Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Μετά τη β επιπέδου ήμουν ξάπλα για περίπου ένα μήνα! Τώρα απλά έχω περιορίσει στο ελάχιστο τις δραστηριότητες και ξεκουράζομαι όσο πιο πολύ μπορώ..περνάω αρκετές ώρες στον καναπέ είναι η αλήθεια!

Είχε μικρινει ο τράχηλος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 3 ώρες, ο/η Love32 είπε:

Είχε μικρινει ο τράχηλος?

Όχι...έχει μείνει σταθερός εδώ και 2 μήνες!!

Μόλις γύρισα από τον γιατρό...όλα καλά με την μπέμπα..φτάσαμε αισίως το 1,5 κιλό, είναι ακόμα ψηλά οπότε είμαστε ασφαλείς και ο τράχηλος στα 3 εκατοστά...η χοάνη εξαφανίστηκε εντελώς!! Αυτό που έπαθα χθες το θεωρούμε τυχαίο γεγονός... μπορεί να έκανε κάποια κίνηση η μικρή μου είπε κ να με πίεζε! Οπότε όλα καλά 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Όχι...έχει μείνει σταθερός εδώ και 2 μήνες!!

Μόλις γύρισα από τον γιατρό...όλα καλά με την μπέμπα..φτάσαμε αισίως το 1,5 κιλό, είναι ακόμα ψηλά οπότε είμαστε ασφαλείς και ο τράχηλος στα 3 εκατοστά...η χοάνη εξαφανίστηκε εντελώς!! Αυτό που έπαθα χθες το θεωρούμε τυχαίο γεγονός... μπορεί να έκανε κάποια κίνηση η μικρή μου είπε κ να με πίεζε! Οπότε όλα καλά 🥰🥰

Τελεια αυτα είναι ευχαριστα!! Το γλυκακι μεγαλωνειιι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Όχι...έχει μείνει σταθερός εδώ και 2 μήνες!!

Μόλις γύρισα από τον γιατρό...όλα καλά με την μπέμπα..φτάσαμε αισίως το 1,5 κιλό, είναι ακόμα ψηλά οπότε είμαστε ασφαλείς και ο τράχηλος στα 3 εκατοστά...η χοάνη εξαφανίστηκε εντελώς!! Αυτό που έπαθα χθες το θεωρούμε τυχαίο γεγονός... μπορεί να έκανε κάποια κίνηση η μικρή μου είπε κ να με πίεζε! Οπότε όλα καλά 🥰🥰

Μπράβο τέλεια! Με το καλό από δω και πέρα ξανά να μη πάρεις άλλη τρομάρα! Μια και καλή στη γέννα οι συσπάσεις! 1,5 κιλό ε; Περνάει ο καιρός ...και θα γίνουν θρεφταρια σιγά σιγά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Smurf88 είπε:

Όχι...έχει μείνει σταθερός εδώ και 2 μήνες!!

Μόλις γύρισα από τον γιατρό...όλα καλά με την μπέμπα..φτάσαμε αισίως το 1,5 κιλό, είναι ακόμα ψηλά οπότε είμαστε ασφαλείς και ο τράχηλος στα 3 εκατοστά...η χοάνη εξαφανίστηκε εντελώς!! Αυτό που έπαθα χθες το θεωρούμε τυχαίο γεγονός... μπορεί να έκανε κάποια κίνηση η μικρή μου είπε κ να με πίεζε! Οπότε όλα καλά 🥰🥰

Ποσο εβδομάδες εισαι?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Καλημέρα!!! 

Ανυπομονώ για τη Β επιπέδου το απόγευμα!!! 

Εσυ τι κάνεις;

Εγω για τον γιατρό το απόγευμα 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Εγώ είμαι στην 21+5 :)

Χαχαχαχαχαχ κοιταξτε τι ωραιο μοτιβο που καναμε! @nik_ol @Love32εσεις έχετε 1,5 βδομάδα διαφορά σχεδον και εγω με την @Love32 αλλη μια μιση 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Ωραία!! Να είναι όλα καλά! Εξέταση του μήνα;

Ναι ναι.. Σαν αιωνας φανηκε αυτος ο μηνας να περασει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diana_caterina είπε:

Χαχαχαχαχαχ κοιταξτε τι ωραιο μοτιβο που καναμε! @nik_ol @Love32εσεις έχετε 1,5 βδομάδα διαφορά σχεδον και εγω με την @Love32 αλλη μια μιση 😂

Χαχαχα 😃

Να γράψουμε κάποια στιγμή που θα γεννήσουμε.... Μήπως συναντηθούμε, να γνωριστούμε από κοντά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Έχω την Πέμπτη εγώ β επιπέδου!! Ναι αμέ εγώ πρώτα ο Θεός Ιασώ :)

Ωραία! Άντε να είναι όλα καλά κ σε σένα!!! 

Εγώ μάλλον στο Γαία... Ίσως συναντηθουμε σε καμία παιδική χαρά εμείς 😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα! Να ρωτήσω, από αιματοκρίτη πως πάτε; Εγώ ξεκίνησα με 37,5 και τώρα πήγε 35 κ η γιατρός μου είχε ξεκαθαρίσει πως δεν θέλει να πέσω κάτω από 32 μέχρι τη γέννα. Αύριο θα της πάω τις εξετάσεις. Φοβάμαι θα αρχίσουμε πάλι τα 3 φορές την εβδ μοσχάρι και με τα κρέατα δεν τα πάω καθόλου καλά. 20εβδ είμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλημέρα και από μένα! Να ρωτήσω, από αιματοκρίτη πως πάτε; Εγώ ξεκίνησα με 37,5 και τώρα πήγε 35 κ η γιατρός μου είχε ξεκαθαρίσει πως δεν θέλει να πέσω κάτω από 32 μέχρι τη γέννα. Αύριο θα της πάω τις εξετάσεις. Φοβάμαι θα αρχίσουμε πάλι τα 3 φορές την εβδ μοσχάρι και με τα κρέατα δεν τα πάω καθόλου καλά. 20εβδ είμαι

Καλημέρα!! 

Εγώ ξεκίνησα με 37 κ τωρα ειναι 34. Ελπίζω να μη μου πει να πάρω παραπανω σίδηρο γιατί δεν αντέχω ούτε το ένα χάπι. Επίσης κ εγώ έχω μπουχτίσει με το κρέας. Το οποίο δεν το έτρωγα σχεδόν καθόλου πριν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Χαχαχα 😃

Να γράψουμε κάποια στιγμή που θα γεννήσουμε.... Μήπως συναντηθούμε, να γνωριστούμε από κοντά! 

Εννοείται! Με μεγάλη χαρά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...