Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Δεκέμβρη αρχιμηνιά να φέρει πολλά γερά μωρά,,, πίστη, αγάπη και ελπίδα ,,,μια αγκαλιά μεγάλη ασπίδα!!! 🤞🙏⛪👶❤️


condios

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna90 είπε:

Εγώ είμαι στην πρώτη ημέρα καθυστερησης σήμερα και έχω αρκετές κράμπες.

Είναι λογικό.. Απλά να μένεις λίγο ξαπλωμένη όταν αρχίζουν. Και μίλα με τον γιατρό να σου πει και την δική του άποψη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Είναι λογικό.. Απλά να μένεις λίγο ξαπλωμένη όταν αρχίζουν. Και μίλα με τον γιατρό να σου πει και την δική του άποψη. 

Επειδή δουλεύω, πρέπει να είμαι καθιστή, νομίζω είναι οκ ετσι;; Μα τι ανησυχίες είναι αυτές.....;;!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Επειδή δουλεύω, πρέπει να είμαι καθιστή, νομίζω είναι οκ ετσι;; Μα τι ανησυχίες είναι αυτές.....;;!!!!

Ουυυ και που είσαι ακόμα.. Ανησυχίες άλλο τπτ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τελικά χθες πήγα στο κέντρο υγείας εξελίχθηκε άσχημα, πολύ πόνος και αίμα στα ουρά,είμαι με αντιβίωση και σιγά-σιγά υποχωρούν όλα επιτέλους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τελικά χθες πήγα στο κέντρο υγείας εξελίχθηκε άσχημα, πολύ πόνος και αίμα στα ουρά,είμαι με αντιβίωση και σιγά-σιγά υποχωρούν όλα επιτέλους. 

Πολλά πολλά περαστικά!!! Έχω περάσει κι εγώ 3-4 φορές Ουρολοίμωξη   σε νιώθω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τελικά χθες πήγα στο κέντρο υγείας εξελίχθηκε άσχημα, πολύ πόνος και αίμα στα ουρά,είμαι με αντιβίωση και σιγά-σιγά υποχωρούν όλα επιτέλους. 

Περαστικά κορίτσι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Πολλά πολλά περαστικά!!! Έχω περάσει κι εγώ 3-4 φορές Ουρολοίμωξη   σε νιώθω!!

Ευχαριστώ πολύ κουκλίτσα μου, νέα μανούλα 😇💜👼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τελικά χθες πήγα στο κέντρο υγείας εξελίχθηκε άσχημα, πολύ πόνος και αίμα στα ουρά,είμαι με αντιβίωση και σιγά-σιγά υποχωρούν όλα επιτέλους. 

Ω! Περαστικά κορίτσι μου!😘💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η anna90 είπε:

......πάντως βρε κορίτσια αν δεν είχα θετικά τεστ, θα ορκιζόμουν ότι έρχεται περίοδος. Έχω τις ίδιες κράμπες ακριβώς.......Τις ίδιες ενοχλήσεις!! Να μην τρομάξω εεεε;;;

Να μην τρομάξεις είναι απόλυτα φυσιολογικό κ θα έχεις κράμπες κ πονάκια. Είναι η μήτρα που μεγαλώνει. Γενικά από δω κ πέρα όλο κ κάτι θα έχεις.. Επίσης καθιστή είσαι μια χαρά μην ανησυχείς!! Μίλησες με το γιατρό σου; Έκλεισες ραντεβού; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Να μην τρομάξεις είναι απόλυτα φυσιολογικό κ θα έχεις κράμπες κ πονάκια. Είναι η μήτρα που μεγαλώνει. Γενικά από δω κ πέρα όλο κ κάτι θα έχεις.. Επίσης καθιστή είσαι μια χαρά μην ανησυχείς!! Μίλησες με το γιατρό σου; Έκλεισες ραντεβού; 

Ναι μίλησα, μου είπε αύριο που θα κάνω χοριακη και θα της πω τα αποτελέσματα, θα μου πει ποτέ να παω για το πρώτο ραντεβού...υπολογίζει σε 10 μέρες περίπου μήπως δούμε σακο. Απλά θέλει να δει την χοριακη πρώτα!!! Σας ευχαριστώ που με ηρεμειτε βρε κορίτσια μου!!!! ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Σας βάζω πάλι να συγκρίνετε το χθεσινό με το σημερινό τεστ...Εγώ είχα ελπίδες ότι η γραμμή θα αρχίσει να γίνεται κόκκινη κόκκινη, αλλά έκανα λάθος. Ανησυχώ λίγο, δεν σας το κρύβω. Αλλά κοντός ψαλμός, σε λίγο πάω για την πρώτη μου χοριακη. Είμαι δεύτερη ή πρώτη ημέρα καθυστερησης...αφήνω αυτό το περιθώριο γιατί και η περίοδος έπαιζε μια δυο μέρες. Λοιπόν, επάνω είναι το χθεσινό και κάτω είναι το σημερινό τεστ! 

20201208_083903.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Σας βάζω πάλι να συγκρίνετε το χθεσινό με το σημερινό τεστ...Εγώ είχα ελπίδες ότι η γραμμή θα αρχίσει να γίνεται κόκκινη κόκκινη, αλλά έκανα λάθος. Ανησυχώ λίγο, δεν σας το κρύβω. Αλλά κοντός ψαλμός, σε λίγο πάω για την πρώτη μου χοριακη. Είμαι δεύτερη ή πρώτη ημέρα καθυστερησης...αφήνω αυτό το περιθώριο γιατί και η περίοδος έπαιζε μια δυο μέρες. Λοιπόν, επάνω είναι το χθεσινό και κάτω είναι το σημερινό τεστ! 

20201208_083903.jpg

Καλημερα, έτσι νόμιζα κ εγώ ότι θα είχαν διαφορά από μέρα σε μέρα οι γραμμές κ έκανα κάθε μερα κ αγχωνομουν όταν δεν έβλεπα ορατή διαφορά. Άσχετα με την εξέλιξη η χοριακη ανέβαινε πολυ καλα. Αυτά τα τεστ ετσι ειναι δεν έχουν πολλες διάφορες ανάμεσα  στο 100 πχ και στο 150. Ανά δυο μερες θα δεις διαφορά στις γραμμές πιο ορατή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Σας βάζω πάλι να συγκρίνετε το χθεσινό με το σημερινό τεστ...Εγώ είχα ελπίδες ότι η γραμμή θα αρχίσει να γίνεται κόκκινη κόκκινη, αλλά έκανα λάθος. Ανησυχώ λίγο, δεν σας το κρύβω. Αλλά κοντός ψαλμός, σε λίγο πάω για την πρώτη μου χοριακη. Είμαι δεύτερη ή πρώτη ημέρα καθυστερησης...αφήνω αυτό το περιθώριο γιατί και η περίοδος έπαιζε μια δυο μέρες. Λοιπόν, επάνω είναι το χθεσινό και κάτω είναι το σημερινό τεστ! 

20201208_083903.jpg

Και εγώ από την μία μέρα στην άλλη πιστευα ότι θα δω διαφορά και δεν είχα δει.. Και ολα έχουν πάει μια χαρά έως τώρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!💗💗💗💗💗

@anna90 μου όπως σου είπαν και τα κορίτσια πιο πάνω σε μια ημέρα δεν μπορεί να φανεί η διαφορά. Εξάλλου η μέτρηση γίνεται από τα ούρα πράγμα που σημαίνει ότι μπορεί να επηρεαστεί η συγκέντρωση της. Μην αγχώνεσαι με τέτοια! Περιμένουμε τα αποτελέσματα της χοριακης!😘

Κατά τ' αλλά εγώ περιμένω σήμερα το πολύ αύριο κορίτσια μου. Δυστυχώς όμως έχουν αρχίσει έντονα τα πονάκια από χθες πράγμα που σημαίνει ότι έρχεται!☹️ 

🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kostef @Ευάγγελοςτ @Clairy. πόσο πολύ σας ευχαριστώ βρε φιλες  μου!!! Πόσο μα πόσο πολύ!!! Κορίτσια κλαιω με το παραμικρό, τώρα έκλαιγα με τα μήνυματα σας. Πριν έκλαιγα επειδή ο άντρας μου έβλεπε μια διαφήμιση (την οποία εγώ δεν έβλεπα εκείνη την στιγμη), τον άκουσα να λέει "αχ αγάπη μου" με έναν γλυκό τόνο και εμπιξα τα κλάματα...Δεν είμαι καλά!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

@Kostef @Ευάγγελοςτ @Clairy. πόσο πολύ σας ευχαριστώ βρε φιλες  μου!!! Πόσο μα πόσο πολύ!!! Κορίτσια κλαιω με το παραμικρό, τώρα έκλαιγα με τα μήνυματα σας. Πριν έκλαιγα επειδή ο άντρας μου έβλεπε μια διαφήμιση (την οποία εγώ δεν έβλεπα εκείνη την στιγμη), τον άκουσα να λέει "αχ αγάπη μου" με έναν γλυκό τόνο και εμπιξα τα κλάματα...Δεν είμαι καλά!!!!!!!!

Είναι φυσιολογικό αυτό που νιώθεις κορίτσι μου! Είναι η αγάπη που πλημμυρίζει η καρδιά σου χάρη σε αυτό το μικρό πλασματακι που μεγαλώνει μέσα σου! Είναι η αγωνία να πάνε όλα καλά και να να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου! Είναι χίλια δυο πράγματα κι αυτό είναι υπέροχο!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Είναι φυσιολογικό αυτό που νιώθεις κορίτσι μου! Είναι η αγάπη που πλημμυρίζει η καρδιά σου χάρη σε αυτό το μικρό πλασματακι που μεγαλώνει μέσα σου! Είναι η αγωνία να πάνε όλα καλά και να να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου! Είναι χίλια δυο πράγματα κι αυτό είναι υπέροχο!💗

...Και τώρα πάλι κλαιω με αυτό που έγραψες!!! Τι ομορφοοο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα!!!!💗💗💗💗💗

@anna90 μου όπως σου είπαν και τα κορίτσια πιο πάνω σε μια ημέρα δεν μπορεί να φανεί η διαφορά. Εξάλλου η μέτρηση γίνεται από τα ούρα πράγμα που σημαίνει ότι μπορεί να επηρεαστεί η συγκέντρωση της. Μην αγχώνεσαι με τέτοια! Περιμένουμε τα αποτελέσματα της χοριακης!😘

Κατά τ' αλλά εγώ περιμένω σήμερα το πολύ αύριο κορίτσια μου. Δυστυχώς όμως έχουν αρχίσει έντονα τα πονάκια από χθες πράγμα που σημαίνει ότι έρχεται!☹️ 

🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Καλησπέρα,,, @Ευάγγελοςτ ελπίζω να μην έρθει η άτιμη 😘🥰😍🙏🤞👶❤️

Εύχομαι @anna90 μου να απολαύσεις στο μέγιστο όλα τα συναισθήματα που σου έρχονται!!!! 🙏🤞👶❤️👶❤️ Με μια τεράστια χοριακη!!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τι κάνετε κορίτσια? Πως πάει??. Εγώ σήμερα 9+1.... Κ προχωράμε. Την επόμενη Τρίτη θα το ξανά δουμε.... 😍

Μπράβοοοοοο 👶❤️ με το καλό να πάνε όλα υπέροχα και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η condios είπε:

Μπράβοοοοοο 👶❤️ με το καλό να πάνε όλα υπέροχα και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου. 

Για την ώρα δεν τρώω καλά. Επίσης δνε μπορώ να ταισω ούτε τον μικρό μου... Μου βρωμάνε τα πάντα. Σήμερα πχ για μεσημέρι έφαγα λάχανο καρότο σαλάτα.... Δεν μπορώ κάτι άλλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Για την ώρα δεν τρώω καλά. Επίσης δνε μπορώ να ταισω ούτε τον μικρό μου... Μου βρωμάνε τα πάντα. Σήμερα πχ για μεσημέρι έφαγα λάχανο καρότο σαλάτα.... Δεν μπορώ κάτι άλλο. 

Ωωωωω έχεις τέτοια ε??? Ούτε μικρά γεύματα??? Να μη μένει ρε παιδί μου το στομάχι σου άδειο πολλές ώρες. Αν σε τραβάνε τα ξινά προσπάθησε να φτιάχνεις σαλάτες με μαυρομάτικα φασόλια ή κόκκινες φακές ή κινόα που έχουν πολλές πρωτεΐνες. Εύχομαι γρήγορα να αλλάξει αυτό και να είσαι σε θέση να μπορείς να τρως περισσότερα πράγματα. Ξέρεις όμως ε??? Οι γιατροί χαίρονται ότι όλα πάνε καλά όταν μια γυναίκα είναι στη δική σου κατασταση.🙏🤞👶❤️ Οπότε όλα υπέροχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλησπέρα,,, @Ευάγγελοςτ ελπίζω να μην έρθει η άτιμη 😘🥰😍🙏🤞👶❤️

Εύχομαι @anna90 μου να απολαύσεις στο μέγιστο όλα τα συναισθήματα που σου έρχονται!!!! 🙏🤞👶❤️👶❤️ Με μια τεράστια χοριακη!!!!! 

 

Δυστυχώς condios μου μόλις μου ήρθε!☹️😭 

Είπα όμως στον αντρουλη μου να μου παραγγείλει καμιά καρμπονάρα για το βράδυ μπας και ξεχαστω!😆 Θα δω και λίγο tv θα περάσει η ώρα! Η πρώτη ημέρα είναι και η πιο δύσκολη!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...