Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλαα.. Βαρια😂 εσυ πως είσαι; 

Αχ ναι κ εγώ έτσι θα με χαρακτήριζα.... Φάλαινα... Κάπως έτσι.. 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Δεν ξέρω αν εχεις την διάθεση και τον χρόνο... Αλλα η @PanBειχε αναφέρει εναν οδηγο υπνου και εχει απο 0 εως και μεγάλη ηλικια.. Αν θες μπορώ να στο στείλω να του ριξεις μια ματια.. Εχω ακουσει πολυ καλα λογια για αυτην την κοπέλα που παραδίδει σεμινάρια εχει ομως μοιρασει εναν δωρεάν οδηγο υπνου που μπορει να σε βοηθήσει.. Γιατι θα κουραστεις πολυ τωρα κ με το δευτερο.. 

Καλημέρα κι από μένα! Έχω διαβάσει αυτό τον οδηγό, δε λέει κ τπτ αποκαλυπτικό..εντάξει, λογικό θα μου πεις, η κοπέλα κρατάει τα κόλπα της για τα σεμινάρια, σιγά μη τα μοιράζει δωρεάν στο πανελλήνιο 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

,καλημέρα κορίτσια!!!σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σε προηγούμενο ποστ μου....και τώρα το αιώνιο θέμα συζήτησης κιλά και εγκυμοσύνη..σε πουά εβδομάδα είστε και ποσσα κιλά έχετε πάρει μέχρι στιγμής;;;ζυγιστηκα όπως καταλαβαίνετε το πρωί😜😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αχ ναι κ εγώ έτσι θα με χαρακτήριζα.... Φάλαινα... Κάπως έτσι.. 😁

Ξύπνησα πρησμενη σήμερα...ακόμα κ τα μάτια μου ήταν μισόκλειστα, τα δάχτυλά μου...λουκάνικα! Ας μη σχολιάσω τα χείλη μου...αφρικανέ αφρικανέ έλα να κάνουμε κονέ 😆 Και μισό κιλό πάνω από χθες...τόσος κόπος να συγκρατήσω το βάρος πάει χαμένος σε λίγες μέρες 😶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mommy to be είπε:

,καλημέρα κορίτσια!!!σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σε προηγούμενο ποστ μου....και τώρα το αιώνιο θέμα συζήτησης κιλά και εγκυμοσύνη..σε πουά εβδομάδα είστε και ποσσα κιλά έχετε πάρει μέχρι στιγμής;;;ζυγιστηκα όπως καταλαβαίνετε το πρωί😜😜

Εγώ αρχή 39ης βδομάδας +12. Το 1,5 το πήρα σε 3 μέρες! Κρίμα κ άδικο! Εσύ πώς πας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

,καλημέρα κορίτσια!!!σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σε προηγούμενο ποστ μου....και τώρα το αιώνιο θέμα συζήτησης κιλά και εγκυμοσύνη..σε πουά εβδομάδα είστε και ποσσα κιλά έχετε πάρει μέχρι στιγμής;;;ζυγιστηκα όπως καταλαβαίνετε το πρωί😜😜

29w +7.5kg 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

,καλημέρα κορίτσια!!!σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σε προηγούμενο ποστ μου....και τώρα το αιώνιο θέμα συζήτησης κιλά και εγκυμοσύνη..σε πουά εβδομάδα είστε και ποσσα κιλά έχετε πάρει μέχρι στιγμής;;;ζυγιστηκα όπως καταλαβαίνετε το πρωί😜😜

Καλημέρα! 30+2 κ έχω πάρει 7,5 κιλά και ευτυχώς καθόλου πρηξιματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

@Diana_caterina χαχα βαριά δεν θα πεις τίποτα χαχα!! 

Εγώ 32+2 6,5 κιλά έχω βάλει. Δεν έχω πριστει ευτυχώς.

Μια χαρά είσαι! Πρηξιματα δεν είχα ούτε εγώ μέχρι πριν από 1-2 βδομάδες...Κ έλεγα ότι την είχα γλιτώσει 🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ στην αρχή είχα χάσει 4_5 εξαιτίας της υπερεμμεσης...από τον 5μεχρι τώρα έχω πάρει 5μιση κιλά.....χωρίς ιδιαίτερο φαγητό ...δηλαδή φρούτα σαλάτα η δημητριακά για βραδινό..σπάνια γλυκό και ψωμί....είχα βάλει ως στόχο τα 10αλλα δεν το βλέπω...28+6 σήμερα...αναπνέω και γίνετε κιλό!!😜😛ααα έχω περιορίσει και το αλάτι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Εγώ αρχή 39ης βδομάδας +12. Το 1,5 το πήρα σε 3 μέρες! Κρίμα κ άδικο! Εσύ πώς πας?

Αχ εσύ κοντεύεις όπου να ναι λογικό και το πρήξιμο...με το καλό να υποδεχτειτε το μωράκι σας!!!🥰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Δεν παίζει ρόλο και η ζέστη για το πριξιμο.? Η ούτε καν 😂😂

Φυσικά....αλλά ο γιατρός μου είπε ότι από τον 7 ξεκινά η κατακράτηση και να περιορίσουμε το αλάτι προληπτικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mommy to be είπε:

Φυσικά....αλλά ο γιατρός μου είπε ότι από τον 7 ξεκινά η κατακράτηση και να περιορίσουμε το αλάτι προληπτικά!!!

Απλά είναι παντού το άτιμο κ είναι κρυφό, το πρόβλημα δεν είναι αυτό που βάζουμε στο φαγητό..

Νερό επίσης κορίτσια, όσο πιο πολύ μπορείτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Liiida εσύ λογικό με το καλό κοντεύεις. Αλλά δεν μας έχει κάνει κ ζεστή η αλήθεια είναι για να ζοριστουμε. Νερό πίνω πολύ!! Βασικά τώρα π το σκέφτομαι μόνο νερό πίνω χαχαχαχ κ εν αφύσικο χυμό το πρωί!! Ούτε καν συσκευασμένο 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

@Liiida εσύ λογικό με το καλό κοντεύεις. Αλλά δεν μας έχει κάνει κ ζεστή η αλήθεια είναι για να ζοριστουμε. Νερό πίνω πολύ!! Βασικά τώρα π το σκέφτομαι μόνο νερό πίνω χαχαχαχ κ εν αφύσικο χυμό το πρωί!! Ούτε καν συσκευασμένο 😂😂

Εγώ χωρίς καφέ δεν μπορώ! Ένα καφεδάκι το πρωί το πίνω και από κει κ πέρα κ εγώ νερό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Ξύπνησα πρησμενη σήμερα...ακόμα κ τα μάτια μου ήταν μισόκλειστα, τα δάχτυλά μου...λουκάνικα! Ας μη σχολιάσω τα χείλη μου...αφρικανέ αφρικανέ έλα να κάνουμε κονέ 😆 Και μισό κιλό πάνω από χθες...τόσος κόπος να συγκρατήσω το βάρος πάει χαμένος σε λίγες μέρες 😶

Χαχαχαχ και εγω σήμερα ξυπνησα πρισμενη, τα χειλια και το προσωπο καθε μερα πρισμενα είναι.. Αλλα σήμερα ηταν και τα ποδια δεν ξεπριστηκαν απο χθες 😭 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Εγώ χωρίς καφέ δεν μπορώ! Ένα καφεδάκι το πρωί το πίνω και από κει κ πέρα κ εγώ νερό! 

Κ εγώ περνώ που κ που καφέ τώρα τελευταία ! Αλλά όχι κάθε μέρα κ πίνω Μαξ 10 γουλιες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diana_caterina είπε:

Χαχαχαχ και εγω σήμερα ξυπνησα πρισμενη, τα χειλια και το προσωπο καθε μερα πρισμενα είναι.. Αλλα σήμερα ηταν και τα ποδια δεν ξεπριστηκαν απο χθες 😭 

Εσύ βρε κορίτσι μ είσαι κ ορθοστασία τόσες ώρες. Έχεις τελειώσει κ το σπίτι δηλαδή δεν κάθεσαι 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Love32 είπε:

Εσύ βρε κορίτσι μ είσαι κ ορθοστασία τόσες ώρες. Έχεις τελειώσει κ το σπίτι δηλαδή δεν κάθεσαι 😂

Τελειωσα το σπιτι και μεσα σε τοσες μερες που περιμενω το κρεβάτι φαίνεται σαν να μην εχω κανει τίποτα παλι... Εντωμεταξύ το κρεβάτι θα ερθει σε καμια βδομάδα 😭 ζω ενα δραμα.. Περιμένω να σταματησω αλλα μετα σκέφτομαι ποσο τρέξιμο εχω σε εξωτερικές δουλειές και σκέφτομαι και την ζεστη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diana_caterina είπε:

Τελειωσα το σπιτι και μεσα σε τοσες μερες που περιμενω το κρεβάτι φαίνεται σαν να μην εχω κανει τίποτα παλι... Εντωμεταξύ το κρεβάτι θα ερθει σε καμια βδομάδα 😭 ζω ενα δραμα.. Περιμένω να σταματησω αλλα μετα σκέφτομαι ποσο τρέξιμο εχω σε εξωτερικές δουλειές και σκέφτομαι και την ζεστη... 

Κ έρχονται ζέστες κορίτσια!!! Όσο χαρήκαμε, χαρήκαμε!!! 😆 Εγώ ακόμα για καρότσι δεν έχω πάει! 🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diana_caterina είπε:

Τελειωσα το σπιτι και μεσα σε τοσες μερες που περιμενω το κρεβάτι φαίνεται σαν να μην εχω κανει τίποτα παλι... Εντωμεταξύ το κρεβάτι θα ερθει σε καμια βδομάδα 😭 ζω ενα δραμα.. Περιμένω να σταματησω αλλα μετα σκέφτομαι ποσο τρέξιμο εχω σε εξωτερικές δουλειές και σκέφτομαι και την ζεστη... 

Καλά κ τώρα να τα κάνουμε πρέπει κάθε μέρα να τα συντιρουμε μακάρι να εμέναν έτσι χαχα!! Μια βδομάδα πάλι καλά !! Κ εγώ έλεγα ποτέ να σταματήσω κ απο την μια είναι ωραία σπίτι άνετα βασικά αλλά λίγο βαρετά. Τώρα βέβαια π θα ξεκινήσουν οι δουλειές κλπ θα περνάει κ καιρός πιο εύκολα.

Εχτές κατέθεσα και τα χαρτιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Καλά κ τώρα να τα κάνουμε πρέπει κάθε μέρα να τα συντιρουμε μακάρι να εμέναν έτσι χαχα!! Μια βδομάδα πάλι καλά !! Κ εγώ έλεγα ποτέ να σταματήσω κ απο την μια είναι ωραία σπίτι άνετα βασικά αλλά λίγο βαρετά. Τώρα βέβαια π θα ξεκινήσουν οι δουλειές κλπ θα περνάει κ καιρός πιο εύκολα.

Εχτές κατέθεσα και τα χαρτιά.

Για πες πως πηγες; έκλεισες ραντεβού πηγες πηρες τις υπεύθυνες δηλώσεις και ξαναπηγες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...