Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εμβρυομεταφοράς 2021!!!!


Recommended Posts

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Όλα καλά θα πάνε σε σκέφτομαι και εύχομαι να πάρεις μεγάλη χαρά αύριο....αν κι εγώ είμαι σίγουρη!!!

Σε ευχαριστώ πολύ 😘 πολυ πολύ πολύ,,,, και εγώ το εύχομαι αγαπημένη μου!!!!! 🤞🙏👶❤️👶❤️ Και στα δικά σου ευχάριστα εύχομαι σύντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Με το καλό @condios Εύχομαι να πάνε όλα καλά!! 

Σε ευχαριστώ πολύ 😘 πολυ 😘 πολύ 😘πολύ 😘....🤞🙏👶❤️👶❤️ μακάρι Παναγίτσα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Μακάρι για όλες μας, ξέρεις φοβάμαι αρκετά γιατί στην πρώτη ετ πήρα κουλούρι όπως και στις σπερματεγχύσεις που είχα κάνει. Επίσης μετά την αποβολή νιώθω πολλές φορές ότι κάτι έχει στραβώσει αλλά μετά σκέφτομαι αφού ήρθε μια φορά πριν μπω στο δρόμο της εξωσωματικής έστω και αν δεν πήγε καλά, ε που θα πάει; Θα ξαναέρθει!!! Εσύ σε τι φάση είσαι τώρα;

Όλα για κάποιο λόγο γίνονται κ όλα θέλουν τον χρόνο τους για να γίνουν! 

Εγώ τα γνωστά, στο μάζεμα με φυσικό... Μου τηλ. νωρίτερα κ μου είπαν πως αυτό που πήραμε χθες στην ωοληψία δυστυχώς δεν γονιμοποιήθηκε... Τι να κάνουμε κ αυτό στο πρόγραμμα είναι... Τον άλλο μήνα πάλι να είμαστε καλά! 

@condios Για σένα κορίτσι μου σήμερα εύχομαι να είναι η πιο όμορφη Πέμπτη! 🥰🙏🏻🤞🏻💪🏻😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Όλα για κάποιο λόγο γίνονται κ όλα θέλουν τον χρόνο τους για να γίνουν! 

Εγώ τα γνωστά, στο μάζεμα με φυσικό... Μου τηλ. νωρίτερα κ μου είπαν πως αυτό που πήραμε χθες στην ωοληψία δυστυχώς δεν γονιμοποιήθηκε... Τι να κάνουμε κ αυτό στο πρόγραμμα είναι... Τον άλλο μήνα πάλι να είμαστε καλά! 

@condios Για σένα κορίτσι μου σήμερα εύχομαι να είναι η πιο όμορφη Πέμπτη! 🥰🙏🏻🤞🏻💪🏻😘

Καλημέρα κορίτσια μου όμορφα. Πήρα αποτέλεσμα ήδη,,,,αρνητική η χοριακη. Πάμε για την επόμενη. Πάμε δυνατά. Όταν θέλει αυτό να έρθει θα έρθει,,,θα είμαι εδώ να το περιμένω με πολύ αγάπη. Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου όμορφα. Πήρα αποτέλεσμα ήδη,,,,αρνητική η χοριακη. Πάμε για την επόμενη. Πάμε δυνατά. Όταν θέλει αυτό να έρθει θα έρθει,,,θα είμαι εδώ να το περιμένω με πολύ αγάπη. Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σας.

Δεν θα σου πω δεν πειράζει γιατί μας πειράζει, αλλά όχι δεν το βάζουμε κάτω με ΤΙΠΟΤΑ!!! Θα έρθει στην ώρα του! Μήπως να φας ένα σπιτάκι από εκείνο το πανέμορφο μπισκοτοχωριό που έφτιαξες;;; 😊😉😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Δεν θα σου πω δεν πειράζει γιατί μας πειράζει, αλλά όχι δεν το βάζουμε κάτω με ΤΙΠΟΤΑ!!! Θα έρθει στην ώρα του! Μήπως να φας ένα σπιτάκι από εκείνο το πανέμορφο μπισκοτοχωριό που έφτιαξες;;; 😊😉😘

Η ζωή συνεχίζεται,,,μαζί της και εμείς και η πίστη μας,ο στόχος μας , η ελπίδα μας!!!! Να σου πω?!?! Θα φάω κάνα δυο σπίτια να ισιωσω !!!! 🤣😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η condios είπε:

Η ζωή συνεχίζεται,,,μαζί της και εμείς και η πίστη μας,ο στόχος μας , η ελπίδα μας!!!! Να σου πω?!?! Θα φάω κάνα δυο σπίτια να ισιωσω !!!! 🤣😂

Κορίτσι μου γλυκό πόσο Μ αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι!!! Όλα για κάποιο λόγο γίνονται!!Εγώ όταν είχα πάρει το αρνητικό έτσι σκεφτόμουν δυστυχώς είναι και αυτά στο πρόγραμμα!!!! Η επόμενη θα είναι η τυχερή!!!Σου στέλνω όλη την αγάπη μου!!!💞💞💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου όμορφα. Πήρα αποτέλεσμα ήδη,,,,αρνητική η χοριακη. Πάμε για την επόμενη. Πάμε δυνατά. Όταν θέλει αυτό να έρθει θα έρθει,,,θα είμαι εδώ να το περιμένω με πολύ αγάπη. Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σας.

Καλημέρα κορίτσι μου...λυπάμαι πολύ που διαβάζω αυτά τα νέα.Σου στέλνω μια αγκαλιά και δύναμη για να συνεχίσεις!!!Θα ερθει κάποια στιγμή,να είσαι σίγουρη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η condios είπε:

Η ζωή συνεχίζεται,,,μαζί της και εμείς και η πίστη μας,ο στόχος μας , η ελπίδα μας!!!! Να σου πω?!?! Θα φάω κάνα δυο σπίτια να ισιωσω !!!! 🤣😂

Α γεια σου! Τώρα μιλάς σωστά! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου όμορφα. Πήρα αποτέλεσμα ήδη,,,,αρνητική η χοριακη. Πάμε για την επόμενη. Πάμε δυνατά. Όταν θέλει αυτό να έρθει θα έρθει,,,θα είμαι εδώ να το περιμένω με πολύ αγάπη. Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σας.

 Αγαπημένη μου λυπάμαι πολύ.. Ήταν η πρώτη σου προσπάθεια? Θυμισε μου λίγο τα δεδομένα σας?

Εύχομαι ολόψυχα η επομενη να ειναι και η τυχερηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η condios είπε:

Η ζωή συνεχίζεται,,,μαζί της και εμείς και η πίστη μας,ο στόχος μας , η ελπίδα μας!!!! Να σου πω?!?! Θα φάω κάνα δυο σπίτια να ισιωσω !!!! 🤣😂

Αγάπη λυπαμαι, ξέρω από μηδενικά και είναι ένα συναίσθημα που δεν συνηθίζεται αλλά αισθάνομαι ότι έχεις δύναμη και θα τα καταφέρεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Κορίτσι μου γλυκό πόσο Μ αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι!!! Όλα για κάποιο λόγο γίνονται!!Εγώ όταν είχα πάρει το αρνητικό έτσι σκεφτόμουν δυστυχώς είναι και αυτά στο πρόγραμμα!!!! Η επόμενη θα είναι η τυχερή!!!Σου στέλνω όλη την αγάπη μου!!!💞💞💞

Και τι να κάνουμε αγαπημένη? Δεν έχω και πολλές γάτες να τις βάλω να κλαίνε,,,απαντήσεις σε λεπτομέρειες ψάχνω απ'τη μια,,, απ'την άλλη δεν ήταν η ώρα μας !!!! Η επόμενη θα είναι χαλαρή!!!!!! Σε ευχαριστώ πολύ,,,, και στα δικά σου σύντομα (χαρές εννοώ φυσικά) 🤞🙏👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Xrisa127 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου...λυπάμαι πολύ που διαβάζω αυτά τα νέα.Σου στέλνω μια αγκαλιά και δύναμη για να συνεχίσεις!!!Θα ερθει κάποια στιγμή,να είσαι σίγουρη!!!

Ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη και τώρα και όλες τις μέρες. Θα έρθει ναι και εγώ είμαι σίγουρη,,, θέμα χρόνου. Στις δικές σου χαρές τώρα με το καλό,,,να έχουμε να χαμογελάμε!!!!! 🤞🙏👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

 Αγαπημένη μου λυπάμαι πολύ.. Ήταν η πρώτη σου προσπάθεια? Θυμισε μου λίγο τα δεδομένα σας?

Εύχομαι ολόψυχα η επομενη να ειναι και η τυχερηη

Καλέ ναι,,,η πρώτη εξωσωματικη,,,αν δε διπλώσει να γίνουν 2-3 μάλλον δεν έρχεται ε? Χαχαχαχα....τι να πω! Αυτό που λένε και άλλες κοπέλες εδώ μέσα,,, πιάνουμε μονες μας και δεν πιάνουμε με εξωσωματική. Ε Χάι!!! Σε ευχαριστώ πολύ για την ευχή. Εύχομαι και σε σένα σύντομα η χαρά να σας έρθει και να γεμίσει την αγκαλιά σας🤞🙏👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kaounmar είπε:

Αγάπη λυπαμαι, ξέρω από μηδενικά και είναι ένα συναίσθημα που δεν συνηθίζεται αλλά αισθάνομαι ότι έχεις δύναμη και θα τα καταφέρεις!!!

Αυτά τα μηδενικά,θα ήθελα ιδανικά να είναι μόνο μετά από 9 και να είναι του τύπου 9000000€ 😂🤣😂🤣😂 Θέλει τρέλα η κορδέλα και χαμόγελο,,,,και πίστη,,και καφέ και τσιγάρο και αλκοόλ,,, Ευχαριστώ Θεέ μου που με κρατάς γερή να τα απολαύσω και αυτά τα Χριστούγεννα,,,γιατί του χρόνου εκτός από γερή εύχομαι να είμαι και διπλή με το μωρό μου,,,τριπλή με το μωρό μου και τον άντρα μου. Υγεία , πίστη και ελπίδα,,,, και τύχη βεβαίως βεβαίως 🤞🙏👶❤️ Εσύ δυνατή στο στόχο σου ε? Έρχεται!!! Είναι η σειρά σου!!!! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η condios είπε:

Αυτά τα μηδενικά,θα ήθελα ιδανικά να είναι μόνο μετά από 9 και να είναι του τύπου 9000000€ 😂🤣😂🤣😂 Θέλει τρέλα η κορδέλα και χαμόγελο,,,,και πίστη,,και καφέ και τσιγάρο και αλκοόλ,,, Ευχαριστώ Θεέ μου που με κρατάς γερή να τα απολαύσω και αυτά τα Χριστούγεννα,,,γιατί του χρόνου εκτός από γερή εύχομαι να είμαι και διπλή με το μωρό μου,,,τριπλή με το μωρό μου και τον άντρα μου. Υγεία , πίστη και ελπίδα,,,, και τύχη βεβαίως βεβαίως 🤞🙏👶❤️ Εσύ δυνατή στο στόχο σου ε? Έρχεται!!! Είναι η σειρά σου!!!! 😘

Έρχεται ναι, προσπαθώ και εγώ να κρατηθώ ήρεμη και συγκρατημένη! Με δύναμη ναι, απορώ κάποιες φορές που τη βρίσκω, μάλλον είχα και δεν το ήξερα πριν να συμβούν όλα αυτά! Τι να πω, να είμαστε καλά να παλέψουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η condios είπε:

Αυτά τα μηδενικά,θα ήθελα ιδανικά να είναι μόνο μετά από 9 και να είναι του τύπου 9000000€ 😂🤣😂🤣😂 Θέλει τρέλα η κορδέλα και χαμόγελο,,,,και πίστη,,και καφέ και τσιγάρο και αλκοόλ,,, Ευχαριστώ Θεέ μου που με κρατάς γερή να τα απολαύσω και αυτά τα Χριστούγεννα,,,γιατί του χρόνου εκτός από γερή εύχομαι να είμαι και διπλή με το μωρό μου,,,τριπλή με το μωρό μου και τον άντρα μου. Υγεία , πίστη και ελπίδα,,,, και τύχη βεβαίως βεβαίως 🤞🙏👶❤️ Εσύ δυνατή στο στόχο σου ε? Έρχεται!!! Είναι η σειρά σου!!!! 😘

Αχχ μάτια μου, πόσο σε θαυμάζω! Πόσο υπέροχος άνθρωπος πρέπει να είσαι!! Εγω ακόμη περιμένω την κυρία να μου κάνει τη χάρη και να έρθει! Μίλησα χθες με το γιατρό γιατί έχω ωρες ώρες φαγούρα κάτω και μου είπε να κάνω χοριακή και να μου δώσει αγωγή για μύκητες.. Μάλλον για Γενάρη πάμε για ετ, ΑΝ αποφασίσει να έρθει μέχρει τότεε😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Αχχ μάτια μου, πόσο σε θαυμάζω! Πόσο υπέροχος άνθρωπος πρέπει να είσαι!! Εγω ακόμη περιμένω την κυρία να μου κάνει τη χάρη και να έρθει! Μίλησα χθες με το γιατρό γιατί έχω ωρες ώρες φαγούρα κάτω και μου είπε να κάνω χοριακή και να μου δώσει αγωγή για μύκητες.. Μάλλον για Γενάρη πάμε για ετ, ΑΝ αποφασίσει να έρθει μέχρει τότεε😅

Καλέ λες να έγινε το θαύμα; Κάνε χορική!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Αχχ μάτια μου, πόσο σε θαυμάζω! Πόσο υπέροχος άνθρωπος πρέπει να είσαι!! Εγω ακόμη περιμένω την κυρία να μου κάνει τη χάρη και να έρθει! Μίλησα χθες με το γιατρό γιατί έχω ωρες ώρες φαγούρα κάτω και μου είπε να κάνω χοριακή και να μου δώσει αγωγή για μύκητες.. Μάλλον για Γενάρη πάμε για ετ, ΑΝ αποφασίσει να έρθει μέχρει τότεε😅

Έχω περάσει άλλα και άλλα...μόνο η υγεία είναι πρόβλημα,,,τα υπόλοιπα είναι προβληματισμοί,,,θα λυθούν όλα!!!! Εσύ, κάνε μια χοριακη που λέει και ο γιατρουλης και φάε πρόβεια γιαούρτια,,βοηθάνε πολύ στους μύκητες,,,και φυσικά σταμάτα να φοράς σερβιετακια (αν φοράς). Εύχομαι μόνο ο άγιος Βασίλης να σε επισκεφτεί φέτος με το καλύτερο δώρο,,,ένα μωράκι 🤞🤞👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kaounmar είπε:

Έρχεται ναι, προσπαθώ και εγώ να κρατηθώ ήρεμη και συγκρατημένη! Με δύναμη ναι, απορώ κάποιες φορές που τη βρίσκω, μάλλον είχα και δεν το ήξερα πριν να συμβούν όλα αυτά! Τι να πω, να είμαστε καλά να παλέψουμε!!!

Η δύναμη έρχεται απ'τη θέληση που την θρέφει η ελπίδα !!!!! Χαλάρωσε όσο μπορείς και πίστεψε !!! Μας χρωστάει χαρες η ρημαδα η ζωή,,, έρχονται 🙏🤞👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα. Έχω πολύ καιρό να μπώ και χαίρομαι για το νέο θέμα..... κάποιες θα με θυμούνται από το παλιότερο ή μάλλον παλιότερα topic εξωσωματικής κάποιες όχι. Τέτοιες μέρες όμως δεν θα μπορούσα να μην μπώ και να ευχηθώ σε όλες σας καλές γιορτές με υγεία και το 2021 θα είναι η χρονιά μας γιατί το 2020 μας τσάκισε από πολλές απόψεις. Πιείτε, φάτε, περάστε όμορφα με τους ανθρώπους που αγαπάτε και η αρχή του νέου έτους να μας βρεί όλες δυνατές και έτοιμες για τη συνέχεια! 💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η condios είπε:

Έχω περάσει άλλα και άλλα...μόνο η υγεία είναι πρόβλημα,,,τα υπόλοιπα είναι προβληματισμοί,,,θα λυθούν όλα!!!! Εσύ, κάνε μια χοριακη που λέει και ο γιατρουλης και φάε πρόβεια γιαούρτια,,βοηθάνε πολύ στους μύκητες,,,και φυσικά σταμάτα να φοράς σερβιετακια (αν φοράς). Εύχομαι μόνο ο άγιος Βασίλης να σε επισκεφτεί φέτος με το καλύτερο δώρο,,,ένα μωράκι 🤞🤞👶❤️

Φοράω καθημερινά η αλήθεια γιατί πάντα έχω πολλά υγρα... είχα ψαχτεί πιο παλιά και δεν υπήρχε κάτι παθολογικό απλά έχω πολλα υγρα! και δεν μπορώ να μην φορώ γιατι νιωθω συνεχώς βρεγμένη🙄 ασεεε που κάποιες φορες μπορεί να βραχεί και το παντελόνι μου!😤

στις πριν 42 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλέ λες να έγινε το θαύμα; Κάνε χορική!!! 

ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ κοριτσι μου! λόγω της ωοληψίας που έγινε τον προηγούμενο μήνα οι ορμόνες μου τα έπαιξαν!!! Θα κάνω αυριο πρωί τεστ του φαρμακείου, δεν έχω χρόνο να πάω για χοριακή! Και αυτό τυπικά θα το κάνω για τον γιατρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η condios είπε:

Η δύναμη έρχεται απ'τη θέληση που την θρέφει η ελπίδα !!!!! Χαλάρωσε όσο μπορείς και πίστεψε !!! Μας χρωστάει χαρες η ρημαδα η ζωή,,, έρχονται 🙏🤞👶❤️

Κοριτσακι μου γλυκο !'θα περασει γρηγορα !βουρ για την επομενη!πριν ομως δες για ποιο λογο συνεβη ...εν καιρο !προς το παρον απολαυσε τα μπισκοτοσπιτα σου και περνα οσο καλυτερα μπορεις!φιλιααααααααπολλααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα. Έχω πολύ καιρό να μπώ και χαίρομαι για το νέο θέμα..... κάποιες θα με θυμούνται από το παλιότερο ή μάλλον παλιότερα topic εξωσωματικής κάποιες όχι. Τέτοιες μέρες όμως δεν θα μπορούσα να μην μπώ και να ευχηθώ σε όλες σας καλές γιορτές με υγεία και το 2021 θα είναι η χρονιά μας γιατί το 2020 μας τσάκισε από πολλές απόψεις. Πιείτε, φάτε, περάστε όμορφα με τους ανθρώπους που αγαπάτε και η αρχή του νέου έτους να μας βρεί όλες δυνατές και έτοιμες για τη συνέχεια! 💝

Με το καλοοο ευχομαι να ερθει γρηγορα το πολυποθυτο δωρο !!ποτε ξεκινας??🍭🍭🍭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...