Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

Καλή αρχή στο νέο θεματακι με πολύ τύχη,,πολύ αγάπη,πολύ ελπίδα και χαρμόσυνα νέα!!!!! Πάμε δυνατά κορίτσια,,,μπορούμε όλες να τα καταφέρουμε!!!!! 🤞🙏❤️👶❤️👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η condios είπε:

Ολοσωστα!!!! Δώσε αγάπη να μυρίσει ο τόπος!!!! ❤️

Αχ χαίρομαι πολύ!!!Μακαρι να είναι γούρικο το θεματάκι μας και να αρχίσει ο χρόνος μόνο με θετικά νέα!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Litsadi εδώ είμαστε κορίτσι μου.Δε ξέρω όλα τα κορίτσια ώστε να τα προσθέσω νομίζω ότι η @Lacostaki ίσως μπορέσει να βοηθήσει!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

@Litsadi εδώ είμαστε κορίτσι μου.Δε ξέρω όλα τα κορίτσια ώστε να τα προσθέσω νομίζω ότι η @Lacostaki ίσως μπορέσει να βοηθήσει!

 

Καλημερα θα προσθεσω εγω κοριτσακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :20/01

diana8:?

Lacostaki:07/01

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:05/01

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:15/01 

Litsadi:10/01 

Pixies:? 

Kostef:30/12 

Matilda94:? 

Ntinaki83:27/01 

Marakii:22/01 

Mt3508:14/01 

Ana1989? 

geo2222:? 

Celine:? 

Dina970:11/01

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie:ΘΕΤΙΚΟ👶 

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου !!! Ευχομαι ο νέος χρονος να μας φερει αυτο που τοσο πολυ θελουμε ολες μας !!! Εχω παραγγειλει τεστ ωορρηξιας αλλα δε εχουν ερθει ακομα και λογικα αυτες τις μερες ξεκινανε οι γονιμες οποτε απο τον επομενο κυκλο θα τα δοκιμασω !!! 😊😘 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κορίτσια! Καλορίζικο το νέο θέμα μακάρι να είναι τυχερός μήνας! 

Σήμερα έλαβα την Αγία ζώνη της Παναγίας από το Άγιο ορος! Ελπίζω να κάνει το θαυμα της!!! Για όλες μας που προσπαθουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημερα σας κορίτσια! Καλορίζικο το νέο θέμα μακάρι να είναι τυχερός μήνας! 

Σήμερα έλαβα την Αγία ζώνη της Παναγίας από το Άγιο ορος! Ελπίζω να κάνει το θαυμα της!!! Για όλες μας που προσπαθουμε! 

Την φοραω και εγω πραγματικα νιωθω ηρεμία και ασφάλεια δεν μπορω να το εξηγήσω οταν την βγαζω για το μπανιο κατευθειαν μετα ερχεται στο μυαλο μου να την φορεσω !!! Ευχομαι η Παναγια να μας βοηθησει ολες 🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!καλοτυχο το νεο θεματακι ευχομαι σε ολες η νεα χρονια να φερει οτι ποθει η ψυχουλα μας!!Να ρωτησω κατι για τη ζωνη @Dina970 τη φορας συνεχεια??συγγνωμη για τη χαζη ερωτηση αλλα τη βγαζεις οταν εχετε επαφη? γιατι μου είχαν πει οτι δεν βγαινει ουτε τοτε αλλα μου φανηκε καπως...και επειδη την εχω θελω να ξερω πως τη βαζουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα κοριτσια μου!!καλοτυχο το νεο θεματακι ευχομαι σε ολες η νεα χρονια να φερει οτι ποθει η ψυχουλα μας!!Να ρωτησω κατι για τη ζωνη @Dina970 τη φορας συνεχεια??συγγνωμη για τη χαζη ερωτηση αλλα τη βγαζεις οταν εχετε επαφη? γιατι μου είχαν πει οτι δεν βγαινει ουτε τοτε αλλα μου φανηκε καπως...και επειδη την εχω θελω να ξερω πως τη βαζουν

Καλημερα κοπελα μου !!! Εγω προσωπικα την φοραω συνεχεια !!! Την βγαζω μονο για το μπανιο !!! Και στην επαφη την φοραω !!! 
Οπως νιωθεις εσυ να την φορας !! Οταν την βγαζω για το μπανιο μετα θελω αμεσως να την φορεσω αλλιως νιωθω περιεργα !!  Την πρωτη μερα που την φορεσα ειδα ενα πολυ ωραιο ονειρο ειδα την Παναγια 🙏🏼🙏🏼 Πραγματικα ηταν σαν αληθινό το ονειρο!!! Δεν την εχω πλύνει δεν γνωριζω αν πλένεται η οχι εχω δει πως μερικες κοπελες την πλένουν αλλες οχι !! Προσωπικα δεν την εχω πλύνει αν γνωρίζει καποια κοπελα να μας πει 😊 Γενικα Οταν την φορας νιωθεις πολυ ωραια και προστασία !!! 🙏🏼🙏🏼 Ελπιζω να βοηθησα οσο μπορω !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Καλημερα κοπελα μου !!! Εγω προσωπικα την φοραω συνεχεια !!! Την βγαζω μονο για το μπανιο !!! Και στην επαφη την φοραω !!! 
Οπως νιωθεις εσυ να την φορας !! Οταν την βγαζω για το μπανιο μετα θελω αμεσως να την φορεσω αλλιως νιωθω περιεργα !!  Την πρωτη μερα που την φορεσα ειδα ενα πολυ ωραιο ονειρο ειδα την Παναγια 🙏🏼🙏🏼 Πραγματικα ηταν σαν αληθινό το ονειρο!!! Δεν την εχω πλύνει δεν γνωριζω αν πλένεται η οχι εχω δει πως μερικες κοπελες την πλένουν αλλες οχι !! Προσωπικα δεν την εχω πλύνει αν γνωρίζει καποια κοπελα να μας πει 😊 Γενικα Οταν την φορας νιωθεις πολυ ωραια και προστασία !!! 🙏🏼🙏🏼 Ελπιζω να βοηθησα οσο μπορω !!!

Ξερεις κοπέλα μου αν πρεπει να νηστεψω για να τη βάλω? Στο εμειλ τους αυτό δεν το διευκρίνισα ν. Πάντως μου έγραψαν οτι τη φοράμε παντα ακόμα κ στην επαφή στο γιατρό η στη γεννά. Μόνο όταν κάνουμε μπάνιο να τη βγάζουμε για να μη φθαρθει. Και μετά τη γεννά να τη κρατήσουμε σαν φυλακτό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια! Χρόνια πολλά! Υγεία, αγάπη κ πολλές φουσκωμένες κοιλίτσες (..κ όχι μόνο από φαγητό!!)🎄🤰🤱
Μετα από συζήτηση με τον άντρα μου βάλαμε στόχο μόλις καλυτερέψουν τα πράγματα να αρχίσουμε τις επισκέψεις πάλι  στους γιατρούς! Ελπίζω κ εύχομαι μέσα στο 2021 να έχουμε θετικά αποτελέσματα κ αν όχι όποτε θέλει ο Θεουλης! 🙏
Καλη χρονια σε όλους!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Ξερεις κοπέλα μου αν πρεπει να νηστεψω για να τη βάλω? Στο εμειλ τους αυτό δεν το διευκρίνισα ν. Πάντως μου έγραψαν οτι τη φοράμε παντα ακόμα κ στην επαφή στο γιατρό η στη γεννά. Μόνο όταν κάνουμε μπάνιο να τη βγάζουμε για να μη φθαρθει. Και μετά τη γεννά να τη κρατήσουμε σαν φυλακτό. 

Κοριτσι μου εγω οταν την εβαλα δε το ηξερα και δεν εκανα νηστεια ομως εκανα οταν το εμαθα πως επρεπε να νηστεψω !!  Νομιζω ειναι 3 μερες αν δεν κανω λαθος αλλα ψαξτο καλυτερα :)  Ναι μετα την κρατάμε για φυλακτό !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Καλημερα κοπελα μου !!! Εγω προσωπικα την φοραω συνεχεια !!! Την βγαζω μονο για το μπανιο !!! Και στην επαφη την φοραω !!! 
Οπως νιωθεις εσυ να την φορας !! Οταν την βγαζω για το μπανιο μετα θελω αμεσως να την φορεσω αλλιως νιωθω περιεργα !!  Την πρωτη μερα που την φορεσα ειδα ενα πολυ ωραιο ονειρο ειδα την Παναγια 🙏🏼🙏🏼 Πραγματικα ηταν σαν αληθινό το ονειρο!!! Δεν την εχω πλύνει δεν γνωριζω αν πλένεται η οχι εχω δει πως μερικες κοπελες την πλένουν αλλες οχι !! Προσωπικα δεν την εχω πλύνει αν γνωρίζει καποια κοπελα να μας πει 😊 Γενικα Οταν την φορας νιωθεις πολυ ωραια και προστασία !!! 🙏🏼🙏🏼 Ελπιζω να βοηθησα οσο μπορω !!!

σε ευχαριστω παρα πολυ για τις πληροφορίες!!Με βοηθησες παρα πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Xrisa127 είπε:

@condios το έκανα σωστά;

 

Πολύ ωραία!! Νέο θεματάκι... μπράβο κορίτσια...με το καλό ο νέος χρόνος να φέρει πολλά ζουμπουρλουδικα μωρά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!! Τέλειος ο νέος τίτλος!!!! Εύχομαι να πραγματοποιηθεί σε όλες μας!!!!! Η νέα χρονιά να φέρει πολλά πολλά σπορακια!!!💞👣🤰🤱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Καλορίζικο το νέο θεματακι... εύχομαι ο νέος χρόνος να φέρει σε όλες αυτό που επιθυμούν και να γεμίσουμε τρυφερά μωράκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλα μωρά υπέροχα να σας ζήσουν υγιεστατα καλοτυχα! Οι εγκυμονούσε με το καλό και οι υπόλοιπες στις προσπάθειες γρήγορα με ευχάριστα 💖😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ειναι αυτο το πραγμα με τα like τελειωσαν για σημερα..κατι πρεπει να κανουν με αυτο νομιζω !!! Να γινει κατι ομορφο και να μην μπορουμε να δείξουμε την χαρα μας !!! Συγγνωμη κοριτσια αλλα δε ξερω αν ειμαι η μονη που την πειραζει αυτο 😜😏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...