Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΛΗΣ πρώτου φύγει σε όλες τις κοιλίτσες θαυματάκια θα αφήσει ❤😇🤞🤰❤


Άντρεα

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Καμία φορά είναι τόσο δύσκολο με το παιδί οι συχνές επαφές ανά 2 μερες. Ο σύζυγος δουλεύει 2 δουλειές με βάρδιες και για να κάνουμε τελίτσες πρέπει να είναι ωρα που κοιμάται ο μικρός. Και αυτό το μήνα ανάποδα μας κατσανε οι βάρδιες του. Ελπίζω τον επόμενο να είναι βολικό το πρόγραμμα 😜

Αχ πόσο σε καταλαβαίνω! Κι αν είναι και σαν τον δικό μου που κοιμάται στη 1 κάθε βράδυ που να βρεις κουράγιο μετά! 

Αντί να τον βάζουμε εμείς για ύπνο μας βάζει αυτός!😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 803
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ πόσο σε καταλαβαίνω! Κι αν είναι και σαν τον δικό μου που κοιμάται στη 1 κάθε βράδυ που να βρεις κουράγιο μετά! 

Αντί να τον βάζουμε εμείς για ύπνο μας βάζει αυτός!😆

Τοοοοσο αργά!???? Πωπω άγρια χαράματα αν κάνετε τίποτα χαχαχα!!! 

Το καμάρι μου εμένα μέχρι 11 το πολύ κοιμάται απλά πρέπει κ ο σύζυγος να βολέψει είναι σπίτι εκείνη την ώρα χάχα... Ας πούμε σήμερα σύμφωνα με το γιατρό είναι μάλλον η κρίσιμη μέρα και λείπει. 

Πάλι καλά που έχουμε κ τη σελίδα αυτή κ τα λέμε να βγαίνουν από μέσα μας.... Αντε να εξηγείς και να σε καταλάβουν οι άλλοι έξω από το χωρο. Άσε που δε λέω καν ότι προσπαθώ. Σε λίγες φίλες που το είχα πει τώρα είπα ότι κάνω διαλλειμα από την αποβολή να "συνελθω ψυχολογικά" για να μη με ρωτάνε απέξω απέξω τι γίνεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Τοοοοσο αργά!???? Πωπω άγρια χαράματα αν κάνετε τίποτα χαχαχα!!! 

Το καμάρι μου εμένα μέχρι 11 το πολύ κοιμάται απλά πρέπει κ ο σύζυγος να βολέψει είναι σπίτι εκείνη την ώρα χάχα... Ας πούμε σήμερα σύμφωνα με το γιατρό είναι μάλλον η κρίσιμη μέρα και λείπει. 

Πάλι καλά που έχουμε κ τη σελίδα αυτή κ τα λέμε να βγαίνουν από μέσα μας.... Αντε να εξηγείς και να σε καταλάβουν οι άλλοι έξω από το χωρο. Άσε που δε λέω καν ότι προσπαθώ. Σε λίγες φίλες που το είχα πει τώρα είπα ότι κάνω διαλλειμα από την αποβολή να "συνελθω ψυχολογικά" για να μη με ρωτάνε απέξω απέξω τι γίνεται. 

Καλά κάνεις, για μένα δεν χρειάζεται να λες τπτ σε κανέναν, όταν με το καλό μείνεις θα το μάθουν στην ώρα τους. Δυστυχώς δεν χαίρονται όλοι μα την χαρά σου!!!το έχω διαπιστώσει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ πόσο σε καταλαβαίνω! Κι αν είναι και σαν τον δικό μου που κοιμάται στη 1 κάθε βράδυ που να βρεις κουράγιο μετά! 

Αντί να τον βάζουμε εμείς για ύπνο μας βάζει αυτός!😆

Στη 1 θα με έχει πάρει κ μένα ο ύπνος!!!!εμένα ευτυχώς κοιμούνται μέχρι της 10.30...και δεν εχω κ παντα κουραγιο κ όρεξη να σ πω...πάντως τώρα που είχα όρεξη πολύ ήταν πριν 3 βδομάδες που είχα κ τότε λίγα υγρά διάφανα αλλά τα περισσότερα μαζί με πονακια τα είχα πριν 2 βδομάδες και τώρα πάλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου.. Εύχομαι να είχατε όλες ένα όμορφο σκ☺️

Καλή βδομάδα να έχουμε όλες.. Για όσες προσπαθούν με πολλές επαφουλες και για όσες περιμένουν να μην εμφανιστεί ποτέ η ακατανομαστη😜

Σας φιλώ💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ κοπελα μ είμαι πιο ηρεμη σμρ . Πραγματικά θεωρώ ότι το κοριτσάκι μ είναι μια χαράαα. Μπορεί μεχρι ν κανω τον επόμενο να έχει πάρει απότομα. Κ στην τελική δεν κανουμε όλες μεγάλα μωράκια...

Μπράβο ρε αγάπη . Αυτό ακριβώς. Δεν κάνουν όλοι μεγάλα μωρά! Να είσαι ήρεμη θα πας την επόμενη φορά και θα δεις μια κοράκλα διπλάσια 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Εύη κορίτσι μου μην σκας πάρε μια δεύτερη γνώμη αν γίνεται αλλά κι εμένα μου φαίνονται νορμάλ τα γραμμάρια του μωρού σου..επίσης μην νιώθεις καθολου τύψεις είμαι στην 38η και έχω βάλει τρία κιλά και η μπέμπα είναι αφρατουλα και όπως πρέπει..μην σκας κορίτσι μου προσπάθησε να είσαι ήρεμη και θα δεις που τζάμπα σε αγχωσαν..

Εγώ θα βγω σίγουρα από το μαιευτήριο πιο αδύνατη από πριν χαχαχχαχαχα..στυλακι με έκανε η κόρη..πάω κάθε Δευτέρα γιατρό και κάνω καρδιοτοκογραφο και υπέρηχο..να σου πω την αλήθεια ανυπομονώ αλλα θέλω να κάτσει λίγο ακόμα να μην φάει τις ζεστές του Ιούλιου το κορίτσι μου..κάτι μου λέει ότι θα γεννήσω 5-6 Αυγούστου..θα δούμε χαχαχαχαχα..εμείς είμαστε παραλία από το πρωί τώρα θα πάω να φάω :)

καλη Κυριακή σε όλες κοριτσαρες..

Άμα έχεις πάρει μόνο τρία κιλά σίγουρα θα βγεις στυλάκι χαχαχαχ...και λένε μετά ότι στην εγκυμοσύνη παίρνεις κιλά..φήμες 😅

Χαχα εντάξει και τον Αύγουστο βέβαια ζέστη θα’χει, ειδικά εκεί στην Κρήτη...η αλήθεια είναι ότι έβλεπα χθες ένα μωράκι τόσο γλυκό κ πραγματικά είχε ζέστη που δε μπορούσες να αναπνεύσεις κ το λυπήθηκα το κακόμοιρο.. 5-6 ε;; Για να δούμε!! Όπως και να χει έχεις πολύ λίγες μέρες μπροστά σου γι’αυτό απόλαυσέ τες 😍😍

Εμείς πήραμε τελικά καρότσι χθες και έχω ενθουσιαστεί! Πήγαμε και για μπάνιο μετά! Τέλεια Κυριακή 😀🥰 Το inglesina aptica πήραμε τελικά αυτό στη φωτό, το βρήκαμε κ ετοιμοπαράδοτο κ το πήραμε ήδη σπίτι!! 😀 Περιμένουμε τον μπέμπη τώρα να πηγαίνουμε βόλτες 💙💙🍼

 

AA5A7BE2-BACB-4FC8-A374-907B4E9135F9.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Πω πω πραγματικά πως περνάει έτσι ο καιρός! Είσαι ήδη 34η εβδομάδα!😃Με το καλό να μπεις στο μήνα σου κορίτσι μου! Αχ κι εγώ ανυπομονούσα πολύ να γεννήσω. Ήθελα τόσο πολύ να περάσουν οι ημέρες και να πάρω στη αγκαλιά το μωράκι μου!

Εμείς πάντως τώρα γυρίσαμε από την θάλασσα και είμαι αρκετά κουρασμένη! Κλείνουν τα μάτια μου από την νυστα! 😴 Ελπίζω μόνο να κοιμηθεί ο μικρός γιατί αλλιώς bye bye υπνε!🥴

Καλά να περάσετε στις διακοπές σας Princess μου! Όμορφο νησί η Λευκάδα και με ωραίες παραλίες! Να απολαύσετε όσο περισσότερο γίνεται το τελευταίο ξέγνοιαστο καλοκαίρι σας! Μετά ξεκινάει το τρέξιμο!😄🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Πραγματικά περνάει πολύ γρήγορα ο καιρός! Είμαστε στην τελική ευθεία 😍😍 Τώρα μπαίνω 35η, την άλλη εβδομάδα μπαίνω στο μήνα μου!! 💙💙🍼

Εσείς όλο εκδρομούλες είστε άρα ήμουν σίγουρη ότι θα πηγαίνατε για μπάνιο 😄🥰 Ελπίζω να κοιμήθηκε χθες ο μικρός γιατί απ’ό,τι είδα κοιμάται αργά ο σκατούλης 😋

Ανυπομονώ κι εγώ να πάμε!! Έχει τέλειες παραλίες η Λευκάδα και έχω βρει διάφορα να κάνουμε!! 😊😄 Χαχα πραγματικά του χρόνου το καλοκαίρι θα τρέχουμε κ δε θα φτάνουμε..θα προσπαθήσω να απολαύσω τις τελευταίες μας διακοπές μόνοι κ τις τελευταίες εβδομάδες που είμαι έγκυος !! ❤️❤️ Εσείς θα πάτε πουθενά διακοπές;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Τοοοοσο αργά!???? Πωπω άγρια χαράματα αν κάνετε τίποτα χαχαχα!!! 

Το καμάρι μου εμένα μέχρι 11 το πολύ κοιμάται απλά πρέπει κ ο σύζυγος να βολέψει είναι σπίτι εκείνη την ώρα χάχα... Ας πούμε σήμερα σύμφωνα με το γιατρό είναι μάλλον η κρίσιμη μέρα και λείπει. 

Πάλι καλά που έχουμε κ τη σελίδα αυτή κ τα λέμε να βγαίνουν από μέσα μας.... Αντε να εξηγείς και να σε καταλάβουν οι άλλοι έξω από το χωρο. Άσε που δε λέω καν ότι προσπαθώ. Σε λίγες φίλες που το είχα πει τώρα είπα ότι κάνω διαλλειμα από την αποβολή να "συνελθω ψυχολογικά" για να μη με ρωτάνε απέξω απέξω τι γίνεται. 

Καλά κάνεις δεν χρειάζεται να το ξέρουν πολλοί! 

Το 1 είναι το καλό μας!😆

Πριν γίνει 2 και μέχρι τα 3 κοιμόταν στις 2:30!!!!!! Ακόμα κι όταν δεν κοιμόταν καθόλου το μεσημέρι! Φαντάσου ότι πολλές φορές έκλεινα το φως από νωρίς και γινόταν μούσκεμα από το ζόρι του επειδή στριφογυρνουσε στο κρεβάτι. Κι από βρέφος όμως αν κοιμόταν μια ώρα κατά την διάρκεια της ημέρας έκανα πάρτυ!🥳

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Πραγματικά περνάει πολύ γρήγορα ο καιρός! Είμαστε στην τελική ευθεία 😍😍 Τώρα μπαίνω 35η, την άλλη εβδομάδα μπαίνω στο μήνα μου!! 💙💙🍼

Εσείς όλο εκδρομούλες είστε άρα ήμουν σίγουρη ότι θα πηγαίνατε για μπάνιο 😄🥰 Ελπίζω να κοιμήθηκε χθες ο μικρός γιατί απ’ό,τι είδα κοιμάται αργά ο σκατούλης 😋

Ανυπομονώ κι εγώ να πάμε!! Έχει τέλειες παραλίες η Λευκάδα και έχω βρει διάφορα να κάνουμε!! 😊😄 Χαχα πραγματικά του χρόνου το καλοκαίρι θα τρέχουμε κ δε θα φτάνουμε..θα προσπαθήσω να απολαύσω τις τελευταίες μας διακοπές μόνοι κ τις τελευταίες εβδομάδες που είμαι έγκυος !! ❤️❤️ Εσείς θα πάτε πουθενά διακοπές;

Τελικά δεν κοιμήθηκε!😭 Εγώ δεν έκανα παιδί βαμπίρ έκανα!😆 Από το πρωί στην θάλασσα δεν σταμάτησε κι όμως άντεξε ως τις 12!

Δεν ξέρω καθόλου! Ο άντρας μου θέλει να πάμε κάπου αλλά εγώ φέτος δεν έχω όρεξη. Μπορεί να κατέβουμε Αθήνα μόνο για κανένα τριήμερο γιατί θέλουμε να πάμε τον μικρό στο Αττικό πάρκο. 

Αρχές Σεπτέμβρη σου έδωσε ο γιατρός Πητ; Πως ξεκίνησαν όλα ε; Με ένα πινακακι γεμάτο επιθυμίες και τώρα κάθε μήνα υποδεχομαστε κι ένα υπέροχο μωράκι! Και θα ακολουθήσουν κι άλλα!!!!!💗💗

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

Στη 1 θα με έχει πάρει κ μένα ο ύπνος!!!!εμένα ευτυχώς κοιμούνται μέχρι της 10.30...και δεν εχω κ παντα κουραγιο κ όρεξη να σ πω...πάντως τώρα που είχα όρεξη πολύ ήταν πριν 3 βδομάδες που είχα κ τότε λίγα υγρά διάφανα αλλά τα περισσότερα μαζί με πονακια τα είχα πριν 2 βδομάδες και τώρα πάλι...

Αχ κορίτσι μου εμείς με ένα και κλείνουμε ραντεβού.... εσείς με τρία μόνο διά αλληλογραφίας λογικά θα τα λέτε!😆😆

Μπράβο στο κουράγιο σου πάντως! Αν και η αλήθεια είναι ότι μου αρέσουν πάρα πολύ οι μεγάλες οικογένειες! Αν είχα το ηλικιακό περιθώριο θα ήθελα κι εγώ πολλά παιδιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μ γλυκά καλή εβδομάδα σε όλες..εχω να σας πω ότι είμαι εγκυουλα τελικά...εκανα Σάββατο τεστ και σήμερα η χοριακη μου 1366.8 με τρεις μέρες καθυστέρηση....αγαπες μου δεν είναι ότι δεν χαίρομαι αλλά τρέμω.... Δύο παλλινδρομες βλέπετε... Δεν τολμάω να το πω ούτε στον εαυτό μου... Θελω όλη την θετική σας ενέργεια και να με εντάξετε στις προσευχουλες σας μήπως και αυτή την φορά τα καταφέρουμε και εγώ και αυτό... Είμαι πολύ συγκινημένη.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ κορίτσι μου εμείς με ένα και κλείνουμε ραντεβού.... εσείς με τρία μόνο διά αλληλογραφίας λογικά θα τα λέτε!😆😆

Μπράβο στο κουράγιο σου πάντως! Αν και η αλήθεια είναι ότι μου αρέσουν πάρα πολύ οι μεγάλες οικογένειες! Αν είχα το ηλικιακό περιθώριο θα ήθελα κι εγώ πολλά παιδιά!

κοίτα εγώ είμαι 31 τώρα γι αυτό...για 4ο δεν ήθελα αλλά ο άντρας μου όταν γέννησα την μικρή μου μου πέταγε σπόντες για 4ο...λέω μπα πλάκα θα κάνει.. μετά που χρονισε η μικρή πια το συζητήσαμε και για χάρη του θα κάνουμε κάποιες προσπάθειες αν έρθει οκ αν όχι δεν πειράζει....Επίσης θέλει και ο μεγάλος μου γιος κι άλλο κορίτσι κιόλας και πιστεύει ότι θα κάνω κορίτσι όταν μείνω έγκυος...μέσα έτσι είχε πέσει και στην κόρη μου πάλι...θα δείξει...τώρα μου έλεγε και για 2 κορίτσια δίδυμα...δεν νομίζω να έρθουν δίδυμα, αν θα έρθει 1...όντως συχνά δεν μπορούμε να βρεθούμε...είναι φουλ το ωράριο μας με 3 παιδιά...οπότε αν κάτσει έκατσε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η BASOULA2 είπε:

Κορίτσια μ γλυκά καλή εβδομάδα σε όλες..εχω να σας πω ότι είμαι εγκυουλα τελικά...εκανα Σάββατο τεστ και σήμερα η χοριακη μου 1366.8 με τρεις μέρες καθυστέρηση....αγαπες μου δεν είναι ότι δεν χαίρομαι αλλά τρέμω.... Δύο παλλινδρομες βλέπετε... Δεν τολμάω να το πω ούτε στον εαυτό μου... Θελω όλη την θετική σας ενέργεια και να με εντάξετε στις προσευχουλες σας μήπως και αυτή την φορά τα καταφέρουμε και εγώ και αυτό... Είμαι πολύ συγκινημένη.... 

ωωω συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!να έχεις μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό παιδάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

ωωω συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!να έχεις μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό παιδάκι!!!

Σ ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου για τις ευχές σου....να χαίρεσαι τα παιδάκια σου.. Το νούμερο με τρεις μέρες καθυστέρηση πως σας φαίνεται? Είναι λιγάκι μεγάλο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η BASOULA2 είπε:

Κορίτσια μ γλυκά καλή εβδομάδα σε όλες..εχω να σας πω ότι είμαι εγκυουλα τελικά...εκανα Σάββατο τεστ και σήμερα η χοριακη μου 1366.8 με τρεις μέρες καθυστέρηση....αγαπες μου δεν είναι ότι δεν χαίρομαι αλλά τρέμω.... Δύο παλλινδρομες βλέπετε... Δεν τολμάω να το πω ούτε στον εαυτό μου... Θελω όλη την θετική σας ενέργεια και να με εντάξετε στις προσευχουλες σας μήπως και αυτή την φορά τα καταφέρουμε και εγώ και αυτό... Είμαι πολύ συγκινημένη.... 

Ω!!!!😃Συγχαρητήρια κορίτσι μου!🥳 Τι υπέροχα νέα είναι αυτά! Με το καλό! Να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη! Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Εγώ με μια παλινδρομη και έτρεμα σαν ψάρι κάθε φορά που πήγαινα στο γιατρό. Πρέπει όμως να αφήσεις ότι έγινε στο παρελθόν και να έχεις πίστη για το μέλλον! Αυτή την φορά θα πάνε όλα καλά θα δεις! Η χοριακη σου είναι τέλεια!😘💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ω!!!!😃Συγχαρητήρια κορίτσι μου!🥳 Τι υπέροχα νέα είναι αυτά! Με το καλό! Να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη! Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Εγώ με μια παλινδρομη και έτρεμα σαν ψάρι κάθε φορά που πήγαινα στο γιατρό. Πρέπει όμως να αφήσεις ότι έγινε στο παρελθόν και να έχεις πίστη για το μέλλον! Αυτή την φορά θα πάνε όλα καλά θα δεις! Η χοριακη σου είναι τέλεια!😘💗

Να είσαι καλά γλυκούλα μου....παντα μιλας πολύ όμορφα σε όλες μας....κορίτσια μ είστε οι μοναδικές π το ξέρετε και ο άντρας μου..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BASOULA2 είπε:

Κορίτσια μ γλυκά καλή εβδομάδα σε όλες..εχω να σας πω ότι είμαι εγκυουλα τελικά...εκανα Σάββατο τεστ και σήμερα η χοριακη μου 1366.8 με τρεις μέρες καθυστέρηση....αγαπες μου δεν είναι ότι δεν χαίρομαι αλλά τρέμω.... Δύο παλλινδρομες βλέπετε... Δεν τολμάω να το πω ούτε στον εαυτό μου... Θελω όλη την θετική σας ενέργεια και να με εντάξετε στις προσευχουλες σας μήπως και αυτή την φορά τα καταφέρουμε και εγώ και αυτό... Είμαι πολύ συγκινημένη.... 

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου! Πίστη στη Παναγίτσα και όλα θα πάνε καλά! χχχχ Να μας ενημερώνεις για τα νέα σου! Μην μας φύγεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Άντρεα είπε:

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου! Πίστη στη Παναγίτσα και όλα θα πάνε καλά! χχχχ Να μας ενημερώνεις για τα νέα σου! Μην μας φύγεις!

Σ ευχαριστώ και σύντομα σε όλες  τα ευχάριστα....ευχομαι να σας φέρω γούρι..την Τετάρτη θα πάω για δεύτερη χοριακη να δω πως πάει... Βήμα βήμα.... Εννοείται πως θα είμαι εδώ... Μακαρι να έχω καλά νέα να σας λέω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ  👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Kalina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι 04/06

Alex2016: ?

Marselntina:2/08

ioannastr:08/3

Maroulita? :01/08

diana8:17/3

Lacostaki:08/08

I want a baby:22/04

Pangipot:29/2

Sillia:15/2

Αννια27:01/04                                                     

Iwant a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2

Ευάγγελοςτ:24/07

misofeggaro:08/07

Mari84:04/04

PAPA EVA:10/06

Lactaki:08/04

Love13:21/05

Smurf88:10/07

Sofia0294:20/03

Tzina819:16/04

Elisa91:16/04

Basoula2:17/07

ntinaki83:12/08

A&O:07/07

Marina22:09/08

Kostef:?

Αντρεα:31/07

Αννι:14/08

Nicol:06/07

Ntinaki_08:30/06

Clairy:04/08

  •  

 

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Επειδή υπάρχω κ εγώ ακόμα σε αυτό το πινακάκι, βάλε με στα θετικά. Εδώ κ καιρό βέβαια ήμουν στο θέμα της εξωσωματικής αλλά σας διαβάζω που κ που...

Ευτυχώς, ενώ πέρασα ένα θριλερ με τις χοριακές, είναι όλα καλά κ είδαμε κ καρδούλα!!!

Σας συμβουλεύω να μην το βάλετε ποτέ κάτω!! Κάποια στιγμή ο στόχος θα επιτευχθεί!!!! Εύχομαι σε όσα κορίτσια περιμένουν αυτές τις μέρες, να μην την δείτε την ακατανόμαστη κ το μόνο που εύχομαι να δείτε είναι ένα θετκό τεστ κ μια τεράστια χοριακή!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τελικά δεν κοιμήθηκε!😭 Εγώ δεν έκανα παιδί βαμπίρ έκανα!😆 Από το πρωί στην θάλασσα δεν σταμάτησε κι όμως άντεξε ως τις 12!

Δεν ξέρω καθόλου! Ο άντρας μου θέλει να πάμε κάπου αλλά εγώ φέτος δεν έχω όρεξη. Μπορεί να κατέβουμε Αθήνα μόνο για κανένα τριήμερο γιατί θέλουμε να πάμε τον μικρό στο Αττικό πάρκο. 

Αρχές Σεπτέμβρη σου έδωσε ο γιατρός Πητ; Πως ξεκίνησαν όλα ε; Με ένα πινακακι γεμάτο επιθυμίες και τώρα κάθε μήνα υποδεχομαστε κι ένα υπέροχο μωράκι! Και θα ακολουθήσουν κι άλλα!!!!!💗💗

 

Πωπω ενέργεια 😄 σαν τον ανιψιό μου κι αυτός όλη μέρα ξύπνιος κ το βράδυ κοιμάται αργά..μόνο όταν είχε νηπιαγωγείο κοιμόταν 10-11 😆

Πηγαίντε μωρέ κάπουυ 😀 Γιατί δεν έχεις όρεξη; Ξέρεις στις διακοπές χαλαρώνεις κι όλας ε...😜

Ναι 2 Σεπτέμβρη έχω ΠΗΤ!! Άρα μπορεί και τέλη Αυγούστου ποιος ξέρει 😍 Πραγματικά από ένα πινακάκι ξεκίνησε και σιγά σιγά γεμίζει με εγκυούλες..και σιγά σιγά γεμίζουμε μωράκια..κάθε μήνα κ ένα 😍❤️ Άντε και οι υπόλοιπες ρε κορίτσια, όπως βλέπεις το πινακάκι δε μένει στάσιμο, μία μία όλες παίρνετε σειρά και θα γεμίζουμε καινούργια μωράκια 🥰💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η BASOULA2 είπε:

Σ ευχαριστώ και σύντομα σε όλες  τα ευχάριστα....ευχομαι να σας φέρω γούρι..την Τετάρτη θα πάω για δεύτερη χοριακη να δω πως πάει... Βήμα βήμα.... Εννοείται πως θα είμαι εδώ... Μακαρι να έχω καλά νέα να σας λέω... 

Θα μας φέρεις κορίτσι μου είμαι σίγουρη :) Άρχισαν τα συμπτώματα; Πώς είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Θα μας φέρεις κορίτσι μου είμαι σίγουρη :) Άρχισαν τα συμπτώματα; Πώς είσαι;

Στις δύο προηγούμενες που δεν προχώρησαν είχα πολλά συμπτώματα εμετούς ζαλάδες.. Πέρασα δύσκολα... Τώρα σ αυτή λίγο κάπως το στομάχι αλλά μέχρι εκεί.. Είναι πολύ νωρίς ακόμα όμως... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου μην έχετε στο μυαλό σας πως όταν είστε εγκυμονουσες εχετε συμπτώματα... ΔΕΝ ΙΣΧΎΕΙ και το λέω από πείρα.... 9 μήνες δεν κατάλαβα πως ήμουν έγκυος.... Μόνο στην κοιλιά φαινόταν που ήτανε και πολύ μεγάλη χεχε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...