Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Nia2021 είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες για τη συμπαράσταση. Δυστυχώς θεωρητικά όλα ακούγονται πολύ καλά έτσι θα έλεγα και εγώ και χειρότερα αλλά βρίσκομαι μέσα στο χορό τώρα και χορεύω. Επίσης, δυστυχώς νιώθω ότι με τον άντρα μου δεν έζησα τίποτα με την πανδημία και το πρόβλημα μας και τελειώνει τόσο άδοξα. Ίσως να θέλει να με αφήσει να κάνω οικογένεια όπως μου είπε σε ένα μήνυμα, ίσως άφησε τους γονείς του χύμα να τον μισήσω. Δεν γίνεται ένα μήνα πριν σαγαπω και να το δείχνει και τώρα αυτό....κάθε άντρας αντιδρά διαφορετικά...ο δικος μου σαν παιδί σίγουρα....ότι είναι να γίνει θα γίνει.....

Τοση ωρα ρε κοριτσιιιι ψαχνω να βρω το αρχικο μνμ σου ..να υποθεσω πως εκεινος εχει το προβλημα τελικα?κανατε εξετασεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nia2021 είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες για τη συμπαράσταση. Δυστυχώς θεωρητικά όλα ακούγονται πολύ καλά έτσι θα έλεγα και εγώ και χειρότερα αλλά βρίσκομαι μέσα στο χορό τώρα και χορεύω. Επίσης, δυστυχώς νιώθω ότι με τον άντρα μου δεν έζησα τίποτα με την πανδημία και το πρόβλημα μας και τελειώνει τόσο άδοξα. Ίσως να θέλει να με αφήσει να κάνω οικογένεια όπως μου είπε σε ένα μήνυμα, ίσως άφησε τους γονείς του χύμα να τον μισήσω. Δεν γίνεται ένα μήνα πριν σαγαπω και να το δείχνει και τώρα αυτό....κάθε άντρας αντιδρά διαφορετικά...ο δικος μου σαν παιδί σίγουρα....ότι είναι να γίνει θα γίνει.....

Κορίτσι μου γλυκό εγώ θα σου πώ ότι όλα είναι μέσα στην ζωή και για κάποιο λόγο γίνονται...αν και πιστεύω ότι τώρα πιέστηκε με την κατάσταση και επειδή σ αγαπάει νιώθει ότι δεν πέτυχε εξωσωματική κ φταίει αυτός...Δώστου λίγο χρόνο να ηρεμήσει να σκεφτεί και αν σ αγαπάει πραγματικά θα επιστρέψει και θα συνεχίσετε πιο δυνατοί από ποτέ...αν επιμείνει στην απόφαση του σημαίνει ότι καλύτερα που τελείωσε τώρα παρα μετά από κάποια χρόνια!!!

Οσο αφορά τους γονείς καλύτερα μακρυά κ αγαπημένοι δεν χρειάζεται πολλά πολλά,μπορεί να ξέρουν τι περνάμε αλλά καλό είναι να τους βάζουμε όρια έτσι ώστε να μη επεμβαίνουν αυτά βέβαια γίνεται από την αρχή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η I want a baby είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!!!

8η μέρα μετά απο εμβρυομεταφορά πήρα τα αποτελέσματα χοριακής 124.68 !!!! Δεν το πιστεύω μας άκουσε όλη η πολυκατοικία απο τη  χαρά!!!!

Ελπίζω να συνεχίσει και να μας πάει καλά!!!

 

Δεν πατάω στη γη, τα έχω χαμένα! Δεν το πιστεύω!

 

Συγχαρητήρια🎉🎉🎉🎉

Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη να την χαρείς και να την απολαύσεις💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/3/2021 at 12:32 ΠΜ, ο/η soudim είπε:

Καλησπέρα σας!!! Είμαστε και εμείς από τα ατυχα ζευγάρια που προσπαθούν πολλά χρόνια για μωράκι αλλά τίποτα. Πρόσφατα επισκέφτηκαμε ένα κέντρο υπογονιμοτητας στη Πάτρα που μένουμε και κάνοντας μόνο ένα κολπικό υπέρηχογράφημα και διχω; κάποιες εξετάσεις περαιτέρω μας είπε να πάμε από εβδομάδα με 3000 στο χέρι για να προχωρήσουμε σε εξωσωματική με ξένα ωάρια. Λόγω ηλικίας μας είπε ότι είναι λίγες οι πιθανότητες με δικά μου ωάρια και ότι εφαρμόζοντας αυτή τη μέθοδο θα είχαμε σχεδόν σίγουρο αποτέλεσμα. Το συνολικό κόστος θα ήταν 5000 ευρώ. Δε θα έπρεπε να προχωρήσει σε κάποιες εξετάσεις; Ποιες είναι αυτές; Ξέρει κάποια να μου πει κάποιο κέντρο γονιμοτητας στη Πάτρα; 

Κορίτσι μου μιας και θα κάνεις μεταφορά με ξένα ωάρια το μόνο που χρειάζεται είναι ενα πολύ καλό ενδομήτριο! Και αυτό το βλέπει ο γιατρός στην πορεία! Επίσης χρειάζεται και πολύ καλή ψυχολογία και εμπιστοσύνη στο γιατρό σου!Σου εύχομαι καλή επιτυχία κ σύντομα να κρατάς το παιδάκι σου αγκαλίτσα! Κι εγω απο Πάτρα είμαι κ έκανα μια αποτυχημένη μεταφορά τον Φεβρουάριο! Θα ξαναπροσπαθήσω όμως! Υπομονή και κουράγιο κ όλα πιστεύω θα γίνουν!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια έχω καιρό να γράψω ΔΥστηχως έκανα εμβρυομεταφορα 1/03 δυο βλαστοκυστες 1 αα και 1 ΒΒ προχωρημένη και ΔΥστηχως 9 /03 παίρνω μια χοριακη 21 σταματάω τα φάρμακα ξανακάνω μέτα από δυο μέρες 50 και αρχίζει το μαρτύριο για δεύτερη φορά μετά από 4 μέρες 269 και τελευταία πάλι μετά από 4 μέρες 700 όποτε λογικά πάω για δεύτερη παλινδρομη κύηση μετά από 4 εμβρυομεταφορα ενώ σε όλες έιχα θετικό αποτέλεσμα τι να πω δεν ξέρω έχω απογοητευτεί ειλικρινά είχα πολλές ελπίδες έχω παρατηρήσει πως με φρέσκα έχω βιοχημική άρα φταίνε τα φάρμακα και με κατεψυγμένα προχωράει έως 6 η εβδομάδα .ΔΥστηχως απομακρύνομαι όλο πιο πολύ από το όνειρο να γίνω μανούλα ευτυχώς έχω το σύζυγο που μου λέει και πως χωρίς παιδί το ίδιο καλά θα είμαστε αλλά όλες ξέρετε πως δεν είναι το ίδιο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια έχω καιρό να γράψω ΔΥστηχως έκανα εμβρυομεταφορα 1/03 δυο βλαστοκυστες 1 αα και 1 ΒΒ προχωρημένη και ΔΥστηχως 9 /03 παίρνω μια χοριακη 21 σταματάω τα φάρμακα ξανακάνω μέτα από δυο μέρες 50 και αρχίζει το μαρτύριο για δεύτερη φορά μετά από 4 μέρες 269 και τελευταία πάλι μετά από 4 μέρες 700 όποτε λογικά πάω για δεύτερη παλινδρομη κύηση μετά από 4 εμβρυομεταφορα ενώ σε όλες έιχα θετικό αποτέλεσμα τι να πω δεν ξέρω έχω απογοητευτεί ειλικρινά είχα πολλές ελπίδες έχω παρατηρήσει πως με φρέσκα έχω βιοχημική άρα φταίνε τα φάρμακα και με κατεψυγμένα προχωράει έως 6 η εβδομάδα .ΔΥστηχως απομακρύνομαι όλο πιο πολύ από το όνειρο να γίνω μανούλα ευτυχώς έχω το σύζυγο που μου λέει και πως χωρίς παιδί το ίδιο καλά θα είμαστε αλλά όλες ξέρετε πως δεν είναι το ίδιο .

Ελπίζω να προχωρήσει κοπέλα μου και να παρει τα πανω της ...θα ξανακάνεις χοριακη? Τώρα ηταν με κατεψυγμένα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Dimi1981 είπε:

Ελπίζω να προχωρήσει κοπέλα μου και να παρει τα πανω της ...θα ξανακάνεις χοριακη? Τώρα ηταν με κατεψυγμένα;

Ναι κατεψυγμένα την Δευτέρα θα ξανακάνω αλλά μου έδωσε λίγες ελπίδες ο γιατρός .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια έχω καιρό να γράψω ΔΥστηχως έκανα εμβρυομεταφορα 1/03 δυο βλαστοκυστες 1 αα και 1 ΒΒ προχωρημένη και ΔΥστηχως 9 /03 παίρνω μια χοριακη 21 σταματάω τα φάρμακα ξανακάνω μέτα από δυο μέρες 50 και αρχίζει το μαρτύριο για δεύτερη φορά μετά από 4 μέρες 269 και τελευταία πάλι μετά από 4 μέρες 700 όποτε λογικά πάω για δεύτερη παλινδρομη κύηση μετά από 4 εμβρυομεταφορα ενώ σε όλες έιχα θετικό αποτέλεσμα τι να πω δεν ξέρω έχω απογοητευτεί ειλικρινά είχα πολλές ελπίδες έχω παρατηρήσει πως με φρέσκα έχω βιοχημική άρα φταίνε τα φάρμακα και με κατεψυγμένα προχωράει έως 6 η εβδομάδα .ΔΥστηχως απομακρύνομαι όλο πιο πολύ από το όνειρο να γίνω μανούλα ευτυχώς έχω το σύζυγο που μου λέει και πως χωρίς παιδί το ίδιο καλά θα είμαστε αλλά όλες ξέρετε πως δεν είναι το ίδιο .

Καλημερα κορίτσι μου!! Κι εγω ειχα πριν εικοσι μερες μια παλινδρομη στην 6η εβδομάδα... 

Γιατι απομακρύνεται το ονειρο;; Οτι εγινε εγινε!!! Προχωράμε παρακάτω και παμε για καινουρια προσπάθεια!! Λογικο να απογοητεύεσαι και να στενοχωριεσαι. Κι εγω τα ιδια συναισθηματα εχω! Και φοβαμαι πιο πολυ και πιο πολυ αγχος γιατι ηδη εχω κανει μια... 

Αλλα θα τα παρατήσουμε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν αντέχω... Πήγα και αγόρασα τεστ φαρμακείου... Να το κανω;; Το να δώσει ψευδώς αρνητικό δε με πειράζει γιατί θα έχω την ελπίδα ότι το έκανα νωρίς... υπάρχει περίπτωση για ψευδώς θετικο;;;; Έκανα την ετ τη Δευτέρα 15/3. Είμαι στην 7η μέρα.... Απλά το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι την η μέρα της ετ μου έκαναν και ένεση ovitrelle. Αν δεν κάνω λαθος είναι χοριακη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Καλημερα κορίτσι μου!! Κι εγω ειχα πριν εικοσι μερες μια παλινδρομη στην 6η εβδομάδα... 

Γιατι απομακρύνεται το ονειρο;; Οτι εγινε εγινε!!! Προχωράμε παρακάτω και παμε για καινουρια προσπάθεια!! Λογικο να απογοητεύεσαι και να στενοχωριεσαι. Κι εγω τα ιδια συναισθηματα εχω! Και φοβαμαι πιο πολυ και πιο πολυ αγχος γιατι ηδη εχω κανει μια... 

Αλλα θα τα παρατήσουμε;;;;

Όχι δεν θα τα παρατήσω αλλά με δυο βιοχημικές και δυο παλλινδρομες λογικά κάτι έχω που δεν βρίσκουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια έχω καιρό να γράψω ΔΥστηχως έκανα εμβρυομεταφορα 1/03 δυο βλαστοκυστες 1 αα και 1 ΒΒ προχωρημένη και ΔΥστηχως 9 /03 παίρνω μια χοριακη 21 σταματάω τα φάρμακα ξανακάνω μέτα από δυο μέρες 50 και αρχίζει το μαρτύριο για δεύτερη φορά μετά από 4 μέρες 269 και τελευταία πάλι μετά από 4 μέρες 700 όποτε λογικά πάω για δεύτερη παλινδρομη κύηση μετά από 4 εμβρυομεταφορα ενώ σε όλες έιχα θετικό αποτέλεσμα τι να πω δεν ξέρω έχω απογοητευτεί ειλικρινά είχα πολλές ελπίδες έχω παρατηρήσει πως με φρέσκα έχω βιοχημική άρα φταίνε τα φάρμακα και με κατεψυγμένα προχωράει έως 6 η εβδομάδα .ΔΥστηχως απομακρύνομαι όλο πιο πολύ από το όνειρο να γίνω μανούλα ευτυχώς έχω το σύζυγο που μου λέει και πως χωρίς παιδί το ίδιο καλά θα είμαστε αλλά όλες ξέρετε πως δεν είναι το ίδιο .

Γιατί λες ότι πας για παλλινδρομη; Αφού αυξάνεται η χοριακη σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Όχι δεν θα τα παρατήσω αλλά με δυο βιοχημικές και δυο παλλινδρομες λογικά κάτι έχω που δεν βρίσκουμε 

Δεν εχεις κανει ολες τις απαραίτητες εξετασεις;; Εγω περιμενω τα αποτελέσματα για καρυοτυπο εμβρύου και ο γιατρος μου ειπε στο τηλ οτι θα κανω κι εγω κάποιες εξετασεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Taselena είπε:

Γιατί λες ότι πας για παλλινδρομη; Αφού αυξάνεται η χοριακη σου;

Έπρεπε εχθές να ήταν 1000με διπλασιασμούς και είμαι τώρα 5,4 και ούτε σάκο δεν μπορώ να δω με τόσο μικρή χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η JNtina είπε:

Δεν εχεις κανει ολες τις απαραίτητες εξετασεις;; Εγω περιμενω τα αποτελέσματα για καρυοτυπο εμβρύου και ο γιατρος μου ειπε στο τηλ οτι θα κανω κι εγω κάποιες εξετασεις... 

να σε ρωτήσω καρυοτυπο εμβρύου πως έκανες ;έκανες απόξεση ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Katerinaki83 είπε:

να σε ρωτήσω καρυοτυπο εμβρύου πως έκανες ;έκανες απόξεση ;

Εμένα έφυγε μόνο του την άλλη φορά που έκανα μπάνιο και δεν μπόρεσα έστω να πάρω κάποιο ιστό .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Δεν εχεις κανει ολες τις απαραίτητες εξετασεις;; Εγω περιμενω τα αποτελέσματα για καρυοτυπο εμβρύου και ο γιατρος μου ειπε στο τηλ οτι θα κανω κι εγω κάποιες εξετασεις... 

έχω κάνει όλες τις μοριακές κάνω παρόλα αυτά ινοχεπ κάνω prolutex παίρνω κορτιζόνη .έχω κάνει και nk ήταν πολύ χαμηλά .το μόνο που δεν έχω κάνει είναι αντιπατρικα και αποπτωση σπέρματος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια έχω καιρό να γράψω ΔΥστηχως έκανα εμβρυομεταφορα 1/03 δυο βλαστοκυστες 1 αα και 1 ΒΒ προχωρημένη και ΔΥστηχως 9 /03 παίρνω μια χοριακη 21 σταματάω τα φάρμακα ξανακάνω μέτα από δυο μέρες 50 και αρχίζει το μαρτύριο για δεύτερη φορά μετά από 4 μέρες 269 και τελευταία πάλι μετά από 4 μέρες 700 όποτε λογικά πάω για δεύτερη παλινδρομη κύηση μετά από 4 εμβρυομεταφορα ενώ σε όλες έιχα θετικό αποτέλεσμα τι να πω δεν ξέρω έχω απογοητευτεί ειλικρινά είχα πολλές ελπίδες έχω παρατηρήσει πως με φρέσκα έχω βιοχημική άρα φταίνε τα φάρμακα και με κατεψυγμένα προχωράει έως 6 η εβδομάδα .ΔΥστηχως απομακρύνομαι όλο πιο πολύ από το όνειρο να γίνω μανούλα ευτυχώς έχω το σύζυγο που μου λέει και πως χωρίς παιδί το ίδιο καλά θα είμαστε αλλά όλες ξέρετε πως δεν είναι το ίδιο .

Καλημέρα Κατερίνα μου!είμαι ακριβώς στην ίδια κατάσταση με μόνη διαφορά ότι έκανα 3 ετ με κατεψυγμένα.Οι δυο ήταν αποβολές στην 6η εβδομάδα και η μια βιοχημική.Είναι φοβερά ψυχοφθόρο αλλά δεν θα τα παρατήσουμε!Αφου καταφέρνουμε την εμφύτευση δε μπορεί κάποια στιγμή θα καταφέρουμε και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!.Διάβασα για τις καθεξιν αποβολές και έχω κάνει όλες τις εξετάσεις και ήταν καλές.Επιση παντού λέει ότι δεν σημαίνει ότι δε θα τα καταφέρουμε παρά τον αριθμό των αποβολών!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Εμένα έφυγε μόνο του την άλλη φορά που έκανα μπάνιο και δεν μπόρεσα έστω να πάρω κάποιο ιστό .

Ναι ο καρυοτυπος γίνεται με αποξυση και πρέπει να είναι και λίγο μεγαλούτσικο για να δείξει. Εγω ας πούμε σε μια παλλινδρομη δεν κατάφερα να έχω αποτέλεσμα καρυοτυπου γιατι μου είπαν ότι συμβαίνει μερικές φορές αν είναι μικρό το κυημα...εγω πάντως πιστεύω ο επιμένων νικά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katerinaki83 είπε:

έχω κάνει όλες τις μοριακές κάνω παρόλα αυτά ινοχεπ κάνω prolutex παίρνω κορτιζόνη .έχω κάνει και nk ήταν πολύ χαμηλά .το μόνο που δεν έχω κάνει είναι αντιπατρικα και αποπτωση σπέρματος.

Αποπτωση σπέρματος; τι είναι αυτό; πρώτη φορά το ακούω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Taselena είπε:

Κορίτσια δεν αντέχω... Πήγα και αγόρασα τεστ φαρμακείου... Να το κανω;; Το να δώσει ψευδώς αρνητικό δε με πειράζει γιατί θα έχω την ελπίδα ότι το έκανα νωρίς... υπάρχει περίπτωση για ψευδώς θετικο;;;; Έκανα την ετ τη Δευτέρα 15/3. Είμαι στην 7η μέρα.... Απλά το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι την η μέρα της ετ μου έκαναν και ένεση ovitrelle. Αν δεν κάνω λαθος είναι χοριακη...

Αυτά τα τεστ...μας έχουν καταστρέψει...μας βάζουν σε διλήμματα..εγω πιστεύω πως αφού το αγόρασες δε θα αντισταθείς ο,τι και να σου πούμε!!!χαχαχαμε το καλό πάντως εύχομαι αν το κάνεις να σου αναπτερώσει το ηθικό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Taselena είπε:

Κορίτσια δεν αντέχω... Πήγα και αγόρασα τεστ φαρμακείου... Να το κανω;; Το να δώσει ψευδώς αρνητικό δε με πειράζει γιατί θα έχω την ελπίδα ότι το έκανα νωρίς... υπάρχει περίπτωση για ψευδώς θετικο;;;; Έκανα την ετ τη Δευτέρα 15/3. Είμαι στην 7η μέρα.... Απλά το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι την η μέρα της ετ μου έκαναν και ένεση ovitrelle. Αν δεν κάνω λαθος είναι χοριακη...

Αν δεν είχες κάνει ovitrelle τη Δευτέρα λογικά θα έδειχνε, τώρα με την ένεση έχεις πιθανότητες για ψευδώς θετικό. Θέλει να περάσουν τουλάχιστον 10 μέρες από την ovitrelle αν δεν κάνω λάθος. Ποτε έχεις χοριακη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Dimi1981 είπε:

Αποπτωση σπέρματος; τι είναι αυτό; πρώτη φορά το ακούω 

ΔΥστηχως πολλές αποβολές οφείλονται στην αποπτωση σπέρματος πρέπει να έχει πέσει αρκετά πριν προχωρήσουμε σε επόμενη εξωσωματική δεν φαίνεται στο απλό σπερμοδιαγραμμα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Αν δεν είχες κάνει ovitrelle τη Δευτέρα λογικά θα έδειχνε, τώρα με την ένεση έχεις πιθανότητες για ψευδώς θετικό. Θέλει να περάσουν τουλάχιστον 10 μέρες από την ovitrelle αν δεν κάνω λάθος. Ποτε έχεις χοριακη; 

Την Τετάρτη. Και δε μπορώ να περιμενωωωωωωω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Dimi1981 είπε:

Αυτά τα τεστ...μας έχουν καταστρέψει...μας βάζουν σε διλήμματα..εγω πιστεύω πως αφού το αγόρασες δε θα αντισταθείς ο,τι και να σου πούμε!!!χαχαχαμε το καλό πάντως εύχομαι αν το κάνεις να σου αναπτερώσει το ηθικό!!

Καλά δε το συζητώ!! Εννοείται ότι δεν πρόκειται να κρατηθω!  Εδώ έτρεχα να βρω εφημερεύον φαρμακείο Κυριακατικα!!! Χαχχαχα!! Ένα έχω να πω... με τόσα που έχουμε περάσει είμαστε θεοτρελες!! Χαχαχαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taselena είπε:

Την Τετάρτη. Και δε μπορώ να περιμενωωωωωωω...

Αν μπορείς να κρατηθείς να το κανείς αύριο το τεστ και εγώ είχα κάνει 7η μέρα και είχε δείξει αλλά δεν είχα κάνει ovitrelle .καλή επιτυχία !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...