Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΝΗΣ έφτασε, μυρίζει καλοκαίρι, μωρά λοιπόν στις αγκαλιές σε ΟΛΕΣ μας να φέρει!


A&O

Recommended Posts

Κορίτσια μου ανοίγω τον Ιούνη γιατί είναι ο μήνας που πάντα περίμενα με ανυπομονησία. Είναι ο μήνας που παίρνω δωράκια γιατί έχω γενέθλια. Εύχομαι λοιπόν στον εαυτό μου και σε ΟΛΕΣ εσάς αυτός ο μήνας να φέρει το πιο όμορφο δώρο, να ακούσουμε ευχάριστες ειδήσεις και όσες κοπέλες διανύουν ήδη μια εγκυμοσύνη να παίρνουν καλές εξετάσεις, να τραβάνε ωραίες φωτός τις φουσκωμένες κοιλίτσες και να μας δώσουν λίγο απ την καλή τους τύχη! Μπήκε το καλοκαιράκι, ας το απολαύσουμε μαζί με ένα θαύμα. Ευχαριστώ όλες σας που μπορώ να ανοίξω τη ψυχή μου χωρίς φόβο και ντροπή και ανυπομονώ μια μέρα να έχω κάτι ευχάριστο να σας ανακοινώσω. Καλή μας αρχή λοιπόν και καλό μήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

 

Eiffel :ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:04/06

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:30/06                                                              

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 14/6

diana8: 17/03

Lacostaki: 19/6

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Ευάγγελοςτ: 24/06

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/06

PAPA EVA: 10/06

Lactaki:08/4

Love13:21/5

Smurf88:15/5

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:22/6     

ntinaki83:18/6

A&O:13/6

Marina22 :19/6     

Kostef?     

Αντρεα:31/5       

Αννι:7/6  

Nicol:08/06

Kardoula1991:12/06

Ntianaki_08:31/5

Clairy:16/06

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου❤️❤️ καλό μήνα να έχουμε, μόνο χαρές, χωρίς στεναχωριες.. Πολλά θετικά τεστακια που θα μας φέρουν πολλά χαμόγελα στα πρόσωπα μας😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!🥰

Καλό μήνα!

Κι όπως είπε κάποτε κάποιος...

Η ευτυχία δεν είναι κάτι έτοιμο! Είναι κάτι που προκύπτει από τις πράξεις μας!

Την διεκδικούμε λοιπόν με όλη μας την δύναμη...με κάθε δύναμη!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα κορίτσια μου...να είμαστε καλά θα ευχηθώ εγώ εμείς και οι οικογένειες μας και όλα θα γίνουν ... Υγεια λοιπόν εύχομαι και τα μωράκια μας θα έρθουν σε όλες εμάς που τα λαχτάραμε... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!καλο μηνα να εχουμε!!!Να ειναι ενας μηνας γεματος με ευτυχισμενες στιγμες για ολες μας!!Για μενα ο ιουνιος ειναι αγαπημενος μηνας γιατι εχουν γενεθλια η μαμα κ ο αντρουλης μου!!!Παω για δουλειά σημερα μετα απο 2.5 μηνες...πολλα φιλακια σε ολες σας😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μακάρι να είναι ο τυχερός μας μήνας.. Εγώ είπα αυτόν τον μήνα θα ξεκινήσω λίγο καλύτερη διατροφή και θα ελάττωσω και το κάπνισμα μπας και με βοηθήσει.. Να προετοιμάσω το σώμα μου και τον οργανισμό μου για κάτι που εύχομαι σύντομα να έρθει❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα κοριτσια μου!!!καλο μηνα να εχουμε!!!Να ειναι ενας μηνας γεματος με ευτυχισμενες στιγμες για ολες μας!!Για μενα ο ιουνιος ειναι αγαπημενος μηνας γιατι εχουν γενεθλια η μαμα κ ο αντρουλης μου!!!Παω για δουλειά σημερα μετα απο 2.5 μηνες...πολλα φιλακια σε ολες σας😘

Καλή αρχή στην δουλειά❤️ και εμένα ο αντρουλης μου έχει γενέθλια.. Εύχομαι να τους κάνουμε το τέλειο δώρο😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα γεμάτο ευτυχία 😍😍

Εύχομαι να γεμίσουμε αυτό το θέμα με φωτογραφίες από θετικά τεστακια ❤️❤️ Και σε όσες έχουν ήδη το σπορακι τους στην κοιλιτσα μια όμορφη εγκυμοσυνη 💋💋💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!! Λέω να συμμετάσχω κ εγώ σε αυτό το όμορφο καλοκαιρινό θεματάκι! Καλό μήνα να έχουμε λοιπόν με ευχάριστα νέα για όλες μας!! Εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι διαφορετικός από τους υπόλοιπους κ να φέρει όμορφα μπεμπακια σε όλες μας!! Ποιες περιμένουν να μην αδιαθετησουν στις επόμενες μέρες?? 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου κα καλο μήνα.. αγαπημένος μήνας ο Ιούνιος εχω γενεθλια στις 30 Κ ανυπομονω να σβήσω τα κεράκια μ.με την φουσκωμένη μου κοιλίτσα..εύχομαι σε όλες πολυ πολυ σύντομα τα θετικά τεστακια.. Αύριο έχω τη β επιπέδου κ ανυπομονω.  Μεθαύριο ξεκιναω δουλεια δεν ανυπομονω καθόλου αλλα εχω χαριτωμένη στολή εγκυμοσύνης.😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!! Λέω να συμμετάσχω κ εγώ σε αυτό το όμορφο καλοκαιρινό θεματάκι! Καλό μήνα να έχουμε λοιπόν με ευχάριστα νέα για όλες μας!! Εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι διαφορετικός από τους υπόλοιπους κ να φέρει όμορφα μπεμπακια σε όλες μας!! Ποιες περιμένουν να μην αδιαθετησουν στις επόμενες μέρες?? 😁

Γειά σου κορίτσι.. Ναι καλοκαιρινό θεματακι με πολλά καλοκαιρινά σπορακια εύχομαι😍 νομίζω είμαι από τις πρώτες που περιμένουμε να μην αδιαθετησουμε σύμφωνα με το πινακάκι μας.. 12/06 δεν περιμενω..εγω είχα ένα ατυχηματακι αυτόν τον μήνα και δεν ήταν στο πρόγραμμα γιατί είχα μια βιοχημικη τον προηγούμενο μήνα και είχαμε πει να περενουμε κανέναν μήνα αλλά τελικά πάλι μπήκα στο τρύπακι να μην περιμένω και αυτόν τον μήνα χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου κα καλο μήνα.. αγαπημένος μήνας ο Ιούνιος εχω γενεθλια στις 30 Κ ανυπομονω να σβήσω τα κεράκια μ.με την φουσκωμένη μου κοιλίτσα..εύχομαι σε όλες πολυ πολυ σύντομα τα θετικά τεστακια.. Αύριο έχω τη β επιπέδου κ ανυπομονω.  Μεθαύριο ξεκιναω δουλεια δεν ανυπομονω καθόλου αλλα εχω χαριτωμένη στολή εγκυμοσύνης.😅

Καλημέρα Evie μου! Καλά αποτελέσματα να έχεις αύριο κορίτσι μου!🥰

Όντως φέτος θα είναι διαφορετικά τα γενέθλια σου αλλά του χρόνου θα είναι ακόμα καλύτερα που θα έχεις αγκαλιά το νινακι σου!😊

Υ.Γ. Δεν ήξερα ότι υπάρχει στολή εγκυμοσύνης! Τι τέλειο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kardoula1991 είπε:

Γειά σου κορίτσι.. Ναι καλοκαιρινό θεματακι με πολλά καλοκαιρινά σπορακια εύχομαι😍 νομίζω είμαι από τις πρώτες που περιμένουμε να μην αδιαθετησουμε σύμφωνα με το πινακάκι μας.. 12/06 δεν περιμενω..εγω είχα ένα ατυχηματακι αυτόν τον μήνα και δεν ήταν στο πρόγραμμα γιατί είχα μια βιοχημικη τον προηγούμενο μήνα και είχαμε πει να περενουμε κανέναν μήνα αλλά τελικά πάλι μπήκα στο τρύπακι να μην περιμένω και αυτόν τον μήνα χαχαχα

Γεια σου κ σένα!!! 😊 αα ναι???? Κοίτα αν ερθει καλοδεχούμενο είναι σωστά?? Κοιτα συμπτωση κ εγω 12/6 περιμένω να μην έρθει η αναθεματισμενη!! 😂😂 ας χάσει το δρόμο της θεε μου!! Αχ για να δούμε τι θα γίνει κ αυτό το μήνα! Εγώ δε ξέρω αν πρέπει να περιμένω κ πολλά γιατί είχα ένα θέμα με την προλακτινη αλλά ήδη έχω ξεκινήσει θεραπεία! Εύχομαι να πρόλαβε να έπεσε στις γόνιμες που πέρασαν αν κ χλωμό αλλά όπως είναι γνωστό η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!! 😂 ο γιατρός σ σου είπε ότι σε καμμία περίπτωση δεν πρέπει να μείνεις έγκυος αυτο το μήνα ή αν κάτσει έκατσε?? Γιατί λογικά ο οργανισμός σ θα είναι σχετικά προετοιμασμένος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα Evie μου! Καλά αποτελέσματα να έχεις αύριο κορίτσι μου!🥰

Όντως φέτος θα είναι διαφορετικά τα γενέθλια σου αλλά του χρόνου θα είναι ακόμα καλύτερα που θα έχεις αγκαλιά το νινακι σου!😊

Υ.Γ. Δεν ήξερα ότι υπάρχει στολή εγκυμοσύνης! Τι τέλειο!

Χαχαχα ναι για να ξεχωρίζεις από τ χρωμα  κιολασ αλλα κ ειναι ενα σακί για να χωράς όσο μεγαλώνεις. Είπα στη μοδίστρα του νοσοκομειου κ μ την εκανε ανθρώπινη κ χαριτωμένη την κοντυνε αρχικα γτ δε με λες κ πρωτο μπόι κ της ειπα ν βαλει στα πλάγια 2 ζωνακια να τα δένω πισω μην είναι τόσο τσουβάλι.  Σίγουρα του χρονου θα είναι ακόμα καλύτερα που θα εχω το νινακι(Θα κλείνω κ τα 30) αλλα κ φέτος ξεχωριστα μ φαινοντε π ειμαι εγκυος 1 φωτο εχω π ειμαι εγκυος  κ αυτό δε φαίνετε πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Γεια σου κ σένα!!! 😊 αα ναι???? Κοίτα αν ερθει καλοδεχούμενο είναι σωστά?? Κοιτα συμπτωση κ εγω 12/6 περιμένω να μην έρθει η αναθεματισμενη!! 😂😂 ας χάσει το δρόμο της θεε μου!! Αχ για να δούμε τι θα γίνει κ αυτό το μήνα! Εγώ δε ξέρω αν πρέπει να περιμένω κ πολλά γιατί είχα ένα θέμα με την προλακτινη αλλά ήδη έχω ξεκινήσει θεραπεία! Εύχομαι να πρόλαβε να έπεσε στις γόνιμες που πέρασαν αν κ χλωμό αλλά όπως είναι γνωστό η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!! 😂 ο γιατρός σ σου είπε ότι σε καμμία περίπτωση δεν πρέπει να μείνεις έγκυος αυτο το μήνα ή αν κάτσει έκατσε?? Γιατί λογικά ο οργανισμός σ θα είναι σχετικά προετοιμασμένος. 

Αααη την ίδια μέρα δηλαδή δεν την περιμένουμε.. Εύχομαι να πρόλαβες να την ρυθμίσει με την θεραπεία και να είναι ο τυχερός σου μήνας και σε λίγες μέρες να μας πεις για το θετικο τεστακι😊 ο γιατρός μου είπε να περενω 2 κύκλους αλλά εμείς είπαμε να περενουμε μόνο έναν.. Και ούτε αυτό δεν κάναμε χαχαχα.. Δεν είπε να μην μείνω σε καμία περίπτωση έγκυος απλά μου είπε ότι ο οργανισμός μου έπαθε ένα σοκ και όπως και να έχει καλό θα είναι να ξεκουραστεί λίγο και να μπει στους ρυθμούς του.. Αυτά.. Οπότε εγώ ελπίζω και για αυτόν τον μήνα😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...