Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπήκε ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ,ήρθε το φθινόπωρο,όλες έγκυες θα μείνουμε ,σαν να 'ναι όνειρο!!!🥰😍🤩


ζουζουνα*

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η A&O είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, διαβάζω τα μηνύματά σας αλλά επειδή μπαίνω ανά 2 με 3 μέρες χάνω λίγο τη ροή... Αυτό όμως που με κάνει να χαμογελάω είναι το πόσο ίδιες είναι οι καθημερινότητες και τα άγχη για όλες εμάς που το παλεύουμε ή το βιώνουμε ήδη! 

Μακάρι κορίτσια να κυλήσουν όλα όμορφα και ήρεμα!

Εμείς πήγαμε χθες γυναικολόγο. Ενδομήτριο τέλειο, ωοθυλάκιο 18 χιλ. Μου λέει ο γιατρός να κάνω την ένεση το βράδυ και αύριο πρωί προχωράμε. Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να είμαι τυχερή και να αποκτήσω κι εγώ ένα μωράκι που τόσο το θέλω!

Θα σας ενημερώνω!

Με το καλό 😇👼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η Beatricee είπε:

Κοριτσιαααααα μου!Δεν περιγράφεται η χαρά μου!Ναι τελικά είμαι έγκυος!Με αχνό τεστ μεν ,αλλά με θετική χοριακη δε!

Δεν μπορώ να το πιστέψω!Ένα μήνα μόλις μετά την περιπέτεια μου και με μια πλέον σάλπιγγα τα καταφέραμε.Ευχομαι γρήγορα σε όλα τα κορίτσια εδώ μέσα που περιμένουν ένα θετικό τεστακι να έρθει "χθες"!

Μία τέλεια εγκυμοσύνη σου ευχομαι.. Θα πανε όλα τέλεια αυτή τη φορά ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Σου ηρθε νωριτερα??

ναι μου ήρθε τελικά στις 5 του μήνα.απλα εγω βαζω την ανώτερη ημερομηνία γιατι εχω τωρα λιγο μεγαλο και ασταθη κυκλο....αλλα αυτη η περιοδος ειναι λιγο περίεργη γιατι γενικα μετα τις γεννες δεν πολυ πονουσα στην περίοδο,ενώ παλιά πολυ πονουσα,και τωρα 4η μερα πονουσα πολυ το πρωι και ειχα και λιγες βλεννες αιμα σαν κομμάτια λιγο και πολυ ροή...τι να πω...θελω αλλες 2 με 3 μερες να καθαρίσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Beatricee είπε:

Κοριτσιαααααα μου!Δεν περιγράφεται η χαρά μου!Ναι τελικά είμαι έγκυος!Με αχνό τεστ μεν ,αλλά με θετική χοριακη δε!

Δεν μπορώ να το πιστέψω!Ένα μήνα μόλις μετά την περιπέτεια μου και με μια πλέον σάλπιγγα τα καταφέραμε.Ευχομαι γρήγορα σε όλα τα κορίτσια εδώ μέσα που περιμένουν ένα θετικό τεστακι να έρθει "χθες"!

με το καλο κοριτσι μου!!!τέλεια!!!να έχεις μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Beatricee είπε:

Κοριτσιαααααα μου!Δεν περιγράφεται η χαρά μου!Ναι τελικά είμαι έγκυος!Με αχνό τεστ μεν ,αλλά με θετική χοριακη δε!

Δεν μπορώ να το πιστέψω!Ένα μήνα μόλις μετά την περιπέτεια μου και με μια πλέον σάλπιγγα τα καταφέραμε.Ευχομαι γρήγορα σε όλα τα κορίτσια εδώ μέσα που περιμένουν ένα θετικό τεστακι να έρθει "χθες"!

συγχαρητηρια!!!!να εχεις μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!Ελπίζω αυτή τη φορά όντως η κύηση μου να είναι τελειομηνη.Απο το στόμα σας και στους Θεού το αυτί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!Ελπίζω αυτή τη φορά όντως η κύηση μου να είναι τελειομηνη.Απο το στόμα σας και στους Θεού το αυτί!!!

Με το καλό να πάνε όλα τέλεια αυτή τη φορά! Με ένα γερό μωράκι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Beatricee είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!Ελπίζω αυτή τη φορά όντως η κύηση μου να είναι τελειομηνη.Απο το στόμα σας και στους Θεού το αυτί!!!

Με το καλό κορίτσι! Θα σου ευχηθώ και πάλι να έχεις μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η A&O είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, διαβάζω τα μηνύματά σας αλλά επειδή μπαίνω ανά 2 με 3 μέρες χάνω λίγο τη ροή... Αυτό όμως που με κάνει να χαμογελάω είναι το πόσο ίδιες είναι οι καθημερινότητες και τα άγχη για όλες εμάς που το παλεύουμε ή το βιώνουμε ήδη! 

Μακάρι κορίτσια να κυλήσουν όλα όμορφα και ήρεμα!

Εμείς πήγαμε χθες γυναικολόγο. Ενδομήτριο τέλειο, ωοθυλάκιο 18 χιλ. Μου λέει ο γιατρός να κάνω την ένεση το βράδυ και αύριο πρωί προχωράμε. Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να είμαι τυχερή και να αποκτήσω κι εγώ ένα μωράκι που τόσο το θέλω!

Θα σας ενημερώνω!

Καλή τύχη κορίτσι μου! Εύχομαι σε λίγες ημέρες μια θετική χοριακη και σε λίγους μήνες να κρατάς ένα πανέμορφο μωράκι στην αγκαλιά σου!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους, η θερμοκρασία ανεβαίνει από χθες....συνήθως το πρωί έχω 36, χθες είχα 36.1 και σήμερα 36.2!! Αυτό σημαίνει ότι έκανα ωορρηξία την 14η μέρα μαλλον!!! Ποσο μα ποσο χαίρομαι!!! 🤞🤞🤞Ελπιζω να συνεχισει να ανεβαινει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Beatricee συγχαρητήρια κοπέλα μου! Να χαρείς την εγκυμοσύνη και την κοιλίτσα σου!

Εγώ κορίτσια μου έκανα σήμερα την σπερματέγχυση. Ο γιατρός μας είπε ότι πήγαν όλα πολύ καλά!

Θέλω ως τα βάθη της ψυχής μου να τα έχουμε καταφέρει!

Ο Θεούλης να μας βοηθήσει...🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η A&O είπε:

@Beatricee συγχαρητήρια κοπέλα μου! Να χαρείς την εγκυμοσύνη και την κοιλίτσα σου!

Εγώ κορίτσια μου έκανα σήμερα την σπερματέγχυση. Ο γιατρός μας είπε ότι πήγαν όλα πολύ καλά!

Θέλω ως τα βάθη της ψυχής μου να τα έχουμε καταφέρει!

Ο Θεούλης να μας βοηθήσει...🙏

Μπράβο κορίτσι μου!Πολύ χαίρομαι!Εύχομαι όλα να πάνε καλά και θα το δεις γιατί εγώ είμαι και γουρλού😂!Ο Θεός αργά ή γρήγορα πάντα μας δίνει ότι ποθούμε αληθινά.

στις πριν 3 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Επιτέλους, η θερμοκρασία ανεβαίνει από χθες....συνήθως το πρωί έχω 36, χθες είχα 36.1 και σήμερα 36.2!! Αυτό σημαίνει ότι έκανα ωορρηξία την 14η μέρα μαλλον!!! Ποσο μα ποσο χαίρομαι!!! 🤞🤞🤞Ελπιζω να συνεχισει να ανεβαινει.....

Θα ανέβει,θα ανέβει!Fingers crossed!💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η A&O είπε:

@Beatricee συγχαρητήρια κοπέλα μου! Να χαρείς την εγκυμοσύνη και την κοιλίτσα σου!

Εγώ κορίτσια μου έκανα σήμερα την σπερματέγχυση. Ο γιατρός μας είπε ότι πήγαν όλα πολύ καλά!

Θέλω ως τα βάθη της ψυχής μου να τα έχουμε καταφέρει!

Ο Θεούλης να μας βοηθήσει...🙏

Συγχαρητήρια με το καλό να πάρεις και ανεβασμένη χοριακη στα χέρια σου και να έχεις θετικά αποτελέσματα 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου αδιαθετησα τελικα σημερα!!!αλλα ειμαι χαλια με πολυ πονο και με ποναει κ η μεση...μαλλον αλλαξε ο κυκλος μου απο 28 σε 32...οποτε τωρα περιμενω για 9/10 την επομενη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

κοριτσια μου αδιαθετησα τελικα σημερα!!!αλλα ειμαι χαλια με πολυ πονο και με ποναει κ η μεση...μαλλον αλλαξε ο κυκλος μου απο 28 σε 32...οποτε τωρα περιμενω για 9/10 την επομενη...

Μην σταναχωριεσαι κορίτσι μου,τον επόμενο μήνα θα έρθει το σποράκι!Περαστικούλια προς το παρόν!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η A&O είπε:

@Beatricee συγχαρητήρια κοπέλα μου! Να χαρείς την εγκυμοσύνη και την κοιλίτσα σου!

Εγώ κορίτσια μου έκανα σήμερα την σπερματέγχυση. Ο γιατρός μας είπε ότι πήγαν όλα πολύ καλά!

Θέλω ως τα βάθη της ψυχής μου να τα έχουμε καταφέρει!

Ο Θεούλης να μας βοηθήσει...🙏

Όλα καλα εύχομαι να πάνε κορίτσι μου!!! Σε δύο εβδομάδες να κρατάς κι εσυ ένα θετικό τεστ!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσοπαρεα μου!!Σας βάζω να δείτε το θερμοδιαγραμμα  μου να μου πείτε την γνώμη σας. Εκεί που δείχνει το βελάκι θεωρώ  Ότι έκανα ωορρηξία. Η θερμοκρασία ανεβαίνει αργά και σταθερά. οκ δεν ειναι αυτο;;

20200910_085741.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Beatricee είπε:

@anna90 μια χαρά είναι αυτό κορίτσι μου! Καλημέρα!

Ρωτάω γιατί δεν ξέρω εάν πρέπει να έχει απότομη αύξηση η θερμοκρασία...μακάρι να είναι καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εάν κρίνω από εμένα ,που όντως είμαι εγκυουλα,ναι η θερμοκρασία ανεβαίνει κατακόρυφα(έχω σταθερή 36.9)!Βέβαια δεν ξέρω αν εγώ είμαι η μόνη με υψηλή θερμοκρασία...ας μας απαντήσουν και άλλες κοπέλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Beatricee είπε:

@anna90 μια χαρά είναι αυτό κορίτσι μου! Καλημέρα!

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Καλημέρα κοριτσοπαρεα μου!!Σας βάζω να δείτε το θερμοδιαγραμμα  μου να μου πείτε την γνώμη σας. Εκεί που δείχνει το βελάκι θεωρώ  Ότι έκανα ωορρηξία. Η θερμοκρασία ανεβαίνει αργά και σταθερά. οκ δεν ειναι αυτο;;

20200910_085741.jpg

καλα ανεβαίνει...και μετα παει κάπως έτσι...όταν επιασα τα παιδια ηταν 36,3 μετα πηγε 36,2 (ωορρηξια) και μετα 36,5 ,36,7 ,36,7 36,7 ,36,7 ,36,8 μετα 36,7,36,6 , 36,9 ,36,6 ,36,7 ,36,8 ,36,7, 36,8 και ημουν έγκυος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Καλημέρα κοριτσοπαρεα μου!!Σας βάζω να δείτε το θερμοδιαγραμμα  μου να μου πείτε την γνώμη σας. Εκεί που δείχνει το βελάκι θεωρώ  Ότι έκανα ωορρηξία. Η θερμοκρασία ανεβαίνει αργά και σταθερά. οκ δεν ειναι αυτο;;

20200910_085741.jpg

Ναι καλή μου απλά για σιγουριά θα είχα κ μια επαφή στις 8-9/9!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...