Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

@dimsea ολα καλά θα πάνε κοριτσάκι. Να σκεφτεσαι θετικά. Εγώ πάω τη Δευτέρα. Μαζί θα αγχωνόμαστε 😍😍

@Lily94 καλή αρχη. Ούτε θα καταλάβεις πως θα περάσουν οι μερες της διέγερσης 

@Dimitra75  @santaloxilo Μια θετική χοριακη σας εύχομαι κορίτσια!!! Μόνο θετικές σκέψεις... 

@Anna32 πολλά πολλά στγχαρητηρια. Να έχεις μια εύκολη εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μουυυ!!! Κ εγώ με puregon θα ξεκινήσω... Περιμένω νέα σου! 

Καλή αρχη κορίτσι!ολα καλά να πάνε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας παρακαλώ αν περρισεψει από κάποια menopur μου λείπουν 150 μονάδες για την διέγερση που είναι να ξεκινήσω τον επόμενο μήνα. Αν κάποια έχει ανοικτό φάρμακο και της έχει περισσέψει ας μου στείλει ένα μήνυμα. Σας ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacockσε ευχαριστώ πάρα πολύ 💕😘

@elena0212 το ξερωωωω χαχαχαχαχα εσένα θα πρήζω 😜💕

Τώρα θα γελάσετε αλλά επειδή το σπίτι είναι μονοκατοικία τριωροφη κι εγώ είμαι στον δεύτερο έχω άγχος αύριο για τα σκαλιά  (είναι καμιά 20αρια) .... η θα τα ανέβω καθιστή με τον ποπό ή σκέφτομαι να  πω του άντρα μου να με πάρει στα χέρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μουυυ!!! Κ εγώ με puregon θα ξεκινήσω... Περιμένω νέα σου! 

Τέλεια κορίτσι μου..ναιιι θα σας γράφω συνέχεια!!!!!💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

@dimsea ολα καλά θα πάνε κοριτσάκι. Να σκεφτεσαι θετικά. Εγώ πάω τη Δευτέρα. Μαζί θα αγχωνόμαστε 😍😍

@Lily94 καλή αρχη. Ούτε θα καταλάβεις πως θα περάσουν οι μερες της διέγερσης 

@Dimitra75  @santaloxilo Μια θετική χοριακη σας εύχομαι κορίτσια!!! Μόνο θετικές σκέψεις... 

@Anna32 πολλά πολλά στγχαρητηρια. Να έχεις μια εύκολη εγκυμοσύνη!

Σε ευχαριστώ πολύ ανυπομονώ 😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

@peacockσε ευχαριστώ πάρα πολύ 💕😘

@elena0212 το ξερωωωω χαχαχαχαχα εσένα θα πρήζω 😜💕

Τώρα θα γελάσετε αλλά επειδή το σπίτι είναι μονοκατοικία τριωροφη κι εγώ είμαι στον δεύτερο έχω άγχος αύριο για τα σκαλιά  (είναι καμιά 20αρια) .... η θα τα ανέβω καθιστή με τον ποπό ή σκέφτομαι να  πω του άντρα μου να με πάρει στα χέρια!

Χαχαχαχα μην έχεις άγχος... Θα τα ανεβαίνεις κ θα τα κατεβαίνεις αργά! Κ εγώ σε μεζονέτα είμαι οπότε ανεβοκατεβαινα! Προσπάθησε τις 3-4 πρώτες μέρες να το κάνεις πιο λίγο αλλά μη σε αγχώνει! Καλή επιτυχία να έχεις!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Χαχαχαχα μην έχεις άγχος... Θα τα ανεβαίνεις κ θα τα κατεβαίνεις αργά! Κ εγώ σε μεζονέτα είμαι οπότε ανεβοκατεβαινα! Προσπάθησε τις 3-4 πρώτες μέρες να το κάνεις πιο λίγο αλλά μη σε αγχώνει! Καλή επιτυχία να έχεις!!!!! 

Εντάξει με τα like κάτι περίεργο γίνεται..... 4-5 και μετά μου βγάζει μούντζα! Καλά ως την Τετάρτη δεν θα τα ανεβοκατεβω καθόλου θα είμαι κρεβάτι καναπέ και τούμπαλιν!  Ναι κάπως έτσι το σκέφτομαι για μετά σε ευχαριστώ πολύ.... θα ρωτήσω όμως και αύριο τον γιατρό.... θα με βρίσει 🤣 αλλά οκ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Εντάξει με τα like κάτι περίεργο γίνεται..... 4-5 και μετά μου βγάζει μούντζα! Καλά ως την Τετάρτη δεν θα τα ανεβοκατεβω καθόλου θα είμαι κρεβάτι καναπέ και τούμπαλιν!  Ναι κάπως έτσι το σκέφτομαι για μετά σε ευχαριστώ πολύ.... θα ρωτήσω όμως και αύριο τον γιατρό.... θα με βρίσει 🤣 αλλά οκ! 

Δε θέλει ακινησία εντελώς καλή μου! Θέλει περπάτημα χαλαρό για να αιματωνεται η μήτρα! Καλα αποτελέσματα!!! Αντε να μεγαλώνει η λίστα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Δε θέλει ακινησία εντελώς καλή μου! Θέλει περπάτημα χαλαρό για να αιματωνεται η μήτρα! Καλα αποτελέσματα!!! Αντε να μεγαλώνει η λίστα!!! 

Ναι ναι το ξέρω αλλά τουλάχιστον για τις 3 πρώτες μέρες θα είμαι πολύ ζεν και δεν θα βγω (πήγα σήμερα μετά τη δουλειά και ψώνισα τα πάντα από το σούπερ μάρκετ). Θα βολταρω στο σπίτι σαλόνι, κουζίνα, μπαλκόνι.... αν με το καλό έχω θετικό αποτέλεσμα τότε βλέπουμε. Μετά από μια αποτυχία φοβάμαι πολύ.... την πρώτη φορά ήμουν ακριβώς όπως λες.... Αυτήν τη φορά είπα ότι θα γίνω λίγο υποχόνδρια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η dimsea είπε:

Εντάξει με τα like κάτι περίεργο γίνεται..... 4-5 και μετά μου βγάζει μούντζα! Καλά ως την Τετάρτη δεν θα τα ανεβοκατεβω καθόλου θα είμαι κρεβάτι καναπέ και τούμπαλιν!  Ναι κάπως έτσι το σκέφτομαι για μετά σε ευχαριστώ πολύ.... θα ρωτήσω όμως και αύριο τον γιατρό.... θα με βρίσει 🤣 αλλά οκ! 

Πάω από το ένα μήνυμα σου στο άλλο...κι έχω λιώσει..... χαχαχαχα καλέ έχεις παρανοήσει τελείως; Χαχαχαχα είσαι θεά υποχωρώ.... χαχαχαχα έγκυος λέμε όλοι στην μπάντα.... χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Κορίτσια σας παρακαλώ αν περρισεψει από κάποια menopur μου λείπουν 150 μονάδες για την διέγερση που είναι να ξεκινήσω τον επόμενο μήνα. Αν κάποια έχει ανοικτό φάρμακο και της έχει περισσέψει ας μου στείλει ένα μήνυμα. Σας ευχαριστώ

Εχω μενοπουρ εγω και λήγει τον Αύγουστο αλλα δεν ξερω τι θα παρω αυτη τη φορα γιατί αλλαξα γιατρο. Ποτε τη χρειάζεσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Πάω από το ένα μήνυμα σου στο άλλο...κι έχω λιώσει..... χαχαχαχα καλέ έχεις παρανοήσει τελείως; Χαχαχαχα είσαι θεά υποχωρώ.... χαχαχαχα έγκυος λέμε όλοι στην μπάντα.... χαχαχαχα 

Σου λέω θα γίνει χαμός χαχαχαχαχα! Εννοείται όλοι στην μπάντα 🤣😂😜! Τι να κάνω ρε φίλη? Το ρίχνω λίγο στην τρελή γιατί αλλιώς δεν βγαίνει.... όχι μόνο σε αυτό το θέμα..... έτσι είμαι γενικώς στη ζωή μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Σου λέω θα γίνει χαμός χαχαχαχαχα! Εννοείται όλοι στην μπάντα 🤣😂😜! Τι να κάνω ρε φίλη? Το ρίχνω λίγο στην τρελή γιατί αλλιώς δεν βγαίνει.... όχι μόνο σε αυτό το θέμα..... έτσι είμαι γενικώς στη ζωή μου! 

Και πολύ καλά κάνεις.... έτσι πρέπει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η dimsea είπε:

@peacockσε ευχαριστώ πάρα πολύ 💕😘

@elena0212 το ξερωωωω χαχαχαχαχα εσένα θα πρήζω 😜💕

Τώρα θα γελάσετε αλλά επειδή το σπίτι είναι μονοκατοικία τριωροφη κι εγώ είμαι στον δεύτερο έχω άγχος αύριο για τα σκαλιά  (είναι καμιά 20αρια) .... η θα τα ανέβω καθιστή με τον ποπό ή σκέφτομαι να  πω του άντρα μου να με πάρει στα χέρια!

Και εγώ σε μέζονετα είμαι με σκαλιά ..... σε όλες τις ετ κοιμόμουν σου σαλόνι να μην ανεβοκατεβαίνω και μπούρδες .... στην δέκατη και τυχερή ανέβαινα και κατέβαινα συνέχεια ..... δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα να βοηθήσουμε στην εμφύτευση ....

αλλα κάνε όπως νιώθεις ..... αυτό είναι το σημαντικό ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/5/2020 at 1:53 ΜΜ, ο/η Tokyo είπε:

Καλήμερα! Δεν έχω πρόβλημα να γράψω όνομα, άλλωστε θα πω μόνο ένα καλό λόγο κ δε θεωρώ ότι αυτό είναι θέμα... Λέγεται Παρτσινεβελος Γιώργος. Εγώ προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένη γιατι πρώτα από όλα είναι άνθρωπος κ θέλει να βοηθήσει. Από εκεί κ πέρα είναι μεθοδικός, προσεκτικός, συνεπής κ ειλικρινής. Δεν θα σου τάξει λαγούς με πετραχιλια αλλά ψάχνει την καλύτερη λύση για κάθε κοπέλα. Φυσικά εδώ έχω ακούσει τα ίδια καλά λόγια κ για άλλους γιατρούς, όπως επίσης κ για το ΝΝΑ. Εγώ απλά λέω τη δική μου εμπειρία από τον συγκεκριμένο γιατί αυτόν γνωρίζω. Σου προτείνω να κάνεις ένα διερευνητικο ραντεβού να τα πείτε κ να δεις πως σου φαίνεται αν σου ταιριάζει. Θεωρώ ότι 90% θα μείνεις πολύ ευχαριστημένη αλλά πάντα υπάρχει κ η πιθανότητα να μην σου ταιριάζει βρε αδερφέ! Εγώ τον έχω γιατρό πάνω από 10 χρόνια (πολύ πριν την εξωσωματική) κ πότε δεν είδα το παραμικρό που να με κάνει να αμφιβάλλω, όμως πρέπει να δεις κ συ από κοντά... 

Το ιατρείο του είναι Μαρούσι κ εξωσωματική κάνει στο μητέρα. Θα σου στείλω μνμ με την κάρτα του! Επίσης από όσο ξέρω από τα κορίτσια που πήγαν από εδώ είπε κ ένα λογικό κόστος (2600 κάτι αν βάλεις κατάψυξη κ 2300 αν δεν βάλεις). Δλδ θέλω να πω δεν είναι ότι έκανε καλή τιμή σε μένα επειδή με ξέρει... 

@lactaki @ioannastr @Steli @Αναστασία31 είναι κάποια από τα κορίτσια που πάνε κ μπορούν να σου πουν μια ακόμα γνώμη... 

Επιβεβαιώνω όσα είπε η @Tokyo κ φαντάσου ότι εγώ πάω για την πρώτη προσπάθεια πέρα απ το ότι μου τον σύστησε ο γιατρός μου που είναι στο Αλεξάνδρας όπως κ ένας ακόμη γιατρός μου άλλης ειδικότητας, με κέρδισε απ το πρώτο ραντεβού. Δεν έχεις να χάσεις τίποτα να κάνεις μια επίσκεψη κ εύχομαι είτε σε αυτόν είτε σε άλλον να σου πάνε όλα καλά, όπως σε όλες μας εννοείται!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η dimsea είπε:

Ναι ναι το ξέρω αλλά τουλάχιστον για τις 3 πρώτες μέρες θα είμαι πολύ ζεν και δεν θα βγω (πήγα σήμερα μετά τη δουλειά και ψώνισα τα πάντα από το σούπερ μάρκετ). Θα βολταρω στο σπίτι σαλόνι, κουζίνα, μπαλκόνι.... αν με το καλό έχω θετικό αποτέλεσμα τότε βλέπουμε. Μετά από μια αποτυχία φοβάμαι πολύ.... την πρώτη φορά ήμουν ακριβώς όπως λες.... Αυτήν τη φορά είπα ότι θα γίνω λίγο υποχόνδρια! 

Αχ σου εύχομαι να πετύχει!!! Καταλαβαίνω πως νιώθεις απόλυτα... Σ στέλνω όλη την αγάπη μου και τη θετική μου ενέργεια!!! Καλή επιτυχία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η PAPA EVA είπε:

@Anna32 Μπραβο κοριτσι μου!!! Ποτε θα πας για υπερηχο?

@santaloxilo Κοριτσι μου κανε υπομονη!!! Θα πετυχεις!!! Πιστεψε το!!! Μη ξανακανεις τεστ! Περιμενε τη χοριακη σου! Εισαι η επομενη που θα κατεβει στη λιστα!

@Hope19  καλη επιτυχια σου ευχομαι!!! Με πολλα εμβρυακια! 

@dimsea @elena0212  καλη επιτυχια κ σε σας κοριτσια! Καλη εμφυτευση! Περιμενουμε να κατεβειτε κ εσεις στη λιστα!

Καλημερα κοριτσια! Εγω ειμαι λιγο ασχετη οσον αφορα τα 3ης μερας και τις βλαστοκυστες μιας κ ειναι η πρωτη εξωσωματικη, αλλα μαθαινω πολλα απο εσας. Εμενα ο γιατρος μου μου ειπε ότι με βλαστοκυστες θα παμε αλλα φανταζομαι θα περιμενει να δει κ γενικα πως θα αντιδρασω με τη διεγερση!

Η επόμενη δε θα είμαι και δυστυχώς θα σπάσω τη λίστα.Το ξέρω ότι δεν είμαι..δεν μπορώ να σου εξηγήσω πως αλλά συμβαίνει..έχω κάνει συνολικά 8 ετ και στις 7 ήταν θετικά το ήξερα και στις 7. Δεν ξέρω πως..για αυτό και έκανα τεστ( κ σήμερα φυσικά κ βγήκε μηδέν).δεν θα διαψεύσω...όπως και να ζει πάντως φεύγω από όλο αυτό με το κεφάλι ψηλά..το πάλεψα πολύ για να έρθει το πρώτο μου θαύμα και έδωσα αγώνα και για το δεύτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!! 

@Papadakis ακριβώς αυτό για να είμαι κυρίως εγώ καλά με τον εαυτό μου και να πω ότι έκανα το καλύτερο που μπορούσα. Την πρ. φορά συνέχισα τη ζωή μου με προσοχή όμως.... είχα μιλήσει θυμάμαι με μια κοπέλα εδώ που ο γιατρός της της είχε δώσει τόσο αυστηρές οδηγίες (τύπου ακόμα και πως να κάθεται) που πραγματικά είχα αρχίσει να αμφιβάλω για το τι είναι σωστό και τι όχι τελικά.

@melodyy σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Θα σας στείλω μόλις γυρίσω σπίτι να σας πω τα νέα μου! Για την ώρα τρώω πρωινό και σκέφτομαι τι να βάλω για να είμαι άνετη και όμορφη για τα μωρακια μου! 😊😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@dimsea με το καλό να πας να πάρεις τα εμβρυακια σου και εύχομαι να φωλιάσουν εκεί μέσα  για 9μηνες..

@elena0212 και εσύ κορίτσι μου με το καλό να πάρεις σπίτι τα εμβρυακια σου και να φωλιάσουν για τα καλά!

Μπράβο στα κορίτσια που είχαν διπλασιασμους @annie! @melodyy @Anna32

Κοριτσια μου σας ευχαριστώ ολες μία- μία ξεχωριστά για τις ευχές σας για την αυριανή μου οωληψια.. 

Θα σας γράψω αύριο με την πρώτη ευκαιρία πως πήγε. Έχω πολύ άγχος , ίσως επειδή είναι και η πρώτη φορά!

Σήμερα θα πάω και μια εκδρομή στον Όσιο Ιωάννη το Ρώσο στην Εύβοια να ανάψω μια λαμπάδα. Πάντα πηγαίνω εκεί όταν θέλω να ξαλαφρώσω. Πιστεύω θα με ηρεμήσει για αύριο..

Τα λέμε αύριο κορίτσια με τα νέα μου (ελπίζω καλά)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

@dimsea με το καλό να πας να πάρεις τα εμβρυακια σου και εύχομαι να φωλιάσουν εκεί μέσα  για 9μηνες..

@elena0212 και εσύ κορίτσι μου με το καλό να πάρεις σπίτι τα εμβρυακια σου και να φωλιάσουν για τα καλά!

Μπράβο στα κορίτσια που είχαν διπλασιασμους @annie! @melodyy @Anna32

Κοριτσια μου σας ευχαριστώ ολες μία- μία ξεχωριστά για τις ευχές σας για την αυριανή μου οωληψια.. 

Θα σας γράψω αύριο με την πρώτη ευκαιρία πως πήγε. Έχω πολύ άγχος , ίσως επειδή είναι και η πρώτη φορά!

Σήμερα θα πάω και μια εκδρομή στον Όσιο Ιωάννη το Ρώσο στην Εύβοια να ανάψω μια λαμπάδα. Πάντα πηγαίνω εκεί όταν θέλω να ξαλαφρώσω. Πιστεύω θα με ηρεμήσει για αύριο..

Τα λέμε αύριο κορίτσια με τα νέα μου (ελπίζω καλά)

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!! Καλά να περάσετε σήμερα να ηρεμήσει η ψυχούλα σου!!! Όλα θα πάνε καλά αύριο !! Θα δώσεις τέλεια και ώριμα ωάρια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@dimsea καλή επιτυχία κοριτσάκι μου. Να μείνουν εκει κ να μην πάνε πουθενά για τους επόμενους 9μηνες  τα μωρουλια σου. Σου στελνω τη θετική μ ενέργεια. 
@Hope19 καλά θα κανεις. Θα σε ηρεμήσει. Κ εμείς πήγαμε χθες σε ένα. Αύριο θα έχουμε πολλά νέα. 
@santaloxilo λυπάμαι πολύ που νιώθεις ετσι. Μακάρι να έχεις άδικο και αυτή τη φορα να πάει μια χαρά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

@dimsea με το καλό να πας να πάρεις τα εμβρυακια σου και εύχομαι να φωλιάσουν εκεί μέσα  για 9μηνες..

@elena0212 και εσύ κορίτσι μου με το καλό να πάρεις σπίτι τα εμβρυακια σου και να φωλιάσουν για τα καλά!

Μπράβο στα κορίτσια που είχαν διπλασιασμους @annie! @melodyy @Anna32

Κοριτσια μου σας ευχαριστώ ολες μία- μία ξεχωριστά για τις ευχές σας για την αυριανή μου οωληψια.. 

Θα σας γράψω αύριο με την πρώτη ευκαιρία πως πήγε. Έχω πολύ άγχος , ίσως επειδή είναι και η πρώτη φορά!

Σήμερα θα πάω και μια εκδρομή στον Όσιο Ιωάννη το Ρώσο στην Εύβοια να ανάψω μια λαμπάδα. Πάντα πηγαίνω εκεί όταν θέλω να ξαλαφρώσω. Πιστεύω θα με ηρεμήσει για αύριο..

Τα λέμε αύριο κορίτσια με τα νέα μου (ελπίζω καλά)

Να σε βοηθήσει κορίτσι μου!!! Να κάνεις υπέροχα εμβρυακια! Καλή επιτυχία και καλά να περάσεις!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πραγματικά χαίρομαι πάρα πολύ που είστε εδώ από τόσο νωρίς παρόλο που είναι Κυριακή! Σας ευχαριστώ από τα βαθύ της καρδιάς μου για τη στήριξη, τα λόγια σας και τη θετική σας ενέργεια!!!!😍💕😘❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η santaloxilo είπε:

Η επόμενη δε θα είμαι και δυστυχώς θα σπάσω τη λίστα.Το ξέρω ότι δεν είμαι..δεν μπορώ να σου εξηγήσω πως αλλά συμβαίνει..έχω κάνει συνολικά 8 ετ και στις 7 ήταν θετικά το ήξερα και στις 7. Δεν ξέρω πως..για αυτό και έκανα τεστ( κ σήμερα φυσικά κ βγήκε μηδέν).δεν θα διαψεύσω...όπως και να ζει πάντως φεύγω από όλο αυτό με το κεφάλι ψηλά..το πάλεψα πολύ για να έρθει το πρώτο μου θαύμα και έδωσα αγώνα και για το δεύτερο.

Κοριτσι μου εισαι πολυ δυνατη!!! Δεν ξερεις τι θα γινει μεχρι την χοριακη, αλλα και να μην εισαι εγκυος να σκεφτεσαι οτι εχεις το παιδακι σου, εδωσες αγωνα για το δευτερο και ισως για καποιο λογο δεν βγηκε. Το παλεψες παρα πολυ και σου αξιζουν πολλα συγχαρητηρια!!! Να ευχαριστεις το Θεο για το πρωτο θαυματακι, να χαλαρωσεις και να ζησεις τις στιγμες με την οικογενεια σου! Αργοτερα ποτε δεν ξερεις τι γινεται... Να εχεις θετικη σκεψη και να εισαι παντα τοσο δυνατη στη ζωη σου! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...