Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοεμβρη η παγωνια θα μας φερει πιο κοντα! Δυο γραμμουλες σαν θα δω, ΘΕΤΙΚΟ θα τρελαθω! Θα φουσκωσει η κοιλια, να το παρω αγκαλια εννεα μηνες πιο μετα! :)


anna90

Recommended Posts

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Κοριτσια η χοριακή μου σήμερα 111.90 από 29.10. Σήμερα στην ουσία περίμενα. Ήρθα και έκανα το ενεσακι μου σπίτι με μια τεράστια χαρά.. 

Συγχαρητήρια 🥳🥳🥳τέλεια άνοδος...πήρε μπρος!!!θα δεις που θα εξελιχθούν όλα τέλεια αυτή τη φορά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα κορίτσια χάθηκα γιατί με έπιασε η μέση μου και ήμουν στο κρεββάτι σήμερα είναι 3 μέρα κάνω ενέσεις και είμαι κάπως καλύτερα!ευχομαι μέσα από την καρδιά μου αυτό ο μήνας να είναι ο τυχερός για όλες! @Clairy. Συγχαρητήρια ευχομαι τα καλύτερα!!!👏👏👏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Τώρα σε έβαλα τελείωσε δεν υπάρχει περίπτωση να μην πάει καλά!!!Άντε μπας και φέρεις γούρι σε μας τις υπολοιπες

Πραγματικά εύχομαι να σας φέρω τύχη. Εντωμεταξύ αυτόν τον μήνα επειδη έγιναν κάποιες αλλαγές στη δουλειά μου καλες και ημουν χαρούμενη ήμουν αισιόδοξη πολύ. Έλεγα και αν δεν είναι τώρα θα είναι μετά από λίγο.. Και τελικά ήρθε τώρα.. Ήμουν χαλαρή.. Μόνο θερμοκρασία μετρούσα απλά για να δω τον κύκλο μου πρώτη φορά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Συγχαρητήρια 🥳🥳🥳τέλεια άνοδος...πήρε μπρος!!!θα δεις που θα εξελιχθούν όλα τέλεια αυτή τη φορά...

 Σ ευχαριστώ πολύ πολύ. Νιώθω αισιόδοξη ❤️ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Κοριτσια η χοριακή μου σήμερα 111.90 από 29.10. Σήμερα στην ουσία περίμενα. Ήρθα και έκανα το ενεσακι μου σπίτι με μια τεράστια χαρά.. 

Συγχαρητηρια κοπελα μου!!!!!!! Υπεροχα νεα!!!! Ολα θα πανε υπεροχα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ💗

Maroulita? :03/11

diana8:?

Lacostaki:?

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:12/11

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:23/11

 

ζουζούνα*:18/11

anna90:09/11

Litsadi:8/11

 billibas:?

Pixies:?

Kostef:29/10

Matilda94:08/11

ntinaki83:18/11

Marakii:?

 

 

Εγώ δνε ξέρω πότε θα μου έρθει περίοδος... Κάθε μήνας είναι μια έκπληξη!!!! 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

@Ελενακι12 @st3llina @misofeggaro @Evie2 @Frogel @nikol @A&O @ntinaki83 @Matilda94 @Pixies @Άντρεα @Elisa91 @Love13 @Tzina @Natasha24 @Xrita @Σταυρι @αννι @Maroulita! Κορίτσια ανοίξαμε το θεματακι του Νοέμβρη!!!!..Έβαλα όσες μπόρεσα να θυμηθώ 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!

Καλά θετικά τεστάκια και πολλές εγκυούλες! Να είστε αισιόδοξες και να μην χάνετε την πίστη σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

@Ελενακι12 @st3llina @misofeggaro @Evie2 @Frogel @nikol @A&O @ntinaki83 @Matilda94 @Pixies @Άντρεα @Elisa91 @Love13 @Tzina @Natasha24 @Xrita @Σταυρι @αννι @Maroulita! Κορίτσια ανοίξαμε το θεματακι του Νοέμβρη!!!!..Έβαλα όσες μπόρεσα να θυμηθώ 

Υπεροχος ο νέος τίτλος! Ευχομαι από καρδιάς θετικά τεστακια.... Όσες με θυμάστε ο μήνας Νοέμβρης με είχε βρει μέσα στα κλάματα εξαιτίας πολυ κακών εξετάσεων.... Κάθε μήνας μου φαινόταν μια αιωνιότητα.... Υπομονή κορίτσια κ πιστη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Πάντως κορίτσια ψάχνω από εχθές στο ίντερνετ να βρω μια άλλη αιτία εκτός της εγκυμοσύνης για την οποία σκουραίνουν οι θηλές και δεν μπορώ να βρω τίποτα...τι στο καλό μόνο σε μένα έχει συμβεί;; σε καμία άλλη γυναίκα στον πλανήτη;;

Και τι πιστεύεις ότι είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααα κοριτσια μου! Καλό μήνα να έχουμε και εύχομαι σε όλες να έχετε θετικά τεστακια σύντομα! 

Πέρσι τέτοιες μέρες με έτρωγε και στεναχωριόμουν που προσπαθούμε από τον Φλεβάρη και δεν είχα μείνει ακόμα έγκυος! Που να ήξερα ότι θα ήταν ο τυχερος μου μήνας! Φέτος τέτοια μέρα κρατώ το θαυματάκι μου αγκαλιά! 😍 Υπομονή και κάθε τι έρχεται στην ώρα του.. 

@Lacostaki μου σε παρακαλώ να με βάλεις 14/11 αν και θα ξεκινήσουμε προσπάθειες από τον επόμενο κύκλο μου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Litsadi είπε:

Πότε είχες τελευταία περίοδο 

24/10 αυτή που κράτησε μόνο μια μέρα και 28/09 η προηγούμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

24/10 αυτή που κράτησε μόνο μια μέρα και 28/09 η προηγούμενη

Ω ναι θυμάμαι, και τώρα τι σκοπεύεις να κάνεις, θα το ψάξεις περισσότερο σε κανένα γιατρό;(για την περίοδο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Ω ναι θυμάμαι, και τώρα τι σκοπεύεις να κάνεις, θα το ψάξεις περισσότερο σε κανένα γιατρό;(για την περίοδο)

Προς το παρόν όχι θα περιμένω να δω πως θα είναι η επόμενη και βλέπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Προς το παρόν όχι θα περιμένω να δω πως θα είναι η επόμενη και βλέπουμε

Άντε λοιπόν υπομονή λίγες βδομάδες 😉💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Κοριτσια η χοριακή μου σήμερα 111.90 από 29.10. Σήμερα στην ουσία περίμενα. Ήρθα και έκανα το ενεσακι μου σπίτι με μια τεράστια χαρά.. 

μπράβο βρε κοριτσι μου εινσι πολυ καλη!αφού περίμενες σημερα!!τωρα χαλάρωσε κ απολαυσε το!!με το καλο ,να εχεις κ πάλι μια τελειομηνη κ καλή εγκυμοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ζουζουνα* είπε:

 

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

24/10 αυτή που κράτησε μόνο μια μέρα και 28/09 η προηγούμενη

Χοριακή ποτε έκανες;; τι κύκλο έχεις;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλότυχο να είναι το καινούργιο θεματάκι κορίτσια μ... ευχομαι να φέρει σε όλα τα κορίτσια αυτό που τόσο πολύ επιθυμούμε. Νοέμβρης μήνας γενεθλίων για μένα κ επίσης κλείνω ένα χρόνο προσπαθειών... Εύχομαι αυτός  ο Νοέμβρης να μου αλλάξει την ζωή....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Πάντως κορίτσια ψάχνω από εχθές στο ίντερνετ να βρω μια άλλη αιτία εκτός της εγκυμοσύνης για την οποία σκουραίνουν οι θηλές και δεν μπορώ να βρω τίποτα...τι στο καλό μόνο σε μένα έχει συμβεί;; σε καμία άλλη γυναίκα στον πλανήτη;;

Καλησπέρα κι εγώ τις έβλεπα πιο σκούρες κάποιες φορές πριν μείνω έγκυος...μπορεί να παίζει ρόλο η θερμοκρασία κλπ. επειδή δεν έχω παρακολουθήσει έχουν σκουρύνει οι θηλές σου; πότε περιμένεις περίοδο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλό μήνα κορίτσια μου όμορφα!!! 😀🎀

Με το καλό το θεματάκι εύχομαι όσο πιο πολλά θετικά τεστάκια και εγκυούλες 🤰🤰🤰🍼🍼🍼🍼

Καλά ο τίτλος είναι υπέροχος!!!!! 💓💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Καλησπερααα κοριτσια μου! Καλό μήνα να έχουμε και εύχομαι σε όλες να έχετε θετικά τεστακια σύντομα! 

Πέρσι τέτοιες μέρες με έτρωγε και στεναχωριόμουν που προσπαθούμε από τον Φλεβάρη και δεν είχα μείνει ακόμα έγκυος! Που να ήξερα ότι θα ήταν ο τυχερος μου μήνας! Φέτος τέτοια μέρα κρατώ το θαυματάκι μου αγκαλιά! 😍 Υπομονή και κάθε τι έρχεται στην ώρα του.. 

@Lacostaki μου σε παρακαλώ να με βάλεις 14/11 αν και θα ξεκινήσουμε προσπάθειες από τον επόμενο κύκλο μου .

Καλησπέρα και καλό μήνα!! 

Να σου ζήσει το γλυκάκι σου 💓💓💓

Κι εμένα πλησιάζει ο καιρός που έμεινα πέρσι έγκυος και λέω πραγματικά πώς πέρασε τόσο γρήγορα ο καιρός; Το κοιτάω δίπλα μου και δεν το πιστεύω!! Θέλω να το ζουλήξω!!🤱💙💙

Προσπαθείτε ήδη για δεύτερο; Μου αρέσει κι εμένα να έχουν μικρή διαφορά, αλλά θηλάζω και δεν έχω ακόμα περίοδο. Είναι νωρίς ακόμα βέβαια, μεθαύριο γινόμαστε 2 μηνών! Εσένα πότε σου ήρθε; Θηλάζεις αν επιτρέπεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Έχω κύκλο 25 ημερών έκανα χοριακη την 31μερα

Α έχεις μικρό κύκλο. Άρα η χοριακή θα έδειχνε σίγουρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...