Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Καλά κοριτσι στη δουλειά εσύ???

Και γω δουλειά... Ανυπομονώ να φύγω να περάσει η μερα να παμε γιατροο😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diana_caterina είπε:

Και γω δουλειά... Ανυπομονώ να φύγω να περάσει η μερα να παμε γιατροο😊

Αχ τι ωραια!! Εμείς έχουμε την άλλη βδομάδα και ανυπομονώ γιατί έχουμε καιρό να το δούμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Να σας ρωτήσω: από όταν μπήκα στον 9ο έχουν αρχίσει πάλι ναυτίες μέσα στην ημέρα, όχι πολύ έντονες, αλλά τις είχα ξεχάσει από τον 4ο μήνα. Συμβαίνει σε καμία άλλη?

Σε μένα!! Το έλεγα πριν μερικές μέρες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tweema είπε:

Σε μένα!! Το έλεγα πριν μερικές μέρες!! 

Α μα γειά σου! Με πιάνει ναυτία κ ελαφριά ζαλάδα μαζί, επιστροφή στο 1ο τρίμηνο δλδ 🤣 Γτ συμβαίνει αυτό, έχεις ρωτήσει? 

Πώς είσαι εσύ σήμερα?? Έχουμε κανένα σημάδι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! 

Εγώ σήμερα είμαι 39+0 χθες είχα πολλές συσπάσεις κ το βράδυ ξυπνούσα αλλά είναι ακανονιστες. Ομολογώ πως δεν περίμενα με τίποτα να φτάσω μέχρι εδώ ☺️ σήμερα σηκώθηκα κ πήρα τον μικρό να κάνω δουλειές εξωτερικές έχω περπατήσει ήδη 3χλμ, έχει βέβαια τρομερηηη ζέστη!! 

Είχα στείλει μήνυμα στην Ελένη κάποια στιγμή, μου απάντησε. Είναι καλά κ εκείνη κ το μωρό, δεν ξέρω κάτι άλλο κάποια στιγμή θα γράψει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tweema είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! 

Εγώ σήμερα είμαι 39+0 χθες είχα πολλές συσπάσεις κ το βράδυ ξυπνούσα αλλά είναι ακανονιστες. Ομολογώ πως δεν περίμενα με τίποτα να φτάσω μέχρι εδώ ☺️ σήμερα σηκώθηκα κ πήρα τον μικρό να κάνω δουλειές εξωτερικές έχω περπατήσει ήδη 3χλμ, έχει βέβαια τρομερηηη ζέστη!! 

Είχα στείλει μήνυμα στην Ελένη κάποια στιγμή, μου απάντησε. Είναι καλά κ εκείνη κ το μωρό, δεν ξέρω κάτι άλλο κάποια στιγμή θα γράψει. 

Γεννησε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Αχ τι ωραια!! Εμείς έχουμε την άλλη βδομάδα και ανυπομονώ γιατί έχουμε καιρό να το δούμε!! 

Και εμένα εχει περασει κανας μηνας.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Γεννησε; 

Πριν λίγο είδα την απάντηση. Μου είπε ότι είναι καλά κ εκείνη κ το μωρό. Θυμάμαι είχε πητ στις 15 αλλά θα γεννούσε πιο νωρίς γιατί είχε ινομυωμα. Εγώ πάντως ευχήθηκα 🤣😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! 

Εγώ σήμερα είμαι 39+0 χθες είχα πολλές συσπάσεις κ το βράδυ ξυπνούσα αλλά είναι ακανονιστες. Ομολογώ πως δεν περίμενα με τίποτα να φτάσω μέχρι εδώ ☺️ σήμερα σηκώθηκα κ πήρα τον μικρό να κάνω δουλειές εξωτερικές έχω περπατήσει ήδη 3χλμ, έχει βέβαια τρομερηηη ζέστη!! 

Είχα στείλει μήνυμα στην Ελένη κάποια στιγμή, μου απάντησε. Είναι καλά κ εκείνη κ το μωρό, δεν ξέρω κάτι άλλο κάποια στιγμή θα γράψει. 

Είσαι τέλεια, μπράβο!!! Η θετική ενέργεια τελικά βοηθάει!! Ξεπατωσου τώρα να κατέβει πιο εύκολα το ζουζούνι!!! 💗

Πολύ ευχάριστο για την Ελένη, σε ευχαριστούμε για την ενημέρωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Και γω δουλειά... Ανυπομονώ να φύγω να περάσει η μερα να παμε γιατροο😊

Τ ωραιααααα!!! Μια χαρά εγώ απλά θέλω να σχολασω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Και γω δουλειά... Ανυπομονώ να φύγω να περάσει η μερα να παμε γιατροο😊

Αχ τι ωραία! Εγώ την Πέμπτη έχω ραντεβού. 😊 Βγήκαν σήμερα κ οι αιματολογικές και ανέβηκε ο αιματοκρίτης πήγε 34!!! 😁 Στείλε μετά να μας πεις νέα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Καλημέρα και από εμένα! Αύριο ξανά ραντεβού να με ξαναδούν! Σήμερα έχω την αίσθηση ότι κάποια θα γεννήσει για να δούμε!!!!

Ελπίζω να είναι μια από αυτές που έχουν μπει στο μήνα τους, μην έχουμε άλλα!!! 😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Ελπίζω να είναι μια από αυτές που έχουν μπει στο μήνα τους, μην έχουμε άλλα!!! 😆😆😆

Εννοείται να είναι από αυτες φτου φτου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Καλημέρα και από εμένα! Αύριο ξανά ραντεβού να με ξαναδούν! Σήμερα έχω την αίσθηση ότι κάποια θα γεννήσει για να δούμε!!!!

Θα περιμένουμε νεα σου.. Είδες πως περνάνε οι μέρες ❤️Απαπαπα με αγχώνει εμένα αυτό!! 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tweema είπε:

Θα περιμένουμε νεα σου.. Είδες πως περνάνε οι μέρες ❤️Απαπαπα με αγχώνει εμένα αυτό!! 🤣🤣🤣

Μην είμαι εγώ? 😆😆😂😅 Μας βάζει σε σκέψεις... Έχω μια νύστα εγώ σήμερα.. Κ μια βαρεμάρα..... Κ μια πείνα ταυτόχρονα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tweema είπε:

Θα περιμένουμε νεα σου.. Είδες πως περνάνε οι μέρες ❤️Απαπαπα με αγχώνει εμένα αυτό!! 🤣🤣🤣

Μόνο εγώ χαιρομαιιι???? Ανυπομονώ να γεννησωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μην είμαι εγώ? 😆😆😂😅 Μας βάζει σε σκέψεις... Έχω μια νύστα εγώ σήμερα.. Κ μια βαρεμάρα..... Κ μια πείνα ταυτόχρονα.... 

Χαχαχα όχι βρε εσύ έχεις ακόμα λίγο.. Αυτά που περιγράφεις είναι η καθημερινότητα μου,αλλα επειδή δεν πάει ο μικρός παιδικό δεν έχω περιθώριο γαι τίποτα!! Κ τόσο που περπάτησα μαζί του κάνω τον σταυρό μου, κάποια στιγμή κουράστηκε κ ανέβηκε στο πατίνι κ το τσουλουσα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μην είμαι εγώ? 😆😆😂😅 Μας βάζει σε σκέψεις... Έχω μια νύστα εγώ σήμερα.. Κ μια βαρεμάρα..... Κ μια πείνα ταυτόχρονα.... 

12 δεν μπαίνεις στον μήνα σου? Άντε καλέ νωρίς είναι ακόμα τι να πει και η @Tweema που όντως είναι κοντά όπως και να έχει!!!!χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

12 δεν μπαίνεις στον μήνα σου? Άντε καλέ νωρίς είναι ακόμα τι να πει και η @Tweema που όντως είναι κοντά όπως και να έχει!!!!χαχαχαχ

Το νιώθω θα ρθει νωρίτερα..... Stay tuned 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Μόνο εγώ χαιρομαιιι???? Ανυπομονώ να γεννησωω

Φυσικά κ χαιρομαι κ πλέον ανυπομονώ πάρα πολύ,αυτό δε σημαίνει ότι δεν έχω άγχος ☺️ έχω πολλά να σκέφτομαι εγώ, πάρα πολλά.. Προσπαθώ να είμαι ήρεμη ομως ..αρχίζω κ προετοιμαζομαι ψυχολογικά σε περίπτωση που περάσω τις 40εβδ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Το νιώθω θα ρθει νωρίτερα..... Stay tuned 😂😂😂😂

Κοίτα μην εξελιχθείς σαν εμένα κ εσύ 😂😂κ εγώ πολλά ένιωθα αλλά κοίτα που έφτασα 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν είμαι ψυχολογικά έτοιμη κι ας είμαι 37η οπότε fingers crossed να μη χτυπάει για μένα η καμπάνα...39η θα ήθελα, ευχαριστώ εκ των προτέρων 😅😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Εγώ δεν είμαι ψυχολογικά έτοιμη κι ας είμαι 37η οπότε fingers crossed να μη χτυπάει για μένα η καμπάνα...39η θα ήθελα, ευχαριστώ εκ των προτέρων 😅😅😅

Δεν είσαι ε;; δεν είσαι έτοιμη για το μωρό ή για την γέννα; εγώ πχ στην 1η εγκ δεν ήμουν έτοιμη για την γέννα για το μωρό ήμουν από πολύ νωρίς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Δεν είσαι ε;; δεν είσαι έτοιμη για το μωρό ή για την γέννα; εγώ πχ στην 1η εγκ δεν ήμουν έτοιμη για την γέννα για το μωρό ήμουν από πολύ νωρίς. 

Πιο πολύ για τη γέννα δεν είμαι...τη μικρή έχω αρχίσει να ανυπομονώ να τη γνωρίσω. Δεν υπάρχει κόλπο να κοιμηθούμε, να μας ξεγεννήσουν κ να ξυπνήσουμε με μωρό???😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...