Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μη τα πολυσκεφτεσαι, ολα καλα θα ναι, καλυτερα να ναι καλα στα κιλα του να μην εχει θεμα οταν βγει, και ναι η κλεισουρα δυσκολευει τα πραγματα κ εμενα με πιανει!! Αα ασε κανεις δεν επιτρεπεται, εμεις και οι 2 μαρτυρες μονο!!

Δεν πειράζει ... θα κανείς γκράντε θρησκευτικό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Δεν πειράζει ... θα κανείς γκράντε θρησκευτικό! 

Αυτο ειπα κ εγω, μια κ καλη στον θρησκευτικο, να χουμε φυγει απο αυτη την ιστορια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αυτο ειπα κ εγω, μια κ καλη στον θρησκευτικο, να χουμε φυγει απο αυτη την ιστορια!!

Έτσι ακριβώς! Να το χαρείτε και να μην είστε και με επιπλέον άγχος ., αν τηρήσατε τα μέτρα και να μην γίνει καμία βλακεία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Έτσι ακριβώς! Να το χαρείτε και να μην είστε και με επιπλέον άγχος ., αν τηρήσατε τα μέτρα και να μην γίνει καμία βλακεία 

Αυτο ακριβως, ασε κ δε θελω να παθει κανεις τπτ να χω κ τυψεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ασχετο: Τι στρωματα πηρατε κοριτσια για τα κρεβατάκια ; 

Εγω πηρα κοκοφοίνικα με λάτεξ!πολυ ωραίο!εχει και φερμουάρ εξωτερικά για να πλένεται!και αντιβακτηριακο και υπό αλλεργικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Mamaa35 είπε:

Εγω πηρα κοκοφοίνικα με λάτεξ!πολυ ωραίο!εχει και φερμουάρ εξωτερικά για να πλένεται!και αντιβακτηριακο και υπό αλλεργικό!

Της Γκρέκο στρομ;κοκολατεξ δηλαδη ;τι γνωμη εχεις για αυτο;https://www.irabebe.gr/vrefiko-domatio/vrefika-stromata-axesouar/stromata-krevation/grecostrom-stroma-minoas-vrefiko-polyflex-antivaktiridiako-elastiko-apo-6-74342_74342/

ή αυτο; https://www.irabebe.gr/vrefiko-domatio/vrefika-stromata-axesouar/stromata-krevation/grecostrom-stroma-iaso-hairlock-vrefiko-zakar-vamvakero-eos-65x130-74317_74317/ ποιο θα επέλεξες ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nefeliap είπε:

Πολύ Κάλό φαίνεται!εμενα έχει εγγύηση 5 χρόνια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Ασχετο: Τι στρωματα πηρατε κοριτσια για τα κρεβατάκια ; 

Εγω πηρα της greco strom το Θαλης, λατεξ ειναι και αντιβακτηριδιακο καλυμα! Ειχα παει στο μαγαζι κ τα ειχα δει ολα, αυτο μου αρεσε πιο πολυ! Για κοκοφοινικα ειχα σκοπο οταν εψαχνα αλλα διαβαζα κατι ερευνες οτι εχει αρχισει να κατηγορειται για αλλεργιες και το απεφυγα να σου πω°

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εγω πηρα της greco strom το Θαλης, λατεξ ειναι και αντιβακτηριδιακο καλυμα! Ειχα παει στο μαγαζι κ τα ειχα δει ολα, αυτο μου αρεσε πιο πολυ! Για κοκοφοινικα ειχα σκοπο οταν εψαχνα αλλα διαβαζα κατι ερευνες οτι εχει αρχισει να κατηγορειται για αλλεργιες και το απεφυγα να σου πω°

Κ εγώ αυτο είδα κ επειδή πήρα κ μαξιλάρι για μένα κοκοφοίνικα κ μυρίζει χαλιά λέω να πάρω μόνο λάτεξ.τι τιμές εχουν ????γιατί στα μαγαζιά μπεμπέ είναι πανάκριβα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια, πώς είστε σήμερα;

Καλημέρα κορίτσι Μ καλά είμαι εγώ προσπαθώ να ξυπνάω το πρωί αλλά δεν ανοίγει το μάτι.εσυ πως είσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Καλημέρα κορίτσι Μ καλά είμαι εγώ προσπαθώ να ξυπνάω το πρωί αλλά δεν ανοίγει το μάτι.εσυ πως είσαι??

Αχ πόσο σε ζηλεύω!!! Κοιμήσου μη το σκέφτεσαι καθόλου.. Καλά είμαι, χαλαρά σήμερα. Εχθές έστησε ο άντρσς μου τα έπιπλα στο παιδικό δωμάτιο!!! Τώρα μένει να καθαριστούν και να αρχίσουν να μπαίνουν τα πράγματα των μωρών στη θέση τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Αχ πόσο σε ζηλεύω!!! Κοιμήσου μη το σκέφτεσαι καθόλου.. Καλά είμαι, χαλαρά σήμερα. Εχθές έστησε ο άντρσς μου τα έπιπλα στο παιδικό δωμάτιο!!! Τώρα μένει να καθαριστούν και να αρχίσουν να μπαίνουν τα πράγματα των μωρών στη θέση τους.

Το βράδυ δεν κοιμάμαι μόνο την μέρα..αρχίζω κ μπαίνω σε πρόγραμμα ..χιχιχι.πως νιώθεις που τα βλέπεις έτοιμα..τέλειο συναίσθημα ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Το βράδυ δεν κοιμάμαι μόνο την μέρα..αρχίζω κ μπαίνω σε πρόγραμμα ..χιχιχι.πως νιώθεις που τα βλέπεις έτοιμα..τέλειο συναίσθημα ε??

Τρομερό είναι!! Αύριο θα έρθουν κ τα στρώματα και με το που έρθουν οι προίκες κ στηθούν όλα νομίζω θα χαζέψω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Κορίτσια μου κάτι άσχετο ψαροκροκετες ξέρουμε αν κάνει να φάμε??

Καλησπέρα κοριτσι!!  Δεν έχω ιδέα! Μήπως να πάρεις τον γιατρό σου για σιγουριά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εγω πηρα της greco strom το Θαλης, λατεξ ειναι και αντιβακτηριδιακο καλυμα! Ειχα παει στο μαγαζι κ τα ειχα δει ολα, αυτο μου αρεσε πιο πολυ! Για κοκοφοινικα ειχα σκοπο οταν εψαχνα αλλα διαβαζα κατι ερευνες οτι εχει αρχισει να κατηγορειται για αλλεργιες και το απεφυγα να σου πω°

Κοριτσάκι μου τι κανείς;;; Έγινε ο γάμος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Κ εγώ αυτο είδα κ επειδή πήρα κ μαξιλάρι για μένα κοκοφοίνικα κ μυρίζει χαλιά λέω να πάρω μόνο λάτεξ.τι τιμές εχουν ????γιατί στα μαγαζιά μπεμπέ είναι πανάκριβα!

Εγω απο το μαγαζι της greco strom μαζι με το καλυμα το πηρα 152€!! Ενταξει νορμαλ νομιζω, απο το μαδερ κεαρ μου το ειχαν πει 170€ αν θυμαμαι καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κοριτσάκι μου τι κανείς;;; Έγινε ο γάμος;

Καλα αγαπη μου εσυ;; ναι δοξα το Θεο παει κ αυτο😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλα αγαπη μου εσυ;; ναι δοξα το Θεο παει κ αυτο😊 

Να ζήσετε!!!!! Με το καλό η μπεμπουλα σας!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Να ζήσετε!!!!! Με το καλό η μπεμπουλα σας!!!! ❤️

Ευχαριστούμε κοριτσάκι μου, αμήν με το καλό ολα τα μωράκια❣❣❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλα αγαπη μου εσυ;; ναι δοξα το Θεο παει κ αυτο😊 

Να ζήσετε κορίτσι μου!! Πάντα ευτυχισμένοι κ αγαπημένοι!! Με το καλό να ολοκληρωθεί η ευτυχία σας με το μωρακι σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ήθελα να μοιραστώ μαζί σας κάτι που με ανχωνει πολύ είχα κάτι πόνους κάτω χαμηλά και πήγα σήμερα στον γιατρό με είπε Είναι συσπάσεις και αν κανει πολλές θα πάθει αποκόλληση ο πλακούντας και έχω στεναχωρεθει παρα πολύ και φοβάμαι αν και περνώ μαγνήσιο 4 φορες την μέρα αλλά φοβάμαι μην γίνει κάτι κακό 😣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Να ζήσετε κορίτσι μου!! Πάντα ευτυχισμένοι κ αγαπημένοι!! Με το καλό να ολοκληρωθεί η ευτυχία σας με το μωρακι σας!!

Ευχαριστούμε πολυ κοριτσακι μου❣ με το καλο κ εσα τα μωρακια σας να ειναι🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...