Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Έτσι κ εμένα όχι σε κάθε γεύμα αλλά βγάζει. Σ είπε ν κοψεις γαλακτοκομικά δηλαδή θ βοήθησει?  

Επίσης κορίτσια από καισαρική πονάει η τομή όταν πάω τουαλέτα για τσισα😋😂 το είχατε η έχετε κ εσείς??

Μην κόψεις τα γαλακτοκομικα χωρίς λόγο.. Εγώ εχω και αλλη ένδειξη που και παλι μπορεί να μην είναι.. Επίσης δεν ειναι και πολύ εύκολο. 1η μερα σήμερα και τα έχω δει ολα.. Ο μικρός κιόλας εχει 3 μέρες αρκετή γκρίνια μάλλον είμαστε στο 1ο αλμα...

Πονουσα Λίγο σαν πίεση στην αρχη τις πρώτες 2 εβδομάδες τώρα όχι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Μην κόψεις τα γαλακτοκομικα χωρίς λόγο.. Εγώ εχω και αλλη ένδειξη που και παλι μπορεί να μην είναι.. Επίσης δεν ειναι και πολύ εύκολο. 1η μερα σήμερα και τα έχω δει ολα.. Ο μικρός κιόλας εχει 3 μέρες αρκετή γκρίνια μάλλον είμαστε στο 1ο αλμα...

Πονουσα Λίγο σαν πίεση στην αρχη τις πρώτες 2 εβδομάδες τώρα όχι 

Ναι σίγουρα εφόσον σ είπε κ ίχνοι!! Είναι θέμα 

Βγήκατε καθολου βολτουλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Ναι σίγουρα εφόσον σ είπε κ ίχνοι!! Είναι θέμα 

Βγήκατε καθολου βολτουλα?

Έχουμε βγει απο τις 20 μερες για βολτα.. Και γενικά πηγαινοερχομαστε στο ρεα γιατί ελέγχουμε την χολερυθρινη.. Εχουμε παει για καφέ πολύ νωρίς το πρωί επίσης.. Και για ψώνια.. Εσείς;; τη Δευτέρα σαραντισαμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diana_caterina @lenaki92 @PanB  μόνο εγώ νιώθω βαριά και ασηκωτη τα βράδια??? Δεν μπορώ να κάνω τπτ τα βράδια ενώ τα πρωινά είμαι μια χαρά 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

@Diana_caterina @lenaki92 @PanB  μόνο εγώ νιώθω βαριά και ασηκωτη τα βράδια??? Δεν μπορώ να κάνω τπτ τα βράδια ενώ τα πρωινά είμαι μια χαρά 🤔

Εγώ δεν μπορώ γενικά, και το πρωί 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Έχουμε βγει απο τις 20 μερες για βολτα.. Και γενικά πηγαινοερχομαστε στο ρεα γιατί ελέγχουμε την χολερυθρινη.. Εχουμε παει για καφέ πολύ νωρίς το πρωί επίσης.. Και για ψώνια.. Εσείς;; τη Δευτέρα σαραντισαμε 

Βγήκαμε κ μεις για την χολερυθρίνη αναγκάστηκα κ για να κόψω τα ράμματα. Δεν έχουμε 40αραντισει ακόμα! Τ τιμή είχατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love32 είπε:

Βγήκαμε κ μεις για την χολερυθρίνη αναγκάστηκα κ για να κόψω τα ράμματα. Δεν έχουμε 40αραντισει ακόμα! Τ τιμή είχατε?

Α εμένα τα ράμματα ήταν αυτά που απορριφουντε. Φύγαμε με 12.9. Έφτασε 14 και κάτι και την Προηγούμενη Δευτέρα ήταν 9.1.αυριο έχουμε πάλι να κάνουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Diana_caterina είπε:

Δεν είναι χαζες σκεψεις είναι λογικο.. Και οι υπόλοιπες κοπέλες που γεννησαν το δεύτερο μωρακι τους ειχαν το ιδιο άγχος.. Δεν ειχαν αποχωριστει ποτε τα παιδάκια τους και ανησυχουσαν.. Σκέψου την χαρα όμως που θα κανει το μεγάλο παιδακι σου οταν θα γυρίσετε σπίτι, την μεγάλη αγκαλιά που θα λαβεις! Ολα θα πανε καλα! 

Ευχαριστώ πολύ για τα ενθαρρυντικά λόγια! Δεν ξέρω κι εμενα τι με έχει πιάσει και είμαι έτσι. Ατιμες ορμόνες;!! Ενώ από τη μια χαίρομαι και το περιμένω πώς και πώς, από την άλλη σήμερα που κοιμισα τον γιο μου, με έπιασαν τα κλάματα και τον κοιτούσα κι έλεγα πως θα τον αφήσω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/8/2021 at 4:26 ΜΜ, ο/η Lia5 είπε:

Κορίτσια χαθηκα αυτες τις μερες γιατι περασα λιγο δυσκολα ψυχολογικά. Να σας ζησουν με υγεία τα μωρακια σας @Love32 @anna90 @Μιντόρι @AlKate και οποια αλλη ξεχναω ειχαμε και πολλα γεννητούρια! Το μωράκι μου κουραζοταν στον θηλασμο και ετσι τον αφηνα οσο μπορουσε και το υπολοιπο του τό αντλουσα με θήλαστρο και το επινε με μπιμπερό. Ειχε αυξηθει η παραγωγη και επαιρνε βαρος οποτε εδειχνε να πετυχαίνει η μεθοδος μεχρι να καταφέρει να πιασει καλύτερα το στηθος. Αντιθέτως συνηθισε το μπιμπερό και αντιδρουσε εντονα οταν τον εβαζα στο στήθος. Προσπαθησα να τον πιεσω, να τον αφηνω οσο θελει αλλα τιποτα ολο εκλαιγε και περιμενε το αντλημενο. Για 2 βδομάδες εκανα 10 αντλήσεις μερα νυχτα καί κοιμομουν ορθια... Δεν αντεξα αλλο και αποφασισα να το σταματησω και να πινει ξένο. Απογοητεύτηκα αλλα απο τοτε που το πηρα αποφαση είναι ολα πολυ πιο όμορφα. Ο λογος που το αναφερω ειναι για να μη νομιζετε οτι σας ξεχασα γιατι για μενα ηταν πολυ σημαντικό που μοιραζόμαστε τις χαρες μας και τις ανησυχίες μας ολους αυτους τους μηνες και γιατι @Natasha24 οταν ειχες πει οτι περνας δυσκολα ειχες αναφερει οτι ο μπεμπης σου πινει ξενο οπως και ο δικος μου πλεον. Δεν ξερώ αν αυτο σε στεναχωρουσε αλλα αν ισχυεί ηθελα να σου πω οτι ημουν πολυ ενημερωμενη για τον θηλασμό οπως και για τον τοκετό. Στον τοκετο τα εκανα ολα οπως ήθελα, στον θηλασμο δεν τα κατάφερα. Καποιες φορες αντιμετωπιζουμε απροοπτες συνθήκες, κανουμε το καλύτερο που μπορούμε και ολα καλά!

Κι εγώ χάθηκα κορίτσια παλεύω με τον θηλασμό κ είμαι ένα ράκος!!θα κάνω την προσπάθεια μου κ θα δω κι εγώ!!όταν μπορέσω θα σα ξαναγράψω .πάντως είναι δύσκολο πολύ να μπει πρόγραμμα στον θηλασμό.καθε πόσες ώρες σας είπαν να βάζετε το μωρό στο στήθος ;να το ξυπνάτε για να μπει σε πρόγραμμα?είμαι στην 7 μέρα από τότε που γεννήθηκε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Μιντόρι είπε:

Κι εγώ χάθηκα κορίτσια παλεύω με τον θηλασμό κ είμαι ένα ράκος!!θα κάνω την προσπάθεια μου κ θα δω κι εγώ!!όταν μπορέσω θα σα ξαναγράψω .πάντως είναι δύσκολο πολύ να μπει πρόγραμμα στον θηλασμό.καθε πόσες ώρες σας είπαν να βάζετε το μωρό στο στήθος ;να το ξυπνάτε για να μπει σε πρόγραμμα?είμαι στην 7 μέρα από τότε που γεννήθηκε

Ο θηλασμός δεν έχει πρόγραμμα δυστηχως! Καλά θα ήταν χαχχαχα!!!! Είναι όσο, οπότε, και όπου θέλει το μωρό και είναι ανεμπόδιστος χωρίς ρολόι και ώρες! Εμένα από τότε που γεννήθηκε τρώει όπως να ναι,ναι έχω έναν μπουσουλα ότι σε περίπτωση που φάει καλά θα φάει περίπου σε 1με1,5ωρα αλλά μπορεί να ξυπνήσει στο μισάωρο και να ψάχνει μπορεί και στο 2ωρο πολύ σπάνια!!! Ακολουθω τον μικρό και ελπίζω όσο μεγαλώνει να κοιμάται καλύτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Ο θηλασμός δεν έχει πρόγραμμα δυστηχως! Καλά θα ήταν χαχχαχα!!!! Είναι όσο, οπότε, και όπου θέλει το μωρό και είναι ανεμπόδιστος χωρίς ρολόι και ώρες! Εμένα από τότε που γεννήθηκε τρώει όπως να ναι,ναι έχω έναν μπουσουλα ότι σε περίπτωση που φάει καλά θα φάει περίπου σε 1με1,5ωρα αλλά μπορεί να ξυπνήσει στο μισάωρο και να ψάχνει μπορεί και στο 2ωρο πολύ σπάνια!!! Ακολουθω τον μικρό και ελπίζω όσο μεγαλώνει να κοιμάται καλύτερα

Εμενα ο παιδίατρος απο την αρχή μου είπε ανα 2ωρο το πρωί και 3 ώρες το βραδυ.. Να προσπαθώ δηλαδή να το τραβάω αν κλαιει. Ετσι και έκανα. Και τωρα απο μόνος του ξυπνάει 2 με 2. 5 ωρες και το βράδυ θα κάνει έναν ύπνο σερι 3 με 4 ώρες. Εχει και γοπ οπότε δε γινόταν να τρώει όποτε θελήσει. Αλλα γενικά πιστεύω ότι με βοήθησε που του έβαλα φρένο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Εμενα ο παιδίατρος απο την αρχή μου είπε ανα 2ωρο το πρωί και 3 ώρες το βραδυ.. Να προσπαθώ δηλαδή να το τραβάω αν κλαιει. Ετσι και έκανα. Και τωρα απο μόνος του ξυπνάει 2 με 2. 5 ωρες και το βράδυ θα κάνει έναν ύπνο σερι 3 με 4 ώρες. Εχει και γοπ οπότε δε γινόταν να τρώει όποτε θελήσει. Αλλα γενικά πιστεύω ότι με βοήθησε που του έβαλα φρένο.. 

Μα δεν τρώει πάντα βρε δηλ στο μισάωρο που θα ζητήσει(αν ζητήσει) θα είναι ή για παρηγοριά ή για να τον ξαναπάρει ο ύπνος ίσα δύο τζουρες! Πάντως αν και δεν του εχω ωράριο φαγητού κοιμαται το βράδυ από 4εως6 ώρες σερί και μετά ένα 2ωρο.....την ημέρα κάνει άστατο ύπνο και λίγο ...άρα θεωρώ πως είναι στο παιδί και όχι στο πρόγραμμα που θα του βάλεις! Για το μισή έως δύο ώρες που ανέφερα ότι μπορεί να ζητησει μιλούσα για το πρωί....το βράδυ εχει κανει το δικό του πρόγραμμα μόνος του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Μα δεν τρώει πάντα βρε δηλ στο μισάωρο που θα ζητήσει(αν ζητήσει) θα είναι ή για παρηγοριά ή για να τον ξαναπάρει ο ύπνος ίσα δύο τζουρες! Πάντως αν και δεν του εχω ωράριο φαγητού κοιμαται το βράδυ από 4εως6 ώρες σερί και μετά ένα 2ωρο.....την ημέρα κάνει άστατο ύπνο και λίγο ...άρα θεωρώ πως είναι στο παιδί και όχι στο πρόγραμμα που θα του βάλεις! Για το μισή έως δύο ώρες που ανέφερα ότι μπορεί να ζητησει μιλούσα για το πρωί....το βράδυ εχει κανει το δικό του πρόγραμμα μόνος του

Αυτο ακριβώς μου ειπε να αποφύγω την παρηγοριά.. Γιατί εμενα βγάζει κιόλας και είναι ένας φαύλος κύκλος κλάμα φαι αναγωγή και πάλι κλαμα φαΐ και ολο δυσκολευει την κατάσταση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Αυτο ακριβώς μου ειπε να αποφύγω την παρηγοριά.. Γιατί εμενα βγάζει κιόλας και είναι ένας φαύλος κύκλος κλάμα φαι αναγωγή και πάλι κλαμα φαΐ και ολο δυσκολευει την κατάσταση. 

Και εμένα βγάζει βρε αλλά δεν μπορώ να του αρνηθώ γενικά!!!! Προτειμω να τον κρατήσω μετά αρκετά όρθιο παρά να αρνηθώ....σκέψου ότι στο πρώτο άλμα που πέρασε η μικρή 5εβδ έδινα και σε εκείνη μπουκάλι συνέχεια με ξένο φαντάσου και έπινε 20μλ ανά μισάωρο απλά εκει κατάλαβα ότι δεν γίνεται γιατί είναι βαρύ απλά δεν έβγαζε σχεδόν ποτέ γουλιες εκείνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Και εμένα βγάζει βρε αλλά δεν μπορώ να του αρνηθώ γενικά!!!! Προτειμω να τον κρατήσω μετά αρκετά όρθιο παρά να αρνηθώ....σκέψου ότι στο πρώτο άλμα που πέρασε η μικρή 5εβδ έδινα και σε εκείνη μπουκάλι συνέχεια με ξένο φαντάσου και έπινε 20μλ ανά μισάωρο απλά εκει κατάλαβα ότι δεν γίνεται γιατί είναι βαρύ απλά δεν έβγαζε σχεδόν ποτέ γουλιες εκείνη!

Εγω και όρθιο να τον έχω βγάζει..μονο το βραδυ για κάποιον λογο δεν βγάζει.. Ίσως επειδή ειναι πιο ήρεμος και δεν σφίγγεται κλπ.. Γενικα τα αγόρια πολύ ευαίσθητα μου φαίνονται 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα !!! Δεν μπαίνω γτ δεν μου αφήνει η μπεμπα χρόνο να διαβάζω τα μνματα😅 έχουμε θέμα με το θηλασμό εμείς ,δεν είχα γάλα τις πρώτες δύο μέρες σχεδόν καθόλου, και η μικρή ήταν κάπως τεμπελα δεν προσπαθούσε πολύ! Αναγκάστηκα έδωσα ξένο , και κατέληξα να αντλώ έστω 5 σταγόνες με το θηλαστρο και να τις δίνω έστω αυτες !! Τώρα ξεκίνησε η παραγωγή μου ,όμως η μικρη έχει συνηθίσει την ευκολία του μπιμπερο και δεν προσπαθεί ,πλανταζει στο κλάμα !! Επίσης μάλλον ανέβασε ικτερο οπότε δεν με παίρνει να την αφήσω νυστική καθόλου!! Έχω απελπιστει γτ φοβάμαι ότι δε θα ξανάρθει στο στήθος ,αλλά απ' την άλλη είμαι αποφασισμένη να το πάω και με θηλαστρο ακόμα όσο πάει !! Το λες και πλήρη απογοήτευση 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Εγω και όρθιο να τον έχω βγάζει..μονο το βραδυ για κάποιον λογο δεν βγάζει.. Ίσως επειδή ειναι πιο ήρεμος και δεν σφίγγεται κλπ.. Γενικα τα αγόρια πολύ ευαίσθητα μου φαίνονται 😂

Και εμένα αν σφιχτει για κακά βγάζει αρκετό και ας είναι όρθιος....και τώρα που είναι μπουκωνενη η μύτη μαζεύει φλέγματα και μετά τα βγάζει μαζί με γάλα σαν εμετό! Και εμένα βουτυρομπεμπεκες μου φαίνονται χαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα !!! Δεν μπαίνω γτ δεν μου αφήνει η μπεμπα χρόνο να διαβάζω τα μνματα😅 έχουμε θέμα με το θηλασμό εμείς ,δεν είχα γάλα τις πρώτες δύο μέρες σχεδόν καθόλου, και η μικρή ήταν κάπως τεμπελα δεν προσπαθούσε πολύ! Αναγκάστηκα έδωσα ξένο , και κατέληξα να αντλώ έστω 5 σταγόνες με το θηλαστρο και να τις δίνω έστω αυτες !! Τώρα ξεκίνησε η παραγωγή μου ,όμως η μικρη έχει συνηθίσει την ευκολία του μπιμπερο και δεν προσπαθεί ,πλανταζει στο κλάμα !! Επίσης μάλλον ανέβασε ικτερο οπότε δεν με παίρνει να την αφήσω νυστική καθόλου!! Έχω απελπιστει γτ φοβάμαι ότι δε θα ξανάρθει στο στήθος ,αλλά απ' την άλλη είμαι αποφασισμένη να το πάω και με θηλαστρο ακόμα όσο πάει !! Το λες και πλήρη απογοήτευση 😔

Βρε μην απογοητευεσαι εσύ πάλεψε το ως εκεί που θες δεν έγινε και κάτι αν δεν πάρει στήθος στο τέλος, μεγαλώνουν μια χαρά παιδάκια και με την φόρμουλα....η κόρη μου που δεν θήλασε καθόλου μου αρρώστησε μια φορά(2μηνων) και άλλη μία τώρα κ θα γίνει 3τον Δεκέμβρη! Είναι 14κιλα κ σχεδόν 1μετρο,κ όχι επειδή είναι παιδί μου αλλά είναι πανέξυπνη χαχαχα,δεν νομίζω δηλ ότι υπολείπεται σε κάτι από ένα παιδί που θηλασε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Βρε μην απογοητευεσαι εσύ πάλεψε το ως εκεί που θες δεν έγινε και κάτι αν δεν πάρει στήθος στο τέλος, μεγαλώνουν μια χαρά παιδάκια και με την φόρμουλα....η κόρη μου που δεν θήλασε καθόλου μου αρρώστησε μια φορά(2μηνων) και άλλη μία τώρα κ θα γίνει 3τον Δεκέμβρη! Είναι 14κιλα κ σχεδόν 1μετρο,κ όχι επειδή είναι παιδί μου αλλά είναι πανέξυπνη χαχαχα,δεν νομίζω δηλ ότι υπολείπεται σε κάτι από ένα παιδί που θηλασε

Ούτε εγώ θήλασα ούτε τα αδέρφια μου και δόξα το θεό είμαστε υγιέστατοι!!! Απλώς ήθελα πάρα πολύ να θηλάσω και δεν ήξερα πόσο δύσκολο μπορεί να είναι !! Θα το πάω ως εκεί που μπορώ ώστε να είμαι καλά , αλλά φυσικά να είναι καλά και το παιδί πρώτα πρώτα !! Απλως απογοητεύτηκα ήλπιζα ότι θα είναι κάτι εύκολο και φυσικό ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Μαριλου1 είπε:

@Diana_caterina @lenaki92 @PanB  μόνο εγώ νιώθω βαριά και ασηκωτη τα βράδια??? Δεν μπορώ να κάνω τπτ τα βράδια ενώ τα πρωινά είμαι μια χαρά 🤔

Εγω γενικά δεν μπορώ 😂 ουτε να σηκωθώ, ούτε να περπατησω, ουτε να σκυψω και εχω αρχισει να μην μπορώ ούτε πλευρό να αλλάξω 😂😂😂 αφου καθομαι και νιωθω την κοιλιά μου τοσο φουσκωμενη που νιώθω οτι θα κανει μπαμ και θα αρχίσει να ξεφουσκωνει σαν μπαλονι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Εγώ έκλεισα για 23 πάντως 😂 να δούμε θα με προλάβει καμία; 

Άντε ωραία! Με το καλό!!! Μπορεί κ να σε προλάβω εγώ γτ τις 3 τελευταίες μέρες πάω καθημερινά τουαλέτα 💩 που τόσο συχνά δεν πήγαινα ούτε πριν την εγκυμοσύνη 🤭🤭🤭 κ χθες βράδυ με έπιασε ένας καλός πόνος για πολύ λίγο βέβαια αλλά τόσο δυνατό πρώτη φορά ένιωσα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Άντε ωραία! Με το καλό!!! Μπορεί κ να σε προλάβω εγώ γτ τις 3 τελευταίες μέρες πάω καθημερινά τουαλέτα 💩 που τόσο συχνά δεν πήγαινα ούτε πριν την εγκυμοσύνη 🤭🤭🤭 κ χθες βράδυ με έπιασε ένας καλός πόνος για πολύ λίγο βέβαια αλλά τόσο δυνατό πρώτη φορά ένιωσα. 

Όταν σας πιανει πονος νιώθετε και λιγο σαν αναγουλα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diana_caterina @PanB @Μαριλου1 ε ε εεε πήρατε φόρα. Και εγώ θέλω 😂🤣🤣 προηγουμαι κορίτσια ηρεμήστε 😜🤣🤣 @PanB εκλεισες τελικά ε? Μια χαρά όταν το έχεις κανονισμένο νομίζω αγχώνεσαι λιγότερο. @Μαριλου1 η τουαλέτα νομίζω είναι επειδή πιέζει πιο πολύ το παιδί το έντερο. Κ εγώ το έχω πάθει αυτό εδώ και μέρες αλλά εμπέδωση δεν έχω δει ☹ άρα ίσως να μην είναι δείγμα. Έστω όμως είναι καλό γιατί ο σίδηρος μας διέλυσε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...