Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evi87 είπε:

Καλησπέρα σε όλες αύριο είναι η μέρα της εμβρυομεταφοράς...μέχρι χθες είχα και αγωνία και άγχος,σήμερα δεν έχω απολύτως κανένα συναίσθημα σαν να μην συμβαίνει τίποτα...εσείς πως ήσασταν τις ημέρες κοντά στην ετ;

Με το καλό κορίτσι μου, να μας πεις αύριο εντυπώσεις!! Εύχομαι αυτή την ηρεμία να την έχεις και τις επόμενες μέρες! 
Κορίτσια είδα που μιλούσατε για την υστεροσκόπιση.. Εγώ είχα κάνει τον Μάιο υστεροσκόπιση, είχαμε βρει μια μόλυνση και την αντιμετωπίσαμε (ήμουν σε άλλο γιατρο και όχι σε αυτόν που είμαι τώρα).. Μήπως έπρεπε να κάνω ξανά πριν την ετ? Ετ θα κάνω είτε αυτόν τον κύκλο είτε τον επόμενο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Με το καλό κορίτσι μου, να μας πεις αύριο εντυπώσεις!! Εύχομαι αυτή την ηρεμία να την έχεις και τις επόμενες μέρες! 
Κορίτσια είδα που μιλούσατε για την υστεροσκόπιση.. Εγώ είχα κάνει τον Μάιο υστεροσκόπιση, είχαμε βρει μια μόλυνση και την αντιμετωπίσαμε (ήμουν σε άλλο γιατρο και όχι σε αυτόν που είμαι τώρα).. Μήπως έπρεπε να κάνω ξανά πριν την ετ? Ετ θα κάνω είτε αυτόν τον κύκλο είτε τον επόμενο

Ευχαριστώ πολύ!!!

εγω δεν έκανα ξανα υστεροσκοπηση πριν την ετ μου είπε ο γιατρος ότι δεν χρειάζεται να ξανακάνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!Εχω μέρες να γράψω γιατί ξεκίνησα δουλειά αλλά διαβάζω τα νέα σας!

@Nia2021 καλά αποτελέσματα!!!Κανε την αρχή με μια τεράστια χοριακη!!!

@Evi87 Με το καλό αύριο να υποδεχτείς τα μωράκια σου!!

@condios μου πολύ χαίρομαι που θα κανεις την επέμβαση και θα είσαι έτοιμη να προχωρήσεις!Όλα θα πάνε καλά και την επομενη φορά θα κανεις την ετ σου με τις καλύτερες προϋποθέσεις!

Εγω κορίτσια αύριο θα πάω στο γιατρό για να συζήτησω τα επόμενα βήματα.Έχω μια μικρή άρνηση και όλα μου φαίνονται βουνό αλλά οκ θα το ξεπεράσω.

Ελπιζω να κρατήσουμε τον τίτλο του θέματος και να γίνουμε όλες μανούλες το 2021!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/1/2021 at 6:59 ΜΜ, ο/η Nia2021 είπε:

Ίσως στα κατεψυγμένα υπάρχει άλλο πρωτόκολλο....εγώ χτες την έκανα....άντε τα μαθαίνουμε σιγά σιγά όλα.....οπότε την άλλη εβδομάδα θα έχουμε δύο θετικές χοριακες.....

 

 

Καλησπέρα κοπέλα μου!Ναι ίσως υπάρχει διαφορετικό πρωτόκολλο δεν γνωρίζω και εγω σαν πρωτάρα βλέπεις!!Χαχα 

Μακάρι να έχουμε και οι 2 θετικές χοριακες και όσες κοπέλες είναι σε αυτή την διαδικασία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Nia2021 είπε:

Ευχαριστούμε κορίτσι μου....η θετική σας ενέργεια βοηθάει πολύ.....

Μακάρι κοπέλα μου!!!!!!Βοηθάει πολύ η θετική ενέργεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Evi87 είπε:

Καλησπέρα σε όλες αύριο είναι η μέρα της εμβρυομεταφοράς...μέχρι χθες είχα και αγωνία και άγχος,σήμερα δεν έχω απολύτως κανένα συναίσθημα σαν να μην συμβαίνει τίποτα...εσείς πως ήσασταν τις ημέρες κοντά στην ετ;

Καλησπέρα κορίτσι μου!Προσπάθησε όσο μπορείς να είσαι ήρεμη να σκέφτεσαι θετικά και να απολαύσεις όσο είναι εφικτό βέβαια τις μέρες της αναμονής!Βέβαια τα συναισθήματα είναι ανάμικτα τις περισσότερες φορές!Εγώ έκανα το Σάββατο και τώρα είμαι στην αναμονή!Οτι καλύτερο σου εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Despina87 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!Προσπάθησε όσο μπορείς να είσαι ήρεμη να σκέφτεσαι θετικά και να απολαύσεις όσο είναι εφικτό βέβαια τις μέρες της αναμονής!Βέβαια τα συναισθήματα είναι ανάμικτα τις περισσότερες φορές!Εγώ έκανα το Σάββατο και τώρα είμαι στην αναμονή!Οτι καλύτερο σου εύχομαι!

Ευχαριστώ πολύ καλά αποτελέσματα να έχουμε,προς το παρών είμαι πολύ ήρεμη εύχομαι να συνεχίσω έτσι...Σου είπαν αν πρέπει να είσαι ξάπλα και τι να προσέξεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν ξέρω αν με θυμάστε από παλιές συζητήσεις, δεν γράφω συχνά αλλά σας παρακολουθώ. Αν κ είναι πολύ νωρίς ακόμα κ φοβάμαι να το πιστέψω, την Τετάρτη πήρα την πρώτη θετική μου χοριακη ύστερα από 3 αποτυχημένες ετ βλαστοκυστεων...μην σταματάτε να ελπίζετε κοριτσια... θέλει πολύ πιστή αλλά κ ψυχικά αποθέματα αυτός ο αγωνας... Το μοιραζομαι μαζί σας για να δώσω αν μπορώ δύναμη κ ελπίδα μέσα από τη δική μου ιστορία,  όπως άντλησα κι εγώ στο παρελθόν από κορίτσια του φόρουμ. Νομίζω ότι θα είχα εγκαταλείψει την προσπάθεια, αν δεν ήταν κορίτσια στο φόρουμ να μοιραστούν τις δικές τους ιστορίες κ να με στηριξουν όπως η @Cinnamon@Nefeliap @Papadakis

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Dolphin είπε:

Κορίτσια δεν ξέρω αν με θυμάστε από παλιές συζητήσεις, δεν γράφω συχνά αλλά σας παρακολουθώ. Αν κ είναι πολύ νωρίς ακόμα κ φοβάμαι να το πιστέψω, την Τετάρτη πήρα την πρώτη θετική μου χοριακη ύστερα από 3 αποτυχημένες ετ βλαστοκυστεων...μην σταματάτε να ελπίζετε κοριτσια... θέλει πολύ πιστή αλλά κ ψυχικά αποθέματα αυτός ο αγωνας... Το μοιραζομαι μαζί σας για να δώσω αν μπορώ δύναμη κ ελπίδα μέσα από τη δική μου ιστορία,  όπως άντλησα κι εγώ στο παρελθόν από κορίτσια του φόρουμ. Νομίζω ότι θα είχα εγκαταλείψει την προσπάθεια, αν δεν ήταν κορίτσια στο φόρουμ να μοιραστούν τις δικές τους ιστορίες κ να με στηριξουν όπως η @Cinnamon@Nefeliap @Papadakis

Μπράβο κοπέλα μου,πολλά συγχαρητήρια,να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη όλα καλά θα πανε!!!να το απολαύσεις💝💝

να ακούμε μόνο για θετικές χοριακες!!!😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evi87 είπε:

Ευχαριστώ πολύ καλά αποτελέσματα να έχουμε,προς το παρών είμαι πολύ ήρεμη εύχομαι να συνεχίσω έτσι...Σου είπαν αν πρέπει να είσαι ξάπλα και τι να προσέξεις;

Εμένα ο γιατρός μου μου είπε να μείνω ξάπλα σίγουρα τις πρώτες 5 μέρες κρεβάτι καναπε και μόνο για ντουζ και μπάνιο να σηκώνομαι και τις υπόλοιπες μέρες πάνω κάτω τα ίδια λίγο περπάτημα μέσα στο σπίτι αλλά πιο πολύ ξάπλα!Και σε 14 μέρες χοριακη!Εννοείται όχι δουλειές βάρη σεξουαλικες επαφές και το σημαντικότερο θετική ψυχολογία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Dolphin είπε:

Κορίτσια δεν ξέρω αν με θυμάστε από παλιές συζητήσεις, δεν γράφω συχνά αλλά σας παρακολουθώ. Αν κ είναι πολύ νωρίς ακόμα κ φοβάμαι να το πιστέψω, την Τετάρτη πήρα την πρώτη θετική μου χοριακη ύστερα από 3 αποτυχημένες ετ βλαστοκυστεων...μην σταματάτε να ελπίζετε κοριτσια... θέλει πολύ πιστή αλλά κ ψυχικά αποθέματα αυτός ο αγωνας... Το μοιραζομαι μαζί σας για να δώσω αν μπορώ δύναμη κ ελπίδα μέσα από τη δική μου ιστορία,  όπως άντλησα κι εγώ στο παρελθόν από κορίτσια του φόρουμ. Νομίζω ότι θα είχα εγκαταλείψει την προσπάθεια, αν δεν ήταν κορίτσια στο φόρουμ να μοιραστούν τις δικές τους ιστορίες κ να με στηριξουν όπως η @Cinnamon@Nefeliap @Papadakis

Συγχαρητήρια να έχεις μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Evi87 είπε:

Συγχαρητήρια να έχεις μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη💖💖💖

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου... Ευχομαι καλή επιτυχία κ σε σένα μέσα από την καρδιά μου.. το 2021 ας είναι η χρονιά που θα φέρει σε όλες γερά μωράκια!😇😳🧐🧐🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.

Σχετικά με την ξεκούραση μετά την εμβρυομεταφορά τι να σας πω. Απο τη δική μου την εμπειρία απο φίλες και ξαδέρφες με φυσιολογική σύλλη η είδα ότι δεν ισχύουν! Μια καλή μου φίλη μου που έμεινε τελευταία έγκυος είναι στον 8ο μήνα τώρα. Όταν έπιασε ήταν διακοπές. Ποδαρόδρομος, θάλασσα, ουίσκι, τσιγάρα, πανικός μια χαρά έπιασε και όλα της πήγαν τέλεια. Τα ποτά τα τσιγάρα και τα βάρη τα σταμάτησε στον 1.5 μήνα εγκυμοσύνης όπου και έμαθε για την εγκυμοσύνη!

Η ξαδερφή μου όταν έμεινε έγκυος δούλευε σε διανομές φυλλαδίων. Πέντε ώρες τη μέρα περπάτημα και εξόντωση! Μια χαρά έπιασε. Κι εμείς σκεφτόμαστε κάθε μήνα μη πάρουμε κανένα panadol σε περίπτωση που είμαστε έγκυες, δεν σκουπίζουμε δεν σφουγγαρίζουμε δεν σηκωνόμαστε για να πάρουμε ένα μηδενικό χοριακής στο τέλος! Πιστεύω ακράδαντα πως ότι είναι να γίνει θα γίνει όσο και αν προσέξουμε! Γι'αυτό και διαβάζω κοπέλες ξάπλα όλη μέρα αλλά χοριακή μηδέν!!

Είναι αν θέλει να γαντζωθεί το εμβρυάκι στο ενδομήτριο! Έτσι κατάλαβα τελικά!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Alexouli είπε:

Καλημέρα κοριτσουδια!! Να σας ρωτήσω κατι επειδή μετα από 2 αποτυχημένες σπερματεγχυσεις ξεκινάω  εξωσωματικη και επειδή δεν χρειάζεται να ξανα περάσω επιτροπή γιατι ειχα περάσει το καλοκαίρι και δικαιουμαι αλλη μια φορά φαρμακα, γιατί απο το φαρμακειο μου έκοψαν ενα κουτί gonal 300 ? Ο γιατρός μου έχει γράψει 3 κουτιά gonal 900 και 1 gonal 300 και μου το έκοψαν τι φαση? Από την προηγούμενη προσπάθεια μου έχουν μείνει 2 κουτιά menopur 600. Μπορώ να συμπληρώσω αν χρειαστει? Ή επειδή είναι διαφορετικά δεν κανει? Επίσης πείτε μου η ωοληψια ποναει???? Από τωρα το σκεφτομαι και εχω φρικαρει λιγο 🙄

Γειά σου κορίτσι! Η ωοληψία σ'εμένα κράτησε 15 λεπτά. Με το που με ξάπλωσαν και έβαλε ο αναισθησιολόγος τον ορό, δε πήρα χαμπάρι πότε κοιμήθηκα και με ξύπνησαν μόλις τελείωσε! Χαμπάρι δε πηρα και μου πήραν 21 ωάρια! Βασικά δεν πονούσα ούτε μετά εκτός απο κάτι τσιμπηματάκια που ένιωθα για το υπόλοιπο της ημέρας. Πόνος καθόλου ούτε μετά! Η ζαλάδα μου έφυγε τελείως σε 3-4 ώρες! 

Μου φάνηκε τίποτα στη κυριολεξία! Μεγάλη υπόθεση η μέθη!

Όσο για την εμβρυομεταφορά μου είπε ο γιατρός είναι ακριβώς σαν τη σπερματέγχυση. Κρατάει 10 λεπτά, σου βάζουν ένα σωληνάκι μέχρι τη μήτρα απλά εδώ θα έχει το εμβρυάκι αντί για το σπέρμα.

Εγώ διάβαζα διάφορα τραγικά και πραγματικά δεν ήταν τίποτα! Μην άγχεσαι, όλα στο μυαλό είναι! Με το καλό η προσπάθειά σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η I want a baby είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.

Σχετικά με την ξεκούραση μετά την εμβρυομεταφορά τι να σας πω. Απο τη δική μου την εμπειρία απο φίλες και ξαδέρφες με φυσιολογική σύλλη η είδα ότι δεν ισχύουν! Μια καλή μου φίλη μου που έμεινε τελευταία έγκυος είναι στον 8ο μήνα τώρα. Όταν έπιασε ήταν διακοπές. Ποδαρόδρομος, θάλασσα, ουίσκι, τσιγάρα, πανικός μια χαρά έπιασε και όλα της πήγαν τέλεια. Τα ποτά τα τσιγάρα και τα βάρη τα σταμάτησε στον 1.5 μήνα εγκυμοσύνης όπου και έμαθε για την εγκυμοσύνη!

Η ξαδερφή μου όταν έμεινε έγκυος δούλευε σε διανομές φυλλαδίων. Πέντε ώρες τη μέρα περπάτημα και εξόντωση! Μια χαρά έπιασε. Κι εμείς σκεφτόμαστε κάθε μήνα μη πάρουμε κανένα panadol σε περίπτωση που είμαστε έγκυες, δεν σκουπίζουμε δεν σφουγγαρίζουμε δεν σηκωνόμαστε για να πάρουμε ένα μηδενικό χοριακής στο τέλος! Πιστεύω ακράδαντα πως ότι είναι να γίνει θα γίνει όσο και αν προσέξουμε! Γι'αυτό και διαβάζω κοπέλες ξάπλα όλη μέρα αλλά χοριακή μηδέν!!

Είναι αν θέλει να γαντζωθεί το εμβρυάκι στο ενδομήτριο! Έτσι κατάλαβα τελικά!

 

Έχεις απόλυτο δίκαιο κ εμένα η κολλητή μου ίδια περίπτωση πήγαμε διακοπές σε νησί πέρυσι 5 φίλες όλη μέρα έξω ποτά,τσιγάρα,βόλτες, βουτιές από σκάφος  και ότι άλλο μπορείς να φανταστείς...όταν γυρίσαμε περίμενε να αδιαθετησει δεν ήρθε ποτε η περίοδος αλλά ένα θετικοτατο τεστ💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Dolphin είπε:

Κορίτσια δεν ξέρω αν με θυμάστε από παλιές συζητήσεις, δεν γράφω συχνά αλλά σας παρακολουθώ. Αν κ είναι πολύ νωρίς ακόμα κ φοβάμαι να το πιστέψω, την Τετάρτη πήρα την πρώτη θετική μου χοριακη ύστερα από 3 αποτυχημένες ετ βλαστοκυστεων...μην σταματάτε να ελπίζετε κοριτσια... θέλει πολύ πιστή αλλά κ ψυχικά αποθέματα αυτός ο αγωνας... Το μοιραζομαι μαζί σας για να δώσω αν μπορώ δύναμη κ ελπίδα μέσα από τη δική μου ιστορία,  όπως άντλησα κι εγώ στο παρελθόν από κορίτσια του φόρουμ. Νομίζω ότι θα είχα εγκαταλείψει την προσπάθεια, αν δεν ήταν κορίτσια στο φόρουμ να μοιραστούν τις δικές τους ιστορίες κ να με στηριξουν όπως η @Cinnamon@Nefeliap @Papadakis

Μπράβο κορίτσι μου! Πολύ χαίρομαι γιατί σε θυμόμουν που προσπαθούσες.Με το καλό σου εύχομαι να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη😊. Δεν πρέπει να το βάζουμε ποτέ κάτω ο δρόμος της εξωσωματικής είναι πολύ δύσκολος και ψυχικά και σωματικά αλλά όπως έχω πεί και παλιότερα μετά την καταιγίδα πάντα βγαίνει το ουράνιο τόξο!!!      

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η I want a baby είπε:

Γειά σου κορίτσι! Η ωοληψία σ'εμένα κράτησε 15 λεπτά. Με το που με ξάπλωσαν και έβαλε ο αναισθησιολόγος τον ορό, δε πήρα χαμπάρι πότε κοιμήθηκα και με ξύπνησαν μόλις τελείωσε! Χαμπάρι δε πηρα και μου πήραν 21 ωάρια! Βασικά δεν πονούσα ούτε μετά εκτός απο κάτι τσιμπηματάκια που ένιωθα για το υπόλοιπο της ημέρας. Πόνος καθόλου ούτε μετά! Η ζαλάδα μου έφυγε τελείως σε 3-4 ώρες! 

Μου φάνηκε τίποτα στη κυριολεξία! Μεγάλη υπόθεση η μέθη!

Όσο για την εμβρυομεταφορά μου είπε ο γιατρός είναι ακριβώς σαν τη σπερματέγχυση. Κρατάει 10 λεπτά, σου βάζουν ένα σωληνάκι μέχρι τη μήτρα απλά εδώ θα έχει το εμβρυάκι αντί για το σπέρμα.

Εγώ διάβαζα διάφορα τραγικά και πραγματικά δεν ήταν τίποτα! Μην άγχεσαι, όλα στο μυαλό είναι! Με το καλό η προσπάθειά σας!

Σε ευχαριστώ πολυ κοριτσι μου από τις περιγραφές φαινεται ότι όντως δεν είναι κάτι. Θα δείξει και στην πράξη 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sokola4 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Πολύ χαίρομαι γιατί σε θυμόμουν που προσπαθούσες.Με το καλό σου εύχομαι να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη😊. Δεν πρέπει να το βάζουμε ποτέ κάτω ο δρόμος της εξωσωματικής είναι πολύ δύσκολος και ψυχικά και σωματικά αλλά όπως έχω πεί και παλιότερα μετά την καταιγίδα πάντα βγαίνει το ουράνιο τόξο!!!      

Τι ωραίο μήνυμα! Έτσι όπως τα λες είναι... Σ ευχαριστώ πολύ...κι εσύ να χαίρεσαι το παιδάκι σου..  και ξέχασα να σε συμπεριλάβω κ εσένα που έβαλες κ εσύ το λιθαράκι σου χωρίς να το ξέρεις... Αυτη η προσπάθεια με το πρώτο θετικό ήταν στον δικό σου γιατρο. 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Dolphin είπε:

Τι ωραίο μήνυμα! Έτσι όπως τα λες είναι... Σ ευχαριστώ πολύ...κι εσύ να χαίρεσαι το παιδάκι σου..  και ξέχασα να σε συμπεριλάβω κ εσένα που έβαλες κ εσύ το λιθαράκι σου χωρίς να το ξέρεις... Αυτη η προσπάθεια με το πρώτο θετικό ήταν στον δικό σου γιατρο. 🥰

Μπράβο σου με το καλό ένα γερό μωράκι!!! Δίνεις θάρρος και δύναμη και σε εμάς που ακόμη είμαστε στην προσπάθεια! Θα μπορούσα με όλο το θάρρος να σου στείλω προσωπ. μήνυμα να σε ρωτήσω κάτι για το γιατρό αν είσαι βεβαια Αθήνα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Μπράβο σου με το καλό ένα γερό μωράκι!!! Δίνεις θάρρος και δύναμη και σε εμάς που ακόμη είμαστε στην προσπάθεια! Θα μπορούσα με όλο το θάρρος να σου στείλω προσωπ. μήνυμα να σε ρωτήσω κάτι για το γιατρό αν είσαι βεβαια Αθήνα; 

Εννοείται να μου στείλεις! Αθήνα ειμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Evi87 είπε:

Καλησπέρα σε όλες αύριο είναι η μέρα της εμβρυομεταφοράς...μέχρι χθες είχα και αγωνία και άγχος,σήμερα δεν έχω απολύτως κανένα συναίσθημα σαν να μην συμβαίνει τίποτα...εσείς πως ήσασταν τις ημέρες κοντά στην ετ;

Κορίτσι καλη επιτυχία να έχεις σήμερα και όλα να πάνε καλά και ευλογημένα!!!! 🙏🙏🙏🌸🌸🌸🌸🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες εγώ έκανα την ετ και τώρα ξεκινάει η αναμονή...η διαδικασία ήταν πολύ απλή και καθόλου ψυχοφθόρα..εύχομαι όλες μας να έχουμε θετικά αποτελέσματα💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Καλησπέρα σε όλες εγώ έκανα την ετ και τώρα ξεκινάει η αναμονή...η διαδικασία ήταν πολύ απλή και καθόλου ψυχοφθόρα..εύχομαι όλες μας να έχουμε θετικά αποτελέσματα💖💖💖

Να ξεκουραστείς τώρα και με το καλό μία θετικότατη χοριακή! Πότε σου είπε ο γιατρός να την κάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Να ξεκουραστείς τώρα και με το καλό μία θετικότατη χοριακή! Πότε σου είπε ο γιατρός να την κάνεις;

8/2 μου είπε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Καλησπέρα σε όλες εγώ έκανα την ετ και τώρα ξεκινάει η αναμονή...η διαδικασία ήταν πολύ απλή και καθόλου ψυχοφθόρα..εύχομαι όλες μας να έχουμε θετικά αποτελέσματα💖💖💖

Μπράβο Εύη μου καλή δύναμη τώρα και καλή υπομονή να πάρουμε γρήγορα τη θετική χοριακη μας....τι οδηγίες πήρες;;♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...