Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα κορίτσια !!! Πως είστε; 

Καλημερα κοριτσακι μου, καλα μια χαρα εδω βαρεμαρα😅 εσυ τι κανεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσακι μου, καλα μια χαρα εδω βαρεμαρα😅 εσυ τι κανεις;;

Δόξα το θεό όλα καλά,,, Και εγώ μια από τα ίδια .,, βαρεμάρα.,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Δόξα το θεό όλα καλά,,, Και εγώ μια από τα ίδια .,, βαρεμάρα.,,

Πφφ αστα κ εγω εχω απογοητευτει τις τελευταιες μερες!! Δεν ξερω τι να κανω να περναει λιγο η ωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Πφφ αστα κ εγω εχω απογοητευτει τις τελευταιες μερες!! Δεν ξερω τι να κανω να περναει λιγο η ωρα!

Και πόση τηλεόραση να δούμε ; Δεν μ αρέσει και τίποτα (μάλλον από την βαρεμάρα ) 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Πφφ αστα κ εγω εχω απογοητευτει τις τελευταιες μερες!! Δεν ξερω τι να κανω να περναει λιγο η ωρα!

Καλησπέρα κορίτσια μου να σας ρωτησω κάτι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Και πόση τηλεόραση να δούμε ; Δεν μ αρέσει και τίποτα (μάλλον από την βαρεμάρα ) 🤣🤣

Μα πες μου σε παρακαλω ποσο να δουμε πια;;😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μα πες μου σε παρακαλω ποσο να δουμε πια;;😅😅

Πραγματικά.,,, στο τέλος το νευφλιξ θα μου βγάλει μήνυμα»τα έχεις δει όλα « χαχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα κορίτσια !!! Πως είστε; 

Καλήμερα κορίτσι μμ  όλα καλά έχω καιρό να μπω να δω τι κάνετε..σήμερα θα πάμε για ψώνια κ να πάρουμε κούνια κ είμαι πολύ ενθουσιασμένη.για οποία ενδιαφέρεται στο Mothercare έχει 50% κ πήραμε το κρεβατάκι.πηρατε τπτ εσείς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Πραγματικά.,,, στο τέλος το νευφλιξ θα μου βγάλει μήνυμα»τα έχεις δει όλα « χαχαχαχαχα 

Αστα κ εγω εβελεπα στην αρχη μετα το βαρεθηκα κ αυτο😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Καλήμερα κορίτσι μμ  όλα καλά έχω καιρό να μπω να δω τι κάνετε..σήμερα θα πάμε για ψώνια κ να πάρουμε κούνια κ είμαι πολύ ενθουσιασμένη.για οποία ενδιαφέρεται στο Mothercare έχει 50% κ πήραμε το κρεβατάκι.πηρατε τπτ εσείς?

Ωω καλα ψωνια κοριτσι μου😊 ναι το ειδα κ εγω πως εχει προσφορα  το Mothercare, εγω λεω να περασει και η Β επιπεδου και μετα να παμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Καλήμερα κορίτσι μμ  όλα καλά έχω καιρό να μπω να δω τι κάνετε..σήμερα θα πάμε για ψώνια κ να πάρουμε κούνια κ είμαι πολύ ενθουσιασμένη.για οποία ενδιαφέρεται στο Mothercare έχει 50% κ πήραμε το κρεβατάκι.πηρατε τπτ εσείς?

Οοοοοο τέλεια!!!!  Είδες κάποια που σου άρεσε; Τι τιμές παίζουν;;; Δεν έχω ιδέα.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Καλήμερα κορίτσι μμ  όλα καλά έχω καιρό να μπω να δω τι κάνετε..σήμερα θα πάμε για ψώνια κ να πάρουμε κούνια κ είμαι πολύ ενθουσιασμένη.για οποία ενδιαφέρεται στο Mothercare έχει 50% κ πήραμε το κρεβατάκι.πηρατε τπτ εσείς?

Ωωωωω τέλεια!!!! Εγώ να σου πω την αλήθεια έχω κάνει τουρ σε όλα τα μαγαζιά, έχω ψιλό καταλήξει και θα κάνουμε αργότερα τις αγορές μετά τη β επιπέδου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Κι εγώ εδώ ησυχία!!! Αύριο έχουμε υπέρηχο κι ανυπομονώ όπως καταλαβαίνετε!! 

Όλα τέλεια να είναι κορίτσι μου,,, υπέρηχο η β επιπέδου ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Ωωωωω τέλεια!!!! Εγώ να σου πω την αλήθεια έχω κάνει τουρ σε όλα τα μαγαζιά, έχω ψιλό καταλήξει και θα κάνουμε αργότερα τις αγορές μετά τη β επιπέδου.

Σε κούνια ; Η γενικά είδες; Ακόμη δεν κοίταξα τίποτα.,, ούτε τι μου αρέσει ούτε τιμές. Αλλά σκέφτομαι να πάρω και κουνια και λίκνο,,,, σαν πρώτη σκέψη βέβαια!!! Το μοβο που με συμβούλεψε μια φίλη μου είναι η κουνια να έχει ροδάκια!! Βολεύει πολύ λέει,,,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Κι εγώ εδώ ησυχία!!! Αύριο έχουμε υπέρηχο κι ανυπομονώ όπως καταλαβαίνετε!! 

Αχ τι καλά!!! Θα δεις τα νινάκια σου.. Εγώ έχω μέλλον ακόμα. Επόμενο ραντεβού η β επιπέδου στις 5/10

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Σε κούνια ; Η γενικά είδες; Ακόμη δεν κοίταξα τίποτα.,, ούτε τι μου αρέσει ούτε τιμές. Αλλά σκέφτομαι να πάρω και κουνια και λίκνο,,,, σαν πρώτη σκέψη βέβαια!!! Το μοβο που με συμβούλεψε μια φίλη μου είναι η κουνια να έχει ροδάκια!! Βολεύει πολύ λέει,,,, 

Τα πάντα κοίταξα. Το κρεβατάκι που μ άρεσε δεν έχει ροδάκια αλλά έχει λίκνισμα. Λίκνο λέω να μην πάρω εξ αρχής. Θα τα βάλω στην κούνια στο δωμάτιό τους και αν δεν κάθονται θα στείλω τον άντρα μου να πάρει 2 λίκνα. Σε μας είναι όλα x2 και ανεβαίνουν πολύ τα έξοδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Τα πάντα κοίταξα. Το κρεβατάκι που μ άρεσε δεν έχει ροδάκια αλλά έχει λίκνισμα. Λίκνο λέω να μην πάρω εξ αρχής. Θα τα βάλω στην κούνια στο δωμάτιό τους και αν δεν κάθονται θα στείλω τον άντρα μου να πάρει 2 λίκνα. Σε μας είναι όλα x2 και ανεβαίνουν πολύ τα έξοδα..

Εσεις εχετε εκει το συστημα να κανετε λιστα για τα πραγματα;; εδω πχ περα απο τα βασικα που τα παιρνουμε εμεις, μπορουμε να παμε σε ενα η παραπανω μαγαζια να κανουμε λιστα με τα πραγματα που θελουμε κ μετα συγγενεις κ φιλοι πανε κ παιρνουν απο αυτα!! Ετσι δεν κανεις αλλαγες πολλες και ξερεις οτι θα σου αρεσουν αφου τα εχεις διαλλεξει εσυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Τα πάντα κοίταξα. Το κρεβατάκι που μ άρεσε δεν έχει ροδάκια αλλά έχει λίκνισμα. Λίκνο λέω να μην πάρω εξ αρχής. Θα τα βάλω στην κούνια στο δωμάτιό τους και αν δεν κάθονται θα στείλω τον άντρα μου να πάρει 2 λίκνα. Σε μας είναι όλα x2 και ανεβαίνουν πολύ τα έξοδα..

Δεν κάνουν καλύτερη τιμή;;;; Εμείς σκεφτόμαστε να τα πάρουμε από ένα μαγαζί γιατί κάνουν πακέτο .... @Κατερίνα!!! Το θυμάμαι που το έλεγες!!! Μακαρι να το είχαμε και εμείς εδώ!!!! Πολυ βολικό,,, να ρωτήσω κατι... οι γονεις - πεθερικά σας έχουν αναφέρει αν θα πάρουν κάτι στο μωρό ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Δεν κάνουν καλύτερη τιμή;;;; Εμείς σκεφτόμαστε να τα πάρουμε από ένα μαγαζί γιατί κάνουν πακέτο .... @Κατερίνα!!! Το θυμάμαι που το έλεγες!!! Μακαρι να το είχαμε και εμείς εδώ!!!! Πολυ βολικό,,, να ρωτήσω κατι... οι γονεις - πεθερικά σας έχουν αναφέρει αν θα πάρουν κάτι στο μωρό ; 

Να σου πω την αληθεια οχι, προς το παρον δεν μας εχει πει καποιος κατι!! Πιστευω οτι ολο κ κατι θα παρουν οταν αρχισουμε να ψαχνουμε!! Εσας;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Δεν κάνουν καλύτερη τιμή;;;; Εμείς σκεφτόμαστε να τα πάρουμε από ένα μαγαζί γιατί κάνουν πακέτο .... @Κατερίνα!!! Το θυμάμαι που το έλεγες!!! Μακαρι να το είχαμε και εμείς εδώ!!!! Πολυ βολικό,,, να ρωτήσω κατι... οι γονεις - πεθερικά σας έχουν αναφέρει αν θα πάρουν κάτι στο μωρό ; 

Κάτι ψιλά μην φανταστείς τίποτα το τρομερό σε τιμή.. @Κατερίνα!!! Δεν ξέρω για τη λίστα προσωπικά δεν μου κάθεται καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κάτι ψιλά μην φανταστείς τίποτα το τρομερό σε τιμή.. @Κατερίνα!!! Δεν ξέρω για τη λίστα προσωπικά δεν μου κάθεται καλά.

Καλα ναι ενταξει αυτο ειναι πως το βλεπει ο καθενας!! Εγω νομιζω οτι βολευει παρα πολυ και τις 2 πλευρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Να σου πω την αληθεια οχι, προς το παρον δεν μας εχει πει καποιος κατι!! Πιστευω οτι ολο κ κατι θα παρουν οταν αρχισουμε να ψαχνουμε!! Εσας;;

Εμένα είπαν οι δικοί μου για να πάρουν το καρότσι. Τα πεθερικά μου τίποτα ακόμη,,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Εμένα είπαν οι δικοί μου για να πάρουν το καρότσι. Τα πεθερικά μου τίποτα ακόμη,,, 

Ε ενταξει οτι παρει κανεις καλοδεχουμενο😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...