Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εμβρυομεταφοράς 2021!!!!


Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Κορίτσι μου Σ'ευχαριστω τόσο πολύ!!!φυσικά και ξέρω ότι το εννοείς!!!!!😘😘😘 Μακάρι να πάνε όλα καλά η αλήθεια είναι ότι δεν έχω και πολύ καλό προαίσθημα όλο άσχημα όνειρα βλέπω αλλά θα δούμε!!δεν μπορώ να κάνω και κάτι!!εσύ πως είσαι; Μαζεύεις εμβρυακια;

Μη δίνεις σημασία στα όνειρα,, είναι όντως λόγω της έννοιας. Όλα καλά θα πάνε... είναι η σειρά σου κοριτσάκι μου!!!! 🤞🙏❤️👶❤️👶 Έχεις πονακια? Αν ναι είναι απ'την προσπάθεια να πιαστούν,,,,που εύχομαι ολόψυχα να πιαστούν εκεί καλά καλά και να φωλιάσουν !!!! Θετική σκέψη και ενέργεια από μένα με πολύ αγάπη 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Καλη επιτυχία αγάπη, εύχομαι να πάρεις φέτος το καλύτερο δώρο!!!

Σ'ευχαριστω παρά πολύ!!!😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η condios είπε:

Μη δίνεις σημασία στα όνειρα,, είναι όντως λόγω της έννοιας. Όλα καλά θα πάνε... είναι η σειρά σου κοριτσάκι μου!!!! 🤞🙏❤️👶❤️👶 Έχεις πονακια? Αν ναι είναι απ'την προσπάθεια να πιαστούν,,,,που εύχομαι ολόψυχα να πιαστούν εκεί καλά καλά και να φωλιάσουν !!!! Θετική σκέψη και ενέργεια από μένα με πολύ αγάπη 🥰

Όχι δεν έχω τίποτα!!κανονικά δεν θα έπρεπε; Και την προηγούμενη φορά τίποτα δεν είχα και πήρα το αρνητικό!!έχω μόνο από τα φάρμακα συμπτώματα υπνηλία και ζαλάδα από την προγεστερόνη που είχα και πριν την εμβρυομεταφορα.Δεν ξέρω απ' ότι διάβασα οι περισσότερες κοπέλες κάτι είχα έστω έναν πόνο περιόδου! Θα δείξει την άλλη εβδομάδα τώρα έτσι και αλλιώς ότι έγινε έγινε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Όχι δεν έχω τίποτα!!κανονικά δεν θα έπρεπε; Και την προηγούμενη φορά τίποτα δεν είχα και πήρα το αρνητικό!!έχω μόνο από τα φάρμακα συμπτώματα υπνηλία και ζαλάδα από την προγεστερόνη που είχα και πριν την εμβρυομεταφορα.Δεν ξέρω απ' ότι διάβασα οι περισσότερες κοπέλες κάτι είχα έστω έναν πόνο περιόδου! Θα δείξει την άλλη εβδομάδα τώρα έτσι και αλλιώς ότι έγινε έγινε!!

Η κάθε μια μας είμαστε μοναδικές σαν οργανισμοί. Εγώ που ήμουν πρωτάρα είχα πόνους 3 μερες σερί μετα την ετ (και ήλπιζα οτι γινεται η εμφυτευση, ναι καλά) αλλά έχω και μια 3πλή καμπύλη ως οτου φτασει μήτρα ο καθετηρας,,,ισως και για αυτο να ποναγα...που να ξέρεις πως αντιδρά ο κάθε οργανισμός?? Ζαλάδα και υπνηλία δεν είχα καθόλου πάλι,,,αντίθετα είχα απίστευτες αϋπνίες,,,για αυτό σου λέω,,,μοναδική η κάθε γυναίκα. Όσο για πόνο περιόδου είχα τη μέρα που θα μου ερχόταν κανονικά και η περίοδος,,,εσύ κάθισε ήρεμη,,,χόρτασε υπνάκο αν νυστάζεις,,,κάνε ενα περπάτημα αν μπορείς και θες χαλαρό και γενικά κοίτα βιντεάκια αστεία να γελάς με την καρδιά σου όσο μπορείς. Βοηθάει νομίζω. Καταλαβαίνω την κάθε σου σκέψη και αγωνία. Τη συμμερίζομαι και εύχομαι πραγματικά να βρίσκεις το "κλικ" που θα σου αλλάζει τη σκέψη όταν σου έρχονται απορίες. 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@condios Να είσαι καλά κορίτσι μου τα λόγια σου με ηρέμησαν παρά πολύ είμαι πιο ήρεμη δεν ψάχνω τίποτα έτσι και αλλιώς ότι είναι να γίνει θα γίνει!!!  Σε λίγες μέρες θα ξέρω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/12/2020 at 11:00 ΠΜ, ο/η ViKcy είπε:

Κορίτσι μου Σ'ευχαριστω τόσο πολύ!!!φυσικά και ξέρω ότι το εννοείς!!!!!😘😘😘 Μακάρι να πάνε όλα καλά η αλήθεια είναι ότι δεν έχω και πολύ καλό προαίσθημα όλο άσχημα όνειρα βλέπω αλλά θα δούμε!!δεν μπορώ να κάνω και κάτι!!εσύ πως είσαι; Μαζεύεις εμβρυακια;

Είμαι καλά, από το νέο έτος πάλι μάζεμα...έκανα μεταφορά το Νοέμβριο αλλά πήρα αρνητικό..προς το παρόν κάνω γιορτές και δεν σκέφτομαι.

Όσο για το άλλο που έγραψες εγώ από την τριτη-τεταρτη μέρα της μεταφορας είχα συνεχώς πόνους περιόδου και δυστυχώς δεν ήταν εμφύτευση,οπότε όπως λένε και οι παλιές μην ψάχνεις συμπτώματα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

Είμαι καλά, από το νέο έτος πάλι μάζεμα...έκανα μεταφορά το Νοέμβριο αλλά πήρα αρνητικό..προς το παρόν κάνω γιορτές και δεν σκέφτομαι.

Όσο για το άλλο που έγραψες εγώ από την τριτη-τεταρτη μέρα της μεταφορας είχα συνεχώς πόνους περιόδου και δυστυχώς δεν ήταν εμφύτευση,οπότε όπως λένε και οι παλιές μην ψάχνεις συμπτώματα.

 

Εύχομαι με την νέα χρονιά να πάνε όλα!!!!!! Ξέρω δεν είναι εύκολη διαδικασία αλλά θα τα καταφέρουμε όλες!!!Ναι έχεις δίκιο!!!Τελικά και κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός!!Εγώ δυστυχώς παρουσίασα δερματίτιδα και είχα φοβερή φαγούρα τώρα βάζω μια κρέμα κι όπως είμαι καλύτερα μέχρι να πάω στον δέρματολογο το είχα πάθει και το καλοκαίρι δυστυχώς πιστεύω ότι θα επιρεασε την όλη κατάσταση αλλά εντάξει τυχαίνουν και αυτά!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά σε όλες κορίτσια! Με το καλό να φτάσουμε τη νέα χρονιά! @ViKcy μου πώς είσαι? Περνάνε οι μέρες πριν τη χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Χρόνια πολλά σε όλες κορίτσια! Με το καλό να φτάσουμε τη νέα χρονιά! @ViKcy μου πώς είσαι? Περνάνε οι μέρες πριν τη χοριακη?

Χρόνια πολλά κορίτσια μου!!Δυστυχώς δε πέρασαν και πολύ καλά οι μέρες είχα θέμα έπαθα μάλλον από το άγχος ατομική δερματίτιδα είχα πάρα πολύ φαγούρα και όλο αυτό με έριξε.Πιστευω ότι έπαιξε ρόλο και  οτιπετυχα. Σήμερα είμαι καλύτερα βάζω κάθε μέρα μια κρέμα και ανακουφίζομαι!έκανα και τεστ στο σπίτι την Κυριακή πιστεύω αν ήμουν έστω και λίγο αχνό θα έδειχνε οπότε το παίρνω απόφαση γιατί τυπικό θα πάω την Τετάρτη να κάνω και χοριακη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσια μου!!Δυστυχώς δε πέρασαν και πολύ καλά οι μέρες είχα θέμα έπαθα μάλλον από το άγχος ατομική δερματίτιδα είχα πάρα πολύ φαγούρα και όλο αυτό με έριξε.Πιστευω ότι έπαιξε ρόλο και  οτιπετυχα. Σήμερα είμαι καλύτερα βάζω κάθε μέρα μια κρέμα και ανακουφίζομαι!έκανα και τεστ στο σπίτι την Κυριακή πιστεύω αν ήμουν έστω και λίγο αχνό θα έδειχνε οπότε το παίρνω απόφαση γιατί τυπικό θα πάω την Τετάρτη να κάνω και χοριακη! 

Βρε κοριτσακι γιατί βιαστικές?? Και μαλιστα τοσο νωρις??  Ποσες μερες μετα τη μεταφορα το εκανες? Τι ηταν τα εμβρυακια σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Βρε κοριτσακι γιατί βιαστικές?? Και μαλιστα τοσο νωρις??  Ποσες μερες μετα τη μεταφορα το εκανες? Τι ηταν τα εμβρυακια σου?

Το έκανα Κυριακή 6 μέρες μετά την έμβρυομεταφορα  τα εμβρυα μου ήταν βλαστοκυστες 5 ημερών πιστεύω ότι κάτι θα έδειχνε το τεστ ήταν ταινία πιάνει από 25μοναδες! Βασικά οκ δεν με πειράζει έτσι και αλλιώς ποτέ δεν ξέρεις άμα πετύχεις απλά χαλαστηκα που με έπιασε αυτό το δερματικό γιατί όλα αυτά είναι αυτοάνοσα και επηρεάζουν. μπορεί αν δεν το είχα να πήγαιναν καλύτερα τα πράγματα. Το θετικό είναι ότι έχω άλλα τρία κατάψυξη οπότε όταν περάσει ο καιρός θα ξαναπροσπαθήσω! Εσύ ποτέ ξεκινάς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Το έκανα Κυριακή 6 μέρες μετά την έμβρυομεταφορα  τα εμβρυα μου ήταν βλαστοκυστες 5 ημερών πιστεύω ότι κάτι θα έδειχνε το τεστ ήταν ταινία πιάνει από 25μοναδες! Βασικά οκ δεν με πειράζει έτσι και αλλιώς ποτέ δεν ξέρεις άμα πετύχεις απλά χαλαστηκα που με έπιασε αυτό το δερματικό γιατί όλα αυτά είναι αυτοάνοσα και επηρεάζουν. μπορεί αν δεν το είχα να πήγαιναν καλύτερα τα πράγματα. Το θετικό είναι ότι έχω άλλα τρία κατάψυξη οπότε όταν περάσει ο καιρός θα ξαναπροσπαθήσω! Εσύ ποτέ ξεκινάς;

Κορίτσι μου μην απογοητεύεσαι, το έκανες νωρίς το τεστ και δεν είναι απόλυτα  αξιόπιστο το αποτέλεσμα.Μόνο με τη χοριακη θα είσαι σίγουρη.

Αυτο με το δερματικό το έχει και ο άντρας μου και ξέρω ότι  είναι μεγάλη ταλαιπωρία αλλά θα περάσει με τις κρέμες.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/12/2020 at 8:08 ΜΜ, ο/η Ginaak είπε:

Είμαι καλά, από το νέο έτος πάλι μάζεμα...έκανα μεταφορά το Νοέμβριο αλλά πήρα αρνητικό..προς το παρόν κάνω γιορτές και δεν σκέφτομαι.

Όσο για το άλλο που έγραψες εγώ από την τριτη-τεταρτη μέρα της μεταφορας είχα συνεχώς πόνους περιόδου και δυστυχώς δεν ήταν εμφύτευση,οπότε όπως λένε και οι παλιές μην ψάχνεις συμπτώματα.

 

Εμεις μαζι θα τραβηξουμε κουπι καλη δυναμη 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Το έκανα Κυριακή 6 μέρες μετά την έμβρυομεταφορα  τα εμβρυα μου ήταν βλαστοκυστες 5 ημερών πιστεύω ότι κάτι θα έδειχνε το τεστ ήταν ταινία πιάνει από 25μοναδες! Βασικά οκ δεν με πειράζει έτσι και αλλιώς ποτέ δεν ξέρεις άμα πετύχεις απλά χαλαστηκα που με έπιασε αυτό το δερματικό γιατί όλα αυτά είναι αυτοάνοσα και επηρεάζουν. μπορεί αν δεν το είχα να πήγαιναν καλύτερα τα πράγματα. Το θετικό είναι ότι έχω άλλα τρία κατάψυξη οπότε όταν περάσει ο καιρός θα ξαναπροσπαθήσω! Εσύ ποτέ ξεκινάς;

Δεν ειναι καθόλου αξιοπιστο βρε κοριτσι μου! Δεν πηρες καν πρωιμης ανίχνευσης, αυτα ανιχνευουν απο απο 10 μοναδες. Μην χανεις την πιστη σου και περιμενε μεχρι τη χοριακή! Εγω ειμαι στη 10η μερα και περιμενω να κανω ωοριξια, 5 μερες μετα την ωοριξια θα κανουμε ετ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Το έκανα Κυριακή 6 μέρες μετά την έμβρυομεταφορα  τα εμβρυα μου ήταν βλαστοκυστες 5 ημερών πιστεύω ότι κάτι θα έδειχνε το τεστ ήταν ταινία πιάνει από 25μοναδες! Βασικά οκ δεν με πειράζει έτσι και αλλιώς ποτέ δεν ξέρεις άμα πετύχεις απλά χαλαστηκα που με έπιασε αυτό το δερματικό γιατί όλα αυτά είναι αυτοάνοσα και επηρεάζουν. μπορεί αν δεν το είχα να πήγαιναν καλύτερα τα πράγματα. Το θετικό είναι ότι έχω άλλα τρία κατάψυξη οπότε όταν περάσει ο καιρός θα ξαναπροσπαθήσω! Εσύ ποτέ ξεκινάς;

Μη χάνεις την πίστη σου κοριτσάκι μου,,,ήταν όντως νωρίς,,,την 9η από ετ δεν είναι το νωρίτερο που μπορείς να την κάνεις? Ακόμα και το δερματικό είναι από άγχος ενδεχομένως. Να είσαι δυνατή,,,λίγο έμεινε,,, εύχομαι ολόψυχα να εκπλαγεις και ν δεις θετικό αποτέλεσμα 🤞🙏👶❤️👶❤️. Είπαμε ,,,,θετική σκέψη και δύναμη,,,έχεις μπόλικη μέσα σου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Xrisa127 είπε:

Κορίτσι μου μην απογοητεύεσαι, το έκανες νωρίς το τεστ και δεν είναι απόλυτα  αξιόπιστο το αποτέλεσμα.Μόνο με τη χοριακη θα είσαι σίγουρη.

Αυτο με το δερματικό το έχει και ο άντρας μου και ξέρω ότι  είναι μεγάλη ταλαιπωρία αλλά θα περάσει με τις κρέμες.

 

Κοριτσάκι καλησπέρα,,,εσύ πως είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Δεν ειναι καθόλου αξιοπιστο βρε κοριτσι μου! Δεν πηρες καν πρωιμης ανίχνευσης, αυτα ανιχνευουν απο απο 10 μοναδες. Μην χανεις την πιστη σου και περιμενε μεχρι τη χοριακή! Εγω ειμαι στη 10η μερα και περιμενω να κανω ωοριξια, 5 μερες μετα την ωοριξια θα κανουμε ετ!

Με το καλό και εσύ να κάνεις την προσπάθεια σου και εύχομαι να είναι η καλύτερη και τυχεροτερη όλων!!!! Να ξεκινήσει επιτέλους καλά η χρονιά μόνο με ευχάριστα γεγονότα!!! 🤞🙏👶❤️👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η condios είπε:

Κοριτσάκι καλησπέρα,,,εσύ πως είσαι?

Καλημέρα κορίτσι μου!Έκανα την έμβρυομεταφορά χθες το πρωί και είμαι στην αναμονή.Θα κάνω χοριακή 5/1 και ας ελπίσουμε να είναι θετικό το αποτέλεσμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!Έκανα την έμβρυομεταφορά χθες το πρωί και είμαι στην αναμονή.Θα κάνω χοριακή 5/1 και ας ελπίσουμε να είναι θετικό το αποτέλεσμα!

Υπέροχα,,, μπράβο. Να πάνε όλα κατ'ευχήν ,,,, εύχομαι ολόψυχα ο νέος χρόνος να σας φανερώσει το πολυτιμότερο δώρο της ζωής σας. Να είσαι ήρεμη και θετικη ε? Καλή χρονιά με υγεία και πολλή μωρουδιλα.🤞🙏❤️👶❤️👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η condios είπε:

Υπέροχα,,, μπράβο. Να πάνε όλα κατ'ευχήν ,,,, εύχομαι ολόψυχα ο νέος χρόνος να σας φανερώσει το πολυτιμότερο δώρο της ζωής σας. Να είσαι ήρεμη και θετικη ε? Καλή χρονιά με υγεία και πολλή μωρουδιλα.🤞🙏❤️👶❤️👶

Ευχαριστώ πολύ!!!Γενικά είμαι ήρεμη και υπομονετική, επίσης προσπαθώ  να είμαι και θετική αλλά προσγειωμένη για να μην απογοητευτώ.

Ελπίζω ο νέος χρόνος να φέρεις σε όλες μας υγεία και γερά μωράκια στις αγκαλιές μας!!!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Το έκανα Κυριακή 6 μέρες μετά την έμβρυομεταφορα  τα εμβρυα μου ήταν βλαστοκυστες 5 ημερών πιστεύω ότι κάτι θα έδειχνε το τεστ ήταν ταινία πιάνει από 25μοναδες! Βασικά οκ δεν με πειράζει έτσι και αλλιώς ποτέ δεν ξέρεις άμα πετύχεις απλά χαλαστηκα που με έπιασε αυτό το δερματικό γιατί όλα αυτά είναι αυτοάνοσα και επηρεάζουν. μπορεί αν δεν το είχα να πήγαιναν καλύτερα τα πράγματα. Το θετικό είναι ότι έχω άλλα τρία κατάψυξη οπότε όταν περάσει ο καιρός θα ξαναπροσπαθήσω! Εσύ ποτέ ξεκινάς;

Ρε κορίτσι 25 μονάδες στα ούρα είναι περίπου 100 μονάδες στο αίμα.6η μέρα μεταφοράς θα είχες χοριακη 100 πιστεύεις?

Δες το λογικά και πήγαινε να κάνεις τη χοριακη σου όταν πρέπει,σε κάθε περίπτωση χαίρομαι που είσαι ψύχραιμη και αισιόδοξη!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η mamamaria είπε:

Εμεις μαζι θα τραβηξουμε κουπι καλη δυναμη 

 

Ελπίζω να αποπλευσουμε σύντομα.

Φυσικούς κάνεις?Θύμησε μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Xrisa127 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!Έκανα την έμβρυομεταφορά χθες το πρωί και είμαι στην αναμονή.Θα κάνω χοριακή 5/1 και ας ελπίσουμε να είναι θετικό το αποτέλεσμα!

Εύχομαι να κάνεις την αρχή των θετικών για το νέο έτος. Σου στέλνω όλες τις ευχές για καλή τύχη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Εύχομαι να κάνεις την αρχή των θετικών για το νέο έτος. Σου στέλνω όλες τις ευχές για καλή τύχη!!!

Ευχαριστώ παρά πολύ!!Μακάρι να κάνω καλή αρχή και ο νέος χρόνια να ξεκινήσει θετικά για όλες μας!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...