Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!Ακολουθεί σεντόνι... Σας διαβάζω από την αρχή μιας και είμαι μέλος από την πρώτη μου εγκυμοσύνη και είπα να γράψω και εγώ....έχω μια κόρη 2χρ+4μηνων και είμαι έγκυος 29+2 έχουμε αγοράκι αυτήν την φορά....η πρώτη εγκυμοσύνη ήταν δύσκολη είχα πρόωρες συσπασεις από 14η εβδομαδα και έναν γιατρό ανεύθυνο που δεν πήρε πρέφα και δεν πίστευε όταν του το έλεγα ότι πονάω και δεν πήρα καμία αγωγή τότε τελικά 34η εβδομαδα νοσηλευτικα με συσπασεις τοκετού ανά δύο λεπτα σε δύο νοσοκομεία λόγω έλλειψης μενν για 2εβδομαδες με όρο μέχρι που μπήκα στον μήνα μου είχα ανεπάρκεια τραχήλου που ανακαλύψαμε τότε 0.6χιλ και ευτυχώς κράτησε έτσι μέχρι 39+3 που γέννησα την κορούλα μου αυτήν την φορά πάλι ξεκίνησαν συσπάσεις στην ίδια εβδομαδα (14η) και το πάλεψα ένα μήνα με καλό τράχηλο(3εκ) και κολπική κρέμα και μαγνήσιο αλλά τελικά μια μέρα σε τυπικό έλεγχο ανακάλυψαμε ανεπάρκεια τραχήλου και διαστολή 1εκ μπήκα αρον αρον και κάναμε περίδεση την επόμενη μέρα(19+1) από τότε προσεύχομαι να φτάσω όσο πιο μακρυά και βιώσιμα γίνεται με την βοήθεια του Θεού και της Παναγίας εύχομαι έστω να πιάσω τις 32εβδ είμαι σε μερική κατάκλιση δηλ το μόνο που κάνω είναι να προσέχω την μικρή μου γιατί δεν έχω και δεν θέλω από κάπου βοήθεια(είμαι περίεργη γενικά χαχα) πλένω πιάτα καθιστή,μαγειρεύω καθιστή και βάζω πληντυριο τα υπόλοιπα τα κάνει ο άντρας μου και είμαι περίπου 18ωρες την ημέρα ξάπλα...έχω ποοοολλες συσπασεις και παίρνω την πιο μεγάλη δόση μαγνησίου τοκολυτικο από την 22η εβδομάδα κολπική κρέμα προγεστερόνη και ένα ουτρο από το στόμα συυυυν όλες τις υπόλοιπες βιταμίνες γιατί έχω και αιματοκρίτη 27 παναθεμα με.....είχα πει στον εαυτό μου ότι θα ξεκινούσα αγορές μόλις έμπαινα στον 8ο αλλά τελικά προχθές παρήγγειλα το καρότσι μην κάνει κάνα μήνα να έρθει και μείνουμε γιατί ήταν 3σε1 και τα ρούχα προίκα λευκά είδη τέλος του μήνα θα τα κάνω παραγγελία και στην κόρη μου τα ΠΆΝΤΑ τα πήρα από το ίντερνετ γιατί το ένστικτο μου έλεγε να προσέχω....θα είμαι εδώ να τα λέμε λοιπόν εύχομαι με το καλό σε όλες!!!!

Αααα οι συσπάσεις οι δικές μου είναι θεμα οργανισμού απλά αντιδράει έτσι και είναι αναπόφευκτες ακόμα και με όρο δεν σταματάνε ποτέ

Καλώς ήρθες, όλα να σου πάνε καλά και όπως τα θέλεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!Ακολουθεί σεντόνι... Σας διαβάζω από την αρχή μιας και είμαι μέλος από την πρώτη μου εγκυμοσύνη και είπα να γράψω και εγώ....έχω μια κόρη 2χρ+4μηνων και είμαι έγκυος 29+2 έχουμε αγοράκι αυτήν την φορά....η πρώτη εγκυμοσύνη ήταν δύσκολη είχα πρόωρες συσπασεις από 14η εβδομαδα και έναν γιατρό ανεύθυνο που δεν πήρε πρέφα και δεν πίστευε όταν του το έλεγα ότι πονάω και δεν πήρα καμία αγωγή τότε τελικά 34η εβδομαδα νοσηλευτικα με συσπασεις τοκετού ανά δύο λεπτα σε δύο νοσοκομεία λόγω έλλειψης μενν για 2εβδομαδες με όρο μέχρι που μπήκα στον μήνα μου είχα ανεπάρκεια τραχήλου που ανακαλύψαμε τότε 0.6χιλ και ευτυχώς κράτησε έτσι μέχρι 39+3 που γέννησα την κορούλα μου αυτήν την φορά πάλι ξεκίνησαν συσπάσεις στην ίδια εβδομαδα (14η) και το πάλεψα ένα μήνα με καλό τράχηλο(3εκ) και κολπική κρέμα και μαγνήσιο αλλά τελικά μια μέρα σε τυπικό έλεγχο ανακάλυψαμε ανεπάρκεια τραχήλου και διαστολή 1εκ μπήκα αρον αρον και κάναμε περίδεση την επόμενη μέρα(19+1) από τότε προσεύχομαι να φτάσω όσο πιο μακρυά και βιώσιμα γίνεται με την βοήθεια του Θεού και της Παναγίας εύχομαι έστω να πιάσω τις 32εβδ είμαι σε μερική κατάκλιση δηλ το μόνο που κάνω είναι να προσέχω την μικρή μου γιατί δεν έχω και δεν θέλω από κάπου βοήθεια(είμαι περίεργη γενικά χαχα) πλένω πιάτα καθιστή,μαγειρεύω καθιστή και βάζω πληντυριο τα υπόλοιπα τα κάνει ο άντρας μου και είμαι περίπου 18ωρες την ημέρα ξάπλα...έχω ποοοολλες συσπασεις και παίρνω την πιο μεγάλη δόση μαγνησίου τοκολυτικο από την 22η εβδομάδα κολπική κρέμα προγεστερόνη και ένα ουτρο από το στόμα συυυυν όλες τις υπόλοιπες βιταμίνες γιατί έχω και αιματοκρίτη 27 παναθεμα με.....είχα πει στον εαυτό μου ότι θα ξεκινούσα αγορές μόλις έμπαινα στον 8ο αλλά τελικά προχθές παρήγγειλα το καρότσι μην κάνει κάνα μήνα να έρθει και μείνουμε γιατί ήταν 3σε1 και τα ρούχα προίκα λευκά είδη τέλος του μήνα θα τα κάνω παραγγελία και στην κόρη μου τα ΠΆΝΤΑ τα πήρα από το ίντερνετ γιατί το ένστικτο μου έλεγε να προσέχω....θα είμαι εδώ να τα λέμε λοιπόν εύχομαι με το καλό σε όλες!!!!

Αααα οι συσπάσεις οι δικές μου είναι θεμα οργανισμού απλά αντιδράει έτσι και είναι αναπόφευκτες ακόμα και με όρο δεν σταματάνε ποτέ

Καλως όρισες! Εύχομαι να σε ακουμε συχνα και να εισαι υγιής και εσυ και ο μπέμπης!!! Με το καλο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

@Starrr έχω κάνει καλάθι σε όλα τα μαγαζιά χαχαχα! Αν δεις τις καρτέλες του κινητού !!!

@Love32 ταυτιζομαι παρα πολυ! Και καθομαι κ τα ξανακοιταω καθε 3 και λιγο!! Οι καρτελες του κινητού μου ειναι μονιμα πανω απο 5! 😂😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diana_caterina είπε:

@Love32 ταυτιζομαι παρα πολυ! Και καθομαι κ τα ξανακοιταω καθε 3 και λιγο!! Οι καρτελες του κινητού μου ειναι μονιμα πανω απο 5! 😂😂😂 

Άσε!! Χαχαχ είναι όλα τόσο χαριτωμένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Κορίτσια καφέ πίνετε??

Μέχρι τον 5ο ανακατευομουν πάρα πολύ κ δεν έπινα. Τώρα μπορεί να πιω κανά δυο γουλιές που κ που. Ο γυναικολόγος μου, μου είχε πει έναν την ημέρα αν θέλω αλλά όχι ντεκαφεϊνέ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Κορίτσια καφέ πίνετε??

Εγώ πίνω έναν ελαφρύ γαλλικό το πρωί με ένα μικρό νουνού γαλατάκι.

 

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

@Love32 @Μαριλου1 @Diana_caterinaσας ευχαριστώ πολύ κοριτσάρες με το καλό σε όλες τα μπεμπονια!!!!

Με το καλό κορίτσι, κι εύχομαι να μην ταλαιπωρηθείς άλλο και να φτάσεις αισίως όχι μόνο τις 33 αλλά και τις 37+ 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Valxris είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!Ακολουθεί σεντόνι... Σας διαβάζω από την αρχή μιας και είμαι μέλος από την πρώτη μου εγκυμοσύνη και είπα να γράψω και εγώ....έχω μια κόρη 2χρ+4μηνων και είμαι έγκυος 29+2 έχουμε αγοράκι αυτήν την φορά....η πρώτη εγκυμοσύνη ήταν δύσκολη είχα πρόωρες συσπασεις από 14η εβδομαδα και έναν γιατρό ανεύθυνο που δεν πήρε πρέφα και δεν πίστευε όταν του το έλεγα ότι πονάω και δεν πήρα καμία αγωγή τότε τελικά 34η εβδομαδα νοσηλευτικα με συσπασεις τοκετού ανά δύο λεπτα σε δύο νοσοκομεία λόγω έλλειψης μενν για 2εβδομαδες με όρο μέχρι που μπήκα στον μήνα μου είχα ανεπάρκεια τραχήλου που ανακαλύψαμε τότε 0.6χιλ και ευτυχώς κράτησε έτσι μέχρι 39+3 που γέννησα την κορούλα μου αυτήν την φορά πάλι ξεκίνησαν συσπάσεις στην ίδια εβδομαδα (14η) και το πάλεψα ένα μήνα με καλό τράχηλο(3εκ) και κολπική κρέμα και μαγνήσιο αλλά τελικά μια μέρα σε τυπικό έλεγχο ανακάλυψαμε ανεπάρκεια τραχήλου και διαστολή 1εκ μπήκα αρον αρον και κάναμε περίδεση την επόμενη μέρα(19+1) από τότε προσεύχομαι να φτάσω όσο πιο μακρυά και βιώσιμα γίνεται με την βοήθεια του Θεού και της Παναγίας εύχομαι έστω να πιάσω τις 32εβδ είμαι σε μερική κατάκλιση δηλ το μόνο που κάνω είναι να προσέχω την μικρή μου γιατί δεν έχω και δεν θέλω από κάπου βοήθεια(είμαι περίεργη γενικά χαχα) πλένω πιάτα καθιστή,μαγειρεύω καθιστή και βάζω πληντυριο τα υπόλοιπα τα κάνει ο άντρας μου και είμαι περίπου 18ωρες την ημέρα ξάπλα...έχω ποοοολλες συσπασεις και παίρνω την πιο μεγάλη δόση μαγνησίου τοκολυτικο από την 22η εβδομάδα κολπική κρέμα προγεστερόνη και ένα ουτρο από το στόμα συυυυν όλες τις υπόλοιπες βιταμίνες γιατί έχω και αιματοκρίτη 27 παναθεμα με.....είχα πει στον εαυτό μου ότι θα ξεκινούσα αγορές μόλις έμπαινα στον 8ο αλλά τελικά προχθές παρήγγειλα το καρότσι μην κάνει κάνα μήνα να έρθει και μείνουμε γιατί ήταν 3σε1 και τα ρούχα προίκα λευκά είδη τέλος του μήνα θα τα κάνω παραγγελία και στην κόρη μου τα ΠΆΝΤΑ τα πήρα από το ίντερνετ γιατί το ένστικτο μου έλεγε να προσέχω....θα είμαι εδώ να τα λέμε λοιπόν εύχομαι με το καλό σε όλες!!!!

Αααα οι συσπάσεις οι δικές μου είναι θεμα οργανισμού απλά αντιδράει έτσι και είναι αναπόφευκτες ακόμα και με όρο δεν σταματάνε ποτέ

Με το καλο κοπέλα μου κ να φτάσει η εγκυμοσύνη σου όσο πιο μακριά γίνεται! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Μέχρι τον 5ο ανακατευομουν πάρα πολύ κ δεν έπινα. Τώρα μπορεί να πιω κανά δυο γουλιές που κ που. Ο γυναικολόγος μου, μου είχε πει έναν την ημέρα αν θέλω αλλά όχι ντεκαφεϊνέ. 

Γιατί όχι ντεκαφεϊνε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Κορίτσια καφέ πίνετε??

Εγώ δεν είμαι φαν του καφέ ζω κ χωρίς αυτόν. Στην 1η εγκ δεν έπινα καθόλου, ήπια στις 38εβδ πρώτη φορά γιατί μου ανακοίνωσε ο γιατρός ότι το πολύ μια εβδ θα έχω γεννήσει κ αγχώθηκα 😂😂

Σε αυτήν ήπια πρώτη φορά πριν μερικές μέρες γιατί νύσταζα πάρα πολύ κ δνε υπήρχε η δυνατότητα να κοιμηθώ.συνολικα να έχω πιει 2-3 γαλλικούς. Ότι και να επιλέξετε μην πίνετε ντεκαφεινε είναι ο χειρότερος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Κορίτσια καφέ πίνετε??

Ναι κανονικά ένα το πρωί φρεντο με πολύ πάγο. Αλλά δνε τον πίνω ποτέ όλο. Ίσα ίσα για παρέα μου τον έχω.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Love32 είπε:

Θα αρχίσω τώρα τις ερωτήσεις μου χαχαχ!! Μέλι??

Εννοείται. Κάθε πρωί... Βιτάμ με μέλι!!!! Κ στο θηλασμο ένα καφέ το πρωί έπινα. Μετά τον πρωινό θηλασμο..... Κ καφέ κ σοκολάτα έως της 3 το μεσημέρι. Μου χε πει η μαια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Γιατί όχι ντεκαφεϊνε;

Γενικά μου είπε όχι light αναψυκτικά, τυριά και ντεκαφεϊνέ. Δε ρώτησα παραπάνω να σου πω την αλήθεια γιατί δεν πίνω ντεκαφεϊνέ κ αναψυκτικά έτσι κ αλλιώς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Θα αρχίσω τώρα τις ερωτήσεις μου χαχαχ!! Μέλι??

Ναι!! Βέβαια είχα παρακολουθήσει μια ομιλία για τη διατροφή στην εγκυμοσύνη κ έλεγε ότι το μέλι πρέπει να είναι παστεριωμένο. Δεν το έψαξα παραπάνω, το ξεπέρασα μόνη μου μιας κ είχε περάσει κ το πρώτο τρίμηνο 😝 επίσης, δε ρώτησα τον γυναικολόγο. Εσένα σου έχει πει να μην τρως;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα δεν έχει πει ο έρμος. Εγώ τα έχω αποκλείσει όλα βρε κορίτσια!! Πήρα ταχίνι να τρώω δεν τρώω. Μέλι από το χωριό δεν το τρώω. Μερέντα λέω με τι να την έχουν φτιάξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Θα αρχίσω τώρα τις ερωτήσεις μου χαχαχ!! Μέλι??

Έναν ελαφρύ ελληνικό το πρωί και μέλι καθημερινά βάζω στο γιαούρτι μου! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Έναν ελαφρύ ελληνικό το πρωί και μέλι καθημερινά βάζω στο γιαούρτι μου! 😁

Τι γιαούρτι τρως? Εγώ ενώ θέλω να φάω κανένα γιαούρτι τα έχω αποκλείσει και αυτά.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Εμένα δεν έχει πει ο έρμος. Εγώ τα έχω αποκλείσει όλα βρε κορίτσια!! Πήρα ταχίνι να τρώω δεν τρώω. Μέλι από το χωριό δεν το τρώω. Μερέντα λέω με τι να την έχουν φτιάξει.

Κ μένα το μέλι από χωριό είναι ο πατέρας του άντρα μου ασχολείται. Το μόνο που μου απαγόρευσε ήταν η φέτα κ αυτό γτ την φτιάχνει η πεθερά μου, με την συσκευασμένη από το σούπερ μάρκετ δεν υπάρχει θέμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Εμένα δεν έχει πει ο έρμος. Εγώ τα έχω αποκλείσει όλα βρε κορίτσια!! Πήρα ταχίνι να τρώω δεν τρώω. Μέλι από το χωριό δεν το τρώω. Μερέντα λέω με τι να την έχουν φτιάξει.

Ούτε καν. Φα τα καλέ όλα. Ευκαιρία είναι. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Εμένα δεν έχει πει ο έρμος. Εγώ τα έχω αποκλείσει όλα βρε κορίτσια!! Πήρα ταχίνι να τρώω δεν τρώω. Μέλι από το χωριό δεν το τρώω. Μερέντα λέω με τι να την έχουν φτιάξει.

Κ εμένα με πιάνει αυτό κατά διαστήματα, μην ανησυχείς αλλά το ξεπερνάω 😝 τώρα πχ θέλω να φάω τάρτα κ σκέφτομαι αν κάνει να φάω την κρέμα που βάζουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Love32 είπε:

Τι γιαούρτι τρως? Εγώ ενώ θέλω να φάω κανένα γιαούρτι τα έχω αποκλείσει και αυτά.

 

Τι τρως καλέ? Φάε να χορτάσεις. Να χορτάσει κ το μπεμπέ.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η nik_ol είπε:

Κ εμένα με πιάνει αυτό κατά διαστήματα, μην ανησυχείς αλλά το ξεπερνάω 😝 τώρα πχ θέλω να φάω τάρτα κ σκέφτομαι αν κάνει να φάω την κρέμα που βάζουν

Φάτε καλέ εεεε.... Εγώ δεν μπορώ να φάω. Γιατί νιώθω ότι με φουσκώνει αλλιώς θα τις τσακιζα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...