Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Όχι καλέ, να μην τρομάζεις καθόλου...σε μένα δεν έδωσε λόγω της κατάστασης..στην πρώτη εγκυμοσύνη έπαιρνα κανονικά! Κ τώρα θα μου δώσει αλλά αρκετά αργότερα, να φύγουμε από τον μεγάλο κίνδυνο..

Για τη δυσκοιλιότητα πάλι δεν είναι σίγουρο ότι θα έχεις αλλά αν βάλεις πολλές φυτικές ίνες και φρούτα στη διατροφή θα είσαι μια χαρά! Εμένα μου έδωσε για λίγο καιρό μαγνήσιο και στις 3 ημέρες σωθηκα..μετά ρολαρε από μόνο του!! Υπάρχουν όμως και σκευάσματα συμβατά με την εγκυμοσύνη που βοηθούν.. προγεστερόνη γιατί παίρνεις ακόμη; Είχες θέμα στην αρχή; Δε θυμάμαι..

Είμαι σε δίδυμη κύηση . Προχθές που πήγα μου είπε την συνεχίζω κανονικά μέχρι την επόμενη επίσκεψη. Δεν έχω κάποιο θέμα λογικά προληπτικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 11 λεπτά, ο/η mariamp είπε:

Είμαι σε δίδυμη κύηση . Προχθές που πήγα μου είπε την συνεχίζω κανονικά μέχρι την επόμενη επίσκεψη. Δεν έχω κάποιο θέμα λογικά προληπτικά.

Αχ διδυμακια...τι ωραία!!! Με το καλό 💖💖💖 κ εγώ την άρχισα τώρα για ενίσχυση.. έπαιρνα λίγο κ στην αρχή γιατί είχα λίγα καφέ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mariamp είπε:

Εγώ μπήκα σημερα στην 17η εβδομάδα. Μην μου λες για συσπάσεις.. τρομάζω. Παίρνω και προγεστερόνη. Και με την δυσκοιλιότητα πως το αντιμετωπίζεις; Αν δω ότι κάτι δεν πάει καλά θα μιλήσω με τον γιατρό μου. Για  το μαγνήσιο δεν μου έχει πει κάτι ακόμη.

Για την δυσκοιλιότητα φάε αποξηραμένα δαμάσκηνα και ακτινίδια και θα σωθείς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια...πώς είστε;; Χιονίζει κάπου;; Εδώ έχουμε πολύ κρύο και προβλέπω χιονάκι αύριο. Όχι ότι θα πάω και πουθενά αλλά λέμε τώρα... περιμένω να πάω την Πέμπτη στο γιατρό να δούμε μήπως αλλάξει κάτι...η αλήθεια είναι ότι με έχει πάρει πολύ από κάτω κ δεν μπορώ να χαρώ εγκυμοσύνη! Μέχρι κ η όρεξη μου κόπηκε..

Να μη σε παίρνει από κάτω.. Να σκέφτεσαι ότι το ανακαλύψατε και δεν υπάρχει περίπτωση να πάει κάτι στραβά πλεον.. Σου έχει δώσει και θεραπεία να κάνεις;; 

Έχω και εγώ την Τρίτη ραντεβού για υπέρηχο και περιμένω πως και πως. Και μετά β επιπέδου 11 Μαρτίου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Να μη σε παίρνει από κάτω.. Να σκέφτεσαι ότι το ανακαλύψατε και δεν υπάρχει περίπτωση να πάει κάτι στραβά πλεον.. Σου έχει δώσει και θεραπεία να κάνεις;; 

Έχω και εγώ την Τρίτη ραντεβού για υπέρηχο και περιμένω πως και πως. Και μετά β επιπέδου 11 Μαρτίου.. 

Άντε με το καλό 🥰🥰 μου έδωσε προγεστερόνη κολπικά και μαγνήσιο για να μην κάνω καμιά σύσπαση! Αν παρόλα αυτά κάνω θα μου δώσει και κάτι ακόμα είπε..γενικά να προσπαθώ να μην ασκώ καμία πίεση στον τράχηλο που σημαίνει ούτε όρθια, ούτε καθιστή!! Ελπίζω να πηγαίνουμε καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Άντε με το καλό 🥰🥰 μου έδωσε προγεστερόνη κολπικά και μαγνήσιο για να μην κάνω καμιά σύσπαση! Αν παρόλα αυτά κάνω θα μου δώσει και κάτι ακόμα είπε..γενικά να προσπαθώ να μην ασκώ καμία πίεση στον τράχηλο που σημαίνει ούτε όρθια, ούτε καθιστή!! Ελπίζω να πηγαίνουμε καλά..

Η μαία σου τι σου είπε;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Η μαία σου τι σου είπε;; 

Τον βρίσκει λίγο υπερβολικό τον γιατρό είναι η αλήθεια αλλά οφείλω να τον ακούσω..μου είπε ότι είχε αντίστοιχες περιπτώσεις που κατάφεραν να ξεπεράσουν και την πητ!! Αλλά κ εκεί να μην πάω είναι αισιόδοξη ότι θα φτάσω μέχρι την 38! Προφανώς το έπαθα αυτό γιατί είχα πολύ γρήγορο (οξύ όπως τον λένε) τοκετό και τραυματίστηκα πολύ..ήταν κ η μικρή λίγο μπόλικη για τα κυβικά μου.. χαχαχα!! Είχα κάνει κ αποξεση στο παρελθόν...ολα σε μένα θα τύχουν πια!! Άλλες κάνουν 45 εκτρώσεις και εγώ με μια θεραπευτική λόγω παλινδρομης, εβγαλα συμφυσεις κ τραυματισα κ τον τράχηλο!!

Θα πηγαίνουμε βήμα βήμα.. τουλάχιστον να μένει σταθερός και γιατί όχι να κερδίσουμε κ μερικά χιλιοστά αν αλλάξει θέση το μωρό κ δεν πιέζει όπως όταν έκανα την εξέταση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Τον βρίσκει λίγο υπερβολικό τον γιατρό είναι η αλήθεια αλλά οφείλω να τον ακούσω..μου είπε ότι είχε αντίστοιχες περιπτώσεις που κατάφεραν να ξεπεράσουν και την πητ!! Αλλά κ εκεί να μην πάω είναι αισιόδοξη ότι θα φτάσω μέχρι την 38! Προφανώς το έπαθα αυτό γιατί είχα πολύ γρήγορο (οξύ όπως τον λένε) τοκετό και τραυματίστηκα πολύ..ήταν κ η μικρή λίγο μπόλικη για τα κυβικά μου.. χαχαχα!! Είχα κάνει κ αποξεση στο παρελθόν...ολα σε μένα θα τύχουν πια!! Άλλες κάνουν 45 εκτρώσεις και εγώ με μια θεραπευτική λόγω παλινδρομης, εβγαλα συμφυσεις κ τραυματισα κ τον τράχηλο!!

Θα πηγαίνουμε βήμα βήμα.. τουλάχιστον να μένει σταθερός και γιατί όχι να κερδίσουμε κ μερικά χιλιοστά αν αλλάξει θέση το μωρό κ δεν πιέζει όπως όταν έκανα την εξέταση! 

Νομίζω ότι υπάρχουν και γυναίκες χωρις να έχουν περάσει τίποτα από τα παραπάνω που έχουν θέμα με τον τράχηλο. Ναι πρέπει να ακούσεις και τον γιατρό σου για να είσαι σίγουρη και να κάνεις το καλύτερο δυνατό. Τι εννοείς οξύ τοκετό; γέννησες σε πολύ γρήγορο διάστημα από τους πόνους που ξεκίνησαν; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.. 

@Smurf88θα δεις όλα θα πάνε καλά, ξεκούραση κ όλα θα ειναι καλά. Δεν είναι κ  τόσο χάλια ο τράχηλος. Κ λιγότερα εκατοστά να ηταν υπάρχει λύση. Όλα τέλεια θα πάνε. Πάντως δε νομίζω ότι παίζει ρόλο ο οξυς τοκετος που είχες.

@Vivi_ καλά αποτελεσματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Νομίζω ότι υπάρχουν και γυναίκες χωρις να έχουν περάσει τίποτα από τα παραπάνω που έχουν θέμα με τον τράχηλο. Ναι πρέπει να ακούσεις και τον γιατρό σου για να είσαι σίγουρη και να κάνεις το καλύτερο δυνατό. Τι εννοείς οξύ τοκετό; γέννησες σε πολύ γρήγορο διάστημα από τους πόνους που ξεκίνησαν; 

Τι να σου πω... αυτά μου είπαν αυτά λέω!! 

Ναι, γέννησα πολύ γρήγορα...έσπασαν τα νερά με ταυτόχρονους πόνους κ μέχρι να πάω κλινική είχα 4 διαστολή, μέχρι να μου πάρουν αίμα κ να μου κάνουν επισκληριδιο είχα φτάσει ήδη 6 κ μετά από 1,5 ώρα είχα ήδη αγκαλιά την μικρή!! Συνήθως λένε ότι σ' αυτές τις περιπτώσεις δεν προλαβαίνει το σώμα να ανταπεξέλθει κ το μωρό κατεβαίνει λίγο πιο βίαια..έτσι γέννησε κ η Νομικού το 2ο😜 όπως και να χει, ότι έγινε έγινε, θα πορευτώ Μ αυτό, ακολουθώ τις οδηγίες του γιατρού κ προσεύχομαι!!

@Tweema μήπως ξέρω κ εγώ το έφταιξε, μπορεί και τίποτα αλλά κ ο γιατρός που μου έκανε τη β επιπέδου κάτι τέτοιο μου είπε! Όντως δεν είναι τραγικός ο τράχηλος οπότε τουλάχιστον ας μείνει έτσι όσο περισσότερο γίνεται! Θα μάθω περισσότερα την Πέμπτη που θα μιλήσω με τον γιατρό μου από κοντά..

Έμαθα ρε κορίτσια ότι μίλησε κ ο άντρας μου με τον γιατρό αλλά δε ξέρω τι είπαν κ δε ξέρω πως να μάθω 🙄🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Smurf88 είπε:

Τι να σου πω... αυτά μου είπαν αυτά λέω!! 

Ναι, γέννησα πολύ γρήγορα...έσπασαν τα νερά με ταυτόχρονους πόνους κ μέχρι να πάω κλινική είχα 4 διαστολή, μέχρι να μου πάρουν αίμα κ να μου κάνουν επισκληριδιο είχα φτάσει ήδη 6 κ μετά από 1,5 ώρα είχα ήδη αγκαλιά την μικρή!! Συνήθως λένε ότι σ' αυτές τις περιπτώσεις δεν προλαβαίνει το σώμα να ανταπεξέλθει κ το μωρό κατεβαίνει λίγο πιο βίαια..έτσι γέννησε κ η Νομικού το 2ο😜 όπως και να χει, ότι έγινε έγινε, θα πορευτώ Μ αυτό, ακολουθώ τις οδηγίες του γιατρού κ προσεύχομαι!!

@Tweema μήπως ξέρω κ εγώ το έφταιξε, μπορεί και τίποτα αλλά κ ο γιατρός που μου έκανε τη β επιπέδου κάτι τέτοιο μου είπε! Όντως δεν είναι τραγικός ο τράχηλος οπότε τουλάχιστον ας μείνει έτσι όσο περισσότερο γίνεται! Θα μάθω περισσότερα την Πέμπτη που θα μιλήσω με τον γιατρό μου από κοντά..

Έμαθα ρε κορίτσια ότι μίλησε κ ο άντρας μου με τον γιατρό αλλά δε ξέρω τι είπαν κ δε ξέρω πως να μάθω 🙄🙄

Γιατί δεν ρωτάς τον άντρα σου;; το να μην ξέρεις σε αγχωνει περισσότερο. Πάντως όπως περιγράφεις ο τοκετός σου ήταν ιδανικός.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Γιατί δεν ρωτάς τον άντρα σου;; το να μην ξέρεις σε αγχωνει περισσότερο. Πάντως όπως περιγράφεις ο τοκετός σου ήταν ιδανικός.. 

Καλέ ναι...είναι πολύ ιδανικός, δεν κατάλαβα τπτ και δεν ταλαιπωρήθηκα καθόλου! 

Από αλλού έμαθα ότι τον πήρε τηλέφωνο και δε θέλω να ρωτήσω για να μην καρφωθω..προσπάθησα πλαγίως αλλά δεν είπε κάτι! Βέβαια μπορεί και να τον τρομοκράτησε λίγο ο γιατρός για να με προσέχει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/2/2021 at 6:52 ΜΜ, ο/η irinula91 είπε:

Είναι το 2ο μου :) να σου ζήσουν... :) :) εμένα πάλι μου είπε ότι αποκλείεται να το νοιώσω νωρίς έτσι να περιμένω μέχρι την 19η δηλαδή ακόμη 1 εβδομάδα περίπου :)

αλήθεια γιατι? εγω το ειχα νιωσει το 2ο την 10η βδομαδα γιατι ειχα οπίσθιο πλακούντα στα αλλα 2 ειχα πρόσθιο, τωρα δεν ξερω.το τρίτο απο την 12η όπως κ τωρα απο την 12η απλα μετα την 14η το ένιωθα πιο συχνά κ τωρα μετα την 16η ακομα πιο πολυ γενικα ομως ειναι πιο ήσυχο απο τα αλλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια εσάς το έντερο πως είναι; εγώ νιώθω σχεδόν όλη τη μέρα εδώ και 3 εβδομάδες τουλάχιστον μια δυσφορία και ένα βάρος. Ιδικά όταν είμαι ξαπλωμένη και πρέπει να σηκωθώ. Είναι φυσιολογικό όλο αυτό. Τουαλέτα πηγαίνω σίγουρα μια φορά τη μέρα αλλά συνεχίζω να νιώθω όλο αυτό το βάρος σχεδόν όλη μερα.. Νιώθω ότι πριζομαι και ξεπριζομαι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Τον βρίσκει λίγο υπερβολικό τον γιατρό είναι η αλήθεια αλλά οφείλω να τον ακούσω..μου είπε ότι είχε αντίστοιχες περιπτώσεις που κατάφεραν να ξεπεράσουν και την πητ!! Αλλά κ εκεί να μην πάω είναι αισιόδοξη ότι θα φτάσω μέχρι την 38! Προφανώς το έπαθα αυτό γιατί είχα πολύ γρήγορο (οξύ όπως τον λένε) τοκετό και τραυματίστηκα πολύ..ήταν κ η μικρή λίγο μπόλικη για τα κυβικά μου.. χαχαχα!! Είχα κάνει κ αποξεση στο παρελθόν...ολα σε μένα θα τύχουν πια!! Άλλες κάνουν 45 εκτρώσεις και εγώ με μια θεραπευτική λόγω παλινδρομης, εβγαλα συμφυσεις κ τραυματισα κ τον τράχηλο!!

Θα πηγαίνουμε βήμα βήμα.. τουλάχιστον να μένει σταθερός και γιατί όχι να κερδίσουμε κ μερικά χιλιοστά αν αλλάξει θέση το μωρό κ δεν πιέζει όπως όταν έκανα την εξέταση! 

Κορίτσι μου μην το σκέφτεσαι έτσι. Η καθεμιά μας έχει δυσκολίες, άλλες λιγότερο άλλες περισσότερο. Εγώ 25 χρονών χωρίς κανένα πρόβλημα, έμεινα αμέσως έγκυος και η εγκυμοσύνη μου έχει τη μια δυσκολία μετά την άλλη. Από την 7η εβδομάδα άρχισαν οι αιμορραγίες, δημιουργήθηκε αιμάτωμα και έμεινα ενάμιση μήνα ξάπλα. Μόλις έφυγε και άρχισα λίγο να σηκώνομαι πάλι αιμορραγία και πάλι ξάπλα. Είναι πολύ δύσκολο, για μένα ψυχολογικά κυρίως, αλλά όλα στη ζωή είναι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Ρε κορίτσια εσάς το έντερο πως είναι; εγώ νιώθω σχεδόν όλη τη μέρα εδώ και 3 εβδομάδες τουλάχιστον μια δυσφορία και ένα βάρος. Ιδικά όταν είμαι ξαπλωμένη και πρέπει να σηκωθώ. Είναι φυσιολογικό όλο αυτό. Τουαλέτα πηγαίνω σίγουρα μια φορά τη μέρα αλλά συνεχίζω να νιώθω όλο αυτό το βάρος σχεδόν όλη μερα.. Νιώθω ότι πριζομαι και ξεπριζομαι.. 

Κοπέλα μου δεν μπορώ να πω ότι έχω τέτοια εμπειρία. Ούτε όμως πάω κ κάθε μέρα τουαλέτα. Μήπως είναι διατροφικο το θέμα κ κτ έχει αρχίσει να σε πειράζει?

Εγώ από χθες έχω πονάκια περιόδου. Τίποτα έντονο, εξάλλου δεν πονούσα ποτέ πολύ πριν την περίοδο, αλλά είναι ακριβώς ιδιο, στη μέση κ την κοιλιά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Να μη σε παίρνει από κάτω.. Να σκέφτεσαι ότι το ανακαλύψατε και δεν υπάρχει περίπτωση να πάει κάτι στραβά πλεον.. Σου έχει δώσει και θεραπεία να κάνεις;; 

Έχω και εγώ την Τρίτη ραντεβού για υπέρηχο και περιμένω πως και πως. Και μετά β επιπέδου 11 Μαρτίου.. 

Κ γω τα ίδια.... Τρίτη ραντεβού... 12 Μαρτίου β επιπέδου ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Κοπέλα μου δεν μπορώ να πω ότι έχω τέτοια εμπειρία. Ούτε όμως πάω κ κάθε μέρα τουαλέτα. Μήπως είναι διατροφικο το θέμα κ κτ έχει αρχίσει να σε πειράζει?

Εγώ από χθες έχω πονάκια περιόδου. Τίποτα έντονο, εξάλλου δεν πονούσα ποτέ πολύ πριν την περίοδο, αλλά είναι ακριβώς ιδιο, στη μέση κ την κοιλιά. 

Μιλησα με τον γιατρό και πάμε να με δει ένας χειρουργός γτ κάπως έτσι ήμουν όταν το Μάιο είχε ερεθιστει ο σκωλικοειδιτης μου και την έβγαλα καθαρή με μια αντιβίωση. Μου είπε για καλό και για κακό επειδή στην εγκυμοσυνη είναι λίγο διαφορετικα ο τρόπος που εμφανίζεται να πάω να με δει κάποιος.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Μιλησα με τον γιατρό και πάμε να με δει ένας χειρουργός γτ κάπως έτσι ήμουν όταν το Μάιο είχε ερεθιστει ο σκωλικοειδιτης μου και την έβγαλα καθαρή με μια αντιβίωση. Μου είπε για καλό και για κακό επειδή στην εγκυμοσυνη είναι λίγο διαφορετικα ο τρόπος που εμφανίζεται να πάω να με δει κάποιος.. 

Υπάρχει δλδ περίπτωση να είναι σκωληκοειδητιδα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Υπάρχει δλδ περίπτωση να είναι σκωληκοειδητιδα?

Πήγα σε ιδιωτικό νοσοκομείο με κοίταξαν και μου είπαν να πάω σε νοσοκομείο.. Πάω στο Έλενα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Πήγα σε ιδιωτικό νοσοκομείο με κοίταξαν και μου είπαν να πάω σε νοσοκομείο.. Πάω στο Έλενα.. 

Ελπίζω να μην είναι τίποτα κ σε λίγο να είστε σπίτι. ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Πήγα σε ιδιωτικό νοσοκομείο με κοίταξαν και μου είπαν να πάω σε νοσοκομείο.. Πάω στο Έλενα.. 

Καλά αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γύρισα και από εκεί. Ούτε αυτοί είχαν χειρουργό. Είχε γυναικολόγους που θεωρούν ότι είναι το έντερο και απλά τώρα με την εγκυμοσύνη έχει ερεθιστει. Επειδή γενικά είχα ιστορικό με το εντερο. Αν συνεχίσω να πονάω μου είπαν να πάω σε άλλο νοσοκομείο που να εχει και χειρουργικό. Εγώ για καλό και για κακό αύριο θα κάνω εξετάσεις αίματος να δω τα λευκά μου και τη crp. 

Το καλό είναι ότι είδαμε το μωράκι και τον τράχηλο κολπικα και όλα είναι καλά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Γύρισα και από εκεί. Ούτε αυτοί είχαν χειρουργό. Είχε γυναικολόγους που θεωρούν ότι είναι το έντερο και απλά τώρα με την εγκυμοσύνη έχει ερεθιστει. Επειδή γενικά είχα ιστορικό με το εντερο. Αν συνεχίσω να πονάω μου είπαν να πάω σε άλλο νοσοκομείο που να εχει και χειρουργικό. Εγώ για καλό και για κακό αύριο θα κάνω εξετάσεις αίματος να δω τα λευκά μου και τη crp. 

Το καλό είναι ότι είδαμε το μωράκι και τον τράχηλο κολπικα και όλα είναι καλά.. 

Περαστικά κορίτσι μου...εύχομαι να μην είναι κάτι! Προσπάθησε να ηρεμήσεις μήπως βοηθήσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Περαστικά κορίτσι μου...εύχομαι να μην είναι κάτι! Προσπάθησε να ηρεμήσεις μήπως βοηθήσει..

Ευχαριστώ πολύ. Ήδη νιώθω πιο ήρεμη...τις τελευταίες μέρες κοιμόμουν και ξυπνούσα με αυτό το άγχος.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...