Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

στις πριν 6 ώρες, ο/η Μασα είπε:

Δε ξέρω αν είναι προφητικό το ποστ πάντως εγώ γέννησα το 2020 όχι το 2021😂😂😂

Καλημέρα!!! Ναι μωρέ δίκαιο έχεις εγώ μπερδεύτηκα με την αλλαγή του χρόνου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tonakiv είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Σήμερα περιμένω περίοδο.. κλασικά δεν κρατήθηκα κ με το που σηκώθηκα έκανα ενα τέστ, θεωρητικά εντοπίζει αν υπάρχει εγκυμοσύνη 5 μέρες μετά τη σύλληψη. ΑΡΝΗΤΙΚΟ 😭 Θα μου πεις και τι έγινε; Καλύτερα, να σου έρθει, να πας να ξεκινήσεις τις εξετάσεις σου.. Οκ κανένα πρόβλημα με αυτό. Προχθες όμως ήρθε ο αδερφός του άντρα μου με την κοπέλα του σπίτι μας και μας ανακοίνωσαν ότι ειναι έγκυος! Με το 2ο μήνα προσπαθειών! Από τη μια χάρηκα για τα παιδιά, μιας και είναι αρκετά χρόνια μαζί, αλλά από την άλλη στεναχωρήθηκα λίγο για μένα. Με πήρε λίγο από κάτω... Λίγο το παράπονο ας πούμε.. ξέρω ότι δεν θα έπρεπε.. αλλά....

Αυτά! Την καλημέρα μου σε όλες! 

Είναι λογικό να στεναχωριέσαι.  Και απόλυτα φυσιολογικό..γιατι απλά θες κ εσύ!!! Όλες νομίζω έχουμε έρθει σε αυτή τη φάση..Ευχομαι σύντομα να φουσκώσει η κοιλίτσα..!!!Καλημέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :20/01

diana8:?

Lacostaki:02/02

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:05/01

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:15/01 

Litsadi:10/01 

Pixies:? 

Kostef:28/01

Matilda94:? 

Ntinaki83:27/01 

Marakii:22/01 

Mt3508:14/01 

Ana1989? 

geo2222:? 

Celine:? 

Dina970:16/01

Tonakiv:04/02 

Elii:04/02

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΓΕΝΝΗΣΕ 6/12/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💗🎂🌺👶

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie:ΘΕΤΙΚΟ👶 

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

 
  •  
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!! οποιο καινουργιο κοριτσακι θελει να μου στειλει ημερομηνια για το πινακακι και απο τις παλιες περιμενω τις καινουργιες ημερομηνιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tonakiv είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Σήμερα περιμένω περίοδο.. κλασικά δεν κρατήθηκα κ με το που σηκώθηκα έκανα ενα τέστ, θεωρητικά εντοπίζει αν υπάρχει εγκυμοσύνη 5 μέρες μετά τη σύλληψη. ΑΡΝΗΤΙΚΟ 😭 Θα μου πεις και τι έγινε; Καλύτερα, να σου έρθει, να πας να ξεκινήσεις τις εξετάσεις σου.. Οκ κανένα πρόβλημα με αυτό. Προχθες όμως ήρθε ο αδερφός του άντρα μου με την κοπέλα του σπίτι μας και μας ανακοίνωσαν ότι ειναι έγκυος! Με το 2ο μήνα προσπαθειών! Από τη μια χάρηκα για τα παιδιά, μιας και είναι αρκετά χρόνια μαζί, αλλά από την άλλη στεναχωρήθηκα λίγο για μένα. Με πήρε λίγο από κάτω... Λίγο το παράπονο ας πούμε.. ξέρω ότι δεν θα έπρεπε.. αλλά....

Αυτά! Την καλημέρα μου σε όλες! 

Καλημέρα κοριτσάκι μου. Πόσο σε νιώθω. Είναι απόλυτα δικαιολογημένη η σκέψη σου. Όλες έτσι νιώθουμε. Όχι "γιατί οι άλλες" αλλά "γιατί όχι και εμείς"? Εγώ παρηγοριεμαι μόνη μου και λέω,,,ξέρει ο Θεός ποτέ είναι η ώρα μας και θα μας τι φέρει. Απλά μέσα στο οικογενειακό περιβάλλον είναι λίγο πιο έντονο όταν συμβαίνει. Εννοείται όλες όσες εγκυμονούν πριν από εμάς να έχουν την καλύτερη έκβαση και να κρατήσουν τα μωράκια τους αγκαλιά γερά. Όταν θα έρθει η σειρά μας θα τα ξεχάσουμε όλα και θα επικεντρωθούμε και εμείς στα δικά μας. Που ήδη το κάνουμε αλλά μέχρι το στόχο το ταξίδι για την καθεμία μας διαφέρει. Έχει η ψυχή μας αποθέματα. Θα έρθει.🤞🙏👶❤️👶❤️ Καλά κάνεις και χαίρεσαι που αδιαθετησες. Σημαίνει ότι λειτουργεί ο οργανισμός,,,και θα έρθει κάποια επόμενη. Να είσαι δυνατή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η condios είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου. Πόσο σε νιώθω. Είναι απόλυτα δικαιολογημένη η σκέψη σου. Όλες έτσι νιώθουμε. Όχι "γιατί οι άλλες" αλλά "γιατί όχι και εμείς"? Εγώ παρηγοριεμαι μόνη μου και λέω,,,ξέρει ο Θεός ποτέ είναι η ώρα μας και θα μας τι φέρει. Απλά μέσα στο οικογενειακό περιβάλλον είναι λίγο πιο έντονο όταν συμβαίνει. Εννοείται όλες όσες εγκυμονούν πριν από εμάς να έχουν την καλύτερη έκβαση και να κρατήσουν τα μωράκια τους αγκαλιά γερά. Όταν θα έρθει η σειρά μας θα τα ξεχάσουμε όλα και θα επικεντρωθούμε και εμείς στα δικά μας. Που ήδη το κάνουμε αλλά μέχρι το στόχο το ταξίδι για την καθεμία μας διαφέρει. Έχει η ψυχή μας αποθέματα. Θα έρθει.🤞🙏👶❤️👶❤️ Καλά κάνεις και χαίρεσαι που αδιαθετησες. Σημαίνει ότι λειτουργεί ο οργανισμός,,,και θα έρθει κάποια επόμενη. Να είσαι δυνατή.

Αυτό ακριβώς.. στην αρχή ένιωσα λίγο άσχημα που ένιωσα έτσι... Μετά όμως συνειδητοποιησα,όπως λες, ότι είναι λογικό.. ακόμα δεν αδιαθετησα! Σήμερα περιμένω! Άντε να έρθει!! Και σε εσένα ο,τι καλύτερο!🍀🍀🍀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tonakiv είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Σήμερα περιμένω περίοδο.. κλασικά δεν κρατήθηκα κ με το που σηκώθηκα έκανα ενα τέστ, θεωρητικά εντοπίζει αν υπάρχει εγκυμοσύνη 5 μέρες μετά τη σύλληψη. ΑΡΝΗΤΙΚΟ 😭 Θα μου πεις και τι έγινε; Καλύτερα, να σου έρθει, να πας να ξεκινήσεις τις εξετάσεις σου.. Οκ κανένα πρόβλημα με αυτό. Προχθες όμως ήρθε ο αδερφός του άντρα μου με την κοπέλα του σπίτι μας και μας ανακοίνωσαν ότι ειναι έγκυος! Με το 2ο μήνα προσπαθειών! Από τη μια χάρηκα για τα παιδιά, μιας και είναι αρκετά χρόνια μαζί, αλλά από την άλλη στεναχωρήθηκα λίγο για μένα. Με πήρε λίγο από κάτω... Λίγο το παράπονο ας πούμε.. ξέρω ότι δεν θα έπρεπε.. αλλά....

Αυτά! Την καλημέρα μου σε όλες! 

Καλημέρα κορίτσι μου,κ εγώ σήμερα περιμένω να έρθει αλλά ακόμη τίποτα εννοείται πως δεν υπάρχει περίπτωση να κάνω τεστ...Αυτόν τον μήνα ήθελα τόσο πολύ να έρθει όσο το δυνατόν πιο γρήγορα για να ξεκινήσω την προετοιμασία για την εμβρυομεταφορά αλλά όταν θέλεις να έρθει δεν έρχεται η άτιμη!!!Να μην σε παίρνει από κάτω και να θυμάσαι ότι όλες θα αποκτήσουμε παιδάκια με τον έναν η με τον άλλο τρόπο αρκεί να το θέλουμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου,κ εγώ σήμερα περιμένω να έρθει αλλά ακόμη τίποτα εννοείται πως δεν υπάρχει περίπτωση να κάνω τεστ...Αυτόν τον μήνα ήθελα τόσο πολύ να έρθει όσο το δυνατόν πιο γρήγορα για να ξεκινήσω την προετοιμασία για την εμβρυομεταφορά αλλά όταν θέλεις να έρθει δεν έρχεται η άτιμη!!!Να μην σε παίρνει από κάτω και να θυμάσαι ότι όλες θα αποκτήσουμε παιδάκια με τον έναν η με τον άλλο τρόπο αρκεί να το θέλουμε!!!!!

Σου εύχομαι από καρδιάς να μην σου έρθει με την βασική προϋπόθεση να υπάρχει ένα υγιέστατο σπορακι!!❤️❤️🍀🍀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantikio είπε:

Καλημέρα κοριτσι μου!!

Αχχχ σε καταλαβαίνω απόλυτα κορίτσι μου..μετά από δύο χρόνια προσπάθειες κ εξετάσεις..έχω μάθει για πολλές εγκυμοσύνες κ από κοντινά μου πρόσωπα.. εννοείται χαίρομαι με την χαρά τους αλλά στεναχωριέμαι γιατί δεν νιώθω κ εγώ αυτό το συναίσθημα..εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να το νιώσεις σύντομα κ να πάνε όλα καλά!!

Εμείς έπειτα από εξετάσεις το μόνο θα που υπάρχει ειναι χαμηλή κινητικότητα στο σπέρμα..προχωρήσαμε σε σπερματεχυνση κ περιμένουμε..είμαι κ 35 χρόνων κ με αγχονει κ αυτο..

Εμείς τώρα θα ξεκινήσουμε εξετάσεις. Δεν προσπαθούμε πάρα πολύ καιρό αλλά να δούμε αν όλα είναι καλά! Κι εγώ στα 33 είμαι. Να μην αγχώνεσαι! Έχουμε ακόμα περιθώριο! Με το καλό ο,τι ποθείς να σου έρθει!

Σπερμοδιαγραμμα που κάνατε; Σε απλό μικροβιολογικό ή σε εξειδικευμένο κέντρο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου καλο σκ ακόμα περίοδος άφαντη αλλά πονάω πολύ εχθές το βράδυ με πήρε η μικρόβιολογος και μου είπε να επαναλάβω την χοριακη την Δευτέρα αν δεν αδιαθετησω εσείς πως την βλέπετε? Μου είπε ότι μπορεί να είμαι στην αρχή αν δεν μου έρθει περίοδος 

Screenshot_20210109_124912.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Renoula19 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου καλο σκ ακόμα περίοδος άφαντη αλλά πονάω πολύ εχθές το βράδυ με πήρε η μικρόβιολογος και μου είπε να επαναλάβω την χοριακη την Δευτέρα αν δεν αδιαθετησω εσείς πως την βλέπετε? Μου είπε ότι μπορεί να είμαι στην αρχή αν δεν μου έρθει περίοδος 

Screenshot_20210109_124912.jpg

Μπορείς να πας να κάνεις άλλη μια και, γνώμη μου, αν είναι πάλι αρνητική να πας στο γιατρό σου να δεις γιατί δεν έρχεται! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Μπορείς να πας να κάνεις άλλη μια και, γνώμη μου, αν είναι πάλι αρνητική να πας στο γιατρό σου να δεις γιατί δεν έρχεται! 

Ναι έτσι και αλλιώς θα πάω απλά με πάει πίσω γαμωτο θέλω να κάνω ορμονολογικες και ακόμα άφαντη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η condios είπε:

Μπράβο Άννα....όλα υπέροχα θα πάνε. Πάτε για καρδούλα τώρα??? Εύχομαι να είναι ο πιο γλυκός ήχος του ταξιδιού σας. 🤞🙏👶❤️

Καλημέρα γλυκιά μου και ευχαριστώ πολύ! Την καρδούλα την ακούσαμε την Τρίτη που πήγα εκτάκτως επειδή είχα το αίμα. Έστω και για λίγο, αλλά την ακούσαμε. Πολύ καλή και με τελειους παλμούς είπε η γιατρός. Και είχε μεγαλώσει τοοοοοσο πολύ το φασολάκι από τοτε που είχαμε πάει πρώτη φορά στην 6η εβδομάδα!! Ηταν ο,τι πιο ομορφο έχω ακούσει. Άρχισα να κλαίω φυσικα και από τη χαρά μου που είδαμε ότι όλα ήταν οκ!!! Εύχομαι, ελπίζω και προσεύχομαι την Τρίτη που θα ξαναπαμε να την ακούσουμε ξανά και ξανά!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! οποιο καινουργιο κοριτσακι θελει να μου στειλει ημερομηνια για το πινακακι και απο τις παλιες περιμενω τις καινουργιες ημερομηνιες

Καλημερα κοριτσι μου! Εγω δεν προσπαθω τωρα, θα ηθελα και αλλο μωρακι αλλα λογω οικονομικων, σε δυο χρονια θα μπορω. Βεβαια θα ειμαι 39 τοτε αλλα ποτε δε ξερεις.. Αν ειστε ακομα εδω να τα λεμε, με μωρακια εννοειται σε ολες, θα προστεθω τοτε στο γουρικο σας πινακακι! Μεχρι τοτε, θα σας διαβαζω και θα χαιρομαι με τα θετικα σας νεα 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna90 είπε:

Καλημέρα γλυκιά μου και ευχαριστώ πολύ! Την καρδούλα την ακούσαμε την Τρίτη που πήγα εκτάκτως επειδή είχα το αίμα. Έστω και για λίγο, αλλά την ακούσαμε. Πολύ καλή και με τελειους παλμούς είπε η γιατρός. Και είχε μεγαλώσει τοοοοοσο πολύ το φασολάκι από τοτε που είχαμε πάει πρώτη φορά στην 6η εβδομάδα!! Ηταν ο,τι πιο ομορφο έχω ακούσει. Άρχισα να κλαίω φυσικα και από τη χαρά μου που είδαμε ότι όλα ήταν οκ!!! Εύχομαι, ελπίζω και προσεύχομαι την Τρίτη που θα ξαναπαμε να την ακούσουμε ξανά και ξανά!!!! 

Και πολύ καλά έκανες και εκλαιγες απ'τη χαρά σου. Έτσι να συνεχίσει να χτυπάει ,,,ρυθμικά και δυνατά!!!! Όλα καλά θα πάνε!!! Είπαμε,,, είναι η σειρά σου κοριτσάκι μου,,απόλαυσε την!!!! 🤞🙏👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Renoula19 είπε:

Ναι έτσι και αλλιώς θα πάω απλά με πάει πίσω γαμωτο θέλω να κάνω ορμονολογικες και ακόμα άφαντη 

Δίκιο έχεις! Κι εγώ σε μια παρόμοια κατάσταση είμαι!! Υπομονή!! Πήγαινε αν δεν σου έρθει μέχρι τη Δευτέρα και βλέπεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα βγήκε η χοριακη 3,88..Αρνητική δηλαδή..Στο μεταξύ πονακια στη δεξιά ωοθήκη κ τραβήγματα...Η θα αδιαθετησω η θα αδιαθετησω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Δίκιο έχεις! Κι εγώ σε μια παρόμοια κατάσταση είμαι!! Υπομονή!! Πήγαινε αν δεν σου έρθει μέχρι τη Δευτέρα και βλέπεις!

Ναι θα πάω γιατί θα πάμε για σπερματεγχυση και πρέπει να κάνω και σάλπιγγογραφια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Renoula19 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου καλο σκ ακόμα περίοδος άφαντη αλλά πονάω πολύ εχθές το βράδυ με πήρε η μικρόβιολογος και μου είπε να επαναλάβω την χοριακη την Δευτέρα αν δεν αδιαθετησω εσείς πως την βλέπετε? Μου είπε ότι μπορεί να είμαι στην αρχή αν δεν μου έρθει περίοδος 

Screenshot_20210109_124912.jpg

Θα σου πρότεινα να προσέχεις κ να περιμένεις ως την Δευτέρα γ επαναλειψη.Να πάνε όλα καλά εύχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Εμένα βγήκε η χοριακη 3,88..Αρνητική δηλαδή..Στο μεταξύ πονακια στη δεξιά ωοθήκη κ τραβήγματα...Η θα αδιαθετησω η θα αδιαθετησω.

Προχθες σε ένα ποστ αυτό ακριβώς είπα! Έχω όλα τα συμπτώματα εγκυμοσύνης άρα θα αδιαθετησω!!😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Θα σου πρότεινα να προσέχεις κ να περιμένεις ως την Δευτέρα γ επαναλειψη.Να πάνε όλα καλά εύχομαι

Δεν πιστεύω ότι θα αλλάξει η τιμή απλά μας προβληματίζει ότι η τιμή είναι <2.3 ενώ η εγκυμοσύνη ξεκινάει απο 1.2 αυτό είναι που μας προβληματίζει τι να πω πραγματικά λέμε για τα τεστ ότι μας μπερδεύουν αλλά και οι χοριακες δεν πάνε πίσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Renoula19 είπε:

Δεν πιστεύω ότι θα αλλάξει η τιμή απλά μας προβληματίζει ότι η τιμή είναι <2.3 ενώ η εγκυμοσύνη ξεκινάει απο 1.2 αυτό είναι που μας προβληματίζει τι να πω πραγματικά λέμε για τα τεστ ότι μας μπερδεύουν αλλά και οι χοριακες δεν πάνε πίσω 

Έχεις απόλυτο δίκιο...Δεν έχω απάντηση σ' αυτό..Στα περισσότερα μικροβιολογικά δίνουν εγκυμοσύνη από 5.και πάνω αν κ τότε είναι δύσκολα τα πράγματα αν είναι τόσο μικρή η χοριακη...Τα καλύτερα κ υπομονή.Εγω πάω γιατρό σε λίγες μέρες κ βλέπουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας ❤️ Ευχομαι να ειστε ολες καλα εγω λιγο χειροτερα με τον ερπη πριστηκε και αλλο αλλα που θα παει θαπερασει !!! 
Δεν εχω ορεξη και για φαγητο με αυτο το πραγμα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η αννι είπε:

Έχεις απόλυτο δίκιο...Δεν έχω απάντηση σ' αυτό..Στα περισσότερα μικροβιολογικά δίνουν εγκυμοσύνη από 5.και πάνω αν κ τότε είναι δύσκολα τα πράγματα αν είναι τόσο μικρή η χοριακη...Τα καλύτερα κ υπομονή.Εγω πάω γιατρό σε λίγες μέρες κ βλέπουμε.

Σε ευχαριστω πολύ πολύ κορίτσι μου καλό κουράγιο εύχομαι και καλή υπομονή και σε εσένα αλλά καονσε όλες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...