Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kallia13 είπε:

Ευτυχως μια χαρα. Δε ποναω. Νομιζω βοηθάει πολυ το μαγνησιο... 6 παίρνω τη μερα... Φαινεται κανουν καλη δουλίτσα!!! Εσυ πως εισαι;

6 των πόσο κ ποια; Εμενα μου εδωσε trofocard max 1 τη μερα των 121,56

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nefeliap είπε:

6 των πόσο κ ποια; Εμενα μου εδωσε trofocard 1 τη μερα των 121,56

Και εγω 1 τετοιο παιρνω τη μερα😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κ εγω το trofocard max παιρνω!! 1 βεβαια τη μερα παιρνω, αλλα βλεπω οτι εσεις παιρνετε μεγαλυτερες δοσεις και σκεφτομαι μηπως παιρνω λιγο;!

Χα το ιδιο σκεφτηκα και εγω..θα παω μεθαυριο ομως και θα ρωτησω..θεωρω αν δεν εχουμε ενοχλησεις δε χρειαζεται.βεβαια φαινεται κ απο τις εξετασεις αιματος ποσο ειναι το μαγνησιο οποτε και με βαση αυτο μου εδωσε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Και εγω 1 τετοιο παιρνω τη μερα😕

Ναι!! και θελει μακρια απο το ασβεστιο calcioral 500 ( δε ξερω αν σε ξεκινησε) ειχα 8,55 με οριο 8,50-10,50 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κ εγω το trofocard max παιρνω!! 1 βεβαια τη μερα παιρνω, αλλα βλεπω οτι εσεις παιρνετε μεγαλυτερες δοσεις και σκεφτομαι μηπως παιρνω λιγο;!

Μήπως το max είναι μεγαλύτερη δόση; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nefeliap είπε:

6 των πόσο κ ποια; Εμενα μου εδωσε trofocard max 1 τη μερα των 121,56

6 trofocard. Τα απλα όχι τα μαξ. Το ενα μαξ ειναι 2 απλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Καλά είμαι και εγώ,,, είμαι πιο ήρεμη.,, με τις μέρες είμαστε 🤣🤣🤣

Χαχαχαχα πολυ πιθανόν. Και εγω σημερα νιώθω πολυ καλα... Φτου - φτου μη με ματιασω... 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

6 trofocard. Τα απλα όχι τα μαξ. Το ενα μαξ ειναι 2 απλα. 

Ναι καταλαβα !ηθελε να στα μοιρασει για καποιο λογο .ναι!το απλο ειναι 60,77 mg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nefeliap είπε:

Ναι!! και θελει μακρια απο το ασβεστιο calcioral 500 ( δε ξερω αν σε ξεκινησε) ειχα 8,55 με οριο 8,50-10,50 

Οχι ασβεστιο δεν ξεκινησα ακομα!! Μαλλον την επομενη φορα στις εξετασεις πιστευω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Μήπως το max είναι μεγαλύτερη δόση; 

Ναι το max πρεπει να ειναι διπλασιο στη δοσολογια!! Ισως γι αυτο!! Δεν ξερω το σκεφτηκα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Οχι ασβεστιο δεν ξεκινησα ακομα!! Μαλλον την επομενη φορα στις εξετασεις πιστευω!! 

Σιγουρααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/9/2020 at 2:54 ΜΜ, ο/η Ioann89 είπε:

Κοροτσια να σας ρωτήσω.,, στις εξετάσεις το ασβέστιο είχατε; 

Δεν εχω κανει ακομα εξεταση ασβεστιου...

Βρε κοριτσια μετραω την ηλικια κύηση με βδομαδες. Βεβαια πολλοι με ρωτανε σε ποιον μήνα ειμαι.. Πχ εγώ τωρα ειμαι 19 εβδομαδ.  Πόσο μηνων ειμαι; 4.5 ή 5; 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Δεν εχω κανει ακομα εξεταση ασβεστιου...

Βρε κοριτσια μετραω την ηλικια κύηση με βδομαδες. Βεβαια πολλοι με ρωτανε σε ποιον μήνα ειμαι.. Πχ εγώ τωρα ειμαι 19 εβδομαδ.  Πόσο μηνων ειμαι; 4.5 ή 5; 🙄

Έχεις μπει στον 5ο. Ουσιαστικά έκλεισες τον 4ο και διανύεις τον 5ο. Υπολογίζεις σε ποιο μήνα είσαι βάση ΠΗΤ. Εγώ πχ έχω 4/2/21 άρα κάθε 4 αλλάζω μήνα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Έχεις μπει στον 5ο. Ουσιαστικά έκλεισες τον 4ο και διανύεις τον 5ο. Υπολογίζεις σε ποιο μήνα είσαι βάση ΠΗΤ. Εγώ πχ έχω 4/2/21 άρα κάθε 4 αλλάζω μήνα. 

Καταλαβα.. Σε ευχαριστώ πολυ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kallia13 είπε:

Δεν εχω κανει ακομα εξεταση ασβεστιου...

Βρε κοριτσια μετραω την ηλικια κύηση με βδομαδες. Βεβαια πολλοι με ρωτανε σε ποιον μήνα ειμαι.. Πχ εγώ τωρα ειμαι 19 εβδομαδ.  Πόσο μηνων ειμαι; 4.5 ή 5; 🙄

Κ εμενα αυτο με ρωτουσαν οι πιο πολλοι κ στην αρχη μπερδευομουν γτ κ εγω μετραω με βδομαδες😜 τωρα λεω εχω μπει στον 5ο η διανυω τον 5ο και ξεμπερδευω😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κ εμενα αυτο με ρωτουσαν οι πιο πολλοι κ στην αρχη μπερδευομουν γτ κ εγω μετραω με βδομαδες😜 τωρα λεω εχω μπει στον 5ο η διανυω τον 5ο και ξεμπερδευω😅

Και εγώ το ίδιο λέω.,, 😂😂😂Ε μα πια ..,, γιατί να μας μπερδεύουν με τους μήνες αφού μπορούμε να τους μπερδέψουμε εμείς με τις βδομάδας; 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Και εγώ το ίδιο λέω.,, 😂😂😂Ε μα πια ..,, γιατί να μας μπερδεύουν με τους μήνες αφού μπορούμε να τους μπερδέψουμε εμείς με τις βδομάδας; 🤣🤣🤣

Εεε μα πες μου😂 ειδικα η πεθερα μου ειχε λυσαξει απο την αρχη ποτε αλλαζω μηνα κ ποτε αλλαζω μηνα, ο γιατρος μου λεει σε ποια βδομαδα ειμαι εγω ξεχνουσα να τον ρωτησω κ της ελεγα συνεχεια δεν ξερω, μαλλον καθε 2 του μηνα αφου η ΠΗΤ ειναι 2.2.21!! Πριν 1 η 2 ραντεβου τον ρωτησα😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτδια μου καλησπερα τι κανετε;; πως ειστε;; 

Ηθελα να σας ρωτησω, 2 μερες τωρα ωρες κ φορες νιωθω σαν στιγμιαιο πονο χαμηλα στην ευαισθητη περιοχη, αλλα το νιωθω σαν να ειναι δερματικο εξωτερικα δλδ, εχεθ τυχει σε καμια σας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτδια μου καλησπερα τι κανετε;; πως ειστε;; 

Ηθελα να σας ρωτησω, 2 μερες τωρα ωρες κ φορες νιωθω σαν στιγμιαιο πονο χαμηλα στην ευαισθητη περιοχη, αλλα το νιωθω σαν να ειναι δερματικο εξωτερικα δλδ, εχεθ τυχει σε καμια σας;

Δεν εχω ιδεα ,εγω ειμαι 14+4 κ δεν εχω νοιωσει καμια ενοχληση αλλα παιρνω διαφορα ,ασβεστιο μαγνησιο κλπ που ισως βοηθανε στο να μη ποναω; Ουτε ξερω..απλα σκεφτομαι οτι αν δεν επαιρνα μαγνησιο ισως να ειχα και καποια ενοχληση παραπανω ,ετσι εχω διαβασει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Δεν εχω ιδεα ,εγω ειμαι 14+4 κ δεν εχω νοιωσει καμια ενοχληση αλλα παιρνω διαφορα ,ασβεστιο μαγνησιο κλπ που ισως βοηθανε στο να μη ποναω; Ουτε ξερω..απλα σκεφτομαι οτι αν δεν επαιρνα μαγνησιο ισως να ειχα και καποια ενοχληση παραπανω ,ετσι εχω διαβασει..

Κ εγω παιρνω μαγνησιο κανα μηνα τωρα, δεν ξερω κ εγω! Μαλλον θα ναι τυχαιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτδια μου καλησπερα τι κανετε;; πως ειστε;; 

Ηθελα να σας ρωτησω, 2 μερες τωρα ωρες κ φορες νιωθω σαν στιγμιαιο πονο χαμηλα στην ευαισθητη περιοχη, αλλα το νιωθω σαν να ειναι δερματικο εξωτερικα δλδ, εχεθ τυχει σε καμια σας;

Καλησπέρα κοριτσάκι μου.,, μήπως μετά από μπάνιο και σε ενοχλεί το αφρόλουτρο; Η καμία κρεμα που βάζεις ;Η μετά από ξυράφι;  Επειδή ειπες Εξωτερικά .. λέω μήπως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκι μου.,, μήπως μετά από μπάνιο και σε ενοχλεί το αφρόλουτρο; Η καμία κρεμα που βάζεις ;Η μετά από ξυράφι;  Επειδή ειπες Εξωτερικά .. λέω μήπως 

Οχι δεν το εχω συνδιασει με κατι τετοιο😕 στο ασχετο με πιανει και ειναι στιγμιαιο, βεβαια τωρα απο το πρωι δεν με εχει ξανα πιασει!! Μαλλον τυχαιο ηταν τπτ μυικο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...