Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ειναι δωρεαν τελικα δλδ; τι να πω βρε κοριτσι μου ολοι να εκμεταλευτουν δλδ πλεον κοιτανε; τι να πω!! Τουλαχιστον το καταλαβες και απο δω κ περα αν ειναι κ δωρεαν ακομα καλυτερα!!

πολύ πιο λιγα.Άστο κορίτσι μου φρικαρα με το τι κόσμος υπάρχει.τουλαχιστον το κατάλαβα ναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

πολύ πιο λιγα.Άστο κορίτσι μου φρικαρα με το τι κόσμος υπάρχει.τουλαχιστον το κατάλαβα ναι.

Μα δεν παλευονται, οπως λες αν δεν ησουν εγκυος επρεπε να του κανεις φασαρια!! Αλλα αστο να μην συγχυστεις, πηγαινε στον αλλον τον ανθρωπο, εσυ να σαι καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

πολύ πιο λιγα.Άστο κορίτσι μου φρικαρα με το τι κόσμος υπάρχει.τουλαχιστον το κατάλαβα ναι.

Αλήθεια τώρα;;  Τι να πω ρε παιδακι μ ... καλά έκανες Κάι το έψαξες! Δεν είναι και λίγα τα λεφτά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

@Κατερίνα!!! Να σε ρωτήσω εσυ δεν έκλεινες ραντεβού στο ΙΚΑ; 

Ναι κοριτσι μου, ακομα ετσι παει ο αντρας μου με ραντεβου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι κοριτσι μου, ακομα ετσι παει ο αντρας μου με ραντεβου!!

Σου στέλνουν μαιλ επιβεβαίωσης; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Σου στέλνουν μαιλ επιβεβαίωσης; 

Οχι τιποτα, κανω screenshot το ραντεβου απο τη σελιδα με τα στοιχεια μου την μερα κ την ωρα, σε περιπτωση που του το ζητησουν!! 1 φορα μονο του το ζητησαν μεχρι τωρα που δεν εβρισκαν το ονομα μου στα χαρτια τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Οχι τιποτα, κανω screenshot το ραντεβου απο τη σελιδα με τα στοιχεια μου την μερα κ την ωρα, σε περιπτωση που του το ζητησουν!! 1 φορα μονο του το ζητησαν μεχρι τωρα που δεν εβρισκαν το ονομα μου στα χαρτια τους!

Οκ! Γιατί θέλω να πάω τα χαρτιά και ενώ έπεισα ραντεβού περίμενα και ποιο μαιλ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Οκ! Γιατί θέλω να πάω τα χαρτιά και ενώ έπεισα ραντεβού περίμενα και ποιο μαιλ! 

Ναι την πρωτη φορα κ εγω περιμενα κ δεν ηξερα αν ισχυε αλλα τελικα δεν στελνουν τπτ πισω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι την πρωτη φορα κ εγω περιμενα κ δεν ηξερα αν ισχυε αλλα τελικα δεν στελνουν τπτ πισω!! 

Είπα να ρωτήσω μην τους στείλω άδικα! Θέλει και εξουσιοδότηση Ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Είπα να ρωτήσω μην τους στείλω άδικα! Θέλει και εξουσιοδότηση Ε;

Ναι αν δεν πας εσυ θελει!! Βεβαια στον αντρα μου την κρατανε οταν ειναι να παρει το χαρτι πληρωμης, στην καταθεση μονο την πρωτη φορα θελανε, τωρα πια την ζητανε στο χαρτι πληρωμης!! Βεβαια επειδη δεν τους εχουμε καμια εμπιστοσυνη κραταει παντα μια μαζι του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι αν δεν πας εσυ θελει!! Βεβαια στον αντρα μου την κρατανε οταν ειναι να παρει το χαρτι πληρωμης, στην καταθεση μονο την πρωτη φορα θελανε, τωρα πια την ζητανε στο χαρτι πληρωμης!! Βεβαια επειδη δεν τους εχουμε καμια εμπιστοσυνη κραταει παντα μια μαζι του!!

Ελπίζω να μην μου κάνουν νούμερα! Δεν το έχω ξανά κάνει αυτό με το ραντεβού! Αλλά σίγουρα δεν μπορώ να πάω εγώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Ελπίζω να μην μου κάνουν νούμερα! Δεν το έχω ξανά κάνει αυτό με το ραντεβού! Αλλά σίγουρα δεν μπορώ να πάω εγώ! 

Δεν νομιζω να εχεις θεμα, με εξουσιοδοτηση παντως ειναι καλυμενος οποιος παει, απο αυτη την αποψη δλδ δεν θα εχετε θεμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Δεν νομιζω να εχεις θεμα, με εξουσιοδοτηση παντως ειναι καλυμενος οποιος παει, απο αυτη την αποψη δλδ δεν θα εχετε θεμα! 

Άντε να δούμε! Εσυ μπήκες σε αναστολή τώρα; Η παίρνεις αναρρωτικη ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Άντε να δούμε! Εσυ μπήκες σε αναστολή τώρα; Η παίρνεις αναρρωτικη ; 

Οχι με αναρρωτικες ειμαι απο την αρχη, 24 του μηνα εχουμε ραντεβου να καταθεση την τελευταια, κ μετα πρωτα ο Θεος θα καταθεσουμε την κανονικη αδεια κυοφοριας να ξεμπλεξω με το ΙΚΑ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Οχι με αναρρωτικες ειμαι απο την αρχη, 24 του μηνα εχουμε ραντεβου να καταθεση την τελευταια, κ μετα πρωτα ο Θεος θα καταθεσουμε την κανονικη αδεια κυοφοριας να ξεμπλεξω με το ΙΚΑ!! 

Άντε με το καλό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ευχαριστω κοριτσι μου!! Εσυ αναρρωτικη θες να καταθεσεις;

Ναι.,, αλλά εμας μέχρι τώρα δεν ήταν με ραντεβού πρώτη φορά το έκανα , και ήθελα μερικές διευκρινίσεις !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Ναι.,, αλλά εμας μέχρι τώρα δεν ήταν με ραντεβού πρώτη φορά το έκανα , και ήθελα μερικές διευκρινίσεις !!

Ωραια, μια χαρα θα τα φτιαξουν οπως πριν μην αγχωνεσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Πως είσαι σήμερα εσυ; 

Καλα μια χαρα, ησυχα σπιτι!! Αυριο θα κανουμε τον πολιτικο να φυγει κ αυτο, το φανταζομασταν αλλιως αλλα τι να κανουμε; αφου ειναι ετσι η κατασταση!! Θα τα κανουμε ολα με το καλο στον θρησκευτικο🙏 

Εσυ κοριτσι μου;; πως εισαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλα μια χαρα, ησυχα σπιτι!! Αυριο θα κανουμε τον πολιτικο να φυγει κ αυτο, το φανταζομασταν αλλιως αλλα τι να κανουμε; αφου ειναι ετσι η κατασταση!! Θα τα κανουμε ολα με το καλο στον θρησκευτικο🙏 

Εσυ κοριτσι μου;; πως εισαι;;

Ooooo τέλεια! Με το καλό!!! 🙏🏻🙏🏻❤️❤️Καλά είμαι δόξα το θεό ,, νιώθω λιγάκι αγχωμένη αλλά δεν έχω συγκεκριμένο λόγο ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Ooooo τέλεια! Με το καλό!!! 🙏🏻🙏🏻❤️❤️Καλά είμαι δόξα το θεό ,, νιώθω λιγάκι αγχωμένη αλλά δεν έχω συγκεκριμένο λόγο ! 

Ευχαριστουμεε😊😊❤❤❣

Εε ενταξει οσο πλησιαζει ο καιρος ειναι λογικο, κ εγω με πιανω ωρες κ φορες και αγχωνομαι που σκεφτομαι διαφορα, αλλα ευτυχως το ξεπερναω γρηγορα προς το παρον!! Ολα καλα θα ειναι αυτο πρεπει να σκεφτομαστε🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ευχαριστουμεε😊😊❤❤❣

Εε ενταξει οσο πλησιαζει ο καιρος ειναι λογικο, κ εγω με πιανω ωρες κ φορες και αγχωνομαι που σκεφτομαι διαφορα, αλλα ευτυχως το ξεπερναω γρηγορα προς το παρον!! Ολα καλα θα ειναι αυτο πρεπει να σκεφτομαστε🙏🙏

Αυτό πιστεύω και εγώ.,, αγχώθηκα λίγο με το βάρος τ μωρού μήπως είναι μεγάλο λίγο με το έντερο λίγο με τα πράγματα.,, είναι και η κλεισούρα πολύ θελει;;; Μέχρι ποσά άτομα επιτρέπονται στο γάμο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Αυτό πιστεύω και εγώ.,, αγχώθηκα λίγο με το βάρος τ μωρού μήπως είναι μεγάλο λίγο με το έντερο λίγο με τα πράγματα.,, είναι και η κλεισούρα πολύ θελει;;; Μέχρι ποσά άτομα επιτρέπονται στο γάμο; 

Μη τα πολυσκεφτεσαι, ολα καλα θα ναι, καλυτερα να ναι καλα στα κιλα του να μην εχει θεμα οταν βγει, και ναι η κλεισουρα δυσκολευει τα πραγματα κ εμενα με πιανει!! Αα ασε κανεις δεν επιτρεπεται, εμεις και οι 2 μαρτυρες μονο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...