Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

Ρε παιδιά τι γίνεται εδω; Θα ανοίξουμε παιδικό σταθμό! Πρώτη φορά στα χρονικά του φόρουμ τόσες επιτυχίες μαζεμένες! Συγχαρητήρια κορίτσια είμαι πολύ ενθουσιασμένη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Papadakis είπε:

Τι έχει γίνει ρε κορίτσια με το σερί των θετικών χοριακων ;;;;; Τι γουρλίδικο θέμα ήταν αυτό ;;;😂😂😂😂😂

Τι χαρα μας δινεις ευχιμαι μια εγκυμοσυνη ζαχαρη μελι 

Μπραβο ρε θηριοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Katerina32 είπε:

Κορίτσι μου γλυκό... Σε είχα στο μυαλό μου... Πολλά συγχαρητήρια.. Χαίρομαι τόσο πολύ.. Εύχομαι τα καλύτερα, να πάνε όλα τέλεια ❤️❤️🙏😍

Σε ευχαριστώ πολύ!!!! 💜💜 Το έκανε το θαυματάκι του πάλι ο γιατρός μας!!!! Το θέλω τόσο πολύ να μου πάνε όλα καλά αυτή τη φορά!! Εσύ βλέπω όλα τέλεια??? Με το καλό να πηγαίνουν όλα περίφημα να χαρείς τα κοριτσάκια σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Πιο επόμενων πεθαίνεις ..... φυσικά και να ξανα προσπαθήσεις .... ποτέ ξεκινάμε ;;;

Συγχαρητήρια κορίτσι μου γλυκό μπράβο ..... μυρίζομαι διδυμάκια 🍼🍼

Σε ευχαριστώ πολύ!!!! Σε θαυμάζω πολύ για την επιμονή σου και που δεν τα παράτησες!!! Με το καλό να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!! 💗

Χαχα και μένα μεγάλη μου φαίνεται η χοριακή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Anna32 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!!! 💜💜 Το έκανε το θαυματάκι του πάλι ο γιατρός μας!!!! Το θέλω τόσο πολύ να μου πάνε όλα καλά αυτή τη φορά!! Εσύ βλέπω όλα τέλεια??? Με το καλό να πηγαίνουν όλα περίφημα να χαρείς τα κοριτσάκια σου!!!!

Στον σφακ είσαι ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Anna32 είπε:

Κορίτσια μου,σήμερα πήρα και εγώ τα αποτελέσματα της πρώτης χοριακης μου και είναι 697 !!!! Εβαλα 2 έμβρυα 3ημερών στις 16 Μαΐου!! Είναι η δεύτερη ευβρυομεταφορά μου!!! Είμαι πολύ χαρούμενη!!!

Μπήκα μετά από μέρες να διαβάσω νέα σας και βλέπω πολλές χαρές!!!  Συγχαρητήρια στα κοριτσάκια με τις θετικές χοριακές και καλή επιτυχία σε όσες ακολουθούν!!! Εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου μόνο επιτυχίες σε όλες!!!!

Μπράβο κοπέλα μου!!Καλή εγκυμοσύνη!!

 

Πωπω 3 ανακοινώσεις εγκυμοσύνης σε μια μέρα!Έτσι να συνεχισουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Anna32 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!!! Σε θαυμάζω πολύ για την επιμονή σου και που δεν τα παράτησες!!! Με το καλό να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!! 💗

Χαχα και μένα μεγάλη μου φαίνεται η χοριακή!!!

Έφτασα πολλές φορές κοντά αλλα

απο πείσμα και για όλες τις θυσίες ακόμα γαι τις ώρες που έχω χάσει με το παιδί μου δεν τα παρατούσα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@dimsea Ευχαριστώ πολύ !! Καλή επιτυχία αύριο!!! 
 

@Anna32 Συγχαρητήρια!!! Και τι τέλειο νούμερο!!! Βουρ για διδυμάκιααααα!!!! Μπράβο κορίτσι!!! 
 

@Nefeliap Ποσό μα ποσό γουρλού;;;;; 
 

Χαμουλης από θετικά τεστ σήμερα !!!! Έτσι να συνεχίζουμε!!! Τι όμορφα που κλείνει η σημερινή μέρα !!!💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Anna32 είπε:

Ναι ναι 💜

Λατρεμένος ❤️❤️❤️ Δίδυμα κορίτσια στο υπογράφω .... 

εγώ Στον  γιο μου στον σφακ είχα 921 πρώτη χοριακη  ήταν ένα με έμβρυο και όλοι μπυ έλεγαν δυο στάνταρ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Papadakis είπε:

Έφτασα πολλές φορές κοντά αλλα

απο πείσμα και για όλες τις θυσίες ακόμα γαι τις ώρες που έχω χάσει με το παιδί μου δεν τα παρατούσα ...

Ενα μεγάλο μπράβο!!! Οι κόποι σου θα ανταμειφθούν σύντομα όταν θα κρατήσεις το παιδάκι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Anna32 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!!! 💜💜 Το έκανε το θαυματάκι του πάλι ο γιατρός μας!!!! Το θέλω τόσο πολύ να μου πάνε όλα καλά αυτή τη φορά!! Εσύ βλέπω όλα τέλεια??? Με το καλό να πηγαίνουν όλα περίφημα να χαρείς τα κοριτσάκια σου!!!!

Όλα καλά θα σου πάνε.. Στο εύχομαι από καρδιάς.. Μου έδωσες μεγάλη χαρά, αλήθεια. (παρεμπιπτόντως είχα παρόμοια χοριακη και να σου τώρα οι διδύμουλες 😍) ❤️❤️❤️ Εμείς είμαστε πολύ καλά, δόξα τω Θεό, αν και εγώ έχω πολύ άγχος και αγωνία αλλά προσπαθώ να το κοντρολαρω μιας και όλα βαίνουν καλώς..!!! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Anna32 είπε:

Ενα μεγάλο μπράβο!!! Οι κόποι σου θα ανταμειφθούν σύντομα όταν θα κρατήσεις το παιδάκι σου!!!!

Αμήν Παναγία μπυ να πάει καλά !!!!!! Εσένα η πρώτη σου ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Anna32 είπε:

Ναι ναι 💜

Με φυσικο ή διέγερση?Κι εγώ μαζί του είμαι πλέον κι είναι η πιο σωστή επιλογή που έκανα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Anna32 είπε:

Κορίτσια μου,σήμερα πήρα και εγώ τα αποτελέσματα της πρώτης χοριακης μου και είναι 697 !!!! Εβαλα 2 έμβρυα 3ημερών στις 16 Μαΐου!! Είναι η δεύτερη ευβρυομεταφορά μου!!! Είμαι πολύ χαρούμενη!!!

Μπήκα μετά από μέρες να διαβάσω νέα σας και βλέπω πολλές χαρές!!!  Συγχαρητήρια στα κοριτσάκια με τις θετικές χοριακές και καλή επιτυχία σε όσες ακολουθούν!!! Εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου μόνο επιτυχίες σε όλες!!!!

Wow!! Xoriaki ! Congrats 🍾🎈🎉 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Papadakis είπε:

Λατρεμένος ❤️❤️❤️ Δίδυμα κορίτσια στο υπογράφω .... 

εγώ Στον  γιο μου στον σφακ είχα 921 πρώτη χοριακη  ήταν ένα με έμβρυο και όλοι μπυ έλεγαν δυο στάνταρ...

Και εγώ τον αγαπώ!!!!

Χαχαχα λες??? Γερό ή γερά παιδάκια θέλω!!! Η πρώτη μου εμβρυομεταφορά ήταν παλίνδρομη οπότε ένα φόβο τον έχω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@dimsea Ευχαριστώ πολύ !! Καλή επιτυχία αύριο!!! 
 

@Anna32 Συγχαρητήρια!!! Και τι τέλειο νούμερο!!! Βουρ για διδυμάκιααααα!!!! Μπράβο κορίτσι!!! 
 

@Nefeliap Ποσό μα ποσό γουρλού;;;;; 
 

Χαμουλης από θετικά τεστ σήμερα !!!! Έτσι να συνεχίζουμε!!! Τι όμορφα που κλείνει η σημερινή μέρα !!!💕💕💕

Πηραμε φορα τωρα, παμε δυνατααα!χαχα μονο ++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Anna32 είπε:

Και εγώ τον αγαπώ!!!!

Χαχαχα λες??? Γερό ή γερά παιδάκια θέλω!!! Η πρώτη μου εμβρυομεταφορά ήταν παλίνδρομη οπότε ένα φόβο τον έχω!!!

Πάει πέρασε αυτή ..... τώρα έχουμε διδυμα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η peacock είπε:

@Anna32 ευχομαι πολυ καλες αυξησεις απο δω και περα! Ολα καλα νσ πανε! 

@dimsea καλη επιτυχια κοριτσακι μου! Fingers crossed! ✌💞

Οταν μπορεσεις στειλε μου το τηλ! Ποναει πολυ;;; Πω πω ηδη φοβαμαι...

Να είσαι καλά σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Μακάρι να πάρουμε έναν ικανοποιητικό αριθμό ωαρίων έστω και με double stimulation που ίσως κάνουμε. Σου στέλνω μήνυμα. Δεν θα το έλεγα πόνο.... είναι για 4-5 δευτερόλεπτα ένα ενοχλητικό κάψιμο στο ρουθουνι που σε κάνει να δακρύζεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Με φυσικο ή διέγερση?Κι εγώ μαζί του είμαι πλέον κι είναι η πιο σωστή επιλογή που έκαν

Λοιπόν, έκανα μια διέγερση τον Γενάρη και αμέσως εμβρυομεταφορά. Πέτυχε αλλά παλινδρόμησε την 8η βδομάδα! Επειδή είχαμε βάλει έμβρυα 3 ημερών μου είπε ο Σφακ ότι πάλι 3ημερων πρέπει να βάλουμε γιατί βρήκαμε το παράθυρο εμφύτευσης!! Και τώρα τον Μάιο βάλαμε 2 έμβρυα κατεψυγμένα!!! Εγώ τον αγαπώ!! Δεν θα ξεχάσω πόσο στενοχωρήθηκε όταν του είπα για την αποβολή....Είναι άνθρωπος και εμένα αυτή τη δεύτερη φορά μου έβγαλε ένα πείσμα ότι θα με βοηθήσει όσο μπορεί!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@dimsea Ευχαριστώ πολύ !! Καλή επιτυχία αύριο!!! 
 

@Anna32 Συγχαρητήρια!!! Και τι τέλειο νούμερο!!! Βουρ για διδυμάκιααααα!!!! Μπράβο κορίτσι!!! 
 

@Nefeliap Ποσό μα ποσό γουρλού;;;;; 
 

Χαμουλης από θετικά τεστ σήμερα !!!! Έτσι να συνεχίζουμε!!! Τι όμορφα που κλείνει η σημερινή μέρα !!!💕💕💕

Επίσης κορίτσι μου, να μας πάνε όλα καλά από εδώ και πέρα γιατί έχουμε δρόμο πολύ ακόμα!!!! Σου εύχομαι μια φανταστική εγκυμοσύνη!!! 💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Wow!! Xoriaki ! Congrats 🍾🎈🎉 

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου και σε σένα εύχομαι σύντομα μια φανταστική χοριακή!!!! 💜💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Anna32 είπε:

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου και σε σένα εύχομαι σύντομα μια φανταστική χοριακή!!!! 💜💜

Συγχαρητήρια.! Εύχομαι όλα να πάνε καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Anna32 είπε:

Λοιπόν, έκανα μια διέγερση τον Γενάρη και αμέσως εμβρυομεταφορά. Πέτυχε αλλά παλινδρόμησε την 8η βδομάδα! Επειδή είχαμε βάλει έμβρυα 3 ημερών μου είπε ο Σφακ ότι πάλι 3ημερων πρέπει να βάλουμε γιατί βρήκαμε το παράθυρο εμφύτευσης!! Και τώρα τον Μάιο βάλαμε 2 έμβρυα κατεψυγμένα!!! Εγώ τον αγαπώ!! Δεν θα ξεχάσω πόσο στενοχωρήθηκε όταν του είπα για την αποβολή....Είναι άνθρωπος και εμένα αυτή τη δεύτερη φορά μου έβγαλε ένα πείσμα ότι θα με βοηθήσει όσο μπορεί!!! 

Είναι εξαιρετικός,εμένα με ανέλαβε μόλις πριν 15 μέρες και έκανε αυτό που άλλοι δεν κατάφεραν σε 9 μήνες.

Και μου είχε δώσει εξαρχής εναλλακτικές,δλδ είχε πλάνο πως θα αντιμετωπίσουμε το καθετί.

Μου δίνεις πολύ χαρά, μακάρι να γίνω κι εγώ μια από τις επιτυχίες του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...