Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Dim.The. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, 36+6 σήμερα και γέννησα καθώς η διαστολή προχώρησε σιγά σιγά. Δυστυχώς εγώ δεν θα το περιγράψω τόσο όμορφα όσο οι άλλες κοπέλες, αλλά αφού τέλος καλό, όλα καλά, δόξα τω Θεώ έχω να πω μόνο! Ο μικρός 3.150, φυσιολογικά γέννησα (ικέτευα για επισκληρίδιο αλλά τελικά δεν πρόλαβα να κάνω, γιατί βγήκε ο μικρούλης). Με το καλό και στα δικά σας εύχομαι!

 

Να σου ζήσει.. Να είναι γερός και δυνατός. Εγώ θα ήθελα να ακούσω και την δική σου γέννα να ήμαστε προετοιμασμενοι για όλα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 19 ώρες, ο/η Love32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

@PanB κορίτσι μου τι κάνεις? Καλημέρα.

Να σε ρωτήσω στο πρώτο αν θυμάμαι καλά είχες πάει με προγραμματισμένη καισαρική?

Καλημέρα 😁 

Είμαι ταξίδι και δεν έχω μπει αυτές τις ημέρες 😂😋

Ναι καλά θυμάσαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η PanB είπε:

Καλημέρα 😁 

Είμαι ταξίδι και δεν έχω μπει αυτές τις ημέρες 😂😋

Ναι καλά θυμάσαι! 

Καλημερααα!!! 

Να περάσεις τέλεια!! Αν θέλεις γράψε μου πως είναι σαν διαδικασία! Όταν μπορέσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Dim.The. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, 36+6 σήμερα και γέννησα καθώς η διαστολή προχώρησε σιγά σιγά. Δυστυχώς εγώ δεν θα το περιγράψω τόσο όμορφα όσο οι άλλες κοπέλες, αλλά αφού τέλος καλό, όλα καλά, δόξα τω Θεώ έχω να πω μόνο! Ο μικρός 3.150, φυσιολογικά γέννησα (ικέτευα για επισκληρίδιο αλλά τελικά δεν πρόλαβα να κάνω, γιατί βγήκε ο μικρούλης). Με το καλό και στα δικά σας εύχομαι!

 

Να σας ζήσει να είναι γερός και καλοτυχος στην ζωουλα του κ μικρούλης σας!!! Ότι καλύτερο!!! Καλή ανάρρωση 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Dim.The. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, 36+6 σήμερα και γέννησα καθώς η διαστολή προχώρησε σιγά σιγά. Δυστυχώς εγώ δεν θα το περιγράψω τόσο όμορφα όσο οι άλλες κοπέλες, αλλά αφού τέλος καλό, όλα καλά, δόξα τω Θεώ έχω να πω μόνο! Ο μικρός 3.150, φυσιολογικά γέννησα (ικέτευα για επισκληρίδιο αλλά τελικά δεν πρόλαβα να κάνω, γιατί βγήκε ο μικρούλης). Με το καλό και στα δικά σας εύχομαι!

 

Κοπέλα μου να σου ζήσει το παιδάκι σου, γερό και Καλοτυχο να είναι και καλή ανάρρωση σε σένα! Πολύ στεναχωρηθηκα που δυσκολεύτηκες... Σε είχα στο μυαλό μου κιόλας αυτές τις ημέρες γιατί μας είχες πει ότι είχες αρρωστήσει στο παρά πέντε και φοβοσουν μη βγεις θετική. Τελικά τι έγινε με αυτό; Τα κατάφερες και βγήκες αρνητική ή σε στείλανε στο Αττικό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια πως είστε; 

@Dim.The. Να σας ζήσει, να τον χαίρεστε και να τον καμαρωνετε! Καλη ανάρρωση.. Πως είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! 

Πώς είσαι @Diana_caterina 

Να σας ρωτήσω έχετε βγάλει καθόλου γάλα από το στήθος?

Καλα κορίτσι μου περιμένω να σταματησω, λιγο ακομη εμεινε😂 κατα τα αλλα τρεχω.. Ολο δουλειες φυτρωνουν και δεν εχω κουράγιο.. 

Οχι μονο πονανε... Εσυ έβγαλες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! 

@Dim.The. να σας ζήσει, γερός και καλότυχος να είναι! Καλή ανάρρωση και σε σένα! 

@PanB αχ τι ωραία!!! Καλά να περνάτε! Αυτές τις μέρες κοιτάω κ εγώ που μπορώ να πάω εδώ κοντά σχετικά. Η Ιθάκη έφαγε άκυρο από τη γυναικολόγο μου οπότε σκέφτομαι ή Λευκάδα ή Ζάκυνθο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! 

Πώς είσαι @Diana_caterina 

Να σας ρωτήσω έχετε βγάλει καθόλου γάλα από το στήθος?

Εγω χθες 2 σταγόνες.... Απο το δεξί μαστό..... Καλημέρα!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλα κορίτσι μου περιμένω να σταματησω, λιγο ακομη εμεινε😂 κατα τα αλλα τρεχω.. Ολο δουλειες φυτρωνουν και δεν εχω κουράγιο.. 

Οχι μονο πονανε... Εσυ έβγαλες; 

 Εγώ σταμάτησα ☺️☺️ Από δουλειές άλλο τίποτα την άλλη εβδομάδα πρώτα ο Θεός θα ξεκινήσω. Όχι δεν έχω βγάλει κάτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλημέρα!!! 

@Dim.The. να σας ζήσει, γερός και καλότυχος να είναι! Καλή ανάρρωση και σε σένα! 

@PanB αχ τι ωραία!!! Καλά να περνάτε! Αυτές τις μέρες κοιτάω κ εγώ που μπορώ να πάω εδώ κοντά σχετικά. Η Ιθάκη έφαγε άκυρο από τη γυναικολόγο μου οπότε σκέφτομαι ή Λευκάδα ή Ζάκυνθο! 

Καλημέρα κορίτσι!! Θα πάτε κάπου ε? Πόσες μέρες λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

 Εγώ σταμάτησα ☺️☺️ Από δουλειές άλλο τίποτα την άλλη εβδομάδα πρώτα ο Θεός θα ξεκινήσω. Όχι δεν έχω βγάλει κάτι.

Εγω σχεδόν τελειωσα με την γενικη.. Μας φερανε ελαττωματικο κρεβάτι και πρέπει να το αλλάξουμε κιολας😭ολα τα στραβα πια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Καλημέρα κορίτσι!! Θα πάτε κάπου ε? Πόσες μέρες λέτε?

 

 

Ελπίζω να τα καταφέρουμε και να πάμε κάπου... 3-4 μέρες λόγω δουλειάς του συζύγου δεν γίνεται παραπάνω. Εμένα η γιατρός μου είπε όπου πάω να έχει νοσοκομείο κ όχι κέντρο υγείας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Εγω σχεδόν τελειωσα με την γενικη.. Μας φερανε ελαττωματικο κρεβάτι και πρέπει να το αλλάξουμε κιολας😭ολα τα στραβα πια! 

Αλήθεια? Πώς μου την δινουν αυτά!! Θα σας αργήσουν την αλλαγή?? Μια χαρά είσαι αν σχεδόν τελείωσες κ με την γενική σούπερ! 

στις Just now, ο/η Μαριλου1 είπε:

Ελπίζω να τα καταφέρουμε και να πάμε κάπου... 3-4 μέρες λόγω δουλειάς του συζύγου δεν γίνεται παραπάνω. Εμένα η γιατρός μου είπε όπου πάω να έχει νοσοκομείο κ όχι κέντρο υγείας.

Μακάρι είναι ωραία να ξεφεύγεις λίγο!!! Εμείς δεν νομίζω να πάμε κάπου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Dim.The. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, 36+6 σήμερα και γέννησα καθώς η διαστολή προχώρησε σιγά σιγά. Δυστυχώς εγώ δεν θα το περιγράψω τόσο όμορφα όσο οι άλλες κοπέλες, αλλά αφού τέλος καλό, όλα καλά, δόξα τω Θεώ έχω να πω μόνο! Ο μικρός 3.150, φυσιολογικά γέννησα (ικέτευα για επισκληρίδιο αλλά τελικά δεν πρόλαβα να κάνω, γιατί βγήκε ο μικρούλης). Με το καλό και στα δικά σας εύχομαι!

 

Κοπέλα μου γερός κ τυχερός να είναι ο γλυκούλης!! Μια χαρά κ το βάρος του, ωραιότατο! Μακάρι να ήταν κ για σένα πιο ευχάριστη η εμπειρία...γτ δεν σου έκαναν επισκληριδιο?? Ελπίζω να αναρρωσεις πλήρως πολύ σύντομα ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Αλήθεια? Πώς μου την δινουν αυτά!! Θα σας αργήσουν την αλλαγή?? Μια χαρά είσαι αν σχεδόν τελείωσες κ με την γενική σούπερ! 

Μακάρι είναι ωραία να ξεφεύγεις λίγο!!! Εμείς δεν νομίζω να πάμε κάπου!! 

Δεν ξέρω να σου πω την αλήθεια... Θα τους καλέσω αυριο να μαθω τι γίνεται! Αλλιώς εχει να πεσει δυσφήμιση μεγαλη 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Αλήθεια? Πώς μου την δινουν αυτά!! Θα σας αργήσουν την αλλαγή?? Μια χαρά είσαι αν σχεδόν τελείωσες κ με την γενική σούπερ! 

Μακάρι είναι ωραία να ξεφεύγεις λίγο!!! Εμείς δεν νομίζω να πάμε κάπου!! 

Εύχομαι να τα καταφέρετε και να πάτε κάπου έστω κ εκεί κοντά! 😊 Επίσης εύχομαι να τα καταφέρουμε κ εμείς γτ στο τέλος μπορεί κ να μη πάμε πουθενά!!! 😆😆😆 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Δεν ξέρω να σου πω την αλήθεια... Θα τους καλέσω αυριο να μαθω τι γίνεται! Αλλιώς εχει να πεσει δυσφήμιση μεγαλη 😂

Ε ναι άκρη να είναι κάτι ετοιμοπαραδοτο και να γίνει άμεσα η αλλαγή!! 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Εύχομαι να τα καταφέρετε και να πάτε κάπου έστω κ εκεί κοντά! 😊 Επίσης εύχομαι να τα καταφέρουμε κ εμείς γτ στο τέλος μπορεί κ να μη πάμε πουθενά!!! 😆😆😆 

Χαχα αν το έχετε στο πρόγραμμα θα το δρομολογησετε και θα πάτε! Εμείς δεν το συζητάμε καν 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τώρα που είπατε για γάλα εδω και 4 5 μέρες και εγώ βγάζω σταγονιτσες και το στήθος μου ενώ είχε πέσει τώρα αρχίζει να φουσκώνει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια τώρα που είπατε για γάλα εδω και 4 5 μέρες και εγώ βγάζω σταγονιτσες και το στήθος μου ενώ είχε πέσει τώρα αρχίζει να φουσκώνει.. 

Εσυ ετοιμαζεσαι😂 

Διαβαζα αρθρα για την τσάντα μαιευτηριου.. Και οπως έγραψε χαρακτηριστικά μια κοπέλα θα κοιταχτεις στον καθρέφτη και θα πεις "hello pamela" 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Εσυ ετοιμαζεσαι😂 

Διαβαζα αρθρα για την τσάντα μαιευτηριου.. Και οπως έγραψε χαρακτηριστικά μια κοπέλα θα κοιταχτεις στον καθρέφτη και θα πεις "hello pamela" 😂😂😂😂

Μακαρί χαχαχαχ!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να ρωτήσω! Όταν είσαστε πλάγια είτε δεξιά είτε αριστερά κ μετά γυρνάτε ανάσκελα η κοιλίτσα σας έχει πάει όλη προς τη μεριά π είσασταν?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Εσυ ετοιμαζεσαι😂 

Διαβαζα αρθρα για την τσάντα μαιευτηριου.. Και οπως έγραψε χαρακτηριστικά μια κοπέλα θα κοιταχτεις στον καθρέφτη και θα πεις "hello pamela" 😂😂😂😂

Εμένα με τρομάζει το μετά του θηλασμού. Πέρα από τη μάνα μου που μας θήλασε και τους 3 και μάλιστα τα αγόρια για αρκετό καιρό το στήθος της ακόμα και τώρα που είναι 64 είναι στον Θεό.. Όμως είδα πρόσφατα φίλη που είχε στήθος και τώρα δεν έχει πια 😬

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω! Όταν είσαστε πλάγια είτε δεξιά είτε αριστερά κ μετά γυρνάτε ανάσκελα η κοιλίτσα σας έχει πάει όλη προς τη μεριά π είσασταν?

 

Οχι πάντα.. Είναι ανάλογα που έχει βολέψει το σώμα του ο μικρός 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...