Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΝΗΣ έφτασε, μυρίζει καλοκαίρι, μωρά λοιπόν στις αγκαλιές σε ΟΛΕΣ μας να φέρει!


A&O

Recommended Posts

στις πριν 12 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! 🥰🥰🥰🥰 Κι εσύ να χαίρεσαι το ζουζουνακι σου και με το καλό την Δευτέρα να έρθει η μοντελαρα μας! 💗💗💗💗

Να χαίρεστε το παιδάκι σας να είναι πάνω απ' όλα γερο. Σύντομα να του χαρίσετε ένα αδελφακι!!!😉❣️❣️👶💥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Να χαίρεστε το παιδάκι σας να είναι πάνω απ' όλα γερο. Σύντομα να του χαρίσετε ένα αδελφακι!!!😉❣️❣️👶💥

Ευχαριστούμε πολύ lactaki μου!🥰🥰🥰🥰 Τα καλύτερα και σε εσένα κορίτσι μου! Του χρόνου εύχομαι και είμαι σίγουρη βασικά ότι θα κρατάς αγκαλιά το μωράκι σου!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ευχαριστούμε πολύ lactaki μου!🥰🥰🥰🥰 Τα καλύτερα και σε εσένα κορίτσι μου! Του χρόνου εύχομαι και είμαι σίγουρη βασικά ότι θα κρατάς αγκαλιά το μωράκι σου!😉

Σ ευχαριστω αγαπημένη μου. Το εύχομαι!!!! Όλα καλά να μας πάνε!!!❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

@Ευάγγελοςτ Να χαίρεσαι το παιδάκι σου και σύντομα με αδερφάκι!! 🥳

Ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ maroulita μου! 😘💗💗💗💗 Ότι καλύτερο κι σε εσένα εύχομαι κορίτσι μου! 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Αχ κοστεφ μου να έχω γέννησει ναι γιατί αυτή τη μαργαρίτα πολύ τη λιγουρευτηκα..χαχαχαχαχαχα..είναι ωραία να πας εκδρομουλες χαλαρώνεις βρε παιδί μου..δεν έχω κάτσει καθόλου στον κωλο μου κάθε Κυριακή πάμε κάπου εδώ κοντά αλλά τώρα έχει βγάλει έναν αέρα άλλο πράγμα..

Καλημέρα σας κοριτσαρες.. έρχεται το ΣΚ :)) να περάσετε τέλεια.. @Kardoula1991ε το καλό ο υπέρηχος κοριτσι μου κι εμείς είχαμε δει πολύ νωρίς σάκο και όταν πήγα 6+4 ακούσαμε δυνατά καρδουλιτσα..είναι ανατριχιαστικό συναίσθημα ..εγώ πάντως έχω κόρη :) ο μηνας δεν περναει με τίποτα ακόμα και τώρα που φτάνουμε στο τελος μετραω τις μέρες για το γιατρό..

Δεν έχω ετοιμάσει τίποτα και έχω αρχίσει να αγχομομαι..νομίζω πρέπει να πάρω μπρος σιγά σιγά χαχαχαχχαχα

Ευχαριστώ Πολυ..θα σας ενημερώσω το βράδυ☺️

Χαχαχα ναι μήπως όντος πρέπει να πάρεις μπρος σιγά σιγά... Περνάνε οι μέρες κορίτσι μ😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η A&O είπε:

Πόσο όμορφη εμπειρία! Να τη χαρείς τη στιγμή! Να είναι γερό πάντα!

Εύχομαι να ακούσουμε καρδούλα..εχω μεγάλη αγωνία.. Νομίζω οτι θα μου φύγει ένα μεγάλο άγχος.. Θα κλαίω σίγουρα από συγκίνηση καμία ώρα χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Σε ευχαριστώ Princess μου! 🥰🥰🥰🥰 Αχ μακάρι να του χαρίσω αδερφάκι! Πόσο το θέλω!😊 Κι εσύ να είσαι γερή κορίτσι μου και με το καλό να έρθει το λουλουδάκι σου!

❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ευάγγελοςτ να χαίρεσαι το παιδάκι σου γερό και δυνατό...

@Kardoula1991 καλή επιτυχία.. Σου εύχομαι να ακούσετε τοοοσοοο δυνατά την καρδουλιτσα του σποριου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Σύμφωνα με την τελευταία περίοδο είμαι 6εβδ+1..μπορει να δούμε και καρδούλα σήμερα γιατί πριν 10 μέρες που είχα πάει είχαμε δει ήδη σάκο και έμβρυακι και του έκανε εντύπωση του γιατρού γιατί ήταν πολύ νωρίς χάχα.. Αααχ ναι αυτό το 10ημερο ήδη μου φάνηκε αιώνας.. Πως θα αντέξω μήνα???? 😱😱

Έχεις μικρό κύκλο;; Εγώ που έχω μικρό κύκλο κ κάνω νωρίς ωορρηξία ήταν μεγαλύτερο το έμβρυο από την τελευταία περίοδο..δεν είχαμε ακούσει καρδούλα βέβαια τότε γτ είχα πάει 5 εβ κ κάτι 😄😄 Σ εύχομαι κ σένα να είναι μεγαλύτερο κ να ακούσετε την καρδούλα σήμερα για να ηρεμήσεις. 😍❤️ Είναι μεγάλο άγχος μέχρι να ακούσεις την καρδούλα το θυμάμαι κ εγώ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ τι μου θύμησες τώρα! Μόλις μου το είχε πει ο γιατρός σοκ είχα πάθει. Μου φάνηκε πολύ μεγάλο το διάστημα. Ειδικά τους πρώτους μήνες πιστεύω που δεν νιώθεις το μωρό είναι ακόμα πιο δύσκολο! 💗

Ισχύει! Κάθε φορά που πηγαίναμε στο γιατρό τους πρώτους μήνες έτρεμα αν θα ακούσουμε καρδούλα...ο άντρας μου με κορόιδευε γτ η πρώτη μου ερώτηση στο γιατρό σε κάθε ραντεβού ήταν "η καρδιά χτυπάει;" 😆 Μετά που το νιώθεις να κάνει κωλοτούμπες όλη την ώρα κ να σε κλωτσάει είσαι πιο ήρεμος 😄❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Αγοράκι ε? Χάχαχα εμείς πάλι λέμε κοριτσάκι😍 γερό να είναι και ότι θέλει ας είναι.. 

Χαχααχα κ εμείς περιμέναμε κοριτσάκι κ μας βγήκε αγοράκι..αλλά γερά να’ναι, το ίδιο θα τρελαθούμε μόλις τα δούμε 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τι λες βρε κορίτσι μου; Πω πω ευτυχώς είσαι καλά! Αχ αυτοί οι δρόμοι! Πρέπει να έχουμε τα μάτια μας δεκατέσσερα! Εγώ μέχρι τον όγδοο οδηγούσα αλλά ευτυχώς η δουλειά μου ήταν κοντά και σε πέντε λεπτά ήμουν εκεί. Θα μου πεις το κακό κι έξω από την πόρτα σου μπορεί να συμβεί αλλά δεν μπορούσα να παρατήσω το γραφείο! Αχ μακριά από όλο τον κόσμο αυτά! 

Πραγματικά!! Ήταν απαίσια στιγμή, τ θυμόμουν μετά κ δε μπορούσα να κοιμηθώ τις πρώτες μέρες. Πολύ τρομακτικό κ τ αμάξι διαλύθηκε μόλις το είδαν στο συνεργείο μου λένε απορώ πώς δεν έπαθες τπτ..ευτυχώς είμαστε καλά, εγώ δε ξαναοδηγώ πάντως μέχρι να γεννήσω..φοβάμαι για το μωράκι μ πιο πολύ, κ γιατί έχω πολλές ζαλάδες κ έτυχε να χάσω κ τις αισθήσεις μ..ίσως φταίει κ ότι έχω υπογλυκαιμία τώρα στην εγκυμοσύνη κ το ζάχαρο μ πέφτει πολύ κάτω απ’το όριο..τ ανακάλυψα στην καμπύλη ζαχάρου. Οπότε δε μπορώ να το ρισκάρω. Όμως καλά έκανες κ οδηγούσες εσύ αν ήσουν καλά, δεν είναι καλό να φοβόμαστε, απλά να προσέχουμε πολύ ❤️❤️ Κ όσο είμαστε έγκυες έχουμε κ άλλο ένα ανθρωπάκι μέσα μας κ πρέπει να προσέχουμε κ αυτό ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

@Princess28 περαστικά σε σένα κ στην κοιλίτσα σου!!αφού είστε καλά μη σκέφτεσαι τις λαμαρίνες!!

Πάντως κορίτσια κ εγώ αυτό τον μήνα που είχα θετική χοριακη την επόμενη μέρα πήγα να τρακαρω 2 φορές!!για την ακρίβεια πήγαν να πέσουν πάνω μου κ πήρα τρελή τρομάρα..μετά σαν να κατάλαβα ότι δε θα προχωρήσει η εγκυμοσύνη..λέτε να έπαιξε ρόλο;;κ την περασμένη φορά που είχα βιοχημική πάλι τρόμαξα πολύ γιατί μας έκλεψαν στο σπίτι!!

Σε άλλα νέα, κάνω τεστ ωορρηξίας αυτό τον μήνα κ ακόμα δε βγήκε θετικό.. είμαι 14η ημέρα κ από χθες ξεκίνησε να αχνό φαίνεται..μάλλον πάω για μεγάλο κύκλο!

@Kostef και @Starrr περιμένουμε ευχάριστα!!

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου!! Έχεις δίκιο!! 🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Frogel είπε:

@Kostef και @Starrr μας εύχομαι να μην έρθει η κυρία και να έχουμε κι άλλα μωρακιαααα..τι καλά..:) θα κάνετε κάνα τεστακια η θα περιμένετε??

@Princess28 κοριτσιου φαντάζομαι την τρομάρα που πήρες Παναγία μου εμενα μου πετάγεται κανένας στο δρόμο και με πιάνει ταχυπαλμια..εγώ κορίτσια οδηγώ ακόμα και σε μια βδομάδα μπαίνω στο μήνα μου αλλά όπως η κοστεφ έτσι κι εγώ δεν γίνεται να μην οδηγώ μένω σε προάστιο ο άντρας μου δουλεύει πολλές ώρες και αν δεν πάρω το αμάξι θα είμαι σαν τον φυλακοβιο..ελπίζω να μην έχουμε αλλά τέτοια και να πάνε όλα καλά.. ❤️

 

Πραγματικά πολύ μεγάλη ❤️ Κ όπως λες να μην έχουμε άλλα τέτοια!!🙏 Ευχαριστώ το Θεό κ την Παναγία π με προστάτεψαν κ το μπέμπη μας πιο πολύ..🙏💕 Είχα ένστικτο τόσο καιρό κ δεν οδηγούσα, σα να ήξερα ότι κάτι θα γίνει...γτ γενικά είμαι πολύ της οδήγησης έχω χρόνια τ αμάξι μ κ το παίρνω παντού. Αλλά τώρα θα κάτσω πάλι στ αυγά μ, μην τρελάνω κ τον άντρα μ απ’την αγωνία τον καημένο 😅❤️ Όλο τρέλες κάνω γενικά δε κάθομαι ποτέ ήσυχη αλλά με έχει μάθει τόσα χρόνια ευτυχώς χαχαχαχ... Να το παίρνεις εντάξει μην είσαι εγκλωβισμένη κ σε ένα σπίτι, αλλά να προσέχεις κ αν δε νιώθεις καλά να μην τ πάρεις με τπτ 💕 1 μήνας σ έμεινε δεν αξίζει να ρισκάρεις ❤️❤️ Το 2ο μωράκι της ομάδας θα’ναι ή θυμάμαι λάθος;; 😄😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η A&O είπε:

Κορίτσι μου πολύ καλή τιμή. Φοβάμαι στην Αθήνα πρέπει να είναι πιο ακριβά. Ανάλογα βέβαια και που θα την κάνεις. Τεστ κορονοιού κάνατε και οι 2?

Καλησπέρα Εγώ σήμερα έκανα την σπερμετανχυση όλα μαζί μου πήγαν 300...

150 το μητέρα 

150 γυναικολόγος 

Και δεν κάναμε τεστ κωρονοιου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Olly είπε:

Καλησπέρα Εγώ σήμερα έκανα την σπερμετανχυση όλα μαζί μου πήγαν 300...

150 το μητέρα 

150 γυναικολόγος 

Και δεν κάναμε τεστ κωρονοιου 

Αρχικά σου εύχομαι πολύ καλή επιτυχία!

Οι τιμές μια χαρά. Και τέλειο του ότι δεν κάνατε τεστ κορονοιού.

Άντε να δω τι θα μου πει κι εμένα ο γιατρός το Σεπτέμβρη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ευάγγελοςτ Να το χαίρεσαι το παιδάκι σου!! Να είναι πάντα γερός και δυνατός και σύντομα με ένα αδερφάκι!!!!

@Kardoula1991 Εύχομαι να ακούσεις πολύ καθαρά την καρδούλα του σήμερα!!!

@Olly Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η A&O είπε:

Επειδή μιλάς για φλεγμονή πώς βγάλανε αυτό το συμπέρασμα? Έκανες καλλιέργεια? 

Οχι ειπαν δεν χρειαζεται !! Ήπια φλεγμονη  εβγαλε το τεστ παπ!!απλα ειπαν πως εαν δεν εχω ενοχλησεις δεν χρειαζεται κατι !! Μακαρι να ειναι ολα καλα σε λιγες μερες που θα παω στο γιατρο !!! Εσενα τι εβγαλε το τεστ παπ ??? Και δεν σ εδωσαν στην αρχρη αγωγη...?
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Εύχομαι να ακούσουμε καρδούλα..εχω μεγάλη αγωνία.. Νομίζω οτι θα μου φύγει ένα μεγάλο άγχος.. Θα κλαίω σίγουρα από συγκίνηση καμία ώρα χαχαχα 

Kοριτσάκι μου με το καλό ο υπέρηχος. Να ακούσε δυνατά την καρδούλα του.

Εγώ έχω Δευτέρα υπέρηχο θα είμαι 6 εβδομάδων ακριβώς. Θα είναι ο πρώτος υπέρηχος και έχω πολύ άγχος γιατί από χθες εχω καφε υγρά πολλά. Ο γιατρός μου είπε να μην ανησυχώ κι ότι είναι φυσιολογικό στην αρχή να βλέπω κάτι τέτοιο αλλά κι επειδή παίρνω και φάρμακα λόγω εξωσωματικής.

Εχω πολύ αγωνία. Αραγε θα είναι ακόμα εκεί το μωράκι μου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! 🥰🥰🥰🥰 Κι εσύ να χαίρεσαι το ζουζουνακι σου και με το καλό την Δευτέρα να έρθει η μοντελαρα μας! 💗💗💗💗

Ευχαριστώ πολύ 💜💜💜💜💜💜💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Αρχικά σου εύχομαι πολύ καλή επιτυχία!

Οι τιμές μια χαρά. Και τέλειο του ότι δεν κάνατε τεστ κορονοιού.

Άντε να δω τι θα μου πει κι εμένα ο γιατρός το Σεπτέμβρη...

Γιατί τόσο μεγάλη διαφορά η τιμή σε σχέση με Κύπρο βρε κορίτσια? Εδω 500 μόνο η  αμοιβή του γιατρού.. Σύνολο 800 έδωσα το Δεκέμβρη, γ αυτό είμαι πολύ δυσταχτική να κάνω ξανά σπερματεγχυση, προτιμΏ απευθείας εξωσωματική..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Kοριτσάκι μου με το καλό ο υπέρηχος. Να ακούσε δυνατά την καρδούλα του.

Εγώ έχω Δευτέρα υπέρηχο θα είμαι 6 εβδομάδων ακριβώς. Θα είναι ο πρώτος υπέρηχος και έχω πολύ άγχος γιατί από χθες εχω καφε υγρά πολλά. Ο γιατρός μου είπε να μην ανησυχώ κι ότι είναι φυσιολογικό στην αρχή να βλέπω κάτι τέτοιο αλλά κι επειδή παίρνω και φάρμακα λόγω εξωσωματικής.

Εχω πολύ αγωνία. Αραγε θα είναι ακόμα εκεί το μωράκι μου; 

ΜΗΝ σκεφτεσαι αρνητικά κορίτσι μου!! Όλα είναι μια χαρά!! Το σποράκι σου είναι εκεί και θα ακούσεις μια πολύ δυνατή καρδούλα τη Δευτέρα!! Στο εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

@Ευάγγελοςτ να χαίρεσαι το παιδάκι σου γερό και δυνατό...

@Kardoula1991 καλή επιτυχία.. Σου εύχομαι να ακούσετε τοοοσοοο δυνατά την καρδουλιτσα του σποριου.. 

Ευχαριστώ πολύ clairy μου!💗 Και εγώ σου εύχομαι τα καλύτερα! Με το καλό να γεννηθεί το μωράκι σου!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Πραγματικά!! Ήταν απαίσια στιγμή, τ θυμόμουν μετά κ δε μπορούσα να κοιμηθώ τις πρώτες μέρες. Πολύ τρομακτικό κ τ αμάξι διαλύθηκε μόλις το είδαν στο συνεργείο μου λένε απορώ πώς δεν έπαθες τπτ..ευτυχώς είμαστε καλά, εγώ δε ξαναοδηγώ πάντως μέχρι να γεννήσω..φοβάμαι για το μωράκι μ πιο πολύ, κ γιατί έχω πολλές ζαλάδες κ έτυχε να χάσω κ τις αισθήσεις μ..ίσως φταίει κ ότι έχω υπογλυκαιμία τώρα στην εγκυμοσύνη κ το ζάχαρο μ πέφτει πολύ κάτω απ’το όριο..τ ανακάλυψα στην καμπύλη ζαχάρου. Οπότε δε μπορώ να το ρισκάρω. Όμως καλά έκανες κ οδηγούσες εσύ αν ήσουν καλά, δεν είναι καλό να φοβόμαστε, απλά να προσέχουμε πολύ ❤️❤️ Κ όσο είμαστε έγκυες έχουμε κ άλλο ένα ανθρωπάκι μέσα μας κ πρέπει να προσέχουμε κ αυτό ❤️❤️❤️❤️❤️

Πω πω Δόξα τω θεώ που είστε καλά! Μόνο αυτό έχει σημασία. Αν έχεις ζαλάδες πάντως δεν το συζητώ καθόλου! Φυσικά και δεν μπορείς να το ρισκάρεις. Έχουμε τεράστια ευθύνη για αυτά τα μικρά πλασματακια που κουβαλάμε! Εγώ δεν θυμάμαι να ζαλίστηκα καμιά φορά για αυτό και δεν δισταζα να το πάρω. Πάντα όμως πρόσεχα πάρα πολύ!💗

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Olly είπε:

Καλησπέρα Εγώ σήμερα έκανα την σπερμετανχυση όλα μαζί μου πήγαν 300...

150 το μητέρα 

150 γυναικολόγος 

Και δεν κάναμε τεστ κωρονοιου 

Καλή επιτυχία κοπέλα μου! Εύχομαι σε λίγες ημέρες να μας στείλεις φωτογραφία το θετικό σου τεστακι!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...