Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Maria2904 είπε:

Μακαρι να έχω...παλιά με τρομάζε η ιδέα των δίδυμων τώρα μπορώ να πω ότι μου αρέσει!!!!!😂😂α ναι αργά σου είπε αλλά έχεις πάει ήδη μια φορά ε???εγω ήθελα να πήγαινα την ίδια μέρα που πήρα την χοριακη να δω ότι είναι εντάξει...χαχαχαχαχαχα😂😂

Ειχα παει γιατι ηθελε να με δει για το πρηξιμο στην κοιλια. Ευτυχως δεν ηταν κατι φοβερο απλα μου εκοψε τα cyclacur γιατι η E2 ειχε ανεβει στο θεο. Αλλά στην κοιλια μου ολα καλα.. Μόνο λιγο προσμενη η οωθηκη που πηραμε σχεδον 30 ωαρια. Δεν καταφεραμε να δουμε κατι για την κυηση παραμονο παχυ ενδομητριο. Αλλα ο γιατρος ειπε ειναι λογικο, δεν περιμενε να δει κατι ηταν παρα πολυ νωρις με 556 χοριακη που ειχα και 4ων εβδομαδων.. Για αυτο ανυπομονώ τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Και μένα πρώτη φορά τότε με είδε στην 6η εβδομάδα. Ναι έχω να δω πάνω από μια βδομάδα. Βέβαια μου είπε εχθές ότι μπορεί να ξανά δω γιατί έχω μικρή αποκόλληση πλακούντα. Δεν είναι ανησυχητικό είπε όμως 

Μην  ανησυχεις κοριτσακι μου αφου ειναι καλα τα μωρακια σου! Θα φυγει η απολκολληση σιγα σιγα.. Εμενα ευτυχως σταματησαν τα ροζ υγρα απο το Σαββατο. Απο συμπτωματα εχω φοβερη υπνηλία, κουραση απεριοριστη χαχαχα, πονο στη μεση και κατι τραβηγματακια χαμηλα.. Α και πολύ πεινα χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Ειχα παει γιατι ηθελε να με δει για το πρηξιμο στην κοιλια. Ευτυχως δεν ηταν κατι φοβερο απλα μου εκοψε τα cyclacur γιατι η E2 ειχε ανεβει στο θεο. Αλλά στην κοιλια μου ολα καλα.. Μόνο λιγο προσμενη η οωθηκη που πηραμε σχεδον 30 ωαρια. Δεν καταφεραμε να δουμε κατι για την κυηση παραμονο παχυ ενδομητριο. Αλλα ο γιατρος ειπε ειναι λογικο, δεν περιμενε να δει κατι ηταν παρα πολυ νωρις με 556 χοριακη που ειχα και 4ων εβδομαδων.. Για αυτο ανυπομονώ τώρα.

Αααα ναι τώρα που το λες σαν να το θυμήθηκα γιατι πηγές...εχεις δίκιο...όποτε αγωνία κι εσυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, χθες έκανα εμβρυομεταφορα κι σήμερα ξάπλα όλη μέρα. Την προηγούμενη εβδομάδα δεν πρόλαβα να γράψω καθόλου γιατί προσπαθούσα Ν κλείσω τις δουλειές μ να είμαι πιο χαλαρή αυτή οπότε λίγο αργοπορημένα θέλω να πω συγχαρητήρια στις εγγυουλες μας

στις πριν 14 ώρες, ο/η Maria2904 είπε:

Αχ κοριτσι μου τελεια!!!ηρεμησες φαντάζομαι...ανυπομονώ κι εγώ για αυτή την μαγική στιγμή...❤️❤️προς το παρόν αγχώνομαι μέχρι την Τετάρτη που εγώ σήμερα έκανα την εμβρυομεταφοραμμε 2 βλαστοκυστες και 6 Ιουνίου θα πάω για χοριακη. Ελπίζω να συνεχιστούν τα Χαρούμενα νέα για όλες μας. έχω το πρώτο ραντεβού με τον γιατρό μετά την χοριακη..😂😂


 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Taggeris καλησπέρα είχες πει πως σου περισσεύουν κάποιες μονάδες μενοπουρ ΔΥστηχως θα πρέπει να κάνω παραπάνω μέρες διέγερση και δεν μου φτάνουν τα φάρμακα αν είναι ακόμα διαθέσιμο θα το χρειαστώ .Η αν έχει κάποια άλλη κοπέλα κάποιο άλλο φάρμακο μου είπε ο γιατρός δεν πειράζει ας πάρω και άλλο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Deni22 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια έκανα σήμερα χοριακη 10 ημέρες μετά την έμβρυομεταφορα κ ήταν 40 μονάδες.απογοητευτηκα αλλά ο γιατρός μου είπε είναι θετικό κ θα επαναλάβω την Τετάρτη.

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Όλα καλά να πάνε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

@Taggeris καλησπέρα είχες πει πως σου περισσεύουν κάποιες μονάδες μενοπουρ ΔΥστηχως θα πρέπει να κάνω παραπάνω μέρες διέγερση και δεν μου φτάνουν τα φάρμακα αν είναι ακόμα διαθέσιμο θα το χρειαστώ .Η αν έχει κάποια άλλη κοπέλα κάποιο άλλο φάρμακο μου είπε ο γιατρός δεν πειράζει ας πάρω και άλλο .

Ναι γλυκούλα μου πολύ ευχαρίστως να στις δώσω είσαι Αθήνα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Taggeris είπε:

Ναι γλυκούλα μου πολύ ευχαρίστως να στις δώσω είσαι Αθήνα;

Αθηνα είμαι ναι βόρεια προάστια .εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nik_02 είπε:

Καλημέρα κορίτσια, χθες έκανα εμβρυομεταφορα κι σήμερα ξάπλα όλη μέρα. Την προηγούμενη εβδομάδα δεν πρόλαβα να γράψω καθόλου γιατί προσπαθούσα Ν κλείσω τις δουλειές μ να είμαι πιο χαλαρή αυτή οπότε λίγο αργοπορημένα θέλω να πω συγχαρητήρια στις εγγυουλες μας


 

Με το καλό κορίτσι μου να φωλιάσουν τα μωράκια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Θα το γράψω και στο σχετικό θέμα αλλά είπα πρώτα να δω αν χρειάζεται κάποια απο εσάς!!

Έχω μια πένα Pergoveris, η οποία ανοίχτηκε στις 11/06 και έχει μέσα 800 μονάδες!! Είναι δλδ σχεδόν γεμάτη και είναι κρίμα να πεταχτεί!! Αν κάποια τη χρειάζεται, στείλτε μου να σας τη στείλω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ioannastr είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Θα το γράψω και στο σχετικό θέμα αλλά είπα πρώτα να δω αν χρειάζεται κάποια απο εσάς!!

Έχω μια πένα Pergoveris, η οποία ανοίχτηκε στις 11/06 και έχει μέσα 800 μονάδες!! Είναι δλδ σχεδόν γεμάτη και είναι κρίμα να πεταχτεί!! Αν κάποια τη χρειάζεται, στείλτε μου να σας τη στείλω. 

H @citizenv ανοιξε θεμα για αυτο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Μην  ανησυχεις κοριτσακι μου αφου ειναι καλα τα μωρακια σου! Θα φυγει η απολκολληση σιγα σιγα.. Εμενα ευτυχως σταματησαν τα ροζ υγρα απο το Σαββατο. Απο συμπτωματα εχω φοβερη υπνηλία, κουραση απεριοριστη χαχαχα, πονο στη μεση και κατι τραβηγματακια χαμηλα.. Α και πολύ πεινα χαχαχα

Καλά από πείνα άλλο τίποτα... Αλλά κρατιέμαι να σου πω την αλήθεια!! Δεν είναι να ξεφεύγουμε από τώρα... Με δίδυμα είναι πολλά τα κιλά... Άντε κοριτσάκι μου και συ με το καλό να δεις το σπόρι σου !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλά από πείνα άλλο τίποτα... Αλλά κρατιέμαι να σου πω την αλήθεια!! Δεν είναι να ξεφεύγουμε από τώρα... Με δίδυμα είναι πολλά τα κιλά... Άντε κοριτσάκι μου και συ με το καλό να δεις το σπόρι σου !!

Χαχα εγώ ευτυχώς έπαθα και κάτι καλό... Επειδή ήμουν πολύ γλυκατζού πριν ,τώρα δεν μου κάνουν καμμία αίσθηση τα γλυκά. Δεν τρώω και δεν τα ζητάω καθόλου.. Θέλει προσοχή όμως και σωστή διατροφή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Χαχα εγώ ευτυχώς έπαθα και κάτι καλό... Επειδή ήμουν πολύ γλυκατζού πριν ,τώρα δεν μου κάνουν καμμία αίσθηση τα γλυκά. Δεν τρώω και δεν τα ζητάω καθόλου.. Θέλει προσοχή όμως και σωστή διατροφή..

Ααα καλά ναι!!! Έφαγα τις προάλλες νουτελα, που την τρώω με το κουτάλι υπό φυσιολογικές συνθήκες, και δεν μου έκανε καμμία αίσθηση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Ααα καλά ναι!!! Έφαγα τις προάλλες νουτελα, που την τρώω με το κουτάλι υπό φυσιολογικές συνθήκες, και δεν μου έκανε καμμία αίσθηση..

Χαχαχα .. Τελειο αυτό!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η annie! είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!! Πρησμένο στήθος, μυρίζω τα πάντα σε ακτίνα 5 χιλιομέτρων και σε αντίθεση δεν έχω γεύση και κουράζομαι παρα πολύ εύκολα. Αυτά μόνο.. Εσυ;; 

Εγώ έχω αρκετά! Πρισμενο  στήθος με πόνο, υπνηλία, κούραση και λιγούρες και ναυτία. Ανά μια ώρα τρώω ... μακάρι να είναι μέχρι εκεί να μην έχουμε εμετούς 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

@nik_02αντε με το καλο να ακουσουμε τελεια χοριακή! :-) Καλη επιτυχια!!

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου,περιμρνω σύντομα και τα δικά σ ευχάριστα . @annie!

Βαλε με 6/7 για χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

@nik_02αντε με το καλο να ακουσουμε τελεια χοριακή! :-) Καλη επιτυχια!!

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου. @annie!

Βαλε με 6/7 για χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή 🎫

Ωοληψία  🤗

@PAPA EVA --> Ιούλιος 

@Katerinaki83 --> Ιούνιος

@JoyCat --> Ιούλιος

@Steli --> Ιούλιος

Εμβρυομεταφορα 😍

@Antelope --> Ιούνιος 

@Kukki --> Ιούνιος

@Ριρίκα --> Ιούλιος

@Taggeris --> Ιούλιος

@lactaki --> Αύγουστος 

@Σταυρι --> Σεπτέμβριος

@kaposetsi --> ?

Χοριακή 🤞

@Lily94 --> 26/06

@Nefeliap --> 28/06

@nik_02 --> 6/07

Εγκυμοσύνη 🤰

@ntinaki88

@Katerina32

@sokola4

@Takira 

@koukou84 

@Papadakis

@Sweetie79

@melodyy

@annie!

@Anna32

@Giannouli2013

@dimsea

@Hope19

@Tokyo

@Maria2904

@Deni22

 
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nik_02 άντε κοριτσάκι μου με μια μεγαααααλη χοριακη σε λίγες μέρες!!

Κορίτσια μου δεν μπορείτε να φανταστείτε ποσό χαίρομαι που μειώνονται τα κορίτσια στις πάνω γραμμές στο πινακακι και κατεβαίνουμε όλες κάτω σιγά σιγά!!! 😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε..είμαι στη 5η μέρα με τα φάρμακα σήμερα είδαμε 6 αυγουλάκια, θα ξαναδούμε πάλι την Παρασκευή... Δευτέρα η τρίτη ωοληψια με το καλό.. εσείς πως κάνατε τεστ covid κ ποσες μέρες πριν απ'την ωοληψια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...