Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Νοεμβρίου 2021!


Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η annoula1987 είπε:

Να μας πείτε νεότερα από τα ραντεβού σας κορίτσια!!! Εντωμεταξύ , νιώθετε κι εσείς τσιμπηματάκια - βάρος χαμηλά? Στον πρώτο μου θυμάμαι είχα αρκετά στην αρχή της εγκυμοσύνης, μετά δεν θυμάμαι,  τώρα είναι στιγμές, το βράδυ κυρίως που νιώθω μια πίεση και τσιμπηματάκια αρκετά χαμηλά, πέρα του ότι με κλωτσάει μονίμως στην κυστη και νιώθω να κατουριεμαι συνέχεια!!🤣🤣🤣

Κ εγώ νιώθω ώρες ώρες να πονάω ελαφρώς στο ηβικό οστό. Για τουαλέτα συνήθως σηκώνομαι μια φορά την νύχτα. Συχνοουρια είχα ούτως ή άλλως απλά τώρα νιώθω ότι θέλω να πάω οπωσδήποτε ενώ δεν έχω μεγάλη ποσότητα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Doritoula11 είπε:

Χαχαχα είναι υπερκινητικός αυτό είναι πολύ καλό !!!ας χτυπάει καλύτερα !εμενα μου είπε ότι δεν θα γυρίσει πάντως ξανά προς τα επάνω με το κεφάλι !ο πρώτος μου απο τον 5 ήταν με το κέφαλι και δεν άλλαξε ποτέ 

Στους τελευταίους υπέρηχους, κι εμένα είναι με το κεφαλάκι κάτω... θα δω σε 10 μέρες πάλι, ελπίζω να παραμείνει έτσι και να έχω εύκολη γεννα όπως στον πρώτο μου γιο! 

@Stardust_83,  κι εγώ μέσα στην ημέρα που πάω συχνά, δεν έχω ποσότητα... υπομονή λοιπόν... λιγότερο από 3 μήνες μας έμεινε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια εγώ 28+1 σήμερα κ έχει αρχίσει να με ποναει η μέση κ να μη βολεύομαι. Εγώ συχνοουρία μέσα στη μέρα έχω αρκετή κ πριν είχα αλλά  εδώ κ δυο βδομαδες άρχισα να σηκώνομαι το βράδυ μια φορά για τουαλέτα. Εμένα με το κεφάλι κάτω ήταν όταν πήγα πριν 2 βδομαδες στο γιατρό κ απο κλωτσιές δινει κ παίρνει κ πολλές φορες με ποναει κ πετάγομαι κ γω κ φωνάζω 🤪 Χαμηλά στη κύστη όταν με βαράει δν ειναι τόσο δυνατά Γτ ειναι με μπουνιές. Περιμενω κ γω το επόμενο ραντεβού με το γιατρό στις 9/9 να δω ποσό μεγάλωσε ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η sweetheart12 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια εγώ 28+1 σήμερα κ έχει αρχίσει να με ποναει η μέση κ να μη βολεύομαι. Εγώ συχνοουρία μέσα στη μέρα έχω αρκετή κ πριν είχα αλλά  εδώ κ δυο βδομαδες άρχισα να σηκώνομαι το βράδυ μια φορά για τουαλέτα. Εμένα με το κεφάλι κάτω ήταν όταν πήγα πριν 2 βδομαδες στο γιατρό κ απο κλωτσιές δινει κ παίρνει κ πολλές φορες με ποναει κ πετάγομαι κ γω κ φωνάζω 🤪 Χαμηλά στη κύστη όταν με βαράει δν ειναι τόσο δυνατά Γτ ειναι με μπουνιές. Περιμενω κ γω το επόμενο ραντεβού με το γιατρό στις 9/9 να δω ποσό μεγάλωσε ! 

Κορίτσια να ρωτήσω αυτές που έχουν γεννήσει! Η διάρροια είναι σύμπτωμα τοκετού;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Doritoula11 είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω αυτές που έχουν γεννήσει! Η διάρροια είναι σύμπτωμα τοκετού;;

Από μόνο του δε νομίζω κορίτσι μου! Δεν θυμάμαι να είχα στον γιο μου. Νιώθεις κάτι άλλο που να σε ανησυχεί? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Doritoula11 είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω αυτές που έχουν γεννήσει! Η διάρροια είναι σύμπτωμα τοκετού;;

Εγώ δεν είχα τέτοιο σύμπτωμα κ ούτε έχω ακούσει ότι σχετίζεται. Έχεις διάρροια; Μήπως την αρπαξες με το κλιματιστικό; Ρώτησες τον γιατρό σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Doritoula11 είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω αυτές που έχουν γεννήσει! Η διάρροια είναι σύμπτωμα τοκετού;;

Ναι, είναι, αλλά μην ανησυχείς. Κι εγώ είχα διάρροιες πριν λίγες μέρες. Είχα κολλήσει γαστρεντερίτιδα. Μάλιστα αυτές οι ιώσεις είναι πολύ συχνές το καλοκαίρι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η troia είπε:

Ναι, είναι, αλλά μην ανησυχείς. Κι εγώ είχα διάρροιες πριν λίγες μέρες. Είχα κολλήσει γαστρεντερίτιδα. Μάλιστα αυτές οι ιώσεις είναι πολύ συχνές το καλοκαίρι. 

Στο νοσοκομείο είμαι κορίτσια εδώ Γερμανία δεν υπάρχουν κλιματιστικά χαχα δεν ξέρω τι μπορεί να είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Doritoula11 είπε:

Στο νοσοκομείο είμαι κορίτσια εδώ Γερμανία δεν υπάρχουν κλιματιστικά χαχα δεν ξέρω τι μπορεί να είναι 

Μπορεί να κόλλησες καμία γαστρεντερίτιδα μέσα στο νοσοκομείο. Αφού είσαι εκεί, μη φοβάσαι, έχεις τους γιατρούς από πάνω σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η troia είπε:

Μπορεί να κόλλησες καμία γαστρεντερίτιδα μέσα στο νοσοκομείο. Αφού είσαι εκεί, μη φοβάσαι, έχεις τους γιατρούς από πάνω σου. 

Σε μονόκλινο είμαι αυτό είναι το θέμα και δεν βγαίνω έξω καν στον διάδρομο!! 3 φορές εκΑνα ξανά τίποτα απλά κάνω πολλές συσπάσεις ελπίζω να ηρεμήσω σύντομα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Doritoula11 είπε:

Σε μονόκλινο είμαι αυτό είναι το θέμα και δεν βγαίνω έξω καν στον διάδρομο!! 3 φορές εκΑνα ξανά τίποτα απλά κάνω πολλές συσπάσεις ελπίζω να ηρεμήσω σύντομα 

Μήπως σε πείραξε κάτι που έφαγες? Περαστικά καλή μου...οι γιατροί τι λένε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annoula1987 είπε:

Μήπως σε πείραξε κάτι που έφαγες? Περαστικά καλή μου...οι γιατροί τι λένε?

Είχα δυσκοιλιότητα αρκετή μου δώσανε ένα σιρόπι σήμερα αλλά δεν περίμενα να δημιουργήσει τόσο θέμα δεν ξέρω αν ήταν αυτό εν τελεί ! Ευχαριστώ πολύ τι να πουν εδώ το παλεύουν με τόσες συσπασπασεις δόξα τον θεό ο τράχηλος κλειστός και μακρύς ! Τόσοι πόνοι χαλάλι αρκεί όλα να πάνε καλά ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Doritoula11 είπε:

Είχα δυσκοιλιότητα αρκετή μου δώσανε ένα σιρόπι σήμερα αλλά δεν περίμενα να δημιουργήσει τόσο θέμα δεν ξέρω αν ήταν αυτό εν τελεί ! Ευχαριστώ πολύ τι να πουν εδώ το παλεύουν με τόσες συσπασπασεις δόξα τον θεό ο τράχηλος κλειστός και μακρύς ! Τόσοι πόνοι χαλάλι αρκεί όλα να πάνε καλά ! 

Ε αυτό θα είναι μωρέ... προσπάθησε να αποβάλεις το άγχος και τις κακές σκέψεις, διάβασε κανένα βιβλίο να ξεχαστείς λίγο ! Εύχομαι να είσαι καλύτερα σύντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια...σας διάβασα όλες...

Λίγο πολύ έχουμε όλες τα ίδια συμπτώματα...εμένα ο μικρός πάει και χώνεται χαμηλά κάποιες φορές και είναι πολύ ενοχλητικός ο πόνος στην κύστη...και εννοείτε η συχνοουρία καλά κρατεί....

Όταν είναι πιο ψηλά δεν έχω ιδιαίτερο θέμα(κάνει ακόμα βόλτες)...πονακια-τσιμπηματακιά έχω αλλά όχι συνέχεια...

Εγώ κορίτσια έχω χάσει κιλά λόγω της διατροφής...ίσως είμαι και πιο αδύνατη από πριν πλέον...το μωρό παίρνει κανονικά βάρος αλλά είναι μεγάλο ζόρι αυτός ο διαβήτης...συν ότι μέχρι τώρα δεν πεινούσα αλλά τις τελευταίες μέρες νιώθω  απίστευτη πείνα!!!

Τις τελευταίες τρεις μέρες νομίζω ότι ο μικρός μας έχει λόξυγγα...είναι μικρά ρυθμικά,συνεχόμενα χτυπηματάκια στο ίδιο σημείο της κοιλιάς.Το έχει αντιληφθεί καμία αλλή;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dioni20 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια...σας διάβασα όλες...

Λίγο πολύ έχουμε όλες τα ίδια συμπτώματα...εμένα ο μικρός πάει και χώνεται χαμηλά κάποιες φορές και είναι πολύ ενοχλητικός ο πόνος στην κύστη...και εννοείτε η συχνοουρία καλά κρατεί....

Όταν είναι πιο ψηλά δεν έχω ιδιαίτερο θέμα(κάνει ακόμα βόλτες)...πονακια-τσιμπηματακιά έχω αλλά όχι συνέχεια...

Εγώ κορίτσια έχω χάσει κιλά λόγω της διατροφής...ίσως είμαι και πιο αδύνατη από πριν πλέον...το μωρό παίρνει κανονικά βάρος αλλά είναι μεγάλο ζόρι αυτός ο διαβήτης...συν ότι μέχρι τώρα δεν πεινούσα αλλά τις τελευταίες μέρες νιώθω  απίστευτη πείνα!!!

Τις τελευταίες τρεις μέρες νομίζω ότι ο μικρός μας έχει λόξυγγα...είναι μικρά ρυθμικά,συνεχόμενα χτυπηματάκια στο ίδιο σημείο της κοιλιάς.Το έχει αντιληφθεί καμία αλλή;;

Αχ φαντάζομαι πως νιώθεις,  το πέρασα κι εγώ πριν κάνω την καμπύλη και χαλαρώσω...Κι εμένα άνοιξε η όρεξή μου τελευταία!! Με τραβάει να φάω σιροπιαστα γλυκά αλλά προσπαθώ να κρατιέμαι!! Έχω νιώσει οι εγώ αυτά τα μικρά τα ρυθμικά χτυπηματάκια! Λοξυγγας νομίζω είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Dioni20 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια...σας διάβασα όλες...

Λίγο πολύ έχουμε όλες τα ίδια συμπτώματα...εμένα ο μικρός πάει και χώνεται χαμηλά κάποιες φορές και είναι πολύ ενοχλητικός ο πόνος στην κύστη...και εννοείτε η συχνοουρία καλά κρατεί....

Όταν είναι πιο ψηλά δεν έχω ιδιαίτερο θέμα(κάνει ακόμα βόλτες)...πονακια-τσιμπηματακιά έχω αλλά όχι συνέχεια...

Εγώ κορίτσια έχω χάσει κιλά λόγω της διατροφής...ίσως είμαι και πιο αδύνατη από πριν πλέον...το μωρό παίρνει κανονικά βάρος αλλά είναι μεγάλο ζόρι αυτός ο διαβήτης...συν ότι μέχρι τώρα δεν πεινούσα αλλά τις τελευταίες μέρες νιώθω  απίστευτη πείνα!!!

Τις τελευταίες τρεις μέρες νομίζω ότι ο μικρός μας έχει λόξυγγα...είναι μικρά ρυθμικά,συνεχόμενα χτυπηματάκια στο ίδιο σημείο της κοιλιάς.Το έχει αντιληφθεί καμία αλλή;;

Εγώ έχει πάνω από μια βδομάδα που τα νιώθω αυτά τα ρυθμικά χτυπηματακια κ λέω στον άντρα μου αυτό είναι λοξυγγας μάλλον 😛 Έχει τυχει κ μέρα που τα ένιωσα κ δυο φορες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Dioni20 είπε:

@annoula1987 Άσε η πείνα δεν παλεύετε και κρέας που δεν ανεβάζει μπούχτησα πια...

@sweetheart12 Πάντως έχει πλάκα...🤣😂 

Σε τόσο αυστηρή διατροφή είσαι; Εγώ περιμένω να πάω στην γυναικολόγο μου για να συζητήσουμε αν χρειάζεται κάτι περεταιρω γιατί απ' ότι βλέπω οι τιμές μου είναι καλές και ο διαβητολογος την τελευταία φορά ως ήταν πολύ ικανοποιημένος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Stardust_83 είπε:

Σε τόσο αυστηρή διατροφή είσαι; Εγώ περιμένω να πάω στην γυναικολόγο μου για να συζητήσουμε αν χρειάζεται κάτι περεταιρω γιατί απ' ότι βλέπω οι τιμές μου είναι καλές και ο διαβητολογος την τελευταία φορά ως ήταν πολύ ικανοποιημένος.

Κι εμένα ικανοποιημένος ήταν...αλλά μέχρι τώρα αυτό που έτρωγα με κάλυπτε...τις τελευταίες μέρες απ'οτι φαίνεται δεν μου φτάνει...

Επίσης είναι τώρα λίγες μέρες το νηστείας 93,95,92 και το θεωρεί υψηλό ο Ενδοκρινολογος....γενικά ενώ δεν έχει επηρεαστεί το έμβρυο και οι μετρήσεις μου είναι σχετικά καλές ο Ενδοκρινολογος θέλει το νηστείας ακόμα πιο κατω και πολύ φοβάμαι ότι θα με βάλει σε ινσουλίνη...

Έχω πάει σε δύο και οι δύο μου φαίνονται υπερβολικοί γενικά...δεν ξέρω τι να κάνω...έχω κουραστεί πάρα πολύ...κάνω ήδη δύο μήνες διατροφή...δεν τρώω καθόλου ζάχαρη,καθόλου αναψυκτικά, καθόλου γλυκα, ελάχιστα μακαρόνια κ.λ.π 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Dioni20 είπε:

Κι εμένα ικανοποιημένος ήταν...αλλά μέχρι τώρα αυτό που έτρωγα με κάλυπτε...τις τελευταίες μέρες απ'οτι φαίνεται δεν μου φτάνει...

Επίσης είναι τώρα λίγες μέρες το νηστείας 93,95,92 και το θεωρεί υψηλό ο Ενδοκρινολογος....γενικά ενώ δεν έχει επηρεαστεί το έμβρυο και οι μετρήσεις μου είναι σχετικά καλές ο Ενδοκρινολογος θέλει το νηστείας ακόμα πιο κατω και πολύ φοβάμαι ότι θα με βάλει σε ινσουλίνη...

Έχω πάει σε δύο και οι δύο μου φαίνονται υπερβολικοί γενικά...δεν ξέρω τι να κάνω...έχω κουραστεί πάρα πολύ...κάνω ήδη δύο μήνες διατροφή...δεν τρώω καθόλου ζάχαρη,καθόλου αναψυκτικά, καθόλου γλυκα, ελάχιστα μακαρόνια κ.λ.π 

 

Καλημέρα. Εγώ δεν νομίζω ότι με τις τιμές που έχεις και εφόσον δεν έχει επηρεαστεί το μωρό είσαι για ινσουλίνη. Και οι μετρητές έχουν κάποια απόκλιση. Και εμένα το νηστείας μου τόσο είναι τελευταία. Τώρα τι να σου πω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, πηγαμε στη γιατρό μας χθες η μπέμπα μας έχει φτάσει 1020 γραμμάρια είναι μια χαρά απλά κάθετα μαζεμένη και δεν μπορούσε να την δει καλά καλά!!! 

Μου είπε και εμένα να δω έναν διαβητολόγο διότι η τιμή της νηστείας είναι 93 και μου είπε ότι πρεπει να είναι κάτω από 92 😪😪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Anna Tsak είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, πηγαμε στη γιατρό μας χθες η μπέμπα μας έχει φτάσει 1020 γραμμάρια είναι μια χαρά απλά κάθετα μαζεμένη και δεν μπορούσε να την δει καλά καλά!!! 

Μου είπε και εμένα να δω έναν διαβητολόγο διότι η τιμή της νηστείας είναι 93 και μου είπε ότι πρεπει να είναι κάτω από 92 😪😪

Καλημέρα κορίτσι. Μην στεναχωριέσαι. Ξέρεις ότι η γιατρός μας είναι λίγο ψείρα. Πήγαινε σε διαβητολογο, αλλά δεν νομίζω ότι έχεις τρομερό θέμα με μια μονάδα. Το πιο πιθανό είναι να σου πει να προσέξεις κάποια πράγματα στην διατροφή σου και όλα καλά. Σου είπε τίποτα η γιατρός σχετικά με το μέγεθος του μωρού; Σε ποια εβδομάδα είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Dioni20 είπε:

Κι εμένα ικανοποιημένος ήταν...αλλά μέχρι τώρα αυτό που έτρωγα με κάλυπτε...τις τελευταίες μέρες απ'οτι φαίνεται δεν μου φτάνει...

Επίσης είναι τώρα λίγες μέρες το νηστείας 93,95,92 και το θεωρεί υψηλό ο Ενδοκρινολογος....γενικά ενώ δεν έχει επηρεαστεί το έμβρυο και οι μετρήσεις μου είναι σχετικά καλές ο Ενδοκρινολογος θέλει το νηστείας ακόμα πιο κατω και πολύ φοβάμαι ότι θα με βάλει σε ινσουλίνη...

Έχω πάει σε δύο και οι δύο μου φαίνονται υπερβολικοί γενικά...δεν ξέρω τι να κάνω...έχω κουραστεί πάρα πολύ...κάνω ήδη δύο μήνες διατροφή...δεν τρώω καθόλου ζάχαρη,καθόλου αναψυκτικά, καθόλου γλυκα, ελάχιστα μακαρόνια κ.λ.π 

 

Το νηστείας κορίτσι μου το θέλουν αυστηρά μέχρι κ 92. Ο δικός μου ενδοκρινολόγος έτσι μου είπε. Εγώ πάντως που μετριέμαι 6 μέρες τώρα οι τιμες μου είναι φυσιολογικές κ γι αυτό δν μπορώ να καταλάβω τα αποτελέσματα της καμπύλης. Τρωω όπως έτρωγα κ πριν Γτ γενικά η διατροφή μου δν περιέχει άσπρο αλεύρι ,ζυμαρικά κ γλυκα . Ίσως να μου πει κ μένα να συνεχίσω με τη διατροφή κ τις μετρήσεις. Είναι δύσκολο κ σε καταλαβαίνω να θες να φας κάτι κ να μη μπορείς! Εμένα πιο πολύ με ενοχλεί το μέτρημα Γτ δν νιώθω τα δάχτυλα μου τόσες φορες που τρυπιέμαι τη μέρα! Θα κανουμε οτι μας πουν οι γιατροί που είναι το καλύτερο για τα μωράκια μας κ υπομονή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Anna Tsak είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, πηγαμε στη γιατρό μας χθες η μπέμπα μας έχει φτάσει 1020 γραμμάρια είναι μια χαρά απλά κάθετα μαζεμένη και δεν μπορούσε να την δει καλά καλά!!! 

Μου είπε και εμένα να δω έναν διαβητολόγο διότι η τιμή της νηστείας είναι 93 και μου είπε ότι πρεπει να είναι κάτω από 92 😪😪

Κορίτσι μου μην αγχώνεσαι για το ζάχαρο. Θα σου πει ενδοκρινολόγος να μετρηθεις για μερικές μέρες για να δει πως πηγαίνει κ μετά ανάλογα τα αποτελέσματα θα κρίνει . Το πιο πιθανό είναι να σου πει για διατροφή. Με διατροφή κ περπάτημα μια χαρά αντιμετωπίζεται. Η Μπέμπα είναι μια χαρά κ μεγαλώνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

Καλημέρα. Εγώ δεν νομίζω ότι με τις τιμές που έχεις και εφόσον δεν έχει επηρεαστεί το μωρό είσαι για ινσουλίνη. Και οι μετρητές έχουν κάποια απόκλιση. Και εμένα το νηστείας μου τόσο είναι τελευταία. Τώρα τι να σου πω....

Καλημέρα μίλησα μαζί του σήμερα το πρωί και μου είπε να πάω από εκεί να μου γράψει ινσουλίνη για το νηστείας...έχω σκάσει...ειλικρινά έχω κουραστεί πάρα πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...