Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Δεκέμβρη αρχιμηνιά να φέρει πολλά γερά μωρά,,, πίστη, αγάπη και ελπίδα ,,,μια αγκαλιά μεγάλη ασπίδα!!! 🤞🙏⛪👶❤️


condios

Recommended Posts

Καλό μήνα σε όλες τις υπέροχες γυναίκες του φόρουμ!!! Είθε να είναι η αρχή για όλες μας να συνεχίζουμε να είμαστε ενωμένες, δυνατές, πιστές στο στόχο μας και με θετική ενέργεια περικυκλωμενες!!!!! Σας ευχαριστώ πολύ για την τιμή,,,είστε όλες μοναδικές!!!! 🤞🙏👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλό μήνα σε όλες τις υπέροχες γυναίκες του φόρουμ!!! Είθε να είναι η αρχή για όλες μας να συνεχίζουμε να είμαστε ενωμένες, δυνατές, πιστές στο στόχο μας και με θετική ενέργεια περικυκλωμενες!!!!! Σας ευχαριστώ πολύ για την τιμή,,,είστε όλες μοναδικές!!!! 🤞🙏👶❤️

Καλό μήνα σε όλες μας, να είναι τυχερός και να μας κρατήσει δυνατές και αισιόδοξες!!! Να είναι μήνας που θα μας οδηγησει πιο κοντά στο στόχο μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μηνα και επισημως στο καιουργιο θεματακι!!! Καλοτυχο να ειναι με πολλα πολλα θετικα!!! @Ευάγγελοςτ @Taggeris @Kostef @Maroulita!@ntinaki83 @misofeggaro @st3llina @Frogel @Princess28 @Marakii  @Clairy.  @ζουζουνα*  @DIAMANTW @Evie2 @anna90 @Mt3508 @billbas @Matilda94 @Celine @lactaki @Smurf88 @BASOULA2 @Natasha24 @Σταυρι @Litsadi Και οποιες αλλες ξεχναω σας περιμενουμε στο καινουργιο θεματακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maroulita? :26/12

diana8:?

Lacostaki:15/12

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:08/12

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:23/11

 

anna90:06/12

Litsadi:07/12

 

Pixies:?

Kostef:?

Matilda94:08/12

ntinaki83:18/12

Marakii:21/12

Μt3508:14/11 

Ana1989:20/11 

geo2222:11/11 

Celine: 26/11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλό μήνα σε όλες τις υπέροχες γυναίκες του φόρουμ!!! Είθε να είναι η αρχή για όλες μας να συνεχίζουμε να είμαστε ενωμένες, δυνατές, πιστές στο στόχο μας και με θετική ενέργεια περικυκλωμενες!!!!! Σας ευχαριστώ πολύ για την τιμή,,,είστε όλες μοναδικές!!!! 🤞🙏👶❤️

Μπράβο κορίτσι μου.... τυχερό και γουρλιδικο εύχομαι!!!!❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια. .καλή επιτυχία μεσα απο την καρδια μου σε όσες προσπαθούν κ ευχομαι υπεροχη εγκυμοσυνη σε όσες περιμένουν (μωράκι- μωράκια )😊😍❤⚘🌟🌲🎈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα γλυκά μου κορίτσια...ο πιο λαμπερός μήνας του χρόνου ξεκινάει...μαζι με την γέννηση του Χριστού να γεννηθεί στις καρδιές μας και η ελπίδα που με όλα αυτά που συμβαίνουν γύρω μας έχει λίγο ξεθωριάσει....εγω κορίτσια μου διανύω τον έκτο μήνα μιας αρκετά απαιτητικής θα έλεγα εγκυμοσύνης...εχω ακομα εμετούς διάρροια από τα πολλά φάρμακα διαφορά αλλά θέματα που με δυσκολεύουν και το κυριότερο είναι κοντός ο τράχηλος.δεν παραπονιέμαι σε καμία περίπτωση απλά θα ήθελα και εγώ αυτή η εγκυμοσύνη που ήρθε μετά από τόσα να είναι λίγο πιο εύκολη για μένα..ευχομαι να αντέξει το σώμα μου και όλα να πάνε καλά στο τέλος..ουφ τα πα και ξαλάφρωσα...εύχομαι σε όλες καλό μήνα και υγεία σε εσάς και τις οικογένειες σας μέσα από την καρδιά μου. Όλα θα γίνουν αρκεί να είμαστε υγιείς..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια!!εύχομαι αυτός ο μήνας να φέρει ακόμα πιο πολλά θετικά τεστακια!!κ σε όσες είμαστε έγκυες με το καλό τα μωράκια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μας μηνα!!!σε ολες που προσπαθουμε να εχουμε καλα αποτελεσματα,στις εγκυουλες να εχουν ομορφες και τελειομηνες εγκυμοσυνες και σε οσες γεννησαν να χαίρονται τα μωρακια τους!!!!ας ειναι ενας όμορφος μηνας και να εχουμε καλες γιορτες κοριτσια μου!!!😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τυχερό και ευλογημένο να είναι το νέο θεματάκι κορίτσια μου!!! Εύχομαι η γέννηση του Χριστού να φέρει μαζί της μπόλικα Θαυματάκια!! ❤️ 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BASOULA2 είπε:

Καλό μήνα γλυκά μου κορίτσια...ο πιο λαμπερός μήνας του χρόνου ξεκινάει...μαζι με την γέννηση του Χριστού να γεννηθεί στις καρδιές μας και η ελπίδα που με όλα αυτά που συμβαίνουν γύρω μας έχει λίγο ξεθωριάσει....εγω κορίτσια μου διανύω τον έκτο μήνα μιας αρκετά απαιτητικής θα έλεγα εγκυμοσύνης...εχω ακομα εμετούς διάρροια από τα πολλά φάρμακα διαφορά αλλά θέματα που με δυσκολεύουν και το κυριότερο είναι κοντός ο τράχηλος.δεν παραπονιέμαι σε καμία περίπτωση απλά θα ήθελα και εγώ αυτή η εγκυμοσύνη που ήρθε μετά από τόσα να είναι λίγο πιο εύκολη για μένα..ευχομαι να αντέξει το σώμα μου και όλα να πάνε καλά στο τέλος..ουφ τα πα και ξαλάφρωσα...εύχομαι σε όλες καλό μήνα και υγεία σε εσάς και τις οικογένειες σας μέσα από την καρδιά μου. Όλα θα γίνουν αρκεί να είμαστε υγιείς..... 

Mε το καλό κορίτσι μου... Μήπως σε πειράζει τι μαγνήσιο κ έχεις διάρροια? Στο λέω γιατί κ εγώ είχα κ Μ άλλαξε σε χάπια κ τώρα είμαι οκ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια σε όλες!!! Καλορίζικο το νέο θεματακι!!!Εύχομαι σε όλες αυτές οι γιορτές να μείνουν αξέχαστες να ανεβάσετε όλες θετικά τεστακια.. σας στέλνω μπεμπεδοσκονη μπολικη από τα διδυμακια μου 👶👶 .. σε 2 βδομαδες μπαίνω στον 6ο.. πέρασε ο καιρός!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια....τυχερό το νέο μας θεματακι... εύχομαι αυτός ο υπέροχος και μοναδικός μήνας να φέρει σε όλες αυτό που επιθυμούν 🙏🙏 το εμβρυάκι μου και εγώ σας στείλουμε τη θετική μας ενέργεια 💞💞💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια μακάρι ο Δεκέμβριος να μας βρει όλες με γεμάτες κοιλίτσες!! Εγώ μπαίνω στον 8ο κ δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα. @Lacostaki αν θέλεις βάλε με στο πινακακι με τις εγκυούλες έχω ΠΗΤ 04/02/21 αν κ αρχές Γενάρη γεννάω με το καλό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια μου ❤❤ εύχομαι θετικά τεστακια και υγεία σε ολους και όλες και τίποτα κακό να μην μας βρεί άλλο ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε κορίτσια!! καλότυχος το καινούργιο θεματακι!!! υγεία σε όλους και καλο μηνα!!!πως ειστε? εγω ολη μερα μια αναγουλα εχω,ζαλάδες που κ που πλέον κ πονοκεφαλο λιγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Mε το καλό κορίτσι μου... Μήπως σε πειράζει τι μαγνήσιο κ έχεις διάρροια? Στο λέω γιατί κ εγώ είχα κ Μ άλλαξε σε χάπια κ τώρα είμαι οκ.. 

Σ ευχαριστώ πολύ γλυκούλι μου... Γενικά έχω θέματα με το έντερο και από τον τέταρτο που άρχισαν τα πολλά φάρμακα έχω θέμα. Δεν ξέρω τι από όλα με πειράξει η αν με πειράζει ο συνδυασμός όλων μαζί. Άλλες έχουν δυσκοιλιοτητα και εγώ το αντίθετο..οσο για το μαγνήσιο σίγουρα με πειράζει αν και παίρνω σε χάπι ( trofocart)... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον κορίτσια ακούστε το κουλο που συμβαίνει με μένα....έχω από χθες πόνους ωορρηξίας και σύμφωνα με τον κύκλο μου σήμερα έχω ωορρηξία το θέμα είναι ότι η μέρα που είχα την χαμηλότερη θερμοκρασία ήταν η 6η δηλαδή δύο μέρες μετά την περίοδο....προφανώς σε μένα δεν πιάνει η θερμομετρηση γιατί να είχα ωορρηξία αμέσως μετά την περίοδο δύσκολο το βλέπω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Κορίτσια μπράβο!!! Το πινακακι εμπλουτίζεται με πολλά θετικά!!! Εύχομαι στο τέλος του Δεκέμβρη να είναι πολύ περισσότερα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess1312 είπε:

@Tweema καλό μήνα ❤❤❤ σε περιμένουμε εδωω ❤

Κορίτσι μου ♥️

Καλό μήνα κορίτσια.. Εύχομαι σε όλες αυτός ο μήνας να είναι τυχερός! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...