Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΛΟΤΑΧΩΣ ΓΙΑ 3η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΛΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ!!!! Η ΠΡΩΤΗ ΗΤΑΝ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ ΑΝ ΘΥΜΟΣΑΣΤΕ Η ΟΠΟΙΑ ΠΕΤΥΧΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΣΕ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ:dry: Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΗΤΑΝ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΑΚΟΨΑΜΕ ΛΟΓΩ ΜΗ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗΣ ΤΟΝ ΩΟΘΗΚΩΝ ΤΩΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΙΣ ΕΝΕΣΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΒΡΑΧΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΝΩ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΜΑΚΡΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ. ΑΥΤΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΗ:)

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΑΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ

ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ!!!ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη επιτυχια να εχεισ και γρηγορα νεα περιμενουμε!πριν 2 μερεσ βγηκε η χοριακη τησ νυφης μου θετικη και αυτη με τριτη προσπαθεια,δευτερα θα παει για υπερηχο ολα πανε πολυ καλα!!!το 2009 θα ειναι τιγκα στα μωρακια το βλεπω;) :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

FOTINI76 καλημερα κ απο εμενα καλυ επιτυχια κοριτσι μου κ συντομα να μας πεις τα ευχαριστα...εγω ειμαι εγκυος απο δευτερη προσπαθεια εξωσωματικης κ εχω κανει το μακρυ προτοκωλο....καλυ τυχη:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή μου Φωτεινή, εύχομαι ολοψυχα αυτή η προσπάθεια να είναι και η τυχερή!! Σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια και περιμένω να μας ενημερώσεις για τα ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

FOTINI76 μου σου ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα και να καταφερετε να αποκτησετε ενα νινακι!!Οχι αγχος ειναι ατιμο....να εχεις πιστη και θεληση και ολα θα ερθουν με το καλο!!!!

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΦΩΤΕΙΝΗ...ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΧΩ ΥΤΗ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.Η ΕΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΠΟΛΥ ΘΑΡΟΣ!!! ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!

ΚΙ ΕΜΕΝΑ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ 3η ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ...

ΚΑΙ ΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΓΕΝΝΑΕΙ!!!!

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ....

ΠΙΣΤΕΨΕ ΤΟ!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΣΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΗ, ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΝΜΟΡΦΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ. ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία Φωτεινή μου!

Εύχομαι σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα νέα!

Καλή δύναμη και εμείς είμαστε εδώ 24 ώρες το 24ωρο, 7 ημέρες την εβδομάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου έυχομαι αυτή η προσπάθεια να στρεφθεί με επιτυχία - σε λίγο καιρό να είσαι εγκυος και σε 9 μήνες να φέρεις στον κόσμο ενα ή και δυο γερά μωράκια.... ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ....

και εγω προσπαθώ για μωράκι και σκέπτομαι αν μέχρι τον Ιούνιο δεν τα καταφέρουμε να προχωρήσω σε εξωσωματική... οπότε θα χρειαστώ τις συμβουλές σου ή τη γνώμη σου μιας και είμαι άσχετη με το θέμα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία Φωτεινή!!!!

Εγώ την μαϊμού μου με την τρίτη προσπάθεια την τσάκωσα. Το βραχύ πρωτόκολλο είναι το αγαπημένο μου, θα δεις , μέχρι να το πάρεις χαμπάρι τι γίνεται θα έχεις ήδη φτάσεις στην ωοληψία και την εμβρυομεταφορά!!!

Εύχομαι σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!

Έμενα της ξαδέλφης μου σήμερα τις παίρνουν ωάρια γιατί την γονιμοποίηση και να δεις σύμπτωση έκανε μια αποτυχημένη προσπάθεια μετά έκανε θεραπεία για την δεύτερη και την έκοψε γιατί υπήρχε προβληματάκι, και σήμερα κάνει την τρίτη

Περιμένουμε νέα σου

Άντε και δίδυμα!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...