Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Βρε κοριτσια;; σας περνανε και σας κακες σκεψεις οταν ειναι να πατε στο γιατρο;; οσο και να προσπαθω να κανω μονο καλες σκεψεις καποιες φορες δεν τα καταφερνω!!

Νομίζω ότι είναι άμυνα του μυαλού για να μην μας έρθει κάτι ξαφνικό κ άσχημο..λογικό είναι να έχουμε άγχος ..μετά πιστεύω θα ηρεμισουμε αλλά θέλει κ προσπάθεια από μας άμα δεν μπορείς σκέψου κάτι άσχετο εγώ αυτό κάνω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Συνέχεια περνάνε κοριτσάκι μου. Λογικό είναι να υπάρχει άγχος. Σημαντικό όμως είναι να μην τις αφήνεις να σε παρασέρνουν και να σε καταβάλουν!! Έτσι όπως έρχονται να τις διώχνεις!!

 

Τις διωχνω τις ατιμες!! Δεν ξερω γτ αλλα εξ αρχης ειμαι πολυ συγκρατημενη, ενω ολοι γυρω μου πετανε εγω κραταω μικρο καλαθι, δεν μπορω ακομα να χαρω οπως θα ηθελα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Νομίζω ότι είναι άμυνα του μυαλού για να μην μας έρθει κάτι ξαφνικό κ άσχημο..λογικό είναι να έχουμε άγχος ..μετά πιστεύω θα ηρεμισουμε αλλά θέλει κ προσπάθεια από μας άμα δεν μπορείς σκέψου κάτι άσχετο εγώ αυτό κάνω..

Ναι ετσι οπως το λες σαν αμυνα ειναι!! Λες και θα μας παρουν τι χαρα ενα πραγμα!! Ενταξει σκεφτομαι λογικα μετα και ηρεμω απλα περνανε κ αυτες οι κακες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Τις διωχνω τις ατιμες!! Δεν ξερω γτ αλλα εξ αρχης ειμαι πολυ συγκρατημενη, ενω ολοι γυρω μου πετανε εγω κραταω μικρο καλαθι, δεν μπορω ακομα να χαρω οπως θα ηθελα!!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα!! Και γω έτσι ήμουν μέχρι να ακούσω καρδούλες. Τώρα έχω ξεφύγει και εγώ!!! Ξεκίνησα να κάνω όνειρα!! Σε λίγες ώρες που θα την ακούσεις και συ θα ξετρελαθείς!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα!! Και γω έτσι ήμουν μέχρι να ακούσω καρδούλες. Τώρα έχω ξεφύγει και εγώ!!! Ξεκίνησα να κάνω όνειρα!! Σε λίγες ώρες που θα την ακούσεις και συ θα ξετρελαθείς!! 

Ααχ μακαρι βρε κοριτσι μου😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι ετσι οπως το λες σαν αμυνα ειναι!! Λες και θα μας παρουν τι χαρα ενα πραγμα!! Ενταξει σκεφτομαι λογικα μετα και ηρεμω απλα περνανε κ αυτες οι κακες!!

Σήμερα πας ε;;;; αντε περιμένουμε νέα σου! εννοείται περνάνε ασχημες σκέψεις φόβοι αγωνίες από όλες... Ειδικά από όσες έχουν καεί από το χυλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Σήμερα πας ε;;;; αντε περιμένουμε νέα σου! εννοείται περνάνε ασχημες σκέψεις φόβοι αγωνίες από όλες... Ειδικά από όσες έχουν καεί από το χυλό! 

Ναι 3.00 εχω ραντεβου!! Θα σας πω κοριτσια, σας ευχαριστώ πολύ😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι ετσι οπως το λες σαν αμυνα ειναι!! Λες και θα μας παρουν τι χαρα ενα πραγμα!! Ενταξει σκεφτομαι λογικα μετα και ηρεμω απλα περνανε κ αυτες οι κακες!!

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι ΜΜΜ άντε περιμένουμε να χαρούμε κ εμείς μαζί σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μουυυ τωρα γυρισα😊😊 ολα καλα το ειδαμε το ακουσαμε ειμαι 8ε και 1η, ολα καλα μου ειπε, μονο λιγο τσιμπημενο του φανηκε το σαγχαρο μου απο τις εξετασεις και θελει να το ξαναδουμε στις επομενες, να το προσεξω!!! Αυταα σε 15 μερες θα ξανα παω να με δει για να κανονισουμε και την αυχενικη και το PAPP-A  μου ειπε❤❤ αααχ κοριτσια μου εφυγε ενα βαρος!! Ευχομαι να συνεχισουν ολα να ειναι καλα!! Και για ολες σας το καλυτερο🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια μουυυ τωρα γυρισα😊😊 ολα καλα το ειδαμε το ακουσαμε ειμαι 8ε και 1η, ολα καλα μου ειπε, μονο λιγο τσιμπημενο του φανηκε το σαγχαρο μου απο τις εξετασεις και θελει να το ξαναδουμε στις επομενες, να το προσεξω!!! Αυταα σε 15 μερες θα ξανα παω να με δει για να κανονισουμε και την αυχενικη και το PAPP-A  μου ειπε❤❤ αααχ κοριτσια μου εφυγε ενα βαρος!! Ευχομαι να συνεχισουν ολα να ειναι καλα!! Και για ολες σας το καλυτερο🙏🙏

Άντε όλα υπέροχα!!!!! Συγχαρητήρια!!!! Για τα συμπτώματα που χαλάρωσα τι σου είπε;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η melodyy είπε:

Άντε όλα υπέροχα!!!!! Συγχαρητήρια!!!! Για τα συμπτώματα που χαλάρωσα τι σου είπε;;;; 

Να μην ανησυχω οτι καθε γυναικα ειναι διαφορετικη, μπορει να επανελθουν σε καποιες μερες η να πανε ετσι μεχρι να σταματησουν τελειως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια μουυυ τωρα γυρισα😊😊 ολα καλα το ειδαμε το ακουσαμε ειμαι 8ε και 1η, ολα καλα μου ειπε, μονο λιγο τσιμπημενο του φανηκε το σαγχαρο μου απο τις εξετασεις και θελει να το ξαναδουμε στις επομενες, να το προσεξω!!! Αυταα σε 15 μερες θα ξανα παω να με δει για να κανονισουμε και την αυχενικη και το PAPP-A  μου ειπε❤❤ αααχ κοριτσια μου εφυγε ενα βαρος!! Ευχομαι να συνεχισουν ολα να ειναι καλα!! Και για ολες σας το καλυτερο🙏🙏

Τέλεια ρε κορίτσι μου😍😍 συγχαρητήρια.. Μπράβο.. Αντε τώρα να ηρεμίσεις και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Να μην ανησυχω οτι καθε γυναικα ειναι διαφορετικη, μπορει να επανελθουν σε καποιες μερες η να πανε ετσι μεχρι να σταματησουν τελειως!!

Υπέροχα!!!! Να πάνε έτσι κ να σβήνουν σιγά σιγά εύχομαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kardoula1991 είπε:

Τέλεια ρε κορίτσι μου😍😍 συγχαρητήρια.. Μπράβο.. Αντε τώρα να ηρεμίσεις και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου❤️

Ναι ολα καλα😊 αντε να πας κ εσυ κοριτσι μου να μας πεις τι θα δειτε και τι θα σου πει🙏😊🧿🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η melodyy είπε:

Υπέροχα!!!! Να πάνε έτσι κ να σβήνουν σιγά σιγά εύχομαι!!! 

Μακαρι κοριτσι μου, σε ευχαριστώ πολυ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια μουυυ τωρα γυρισα😊😊 ολα καλα το ειδαμε το ακουσαμε ειμαι 8ε και 1η, ολα καλα μου ειπε, μονο λιγο τσιμπημενο του φανηκε το σαγχαρο μου απο τις εξετασεις και θελει να το ξαναδουμε στις επομενες, να το προσεξω!!! Αυταα σε 15 μερες θα ξανα παω να με δει για να κανονισουμε και την αυχενικη και το PAPP-A  μου ειπε❤❤ αααχ κοριτσια μου εφυγε ενα βαρος!! Ευχομαι να συνεχισουν ολα να ειναι καλα!! Και για ολες σας το καλυτερο🙏🙏

Μπράβο κορίτσι μου!! Τέλεια !! Τώρα κοιτα να το απολαύσεις.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι ολα καλα😊 αντε να πας κ εσυ κοριτσι μου να μας πεις τι θα δειτε και τι θα σου πει🙏😊🧿🧿

Πέρασε τόσο γρήγορα η μέρα στην δουλειά που τώρα αυτή η τελευταία ώρα θα μου φανεί αιώνια χαχαχα.. Θα μπω τώρα να κάνω ένα μπανακι να χαλαρώσω και να είμαι φρέσκια για το νινί μου και θα πάρω τους δρόμους μέχρι να έρθει η ώρα χαχαχαχα 

Θα επιστρέψω με όμορφα νέα το βραδάκι😜😍❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!! Τέλεια !! Τώρα κοιτα να το απολαύσεις.. 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Πέρασε τόσο γρήγορα η μέρα στην δουλειά που τώρα αυτή η τελευταία ώρα θα μου φανεί αιώνια χαχαχα.. Θα μπω τώρα να κάνω ένα μπανακι να χαλαρώσω και να είμαι φρέσκια για το νινί μου και θα πάρω τους δρόμους μέχρι να έρθει η ώρα χαχαχαχα 

Θα επιστρέψω με όμορφα νέα το βραδάκι😜😍❤️

Μπραβο κορίτσι μου, θα περιμένουμε και τα δικά σου νεά😊😊🙏🙏🧿🧿❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Πέρασε τόσο γρήγορα η μέρα στην δουλειά που τώρα αυτή η τελευταία ώρα θα μου φανεί αιώνια χαχαχα.. Θα μπω τώρα να κάνω ένα μπανακι να χαλαρώσω και να είμαι φρέσκια για το νινί μου και θα πάρω τους δρόμους μέχρι να έρθει η ώρα χαχαχαχα 

Θα επιστρέψω με όμορφα νέα το βραδάκι😜😍❤️

Πηγες κοριτσακι μου στο γιατρο;;😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια μουυυ τωρα γυρισα😊😊 ολα καλα το ειδαμε το ακουσαμε ειμαι 8ε και 1η, ολα καλα μου ειπε, μονο λιγο τσιμπημενο του φανηκε το σαγχαρο μου απο τις εξετασεις και θελει να το ξαναδουμε στις επομενες, να το προσεξω!!! Αυταα σε 15 μερες θα ξανα παω να με δει για να κανονισουμε και την αυχενικη και το PAPP-A  μου ειπε❤❤ αααχ κοριτσια μου εφυγε ενα βαρος!! Ευχομαι να συνεχισουν ολα να ειναι καλα!! Και για ολες σας το καλυτερο🙏🙏

Τέλεια κοριτσάκι μου❣️❣️ Είδες που όλα ήταν καλά; Ελπίζω να με αγχωθηκες λίγο.,,, και εύχομαι όλα να πάνε τέλεια για όλες μας 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Τέλεια κοριτσάκι μου❣️❣️ Είδες που όλα ήταν καλά; Ελπίζω να με αγχωθηκες λίγο.,,, και εύχομαι όλα να πάνε τέλεια για όλες μας 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Αγαπημενη μου, εχω παρει βαθια ανασα ασε😅❤ δοξα το Θεο ολα καλα🙏μακαρι για ολες μας να ειναι ολα καλα μεχρι τελους🙏🙏🧿🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια μουυυ τωρα γυρισα😊😊 ολα καλα το ειδαμε το ακουσαμε ειμαι 8ε και 1η, ολα καλα μου ειπε, μονο λιγο τσιμπημενο του φανηκε το σαγχαρο μου απο τις εξετασεις και θελει να το ξαναδουμε στις επομενες, να το προσεξω!!! Αυταα σε 15 μερες θα ξανα παω να με δει για να κανονισουμε και την αυχενικη και το PAPP-A  μου ειπε❤❤ αααχ κοριτσια μου εφυγε ενα βαρος!! Ευχομαι να συνεχισουν ολα να ειναι καλα!! Και για ολες σας το καλυτερο🙏🙏

Τέλεια κορίτσι ΜΜΜ μπράβο έτσι όλα καλά να είναι να το ευχαριστηθεί ς από εδώ κ πέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Τέλεια κορίτσι ΜΜΜ μπράβο έτσι όλα καλά να είναι να το ευχαριστηθεί ς από εδώ κ πέρα!!!

Ευχαριστώω κορίτσι μου να σαι καλα😊 με αγχωσε λιγο αυτο με σαγχαρο αλλα ελπιζω να ηταν τυχαιο!! Θα δουμε!! Ολα καλα παντως🙏🙏🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...