντεβού Τετάρτη με τον γιατρό να δούμε πως θα κινηθούμε!! 

Μπράβο σας!!! Τέλεια!!! Να προχωρήσουν όλα θετικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλή επιτυχία σε όλες σας!Είτε είστε στο στάδιο της ωοληψιας είτε στην εμβρυομεταφορά!!!❤❤❤

Ευχαριστούμε πολύ!!! Εάν κατάλαβα καλά είσαι έγκυος;;; συγχαρητήριαααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η carpe είπε:

Είσαι έγκυος; Συγχαρητήρια!! Είχατε ψάξει το παράθυρο εμφύτευσης ή έτσι συμβαίνει στους φυσικούς; 

Ναι είμαι έγκυος στην 11η εβδομάδα!Σε ευχαριστώ πολύ!Εσύ σε τι στάδιο είσαι;

Είχα κάνει το Era test για το παράθυρο εμφύτευσης αλλά από ό,τι μου είχε πει ο γιατρός μου δεν είχε δείξει κάτι διαφορετικό από αυτό που είχαμε κάνει τις προηγούμενες φορές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Ευχαριστούμε πολύ!!! Εάν κατάλαβα καλά είσαι έγκυος;;; συγχαρητήριαααααααα!!!

Ναι είμαι έγκυος, στην 11η εβδομάδα!Σε ευχαριστώ πολύ!Εσύ σε τι φάση είσαι;

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Καλή επιτυχία κοπέλα μου ,αυτά τα δύο έμβρυακια να σε κάνουν μανούλα σε 9 μήνες :-) !!! Τι ποιότητα είχαν τα έμβρυακια σου;

Δεν ξέρω τι ποιότητα είχαν,αυτό που μου είχαν πει ήταν ότι ήταν πολύ καλής ποιότητας. Είχαμε κάνει και προεμφυτευτικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Είναι όντως πολύ καλός αριθμός κορίτσι μου !! Καλή επιτυχία εύχομαι σε όλα!!

Ευχαριστω κοριτσι μου!!! Και σε σενα ο,τι καλυτερο και ολα θετικά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/5/2021 at 8:38 ΠΜ, ο/η mamamaria είπε:

Αν και πολυ κουρασμενη κανω φυσικους ενα ακομα θελω να κανω ετ

Αχ, αυτοί οι φυσικοί ... Κουράγιο κορίτσι! Αφού θέλεις ένα ακόμη, τον έφαγες τον γάιδαρο που λένε ... Πας για άλλα μετά ... Με το καλό κ γρήγορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/5/2021 at 12:25 ΜΜ, ο/η carpe είπε:

Καλημέρα! Πόσο όμορφα νέα! Σύντομα για όλες τεράστιες χοριακές. 
Παρακολουθεί κάποια κοπέλα ομοιοπαθητικός; Σας έχει συστήσει το calc. Fluor.? Διάβασα ότι βοηθά στην εμφύτευση μεταξύ άλλων όπως οι d,c,e βιταμίνες η ζεστασιά σώματος και ποδιών και η ξεκούραση. Όσα μπορούμε να κάνουμε...

Καλημέρα κορίτσι! Ομοιοπαθητικός όχι, αλλά σκέφτομαι να ξεκινήσω βελονισμό που λένε πως κ αυτός βοηθάει... Εννοείται πως παίρνεις βιταμίνες φουλ! Κ filicine κ όλα τα γνωστά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/5/2021 at 9:07 ΜΜ, ο/η dep14 είπε:

Γεια σας κοριτσια...εχω μερες να γραψω κ σας παρακολουθω οσο μπορω...με το καλο σε ολα τα κοριτσια...σημερα βγηκε η αποφαση κ εγκριθηκε δυστυχως ομως πηγα για υπερηχο χθες λογω καποιων συμπτωματων κ εχω 2 μικρους πολυποδες οποτε θα αργησει για μενα η διαδικασια κ ειναξ ευκαιρια να δουμε κ στον συζυγο πιο πολλες εξετασεις

Κάθε εμπόδιο για  καλό κορίτσι μου! Τώρα το βλέπεις αναποδιά αλλά όπως το λες θα είναι μια ευκαιρία να "ξεσκονιστείτε" στις εξετάσεις χωρίς άγχος κ πίεση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/5/2021 at 11:24 ΜΜ, ο/η dep14 είπε:

κοριτσια μηπως ξερετε ποσο κοστιζει ιδιωτικα η επεμβατικη υστεροσκοπηση;κ μετα απο ποσο καιρο μπορω να ξεκινησω εξωσωματικη;

Κορίτσι σ' εμένα στοίχισε 1.200 περίπου εάν θυμάμαι καλά αλλά ήταν διαγνωστική ... Την είχα κάνει τον Οκτώβριο ... Το πότε μπορείς να ξεκινήσεις θα σου το πει μωρέ ο γιατρός σου. Εξαρτάται από το τι θα σου κάνει αφού μιλάς για επεμβατική ...

Καλημέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/5/2021 at 3:43 ΜΜ, ο/η Apol είπε:

Πολύ σύντομα!! Και του χρόνου τέτοιο καιρό θα κανονίσουμε όλες συνάντηση με τα καρότσια χάχα.. Όπως κάνουν οι χαρλεαδες 😂😂

Χαχαχα! Ωραία τα λες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Καλησπερα κορίτσια. Αυριο έχω ραντεβού με το γιατρό να δούμε τι θα κάνουμε. Αδιαθέτησα κ όλας σήμερα οπότε θα πάω αύριο να κάνω ορμονικές. με έπιασε ανυπομονησία τώρα... όταν βάζουμε εμβρυάκια δεν πρεπει να ειναι ίδιων ημερών;

Ίδιων ημερών, ναι! Άντε με το καλό να μπεις σε πρόγραμμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή 📅


@dep14--> 18/5

@Vasilique--> 20/5

@Διόνη--> 20/5

@Litsadi--> 31/5

@N.Angel --> 14/6

@FAITH_--> 22/7

 

Ωοληψία ✌️

@Vasilique--> ?

@JNtina --> 19/5

@Vibet--> ?

@Apol--> 14/5

@geo2222--> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Sandyb--> ?

 

--> Χοριακή

@Avocando

@Layla85 --> ?

@Dimi1981-->26/5

@ΧΑΡΜΑ--28/5

@blueheart--31/5

@Nansi--> 5/6

 

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando


Καλημέρα κορίτσια! Καταρχάς θα ήθελα με τη σειρά μου να ευχηθώ μέσα από την καρδιά μου καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια ανεξαρτήτως του σε ποιο στάδιο βρίσκονται αλλά ιδιαιτέρως σε εκείνα που έφτασαν στο τελευταίο στάδιο πριν να αγκαλιάσουν το όνειρό τους @ΧΑΡΜΑ@Dimi1981@blueheart-καλώς ήρθες κιόλας με την ευκαιρία- και @Nansi Μπράβο για την επιμονή κ την επιμονή σας!

@Margitcκαι @xrysasoulκαλώς μας ήρθατε! Εύχομαι να έρθουν όλα γρήγορα κ ξεκούραστα αν κ τα καλά κόποις κτώνται!

@Αννια27τι έγινε με την ωοληψία σου; Το έχασα νομίζω ... Έκανες; Θα κάνεις;

@Layla85Κάπου τώρα κοντά θα έκανες χοριακή ή λάθος θυμάμαι; Ενημέρωσέ μας αν θες ...

@JNtinaκαλή μου σε άφησα τελευταία για να σου πω πως νομίζω πως ήρθε η ώρα σου! Με το καλό κοριτσάκι μου να βάλεις τα εμβρυάκια σου! Ο αριθμός είναι σούπερ, το σ/κ κοίτα να ξεκουραστείς και η ερχόμενη Δευτέρα θα είναι η πιο όμορφη Δευτέρα της ζωής σου! Συνήθως τις Δευτέρες τις μισούμε αλλά αυτή η Δευτέρα για εσένα εύχομαι να είναι ξεχωριστή! 💚

Στα δικά μου τώρα, χθες πέρασα επιτροπή μαζί με την @Διόνη(συγχαρητήρια κ με το καλό να ξεκινήσεις το ταξίδι σου κοριτσάκι μου). Εγώ εχθές δεν πήρα στα χέρια μου την απόφαση καθόσον η χοριακή λόγω της ovitrelle που είχα κάνει ενόψει της ωοληψίας ήταν ανεβασμένη. Λογικό και επόμενο θα μου πεις! Ωστόσο η επιτροπή δεν με έκοψε, μου είπαν όταν μηδενίσει να πάρω να κλείσω εκ νέου ρνβ εκκρεμοτήτων. Αυτό το αναφέρω για να μην πανικοβάλλονται τα κορίτσια που είναι να περάσουν επιτροπή και είτε κάτι τους λείπει, είτε οι τιμές τους δεν είναι κ πολύ καλές @N.Angel.Η επιτροπή δεν κόβει εύκολα παρά μόνο σε ακραίες περιπτώσεις.  Συγκεκριμένα ο Πρόεδρος της επιτροπής που έτυχε και του μίλησα, μου είπε πως ετησίως βγάζουν -δεν θυμάμαι ακριβώς- ένα τρελό νούμερο αποφάσεων ...

Όλα για κάποιο λόγο γίνονται ... Το πιστεύω!

Έκανα κάποιες διορθώσεις στο πινακάκι μας, αν κάποια ξέχασα να την περάσω ... Δώστε μου ένα credit, έρχεται σ/κ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή 📅


@dep14--> 18/5

@Vasilique--> 20/5

@Διόνη--> 20/5

@Litsadi--> 31/5

@N.Angel --> 14/6

@FAITH_--> 22/7

 

Ωοληψία ✌️

@Vasilique--> 13/5

@JNtina --> 19/5

@Vibet--> ?

@Apol--> 14/5

@Nansi--> 15/5

@geo2222--> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Sandyb--> ?

@Nansi --> 20/5

@ΧΑΡΜΑ-->22/5

 

--> Χοριακή 

@AvocandoΘΕΤΙΚΟ 🥰

@Layla85 --> ?

@Dimi1981-->26/5

@Nansi--> 5/6

 

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando


Καλημέρα κορίτσια! Καταρχάς θα ήθελα με τη σειρά μου να ευχηθώ μέσα από την καρδιά μου καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια ανεξαρτήτως του σε ποιο στάδιο βρίσκονται αλλά ιδιαιτέρως σε εκείνα που έφτασαν στο τελευταίο στάδιο πριν να αγκαλιάσουν το όνειρό τους @ΧΑΡΜΑ@Dimi1981@blueheart-καλώς ήρθες κιόλας με την ευκαιρία- και @Nansi Μπράβο για την επιμονή κ την επιμονή σας!

@Margitcκαι @xrysasoulκαλώς μας ήρθατε! Εύχομαι να έρθουν όλα γρήγορα κ ξεκούραστα αν κ τα καλά κόποις κτώνται!

@Αννια27τι έγινε με την ωοληψία σου; Το έχασα νομίζω ... Έκανες; Θα κάνεις;

@Layla85Κάπου τώρα κοντά θα έκανες χοριακή ή λάθος θυμάμαι; Ενημέρωσέ μας αν θες ...

@JNtinaκαλή μου σε άφησα τελευταία για να σου πω πως νομίζω πως ήρθε η ώρα σου! Με το καλό κοριτσάκι μου να βάλεις τα εμβρυάκια σου! Ο αριθμός είναι σούπερ, το σ/κ κοίτα να ξεκουραστείς και η ερχόμενη Δευτέρα θα είναι η πιο όμορφη Δευτέρα της ζωής σου! Συνήθως τις Δευτέρες τις μισούμε αλλά αυτή η Δευτέρα για εσένα εύχομαι να είναι ξεχωριστή! 💚

Στα δικά μου τώρα, χθες πέρασα επιτροπή μαζί με την @Διόνη(συγχαρητήρια κ με το καλό να ξεκινήσεις το ταξίδι σου κοριτσάκι μου). Εγώ εχθές δεν πήρα στα χέρια μου την απόφαση καθόσον η χοριακή λόγω της ovitrelle που είχα κάνει ενόψει της ωοληψίας ήταν ανεβασμένη. Λογικό και επόμενο θα μου πεις! Ωστόσο η επιτροπή δεν με έκοψε, μου είπαν όταν μηδενίσει να πάρω να κλείσω εκ νέου ρνβ εκκρεμοτήτων. Αυτό το αναφέρω για να μην πανικοβάλλονται τα κορίτσια που είναι να περάσουν επιτροπή και είτε κάτι τους λείπει, είτε οι τιμές τους δεν είναι κ πολύ καλές @N.Angel.Η επιτροπή δεν κόβει εύκολα παρά μόνο σε ακραίες περιπτώσεις.  Συγκεκριμένα ο Πρόεδρος της επιτροπής που έτυχε και του μίλησα, μου είπε πως ετησίως βγάζουν -δεν θυμάμαι ακριβώς- ένα τρελό νούμερο αποφάσεων ...

Όλα για κάποιο λόγο γίνονται ... Το πιστεύω!

Έκανα κάποιες διορθώσεις στο πινακάκι μας, αν κάποια ξέχασα να την περάσω ... Δώστε μου ένα credit, έρχεται σ/κ!

Ευχαριστω πολυ αγαπημένη μου, να εισαι καλα!!! Ευχομαι κι εγω αυτη η Δευτερα να ειναι η τυχερη μου!!! 
Καλη συνεχεια και σε σενα! Να παρεις σύντομα την απάντηση σου και να κλείσεις ραντεβού για να ξεκινήσεις κι εσυ το ταξιδι σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή 📅


@dep14--> 18/5

@Vasilique--> 20/5

@Διόνη--> 20/5

@Litsadi--> 31/5

@N.Angel --> 14/6

@FAITH_--> 22/7

 

Ωοληψία ✌️

@Vasilique--> 13/5

@JNtina --> 19/5

@Vibet--> ?

@Apol--> 14/5

@Nansi--> 15/5

@geo2222--> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Sandyb--> ?

@Nansi --> 20/5

@ΧΑΡΜΑ-->22/5

 

--> Χοριακή 

@AvocandoΘΕΤΙΚΟ 🥰

@Layla85 --> ?

@Dimi1981-->26/5

@Nansi--> 5/6

 

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando


Καλημέρα κορίτσια! Καταρχάς θα ήθελα με τη σειρά μου να ευχηθώ μέσα από την καρδιά μου καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια ανεξαρτήτως του σε ποιο στάδιο βρίσκονται αλλά ιδιαιτέρως σε εκείνα που έφτασαν στο τελευταίο στάδιο πριν να αγκαλιάσουν το όνειρό τους @ΧΑΡΜΑ@Dimi1981@blueheart-καλώς ήρθες κιόλας με την ευκαιρία- και @Nansi Μπράβο για την επιμονή κ την επιμονή σας!

@Margitcκαι @xrysasoulκαλώς μας ήρθατε! Εύχομαι να έρθουν όλα γρήγορα κ ξεκούραστα αν κ τα καλά κόποις κτώνται!

@Αννια27τι έγινε με την ωοληψία σου; Το έχασα νομίζω ... Έκανες; Θα κάνεις;

@Layla85Κάπου τώρα κοντά θα έκανες χοριακή ή λάθος θυμάμαι; Ενημέρωσέ μας αν θες ...

@JNtinaκαλή μου σε άφησα τελευταία για να σου πω πως νομίζω πως ήρθε η ώρα σου! Με το καλό κοριτσάκι μου να βάλεις τα εμβρυάκια σου! Ο αριθμός είναι σούπερ, το σ/κ κοίτα να ξεκουραστείς και η ερχόμενη Δευτέρα θα είναι η πιο όμορφη Δευτέρα της ζωής σου! Συνήθως τις Δευτέρες τις μισούμε αλλά αυτή η Δευτέρα για εσένα εύχομαι να είναι ξεχωριστή! 💚

Στα δικά μου τώρα, χθες πέρασα επιτροπή μαζί με την @Διόνη(συγχαρητήρια κ με το καλό να ξεκινήσεις το ταξίδι σου κοριτσάκι μου). Εγώ εχθές δεν πήρα στα χέρια μου την απόφαση καθόσον η χοριακή λόγω της ovitrelle που είχα κάνει ενόψει της ωοληψίας ήταν ανεβασμένη. Λογικό και επόμενο θα μου πεις! Ωστόσο η επιτροπή δεν με έκοψε, μου είπαν όταν μηδενίσει να πάρω να κλείσω εκ νέου ρνβ εκκρεμοτήτων. Αυτό το αναφέρω για να μην πανικοβάλλονται τα κορίτσια που είναι να περάσουν επιτροπή και είτε κάτι τους λείπει, είτε οι τιμές τους δεν είναι κ πολύ καλές @N.Angel.Η επιτροπή δεν κόβει εύκολα παρά μόνο σε ακραίες περιπτώσεις.  Συγκεκριμένα ο Πρόεδρος της επιτροπής που έτυχε και του μίλησα, μου είπε πως ετησίως βγάζουν -δεν θυμάμαι ακριβώς- ένα τρελό νούμερο αποφάσεων ...

Όλα για κάποιο λόγο γίνονται ... Το πιστεύω!

Έκανα κάποιες διορθώσεις στο πινακάκι μας, αν κάποια ξέχασα να την περάσω ... Δώστε μου ένα credit, έρχεται σ/κ!

Είσαι φοβερή κορίτσι μου!!σου εύχομαι μεεεσα απο την καρδιά μου να γίνεις μανούλα!εκανες τόσο κόπο και εισαι ενεργή πάντα στο φόρουμ  να μας παρηγορείς και να λες τις συμβουλές σου!!!🥰😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η JNtina είπε:

Ευχαριστω πολυ αγαπημένη μου, να εισαι καλα!!! Ευχομαι κι εγω αυτη η Δευτερα να ειναι η τυχερη μου!!! 
Καλη συνεχεια και σε σενα! Να παρεις σύντομα την απάντηση σου και να κλείσεις ραντεβού για να ξεκινήσεις κι εσυ το ταξιδι σου!!! 

Σας ευχαριστώ @JNtinaκαι @Dimi1981! Δεν έχω άλλες αντιδράσεις για σήμερα! Έκανα τόσα like σ' αυτά που διάβαζα που likes yok! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dimi1981 είπε:

Είσαι φοβερή κορίτσι μου!!σου εύχομαι μεεεσα απο την καρδιά μου να γίνεις μανούλα!εκανες τόσο κόπο και εισαι ενεργή πάντα στο φόρουμ  να μας παρηγορείς και να λες τις συμβουλές σου!!!🥰😍

Οντως!!! Ευχαριστούμε!!! Ολα να πανε θετικά στο τυχερό σου πινακακι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή 📅


@dep14--> 18/5

@Vasilique--> 20/5

@Διόνη--> 20/5

@Litsadi--> 31/5

@N.Angel --> 14/6

@FAITH_--> 22/7

 

Ωοληψία ✌️

@Vasilique--> 13/5

@JNtina --> 19/5

@Vibet--> ?

@Apol--> 14/5

@Nansi--> 15/5

@geo2222--> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Sandyb--> ?

@Nansi --> 20/5

@ΧΑΡΜΑ-->22/5

 

--> Χοριακή 

@AvocandoΘΕΤΙΚΟ 🥰

@Layla85 --> ?

@Dimi1981-->26/5

@Nansi--> 5/6

 

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando


Καλημέρα κορίτσια! Καταρχάς θα ήθελα με τη σειρά μου να ευχηθώ μέσα από την καρδιά μου καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια ανεξαρτήτως του σε ποιο στάδιο βρίσκονται αλλά ιδιαιτέρως σε εκείνα που έφτασαν στο τελευταίο στάδιο πριν να αγκαλιάσουν το όνειρό τους @ΧΑΡΜΑ@Dimi1981@blueheart-καλώς ήρθες κιόλας με την ευκαιρία- και @Nansi Μπράβο για την επιμονή κ την επιμονή σας!

@Margitcκαι @xrysasoulκαλώς μας ήρθατε! Εύχομαι να έρθουν όλα γρήγορα κ ξεκούραστα αν κ τα καλά κόποις κτώνται!

@Αννια27τι έγινε με την ωοληψία σου; Το έχασα νομίζω ... Έκανες; Θα κάνεις;

@Layla85Κάπου τώρα κοντά θα έκανες χοριακή ή λάθος θυμάμαι; Ενημέρωσέ μας αν θες ...

@JNtinaκαλή μου σε άφησα τελευταία για να σου πω πως νομίζω πως ήρθε η ώρα σου! Με το καλό κοριτσάκι μου να βάλεις τα εμβρυάκια σου! Ο αριθμός είναι σούπερ, το σ/κ κοίτα να ξεκουραστείς και η ερχόμενη Δευτέρα θα είναι η πιο όμορφη Δευτέρα της ζωής σου! Συνήθως τις Δευτέρες τις μισούμε αλλά αυτή η Δευτέρα για εσένα εύχομαι να είναι ξεχωριστή! 💚

Στα δικά μου τώρα, χθες πέρασα επιτροπή μαζί με την @Διόνη(συγχαρητήρια κ με το καλό να ξεκινήσεις το ταξίδι σου κοριτσάκι μου). Εγώ εχθές δεν πήρα στα χέρια μου την απόφαση καθόσον η χοριακή λόγω της ovitrelle που είχα κάνει ενόψει της ωοληψίας ήταν ανεβασμένη. Λογικό και επόμενο θα μου πεις! Ωστόσο η επιτροπή δεν με έκοψε, μου είπαν όταν μηδενίσει να πάρω να κλείσω εκ νέου ρνβ εκκρεμοτήτων. Αυτό το αναφέρω για να μην πανικοβάλλονται τα κορίτσια που είναι να περάσουν επιτροπή και είτε κάτι τους λείπει, είτε οι τιμές τους δεν είναι κ πολύ καλές @N.Angel.Η επιτροπή δεν κόβει εύκολα παρά μόνο σε ακραίες περιπτώσεις.  Συγκεκριμένα ο Πρόεδρος της επιτροπής που έτυχε και του μίλησα, μου είπε πως ετησίως βγάζουν -δεν θυμάμαι ακριβώς- ένα τρελό νούμερο αποφάσεων ...

Όλα για κάποιο λόγο γίνονται ... Το πιστεύω!

Έκανα κάποιες διορθώσεις στο πινακάκι μας, αν κάποια ξέχασα να την περάσω ... Δώστε μου ένα credit, έρχεται σ/κ!

Αξίζεις πολλά credit όχι 1μονο , μπράβο αρχικά για την δουλειά που κάνεις εδώ!! Ευτυχώς με την επιτροπή όλα καλά θα ξαναπάς και όλα θα κυλήσουν θετικά!! Εγώ γλυκιά μου περιμένω γύρω στις 15 Ιουνίου να πάω για έμβρυο μεταφορά θα βάλω 2 βλαστοκυστες που είναι στην κατάψυξη σε ΑΑ ποιότητα!! Ελπίζω να είναι και αυτή που θα με κάνει μάνα 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Αξίζεις πολλά credit όχι 1μονο , μπράβο αρχικά για την δουλειά που κάνεις εδώ!! Ευτυχώς με την επιτροπή όλα καλά θα ξαναπάς και όλα θα κυλήσουν θετικά!! Εγώ γλυκιά μου περιμένω γύρω στις 15 Ιουνίου να πάω για έμβρυο μεταφορά θα βάλω 2 βλαστοκυστες που είναι στην κατάψυξη σε ΑΑ ποιότητα!! Ελπίζω να είναι και αυτή που θα με κάνει μάνα 😉

Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι και αντεύχομαι τα καλύτερα! Να γεμίσει η κοιλιά! Ενημέρωσέ μας για την ακριβή ημερομηνία να σε έχουμε έννοια να σου στείλουμε φουλ θετική ενέργεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...