Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με τον Μάη έρχονται "Μαγιατικα" μωράκια!!!


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Mimi26 είπε:

Σου ευχομαι ότι καλυτερο απο την καρδιά μου! 

 

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου!!! Κ σε εσένα επίσης!! Μακάρι να τα καταφέρεις φυσιολογικά, αλλά κ αν όχι υπάρχουν λύσεις. Στο λέω γιατί εγώ αλλιώς τα «κανόνιζα» κ τα υπολόγιζα κ αλλιώς μου ήρθαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Heart είπε:

Αχ βρε Σταρακι!! Σ ευχαριστω!! Μ ένα παιδάκι αγκαλιά και ακόμη ένα στη κοιλίτσα , εδώ μένεις να μας συμβουλεύεις και να μας δίνεις θάρρος!! Θυμάμαι αρχή ήταν στην προσπάθειά μας όταν διάβασα ότι έκανες προσπάθεια με κλομιφαινη!!!! Ελπίζω να βοηθήσει και εμάς!! 

Να είσαι αισιόδοξη κ θα σε βοηθήσει.... Θα σε βλέπει κ ο γιατρός σου συχνότερα.... Θα τα βλέπεις κ εσύ. Θα παίρνεις θάρρος... 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εχθές ήρθε περίοδος αλλά η ροή είναι ελάχιστη σε σχέση με τις κανονικές περιόδους μου και ο πόνος και το πρηξιμο στο στηθος αφόρητος...και αντε τώρα αναρωτιέμαι... Λέτε να είμαι έγκυος και να μην είναι περίοδος αυτό που έχω;;;;; 🙄 είμαι 2η ημέρα περιόδου και είναι λες και είμαι 5η ημέρα... Ελάχιστη ροή και ροζ αίμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια εχθές ήρθε περίοδος αλλά η ροή είναι ελάχιστη σε σχέση με τις κανονικές περιόδους μου και ο πόνος και το πρηξιμο στο στηθος αφόρητος...και αντε τώρα αναρωτιέμαι... Λέτε να είμαι έγκυος και να μην είναι περίοδος αυτό που έχω;;;;; 🙄 είμαι 2η ημέρα περιόδου και είναι λες και είμαι 5η ημέρα... Ελάχιστη ροή και ροζ αίμα 

Δεν ξανα έκανες τεστ? Προγεστερονη είχες πάρει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Δεν ξανα έκανες τεστ? Προγεστερονη είχες πάρει? 

Ναι πήρα προγεστερονη αλλά με το που είδα αίμα το σταμάτησα... Γιατί με είχε πει ο γιατρός αν δεις περίοδο το σταματάς... Τώρα που πήγα τουαλέτα δεν είχα τίποτα... Αύριο αν σταματήσει θα πάρω να κάνω τεστ... 

Λες να ήταν από προγεστερονη το αιμα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναι πήρα προγεστερονη αλλά με το που είδα αίμα το σταμάτησα... Γιατί με είχε πει ο γιατρός αν δεις περίοδο το σταματάς... Τώρα που πήγα τουαλέτα δεν είχα τίποτα... Αύριο αν σταματήσει θα πάρω να κάνω τεστ... 

Λες να ήταν από προγεστερονη το αιμα; 

Όταν σταματήσεις την προγεστερονη λογικά αν δεν έχει γίνει σύλληψη. Θα πρεπε να χεις σύντομα περίοδο..... Κάνε αύριο πρωί μια χοριακη!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όταν σταματήσεις την προγεστερονη λογικά αν δεν έχει γίνει σύλληψη. Θα πρεπε να χεις σύντομα περίοδο..... Κάνε αύριο πρωί μια χοριακη!!!! 

Λες να πάρω προγεστερονη σήμερα μέχρι να κάνω τεστ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Λες να πάρω προγεστερονη σήμερα μέχρι να κάνω τεστ; 

Όχι μην τα ανακατέψεις. Αφού το σταμάτησες... Ούτως ή αλλιώς αν είναι να χει γίνει σύλληψη. Θα προχωρήσει μην ανησυχείς... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όχι μην τα ανακατέψεις. Αφού το σταμάτησες... Ούτως ή αλλιώς αν είναι να χει γίνει σύλληψη. Θα προχωρήσει μην ανησυχείς... 

Ευχαριστώ κοπέλα μου, θα δείξει.... Θα σας πω νεότερα!!! Καλό βράδακι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου!!! Κ σε εσένα επίσης!! Μακάρι να τα καταφέρεις φυσιολογικά, αλλά κ αν όχι υπάρχουν λύσεις. Στο λέω γιατί εγώ αλλιώς τα «κανόνιζα» κ τα υπολόγιζα κ αλλιώς μου ήρθαν.

Καλά αποτελέσματα μέσα από την καρδιά μου. Οι πιθανότητες πάντως είναι με το μέρος σας να χαρίσετε αδερφάκι στο παιδάκι σας ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλησπερα απο εμένα. Μπήκα μετά απο καιρό να δω τα νεα σας.
Έλπιζα ότι θα είστε πιο τυχερές απο εμένα και θα είχατε καλά νέα να χαρώ με την χαρά σας.
Εγω δεν έχω κάτι να σας πω.
Έκλεισα τα 40 και με έχει πάρει πάρα πολύ απο κάτω... .
Επαφές με τον αντρούλη μου δεν έχουμε, μας έχει προκύψει και ένα πρόβλημα στην στύση του και δεν ξέρω πως πρέπει να το αντιμετωπίσουμε.

Έχω απογοητευτεί.... Περιμένω περίοδο και έχω πονάκια και είμαι μέσα στη στεναχώρια.
Τέλος πάντων... ελπίζω να είστε όλες καλά και να ζήσετε το θαύμα σας όσο πιο σύντοαμ γίνεται... 

Κορίτσι μου γλυκό τα 40 έκλεισες όχι τα 80 σίγουρα τα πράγματα δυσκολεύουν αλλά δεν ήρθε το τέλος του κόσμου  πίστεψε με όλα είναι θέμα ψυχολογίας κι εμείς πριν λίγο καιρό είχαμε ένα μικρό θέματακι με την στύση και ο τρόπος που το αντιμετώπισα ήταν να μην του ξανά πω τίποτα για γόνιμες και ωορρηξία και κυρίως να μην του ξανά πω σήμερα πρέπει να κάνουμε σεξ.  Στα λέω εγώ που η στεναχώρια και το άγχος μετά την τελευταία περίοδο μου προκάλεσαν προβλήματα στην υγεία μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια πήγα έδωσα αίμα για β χοριακη... Για να δούμε... Πάντως το αίμα σταμάτησε... 

Καλημέρα κορίτσι μου. Τι ώρα θα έχεις τα αποτελέσματα? Εύχομαι μια θετική χοριακή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Τι ώρα θα έχεις τα αποτελέσματα? Εύχομαι μια θετική χοριακή.

Μετά τις 6 θα τα πάρω... Ευχαριστώ πολύ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλά αποτελέσματα μέσα από την καρδιά μου. Οι πιθανότητες πάντως είναι με το μέρος σας να χαρίσετε αδερφάκι στο παιδάκι σας ❤️

Μακάρι κορίτσι μου, αλλά έχοντας ζήσει κ τα δύο σενάρια είμαι πολύ συγκρατημένη. Ότι καλύτερο κ σε εσένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου ελπιζω να ειστε ολες καλα!!δεν μπαινω πολυ συχνα γιατι τρεχω παλι με τα δοντια μου (3η απονευρωση μεσα σε 1 χρονο) αλλα προσπαθω να διαβαζω τα νεα σας!! @marinamanoulitsa καλα αποτελεσματα ευχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

κοριτσια μου ελπιζω να ειστε ολες καλα!!δεν μπαινω πολυ συχνα γιατι τρεχω παλι με τα δοντια μου (3η απονευρωση μεσα σε 1 χρονο) αλλα προσπαθω να διαβαζω τα νεα σας!! @marinamanoulitsa καλα αποτελεσματα ευχομαι!!

Κορίτσια έχω φτάσει Ιασώ και περιμενω να μπω για σαλπιγγογραφια!!!! 

Δεν ξέρω πως να το περιγραψω αυτό που νοιώθω! Μάλλον φόβος! 🤨🥺😶😶😶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια έχω φτάσει Ιασώ και περιμενω να μπω για σαλπιγγογραφια!!!! 

Δεν ξέρω πως να το περιγραψω αυτό που νοιώθω! Μάλλον φόβος! 🤨🥺😶😶😶

Τίποτα μην αισθάνεσαι , όλα καλά θα πάνε!!! Σκέψου ότι είναι για καλo! Σε 10 λεπτά όλα θα έχουν τελειώσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Τίποτα μην αισθάνεσαι , όλα καλά θα πάνε!!! Σκέψου ότι είναι για καλo! Σε 10 λεπτά όλα θα έχουν τελειώσει!

Θα μου πουνε λέτε κάτι εκείνη την ώρα ; 

Η θα πρεπει να περιμενω 3 ώρες τα αποτελέσματα;

Γιατί δεν μενω και Αθήνα και θα πρεπει να περιμενω για να φυγω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mimi26 είπε:

Θα μου πουνε λέτε κάτι εκείνη την ώρα ; 

Η θα πρεπει να περιμενω 3 ώρες τα αποτελέσματα;

Γιατί δεν μενω και Αθήνα και θα πρεπει να περιμενω για να φυγω! 

Εμένα μου είπαν ότι οι απαντήσεις θα είναι έτοιμες σε 3 ώρες! Πήγα την επόμενη μέρα, δεν μπορούσα να περιμένω!! Αν δώσεις τα στοιχεία σου μοιάζω μπορούν να σου στείλουν μειλ...ρώτα το

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Εμένα μου είπαν ότι οι απαντήσεις θα είναι έτοιμες σε 3 ώρες! Πήγα την επόμενη μέρα, δεν μπορούσα να περιμένω!! Αν δώσεις τα στοιχεία σου μοιάζω μπορούν να σου στείλουν μειλ...ρώτα το

Νομίζω*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Εμένα μου είπαν ότι οι απαντήσεις θα είναι έτοιμες σε 3 ώρες! Πήγα την επόμενη μέρα, δεν μπορούσα να περιμένω!! Αν δώσεις τα στοιχεία σου μοιάζω μπορούν να σου στείλουν μειλ...ρώτα το

Την επόμενη ;;; θα πεθανω 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mimi26 είπε:

Την επόμενη ;;; θα πεθανω 🤣

Εγώ πήγα την επόμενη βρε! Σε 3 ώρες από την εξέταση έτοιμες ήταν! Κι εγώ πέθανα να σου πω! Αλλά μου είχε πει ότι της φαίνονταν όλα καλά μετά την εξέταση!υπομονή!!! Όλα καλά να πάνε! Περιμένω νέα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια έχω φτάσει Ιασώ και περιμενω να μπω για σαλπιγγογραφια!!!! 

Δεν ξέρω πως να το περιγραψω αυτό που νοιώθω! Μάλλον φόβος! 🤨🥺😶😶😶

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!!! Μην αγχώνεσαι όλα καλά να πάνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...