Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια το στήθος ακόμα και τώρα έχει αυξομείωσεις; 3 μερες τώρα το νιώθω πιο μαλακό.. 

Καλημέρα κοπέλα μου! Εμένα μονίμως μαλακό είναι τον τελευταίο καιρό, απλά είναι λίγο ευαίσθητες οι θηλές. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου! Εμένα μονίμως μαλακό είναι τον τελευταίο καιρό, απλά είναι λίγο ευαίσθητες οι θηλές. 

Οι θηλές μου έχουν αλλάξει πάρα πολύ.. Απλά 3 μερες το νιώθω μαλακό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Clairy. είπε:

Οι θηλές μου έχουν αλλάξει πάρα πολύ.. Απλά 3 μερες το νιώθω μαλακό. 

Όντως έχουν αλλάξει..εμένα έχουν τριπλασιαστεί κ έχουν γίνει σκούρες. Μην ανησυχείς πάντως. Δεν είναι πλέον ένδειξη το στήθος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Όντως έχουν αλλάξει..εμένα έχουν τριπλασιαστεί κ έχουν γίνει σκούρες. Μην ανησυχείς πάντως. Δεν είναι πλέον ένδειξη το στήθος. 

Αυτό το τριπλασιαστει μαζί και η ρογα που έχω μια εντύπωση ότι θα μείνει και μετά δε μου αρέσει πολύ 😂 επίσης έφτασα στα 4 κιλά πάνω πλέον... Και πεινάω συνέχεια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...εμένα πλέον το στήθος μεγαλώνει χωρίς να το καταλαβαίνω!! Όταν βγάζω το σουτιέν με πονάει λίγο ή όταν έρχεται να το πιάσει η μικρή γιατί ακόμα μου βάζει χέρι 😂😂 για τις θηλές δεν μπορώ να σας πω γιατί μέχρι κ 9 μήνες πριν μείνω έγκυος θήλαζα οπότε έχουν υποστεί αλλαγές! 

Κατά τ άλλα φοβάμαι να κάνω την παραμικρή κίνηση να μην προκαλέσω κάποια ζημιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια...εμένα πλέον το στήθος μεγαλώνει χωρίς να το καταλαβαίνω!! Όταν βγάζω το σουτιέν με πονάει λίγο ή όταν έρχεται να το πιάσει η μικρή γιατί ακόμα μου βάζει χέρι 😂😂 για τις θηλές δεν μπορώ να σας πω γιατί μέχρι κ 9 μήνες πριν μείνω έγκυος θήλαζα οπότε έχουν υποστεί αλλαγές! 

Κατά τ άλλα φοβάμαι να κάνω την παραμικρή κίνηση να μην προκαλέσω κάποια ζημιά!

Και εμένα έχει μεγαλώσει.. Δεν μου κάνουν καλά τα σουτιέν αλλά μαλάκωσε λίγο. Ακόμα φαίνονται φλέβες βέβαια. 

Και εγώ θα φοβόμουν να πω την αλήθεια. Αλλά δεν πειραζει.. Λίγους μήνες και θα τελειώσουν όλα χαρούμενα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

@Clairy. κι εγώ +3,5 και πεινάω σαν λύκος! Και δεν έχω προτίμηση αλμυρό ή γλυκό...ο καλος ο μύλος όλα τα αλέθει!!!

Εισαι και μια εβδομάδα μετά από εμένα.. Α καλά.. Και εγώ δεν έχω τέτοια κολλήματα.. Τρώω τα πάντα.. 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Εισαι και μια εβδομάδα μετά από εμένα.. Α καλά.. Και εγώ δεν έχω τέτοια κολλήματα.. Τρώω τα πάντα.. 😂

Είχα φτάσει κι εγώ +4 πριν λίγες μέρες, μη νομίζεις, αλλά πρόσεξα λίγο κ έχασα μισό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Είχα φτάσει κι εγώ +4 πριν λίγες μέρες, μη νομίζεις, αλλά πρόσεξα λίγο κ έχασα μισό. 

Πρέπει λίγο και εγώ να περιοριστώ.. Απο αύριο γιατί για σήμερα φτιάχνω μια ωραία μακαρονάδα με ροζ σαλτσουλα.. Εντάξει τα μακαρόνια είναι μαύρα 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/1/2021 at 2:31 ΜΜ, ο/η irinula91 είπε:

Όχι ακόμη... Μικρό είναι... Την 15η εβδομάδα διανύω... :)

καλα παιζει ρολο αν ειναι το 1ο σου.εμενα ειναι το 4ο κ το κατάλαβα από την 12η .πλεον αυριο ειμαι 17η και το νιώθω γενικα.απλα ειναι πιο ήσυχο με τα αλλα μου παιδιά. όμως κουνιέται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/1/2021 at 10:41 ΜΜ, ο/η Clairy. είπε:

Ηρθα πάλι να κάνω την ερώτηση μου. Ο γιατρός με τον απλό υπέρηχο που μας κάνει από την κοιλιά βλέπει τον τράχηλο μας; 

ναι φυσικά κανονικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Αυτό το τριπλασιαστει μαζί και η ρογα που έχω μια εντύπωση ότι θα μείνει και μετά δε μου αρέσει πολύ 😂 επίσης έφτασα στα 4 κιλά πάνω πλέον... Και πεινάω συνέχεια.. 

εγω ευτυχως τωρα πηρα αλλο ενα  κιλό.ειχα χάσει 1 δλδ λογο εμετων και επειδή το ξανα μετραμε αυτο που χάσαμε ετσι εχω παρει 3 τωρα και ειμαι 17βδ.αυριο.γενικα δεν εχω τρελή όρεξη, στα φυσιολογικά ειμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και άλλη ερώτηση. Έχω παρατηρήσει ότι όταν κάνω έτσι δουλειές μετά νιώθω μια πίεση σα να κατουριεμαι συνέχεια.. Το έχετε αυτό;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

καλα παιζει ρολο αν ειναι το 1ο σου.εμενα ειναι το 4ο κ το κατάλαβα από την 12η .πλεον αυριο ειμαι 17η και το νιώθω γενικα.απλα ειναι πιο ήσυχο με τα αλλα μου παιδιά. όμως κουνιέται. 

Είναι το 2ο μου :) να σου ζήσουν... :) :) εμένα πάλι μου είπε ότι αποκλείεται να το νοιώσω νωρίς έτσι να περιμένω μέχρι την 19η δηλαδή ακόμη 1 εβδομάδα περίπου :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/12/2020 at 11:05 ΠΜ, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλημέρα! Καλως σας βρήκα! Εύχομαι τα καλύτερα σε ολες σας! Η αλήθεια είναι ότι εχω έμπιστο γιατρό και συνεργαζεται με Ιασω και λητω αλλα όπως οι περισσότερες ετσι και εγω σκέφτομαι το οικονομικό.Προτιμω να διαθεσω αυτα τα χρήματα σε κατι αλλο για το μωρο! Δεν ξέρω βέβαια πως λειτουργούν τα δημόσια.. Εμαθα οτο ανοιγεις φακελο στο νοσοκομείο που θες αλλα δεν καταλαβαίνω πως πηγαινεις στα ραντεβού και πως θα γινει η συνεννόηση με συγκεκριμένο γιατρό 

Καλησπέρα Diana_caterina, 

Μπορείς να μου προτείνεις τον ή την γιατρό σου που συνεργάζεται με το Λητώ; Βρίσκεται δίπλα μου και προτιμώ να είμαι δίπλα κ να μην τρέχω στο ΡΕΑ. 

Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Και άλλη ερώτηση. Έχω παρατηρήσει ότι όταν κάνω έτσι δουλειές μετά νιώθω μια πίεση σα να κατουριεμαι συνέχεια.. Το έχετε αυτό;; 

Καλά εννοείται. Και που είσαι ακόμη. 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Loulou80 είπε:

Καλησπέρα Diana_caterina, 

Μπορείς να μου προτείνεις τον ή την γιατρό σου που συνεργάζεται με το Λητώ; Βρίσκεται δίπλα μου και προτιμώ να είμαι δίπλα κ να μην τρέχω στο ΡΕΑ. 

Ευχαριστώ

Καλημέρα!! Εννοείται ότι μπορώ, το ιατρείο του βρίσκεται εξω απο το μετρο ανθουπολη. ΓΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ λέγεται, εξαιρετικος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας έχει τύχει να βγει αρκετή βλεννη από τον κόλπο;; έχω τρομάξει λέω μην είναι κάνα τραχηλικο πώμα 🙄😅😂

Πήγα τουαλέτα και είχα στο εσώρουχο και μετά στο σκούπισμα. Συγνώμη για την περιγραφή.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Σας έχει τύχει να βγει αρκετή βλεννη από τον κόλπο;; έχω τρομάξει λέω μην είναι κάνα τραχηλικο πώμα 🙄😅😂

Πήγα τουαλέτα και είχα στο εσώρουχο και μετά στο σκούπισμα. Συγνώμη για την περιγραφή.. 

Πάρε τηλ κ τον γιατρο σου. Αλλά λογικά είναι φυσιολογικό. Εκτός κ αν μύριζε η είδες διαφορετικό χρώμα.... Μήπως κουράστηκες? Κ βγήκε λίγο παραπάνω? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Σας έχει τύχει να βγει αρκετή βλεννη από τον κόλπο;; έχω τρομάξει λέω μην είναι κάνα τραχηλικο πώμα 🙄😅😂

Πήγα τουαλέτα και είχα στο εσώρουχο και μετά στο σκούπισμα. Συγνώμη για την περιγραφή.. 

Εμένα δεν μου έχει τύχει ως τώρα, 22η βδομάδα, και εγώ θα έλεγα τηλ στον γιατρό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Πάρε τηλ κ τον γιατρο σου. Αλλά λογικά είναι φυσιολογικό. Εκτός κ αν μύριζε η είδες διαφορετικό χρώμα.... Μήπως κουράστηκες? Κ βγήκε λίγο παραπάνω? 

Τον πήρα για να είμαι σίγουρη. Μου είπε ότι είναι φυσιολογικο. Και αν τυχόν αυξηθεί να τον ενημερώσω για να κάνουμε καλλιέργεια. Είχα γενικά βλεννη πριν 2 3 εβδομάδες αλλά όχι τόση μαζεμένη και ειχα βάλει υποθετα για να φτιάξει η χλωρίδα μου. 

Όσες φορές έχω πάει από εκείνη την ώρα τουαλέτα δεν έχω τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Clairy. είπε:

Τον πήρα για να είμαι σίγουρη. Μου είπε ότι είναι φυσιολογικο. Και αν τυχόν αυξηθεί να τον ενημερώσω για να κάνουμε καλλιέργεια. Είχα γενικά βλεννη πριν 2 3 εβδομάδες αλλά όχι τόση μαζεμένη και ειχα βάλει υποθετα για να φτιάξει η χλωρίδα μου. 

Όσες φορές έχω πάει από εκείνη την ώρα τουαλέτα δεν έχω τίποτα.

Ωραία αν δεν ανησυχεί ο γιατρός όλα καλά! Να ρωτήσω για αυτό που είπες για τη χλωρίδα του κόλπου.. επειδή έκανα μύκητες και κάνω θεραπεία τώρα.. τι υπόθετα ακριβώς είναι αυτά;  Πρόληψη για μύκητες ή αφορούν τη βλέννη μόνο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eleni5525 είπε:

Ωραία αν δεν ανησυχεί ο γιατρός όλα καλά! Να ρωτήσω για αυτό που είπες για τη χλωρίδα του κόλπου.. επειδή έκανα μύκητες και κάνω θεραπεία τώρα.. τι υπόθετα ακριβώς είναι αυτά;  Πρόληψη για μύκητες ή αφορούν τη βλέννη μόνο;

Είχα κάνει καλλιέργεια και η χλωρίδα μου δεν ήταν καλή. Επίσης είχα ασθενώς θετικό ουρεοπλασμα όπου αυξάνεται όταν η χλωρίδα δεν είναι καλή. Μου είπε να βάλω για κάποιες μέρες τα eco bag και μετά αν θέλω να συνεχίσω 2 φορές την εβδομάδα. Η αλήθεια είναι ότι έχω να βάλω 3 εβδομάδες σίγουρα και είχα δει μεγάλη βελτίωση στα υγρα μου. Τώρα μάλλον θα αρχίσω πάλι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...