Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΛΟΤΑΧΩΣ ΓΙΑ 3η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ


Recommended Posts

καλημέρα.

σου ευχομαι όλα να πάνε καλά!! και να έχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα. και εγώ θα ξεκινήσω την πρώτη προσπάθεια τον επόμενο μήνα.

καλή μας επιτυχία λοιπόν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ! ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΗΣ ΞΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ.ΕΚΕΙΝΗ ΕΚΑΝΕ 2 ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ!ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΝΧΟΣ.ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΦΑΣΗ ΑΥΤΗ.ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΣΕ 9 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΝΑ Η ΚΑΙ ΔΥΟ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.....ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ(ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ)ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ...ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙΣ.....ΑΣΕ ΝΑ ΑΓΧΩΝΩΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ? ΕΝΩ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΘΗΚΑΝ 4 ΑΡΙΣΤΑ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΤΑ ΤΡΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΠΗΚΕ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΚΑΙ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ 65% ΚΑΙ 35% ΓΙΑ ΔΙΔΥΜΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΧΤΕΣ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΗ:( :( :( :( ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

FOTINI καλημερα κοριτσι μου καταλαβενω πως νιωθεις κουκλα μου μετα απο μια αποτυχημενη προσπαθεια γιατι δυστηχως το εχω περασει κ εγω στο παρελθον:unsure: μαλιστα τοτε ημουν πολυ χαλια ψυχολογικα κ σωματικα κ δεν ηθελα ουτε εξω να βγενω κ με το παραμικρο εκλαιγα,οσα κοριτσια εχουν περασει κατι τετοιο καταλαβενουν τι λεω,αν θες τη γνωμη μου προσπαθησε να εισαι ηρεμη κ ο χρονος θα γιατρεψει τις πληγες σου εγω αφησα 3 χρονια να περασουν κ ξαναπροσπαθησα δε σου κρυβω ομως οτι φοβομουν πολυ κ δεν ηξερα κ εγω πως θα ημουν αν κατι πηγενε στραβα...κουραγιο κ υπομονη κοριτσι μου κ να προσεχεις τον ευατο σου....:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκειά μου Φωτεινή λυπάμαι πολύ για αυτή την εξέλιξη αλλά.... ΟΛΟ ΤΟ Mammyland είναι στο πλάι σου και σου εύχεται σύντομα (πολύ σύντομα) να μας στείλεις τα ευχάριστα νέα. Το καταλαβαίνω οτι η στιγμή που παίρνεις τα αρνητικά αποτελέσματα είναι πολύ άσχημη γιατί την έχω ζήσει ουκ ολίγες φορές. Αλλά είπαμε οτι δεν χάνουμε ποτέ το κουράγιο μας και κοιτάμε πάντα μπροστά . Με τη βοήθεια του θεού και την αγάπη των δικών σου ανθρώπων θα πάνε όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινή λυπάμαι πολύ.... Εύχομαι να είναι η τελευταία φορά που ζεις τέτοια απογοήτευση. Μη χάνεις το κουράγιο σου, θέλει υπομονή.

Κουράγιο καλή μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Fwteini mou kalimera sou agapi mou...

Lupame poli gia auti tin ekseliksi sou...

Eilikrina lupame...

Agapi mou sou euxwme na sou pane ola kala tin epomeni fora...

Na exeis THETIKA apotelesmata...

Kai ena xamwgelo sto prwsopaki sou...

O theos mazi sou agapi mou...

Kai emeis edw tha eimaste gia oles mas...

Filia agapi mou...

Kai min xaneis to kouragio sou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινή,

Σκέψου μόνο θετικά και αισιοδοξα!!Σκέψου ότι ήταν η τρίτη φορά και όχι η τελευταία!!Εξάλλου ό,τι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό...

Είμαι σίγουρη ότι θα έρθει σύντομα και όλα θα πάνε καλά!! το έχω δει να συμβαίνει σε πολύ δικό μου άνθρωπο!!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giasou fotini xero poso diskolo ine ego exo klisi 1 xrono apo tin proti fopa kai tora kano tis enesis gia tin 5 exo afisi opos katalavenis kai ti dulia mu kai i ores sto spiti diskoles den pistevo pos pao gia tin 5 ute posa exo antexi aplos den exo salpiges ola ta ala einai poli kala kai oli mou legane eimai efkoli periptosi kai tha emena sigura me tin proti ine pola pu me stenaxorun kai genika exo perasi asximes katastasis ta kataferna panta giati oxi kai tora ...aplos skeftome pos kapii prepi na agonizonte parapano .pistevo pos tha ta kataferume fotini tha ta kataferume sou stelno tin agapi kai tin katanoisi mu

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου και απο μενα ευχομαι το 2009 να ειναι η τυχερη σου χρονια,και συντομα να μαθεις για τα ευχαριστα!!!σου ευχομαι οτι καλυτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...