Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με τον Μάη έρχονται "Μαγιατικα" μωράκια!!!


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια...  Ανοίγω νέο θέμα!! Ευχομαι ο τελευταίος μήνας της άνοιξης να μας φέρει πολλά Μαγιατικα μωράκια!!!! 🌼🌼🐞🐞💐🌸🌳🌴🌻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Γειά σας κορίτσια...  Ανοίγω νέο θέμα!! Ευχομαι ο τελευταίος μήνας της άνοιξης να μας φέρει πολλά Μαγιατικα μωράκια!!!! 🌼🌼🐞🐞💐🌸🌳🌴🌻

Καλορίζικο το καινούργιο θέματακι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08)20ΑΓΟΡΑΚΙ🍼🦋💙

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΓΕΝΝΗΣΕ 6/12/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💗🎂🌺👶

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΊΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ🎂🎂💖💖👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ 11/06

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 22/07👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie: ΓΈΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ💙🍼💗🎂👶

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

Αna1989: ΘΕΤΙΚΟ👶

Celine:ΘΕΤΙΚΟ👶

Manoula84: ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μaroulli:ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrys_pa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Μarakii: ΘΕΤΙΚΟ  👶

maimoudaki92: ΘΕΤΙΚΟ 👶

👶

mimimimi: ΘΕΤΙΚΟ👶

Zeta36:ΘΕΤΙΚΟ👶

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :18/04

diana8:?

Lacostaki:06/05

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:30/04

misofeggaro:23/03

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:?

Litsadi:15/05

Pixies:? 

 

Matilda94:? 

Ntinaki83:06/06

Marakii:23/02 

Mt3508:14/01 

geo2222:23/02

Dina970:?

Tonakiv:?

Elii:05/03

Daizy28:15/03

HopefulMama2Be:14/03

elissavet90:24/3

Mantiko:12/03

Evaki:21/03 

Alexiamama:18/04 

Μαργαρίτσ:18/04

marinamamanoulitsa:13/05

boysland:21/04 χοριακη

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλότυχο το νέο μας θεματακι!💗 Μακάρι ο Μάης να μας φέρεις πολλά πολλά μωράκια! Να κάνει τις κοιλιτσες μας να ανθίσουν με τα πιο όμορφα λουλουδάκια!🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Κορίτσια, για μπάνια στη θάλασσα να πηγαίνουμε όσες προσπαθούμε; Δεν υπάρχει πρόβλημα, ε;

Όχι από όσο ξέρω ούτε στην εγκυμοσύνη απαγορεύεται το μπάνιο ή ηλιοθεραπεία απαγορεύεται αρκεί να είναι καθαρή η θάλασσα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!!! Χρόνια πολλά και Χριστός Ανέστη!!!!! Εύχομαι με όλη την καρδιά αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός σας και όλων η κοιλίτσα να γεμίσουν αγάπη και σπορακι ή σποράκια για τις πιο τυχερές! Να ξέρετε ότι δεν σας ξεχνάω και σας στέλνω άπειρη αγάπη και μπεμπεδοσκονη!!!!!

3 μέρες τώρα διαβάζω τα σχόλια σας από το προηγούμενο θέμα και εννοιθα τις αγωνίες σας και ήλπιζα ότι μέχρι να τελειώσω θα δω τα καλύτερα!! Συγχαρητήρια και στην κοπέλα που έμεινε έγκυος χίλια καλά της εύχομαι και με το καλό να πάρει το ζουζουνάκι στα χέρια της!!!

Εγώ δεν σας έγραφα γιατί με έχουν πεθάνει στη δουλειά πραγματικά δεν υπάρχουν, με έστειλαν 2 φορές αττικό μέσα στο κορονοιο. Και είχα τόση κούραση που πραγματικά δεν είχα ενέργεια να ανοίξω λάπτοπ. Στο καπάκι τώρα είχα και λίγα καφέ και μου είπε ο γιατρός κρεβάτι και να μην παίρνω καθόλου τον μπέμπη μου αγκαλιά. Τα έχω βάψει μαύρα μου ανοίγει τα χεράκια και περιμένω κάποιος να μου τον φέρει και πεθενω. Τουλάχιστον σταμάτησαν τα συπτωματα. Αλλά φοβάμαι γιατί αν γίνει κάτι το νοσοκομείο μου το Λητώ βασικά είναι για κοβιντ και αν πάθω κάτι πρέπει να πάω αλλού αυτό τρέμω πιο πολύ!! 

Τα καλά νέα ήταν ότι μάλλον είναι πάλι αγοράκι οπότε δεν χαλάσω τίποτα τα έχω έτοιμα χαχαχ 

Φιλιά πολλά σε όλες σας, σας σκέφτομαι συνέχεια και προσεύχομαι συνέχεια. Βέβαια από σήμερα το έβαλα στοίχημα να μπαίνω κάθε μέρα οπότε δεν θα χαθώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Κορίτσια, για μπάνια στη θάλασσα να πηγαίνουμε όσες προσπαθούμε; Δεν υπάρχει πρόβλημα, ε;

Όχι φυσικά μια χαρά μπορείς να πας.. Εγώ και έγκυος που ήμουν στο πρώτο τρίμηνο πάλι έτσι είχα μείνει έγκυος Μάιο στον δεύτερο μου και εκανα κανονικά μπάνια στη θάλασσα... 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια σε όλες και εύχομαι αυτό το μήνα να κρατήσετε όλες θετικά τεστ.

Εμένα σήμερα ήταν να έρθει η περίοδος και ξαναέκανα τεστ και βγήκε θετικότατο. Αύριο θα πάω για χοριακή για να το επιβεβαιώσω. 

Προς το παρόν είμαι συγκρατημένα χαρούμενη.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλό μήνα κορίτσια σε όλες και εύχομαι αυτό το μήνα να κρατήσετε όλες θετικά τεστ.

Εμένα σήμερα ήταν να έρθει η περίοδος και ξαναέκανα τεστ και βγήκε θετικότατο. Αύριο θα πάω για χοριακή για να το επιβεβαιώσω. 

Προς το παρόν είμαι συγκρατημένα χαρούμενη.

 

Αχ τέλειαααααα εύχομαι να μας φέρεις γούρι και σε εμάς!!!! Έκανες ποδαρικό!!!! Με το καλόοοο 😁😁😁😁❤️❤️❤️🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλό μήνα κορίτσια σε όλες και εύχομαι αυτό το μήνα να κρατήσετε όλες θετικά τεστ.

Εμένα σήμερα ήταν να έρθει η περίοδος και ξαναέκανα τεστ και βγήκε θετικότατο. Αύριο θα πάω για χοριακή για να το επιβεβαιώσω. 

Προς το παρόν είμαι συγκρατημένα χαρούμενη.

 

Συγχαρητήρια με το καλό να πάρεις ένα υπέροχο νούμερο χοριακης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lacostakiάλλαξε μου ημερομηνία στο πινακάκι, 13/5 θα κάνω το τεστακι... Είναι και τα γενέθλια του μεγάλου μου γιου... Έτσι και πέρσι έμαθα ακριβώς την ίδια ημέρα ότι ήμουν έγκυος αλλά τελικά ήταν παλινδρομη... Ευχομαι φέτος να πάνε όλα καλά και να έρθει ένα γερό μωράκι!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Lacostakiάλλαξε μου ημερομηνία στο πινακάκι, 13/5 θα κάνω το τεστακι... Είναι και τα γενέθλια του μεγάλου μου γιου... Έτσι και πέρσι έμαθα ακριβώς την ίδια ημέρα ότι ήμουν έγκυος αλλά τελικά ήταν παλινδρομη... Ευχομαι φέτος να πάνε όλα καλά και να έρθει ένα γερό μωράκι!!!! 

 

Κορίτσι έκανες τελικά παρακολούθηση με ovitrelle?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσι έκανες τελικά παρακολούθηση με ovitrelle?

Ναι ναι έκανα μου είπε πότε να έχω επαφές και τώρα αναμένω το αποτέλεσμα σε 1 εβδομάδα.. Θα σκάσω μέχρι να δω τι έγινε.. Δεν περνάν οι μέρες.. Επίσης κάθε βράδυ παίρνω utregostan έως ότου μου έρθει περίοδος ή να μάθω ότι είμαι έγκυος.. Ευχομαι το δεύτερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Πότε έκανες την ένεση; Στις 10 μέρες φεύγει από τον οργανισμό. Έκανα τεστ κάθε μέρα για να δω πότε😂.

Ναι και εγώ αν εννοείς το τεστ ωορρηξίας αλλά με είπε ο γιατρός μου βγαίνουν θετικά από την ένεση οπότε άσε τα τεστ οπότε σε είπα εγώ θα εχεις επαφές... Ε και αυτό έκανα! Εσύ με την πρώτη έμεινες έγκυος; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Εγκυμοσύνης εννοούσα... Η ovitrelle είναι 5000 μονάδες χοριακής. Αν δηλαδή έκανες χοριακή την ημέρα που την έκανες θα σου έβγαινε τοσο. Έκανα τεστ εγκυμοσύνης κάθε μέρα μέχρι την χοριακή. Από την 10η μέρα κ μετά ξεκίνησαν να σκουρένουν τα τεστ από εκεί που ήταν αχνά. Άρα ανέβαινε κ δεν ήταν από την ovitrelle! Όλα καλά δόξα το θεό, σε λίγες μέρες θα πάω για υπέρηχο. Ήταν η πρώτη φορά που το δοκίμασα έτσι ναι. Εύχομαι ευχάριστα νέα κ από εσένα σύντομα!!!

Ααα καλά που μου το είπες να μην βιαστώ να κάνω τεστ εγκυμοσύνης...ευχαριστώ!!!! Ολα καλά και σε εσένα με το καλόοοο 💋😁❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσιααααα @Zeta. Έκανα τεστ εγκυμοσύνης clear blue και βγήκε θετικό.. Είναι η 10η ημέρα από την ένεση... Είναι ψευδως θετικό δηλαδή;;;; επιτέλους είδα σταυρό σε αυτό το τεστ....θα ρωτήσω και τον γυναικολόγο αλλά από εχθές έχω φοβερή αναγούλα από το απόγευμα... Μακάρι να είναι αληθινό... 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αχ βρε κορίτσια, το χω ξαναπεί και θα το ξαναπώ: δε σας γνωρίζω προσωπικά, αλλά είστε οι καλύτερες!! ❤️ Είμαι πολύ ευγνώμων γι αυτήν την παρέα που έχουμε εδώ και αλληλο-υποστηριζομαστε ✨ @Elli13 κι εμείς είχαμε μια απώλεια πέρυσι (παλινδρομησε 10εβ4ημ και ταλαιπωρήθηκα με πρόκληση αποβολης που δεν έπιασε με τη μία, οπότε ξανά-μανα τα χαπια...) και δυστυχώς, σε συνδυασμό με την αναμονή, κάποιες φορές σκέφτομαι κι εγώ "τι κι αν...", το οποίο δε βοηθάει καθόλου! Οπότε βλέποντας περιπτώσεις σαν τις δικές σας εδώ, είτε που προσπαθείτε αρκετό καιρό και τα καταφέρατε, είτε έγινε το θαύμα μετά από απώλεια(-ες), μου δίνουν όχι μόνο κουράγιο αλλά και πίστη ότι θα τα καταφέρουμε κι εμείς με το σύντροφό μου ❤️ 
    • Ωχ βρε κορίτσι μου τι γκαντεμιά είναι αυτήν τουλάχιστον το αμαξι είναι μόνο ζημιές αλλά και πάλι μια στεναχώρια σε πιάνει είναι λογικό ελπίζω να μην χτύπησε ούτε η άλλη κοπέλα.. αχ και εμένα πριν 2 βδομαδες παιθανε και η δικιά μου γατούλα 😕  Τουλάχιστον με το λαπτοπ τρίτο σε τίποτα αλλο δεν θα συμβεί τώρα 😊 περιμένουμε τα νέα σου από τα γιατρό ήρθε ώρα να μάθεις το φύλο επλιζω μόνο αν έχει καλή θέση να το δει καθαρά 😊 Να σας ζήσει ο ανήψιος καλοφωτιστος να είναι γέρος και ευτυχισμένος   Και εγω άρχισα να το νιωθω αλλά όχι συνέχεια συνήθως μόνο όταν ξαπλώνω στο κρεβατι καταλαβαίνω καμία ελαφριά κλωτσιά 😂 
    • Λυπάμαι για τα στραβά που σου έτυχαν κορίτσι μου!!!!Άντε να πας το βράδυ να δεις το μικρουλι σου και μακάρι να σας κάνει και τα αποκαλυπτήρια!!!Εγώ προσωπικά συνεχίζω πολύ καλα,έκανα και την β' επιπέδου και πλέον νιώθω καθημερινά τον μικρό 🧿🧿🧿...πότε περισσότερο πότε λιγότερο!!!
    • Εγώ είμαι 1,74 και κάνα δύο εκατοστά πιο κοντός ο άντρας μου. Δεν τον λες και πρώτο μπόι 😂😂 Ααα θα έχετε και γενέθλια μετά; Τέλεια θα συμπέσουν με μια μέρα διάφορα 🥳  Με το μπουσουλημα θέλουν προσοχή και επίβλεψη να υποθέσω; Γιατί σκέφτομαι ότι θα έχει πρόσβαση σε όλα τα σημεία του σπιτιού. Χτες άρπαξε ένα πιάτο από το τραπέζι και το πέταξε κάτω 😂😂 Το τέρας 😂😂 Πολύ συγκινητικό το μήνυμα σου. Δεν έχω ζήσει την υπογονιμότητα αλλά έχω βιώσει δύο απώλειες και δώστου εξετάσεις και απογοήτευση και κλάμα.... Έγινε όμως το θαύμα και είμαι σίγουρη ότι θα γίνει για όλες τις γυναίκες που με τόση υπομονή παλεύουν 🫶🤞 Μπράβο στον καλό σου για την υποστήριξη και το κουράγιο που σου δίνει!! 
    • Η αλήθεια είναι ότι ήταν αρκετές μέρες! Πάρε ένα τηλέφωνο το γιατρό σου να του το πεις, μήπως σου πει να πας να κάνεις έναν υπέρηχο να αποκλείσετε οτιδήποτε όπως μια κύστη ας πούμε!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...