Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 35 λεπτά, ο/η dep14 είπε:

δεν πειραζει παμε δυναμικα για την επομενη...σεπτεμβριο θα μιλησουμε απο κοντα με τον γιατρο για την επομενη εξωσωματικη....δυστυχως δεν εχω μονο ενα ειχα καλο κ θα παω απο την αρχη απλα ελπιζω μηπως εχω παραπανω απο ενα αυτη τη φορα....εχω προωρη εμμηνοπαυση...fsh 33 αμη 2.6...ο συζυγος ολιγοασθενοτερατοσπερμια αν το λεω σωστα

Μακάρι η επόμενη να είναι η τυχερή σου!! Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Το έψαξα λίγο στο ίντερνετ υπάρχει σαν πρωτόκολλο εμβρυομεταφορας κι αυτό με την averkap ώστε να μην γίνει ωορρηξία στον επόμενο κυκλο... 

Όπως νιώσεις εκείνες τις ημέρες !! Αλλά είμαι σίγουρη πως θα είναι θετική η χοριακη σου !! Θα το δεις 🥰♥️♥️♥️

Ναι το είχα διαβάσει κ εγώ αυτό!!  Μην ανησυχείς τα έχει όλα υπό έλεγχο ο γιατρός σου!! Μακάρι να έχεις δίκιο κ να δουμε θετικό αποτέλεσμα!! 🙏🙏Εδώ θα είμαστε άλλωστε κ θα τα λέμε!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Οταν πας προς την 10 εβδομάδα θα ηρεμησεις! Εμενα το μονο που άντεχα ηταν το τοστακι. Φαντάσου οτι και τα κρακερ έβγαζα. Γαλακτοκομικά με αποτελείωναν! Καλα και τωρα δεν ειμαι τελειως καλα. Χτες εφαγα αρακά για να φαω και κανα όσπριο και ξερεις που κατέληξε… τις φακες μπόρεσα και τις εφαγα την προηγούμενη βδομαδα. Και όξινα φρούτα με πείραζαν και πι χυμοί. Ελπιζω να σε βοηθήσω λιγο… 
Τωρα εγω εχω τρελο πρήξιμο απο το απόγευμα και μετα… τυμπανισμό!!! 

Σε καταλαβαίνω εγώ ότι και να φαω το βγάζω ούτε τοστ δεν θέλω πια! Ούτε να μυρίζω φαγητό θέλω σήμερα με τα ρεβύθια έκανα εμετό που τα μύρισα πχι να τα φαω! Μέχρι και αυτά τα βραχιολάκια πήρα που λένε στα φαρμακεία και τίποτα δεν μου έκαναν!εχω χάσει και 3 κιλά!μιλησα με τον γιατρό και μου είπε αν συνεχίσω έτσι και την άλλη έβδομα να πηγαίνω στο νοσοκομείο να μου βάζει έναν όρο να ηρεμώ λίγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Σε καταλαβαίνω εγώ ότι και να φαω το βγάζω ούτε τοστ δεν θέλω πια! Ούτε να μυρίζω φαγητό θέλω σήμερα με τα ρεβύθια έκανα εμετό που τα μύρισα πχι να τα φαω! Μέχρι και αυτά τα βραχιολάκια πήρα που λένε στα φαρμακεία και τίποτα δεν μου έκαναν!εχω χάσει και 3 κιλά!μιλησα με τον γιατρό και μου είπε αν συνεχίσω έτσι και την άλλη έβδομα να πηγαίνω στο νοσοκομείο να μου βάζει έναν όρο να ηρεμώ λίγο!

Τι να κανεις ρε κοριτσι μου; Μακαρι να σε αφήσουν!!! Εαν οχι τουλάχιστον με τον όρο θα φας σε εισαγωγικά και θα παρεις και υγρά!!! 
Εγω σημερα δεν εκανα αλλα ο τυμπανισμός καλα κρατεί!!! Αυτη τη στιγμη εχω τρομερη δυσφορία!!! 
Υπομονη ομως!!! Να πανε ολα καλα και αυτα θα τα υπομείνω ολα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Τι να κανεις ρε κοριτσι μου; Μακαρι να σε αφήσουν!!! Εαν οχι τουλάχιστον με τον όρο θα φας σε εισαγωγικά και θα παρεις και υγρά!!! 
Εγω σημερα δεν εκανα αλλα ο τυμπανισμός καλα κρατεί!!! Αυτη τη στιγμη εχω τρομερη δυσφορία!!! 
Υπομονη ομως!!! Να πανε ολα καλα και αυτα θα τα υπομείνω ολα!!! 

Κι εγώ έτσι λέω να πάνε όλα καλά!ομως φοβάμαι μην τους κάνω κακό έτσι ξέρεις με το ζόρι τους εμετούς που δεν τρώω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Κι εγώ έτσι λέω να πάνε όλα καλά!ομως φοβάμαι μην τους κάνω κακό έτσι ξέρεις με το ζόρι τους εμετούς που δεν τρώω!

Κι εγω φοβαμαι γιατι ζορίζεται η κοιλια μου αλλα δε μου ειπε κατι ανησυχητικό ο γιατρος για τους εμετούς που εκανα τοτε… οποτε μην ανησυχεις! Τα μικρούλια σου τρέφονται ετσι κι αλλιως διαφορετικά θα σου το ελεγε και ο γιατρος σου! Απλα οταν σου λεει για όρο το λεει για δικη σου ενδυνάμωση και ενυδάτωση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Διόνημου τι κάνεις κορίτσι μου; ποτέ πας για επαναληπτική χοριακη; @Vasiliqueπως πάνε τα μωρά, έχεις συμπτώματα ή είναι νωρίς ακόμα; @Sandybπεριμένουμε νέα από την εμβρυομεταφορα σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κορίτσια μου, @JNtina, @geo2222. Αυτά είναι τα πιο γλυκά ζόρια που περνάτε. Θα μου πείτε τι μου λέει τώρα αυτή εμείς κοντεύουμε να βγάλουμε τα άντερα μας.. Αλλά σκεφτείτε πως για αυτό παλεύουμε τόσο καιρό, ακόμα κ για αυτά τα συμπτώματα!! Να πάνε όλα καλά σας εύχομαι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Αχ βρε κορίτσια μου, @JNtina, @geo2222. Αυτά είναι τα πιο γλυκά ζόρια που περνάτε. Θα μου πείτε τι μου λέει τώρα αυτή εμείς κοντεύουμε να βγάλουμε τα άντερα μας.. Αλλά σκεφτείτε πως για αυτό παλεύουμε τόσο καιρό, ακόμα κ για αυτά τα συμπτώματα!! Να πάνε όλα καλά σας εύχομαι!! 

Το καταλαβαινω πως το εννοεις… για αυτο κανω υπομονη κοριτσι μου!!! Και ελπιζω πως ολα θα πανε καλα και θα το αξίζει ολο αυτο και με το παραπανω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

πηγα για επαναληπτικη σημερα!!!! @Tvz 💓💓
3161!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να τα διδυμακια μας!! 🤰🤰🥳😍Όλα να πάνε καλά σου εύχομαι!! 🥳🥳🥳Μίλησες με το γιατρό σου; ποτέ θα τα δείτε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Να τα διδυμακια μας!! 🤰🤰🥳😍Όλα να πάνε καλά σου εύχομαι!! 🥳🥳🥳Μίλησες με το γιατρό σου; ποτέ θα τα δείτε; 

xaxaxxa ναι μιλησα και με εξωσωματικο και με την γυναικολογο!!!θα παω σε 2 εβδομαδες ακριβως για υπερηχο!!! και η γυναικολογος μαλλον για διδυμα πιστευει!!! χαχαχχα ο,τι να ναι γερο να ειναι!!!

εσυ πως εισαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

πηγα για επαναληπτικη σημερα!!!! @Tvz 💓💓
3161!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ελα παμε!!!!!! ελα δωσε πόνο κουκλάκι μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Διόνη είπε:

xaxaxxa ναι μιλησα και με εξωσωματικο και με την γυναικολογο!!!θα παω σε 2 εβδομαδες ακριβως για υπερηχο!!! και η γυναικολογος μαλλον για διδυμα πιστευει!!! χαχαχχα ο,τι να ναι γερο να ειναι!!!

εσυ πως εισαι;;;

Καλα σε γενικές γραμμές, έχω κάποιες ζαλάδες κ κάτι ψιλό τσιμπήματα αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο κ ούτε ψάχνω για συμπτώματα!! Είναι κ αυτή η ζέστη ανυπόφορη!! Δεν έχω άγχος ή ανυπομονησία απλώς εύχομαι να πάνε όλα καλά!! Παράξενο για μένα τόση ψυχραιμία τι να πω, αλλά είμαι ηρεμη. 6 μέρες μου έμειναν έτσι κ αλλιώς!! Δεν ξέρω αν θα με πιάσει τις τελευταίες μέρες η ανυπομονησία μου, ελπίζω πως όχι. Μακάρι να πάνε όλα καλά σε ολες μας κ να γεμίσουμε μωράκια ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή📅

@Margitc--> 23/9

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου--> ?

@Lucia79--> ?

@kk88 -> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@nikol88 -> 29/7

Χοριακή 

@Ιωάννα28iwantababy--> 66 🥰

@kaposetsi--> 754 🥰

@Vasilique--> 1729 🥰

@Διόνη -> 703 🥰

@Tvz ->4/8

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Πώς είστε; 

@nikol88 κορίτσι μου περιμένουμε τα νέα σου! Έγινε η μεγάλη συνάντηση κ ένωση; Άντε να σε χαρώ! 🙏🏻
@emmy87 Μίλησες με τον γιατρό σου κορίτσι μου; Θα ξανακάνεις χοριακή ή κατευθείαν υπέρηχο;

@Διόνη συγχαρητήρια! Ολέ! 💃🏻 Διδυμομανούλα κ εσύ;;; 🤪😉🥰

@Avocando τι όμορφα νέα μας λες! Έτσι να συνεχίσεις κοριτσάκι μου! Όμορφα κ ανέφελα! Κ θα έρθει ένας αγόραρος! 

@Παρασκευαιδου περιμένουμε νέα σου!

@kaposetsi Υπομονή κ πίστη κορίτσι μου! Ο Θεός είναι μεγάλος κ δεν μας αφήνει αβοήθητους! Εύχομαι από καρδιάς να πάνε όλα καλά! Να γίνει το θαύμα! 🙏🏻

@TRigirl @dep14 Πόσο χαίρομαι να διαβάζω αναρτήσεις κοριτσιών που παρά την αποτυχία τους δεν το βάζουν κάτω κ πιστεύουν πως η επόμενη φορά θα είναι κ η τυχερή τους! Ναι ρε κορίτσια! Πιστέψτε το κ θα συμβεί! 💚

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

πηγα για επαναληπτικη σημερα!!!! @Tvz 💓💓
3161!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Έχουν πάρει φόρα λέμεεεεεε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Καλα σε γενικές γραμμές, έχω κάποιες ζαλάδες κ κάτι ψιλό τσιμπήματα αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο κ ούτε ψάχνω για συμπτώματα!! Είναι κ αυτή η ζέστη ανυπόφορη!! Δεν έχω άγχος ή ανυπομονησία απλώς εύχομαι να πάνε όλα καλά!! Παράξενο για μένα τόση ψυχραιμία τι να πω, αλλά είμαι ηρεμη. 6 μέρες μου έμειναν έτσι κ αλλιώς!! Δεν ξέρω αν θα με πιάσει τις τελευταίες μέρες η ανυπομονησία μου, ελπίζω πως όχι. Μακάρι να πάνε όλα καλά σε ολες μας κ να γεμίσουμε μωράκια ❤️❤️

Ανυπομονούμε! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

 

Επιτροπή📅

@Margitc--> 23/9

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου--> ?

@Lucia79--> ?

@kk88 -> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@nikol88 -> 29/7

Χοριακή 

@Ιωάννα28iwantababy--> 66 🥰

@kaposetsi--> 754 🥰

@Vasilique--> 1729 🥰

@Διόνη -> 703 🥰

@Tvz ->4/8

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Πώς είστε; 

@nikol88 κορίτσι μου περιμένουμε τα νέα σου! Έγινε η μεγάλη συνάντηση κ ένωση; Άντε να σε χαρώ! 🙏🏻
@emmy87 Μίλησες με τον γιατρό σου κορίτσι μου; Θα ξανακάνεις χοριακή ή κατευθείαν υπέρηχο;

@Διόνη συγχαρητήρια! Ολέ! 💃🏻 Διδυμομανούλα κ εσύ;;; 🤪😉🥰

@Avocando τι όμορφα νέα μας λες! Έτσι να συνεχίσεις κοριτσάκι μου! Όμορφα κ ανέφελα! Κ θα έρθει ένας αγόραρος! 

@Παρασκευαιδου περιμένουμε νέα σου!

@kaposetsi Υπομονή κ πίστη κορίτσι μου! Ο Θεός είναι μεγάλος κ δεν μας αφήνει αβοήθητους! Εύχομαι από καρδιάς να πάνε όλα καλά! Να γίνει το θαύμα! 🙏🏻

@TRigirl @dep14 Πόσο χαίρομαι να διαβάζω αναρτήσεις κοριτσιών που παρά την αποτυχία τους δεν το βάζουν κάτω κ πιστεύουν πως η επόμενη φορά θα είναι κ η τυχερή τους! Ναι ρε κορίτσια! Πιστέψτε το κ θα συμβεί! 💚

 

Κορίτσια έτσι όπως είμαι κάτω κατω στο πινακάκι με τις χοριακες στείλε μου κ εμένα μπεμπεδοσκονη να μου πάνε όλα καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Σε καταλαβαίνω εγώ ότι και να φαω το βγάζω ούτε τοστ δεν θέλω πια! Ούτε να μυρίζω φαγητό θέλω σήμερα με τα ρεβύθια έκανα εμετό που τα μύρισα πχι να τα φαω! Μέχρι και αυτά τα βραχιολάκια πήρα που λένε στα φαρμακεία και τίποτα δεν μου έκαναν!εχω χάσει και 3 κιλά!μιλησα με τον γιατρό και μου είπε αν συνεχίσω έτσι και την άλλη έβδομα να πηγαίνω στο νοσοκομείο να μου βάζει έναν όρο να ηρεμώ λίγο!

Κοριτσάκι μου περνάς δύσκολα! Πολύ πιθανόν να έχεις πάθει υπερέμεση. Τα μωρούλια σου δεν έχουν κίνδυνο μην σε απασχολεί αυτό… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tvz είπε:

Κορίτσια έτσι όπως είμαι κάτω κατω στο πινακάκι με τις χοριακες στείλε μου κ εμένα μπεμπεδοσκονη να μου πάνε όλα καλά!! 

Εκεί, παραμονή χοριακής θα κάνουμε όλες οι από πάνω σου ένα ντου! Μην ανησυχείς! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

πηγα για επαναληπτικη σημερα!!!! @Tvz 💓💓
3161!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ολα τελεια ειδες τελικα που αυτη τη φορα ολα πηγαν καλα κ θα συνεχισουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Κορίτσια έτσι όπως είμαι κάτω κατω στο πινακάκι με τις χοριακες στείλε μου κ εμένα μπεμπεδοσκονη να μου πάνε όλα καλά!! 

Μπεμπεδόσκονη δεν έχω....ακόμα...

Αλλά έχω θετική ενέργεια, σκέψη, προσευχή, τάμα, χορούς της κοιλιάς , της τάβλας και ότι άλλο θέλεις..

Στα στέλνω με αγάπη και χαρά για μια χοριακάρα ΝΑ σαν της @Vasilique😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

πηγα για επαναληπτικη σημερα!!!! @Tvz 💓💓
3161!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τα διπλά καρότσια να κοιτάς και εσύ σαν την @Vasilique

Μπράβο με το καλό να τα δεις και να τα ακούσεις 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...